Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Ειμαι πολυ σταθερος χαρακτηρας.Τη μια λεω θα παρω μετα απο λιγο λεω ασε δεν πειραζει

Θα περιμενω μεχρι το βραδυ μαλλον και θα δω.Περναει με τον υπνο και μετα το πρωι μολις σηκωθω φτου κι απ την αρχη...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ειμαι πολυ σταθερος χαρακτηρας.Τη μια λεω θα παρω μετα απο λιγο λεω ασε δεν πειραζει

Θα περιμενω μεχρι το βραδυ μαλλον και θα δω.Περναει με τον υπνο και μετα το πρωι μολις σηκωθω φτου κι απ την αρχη...

Βαλε να σε ξεματιασουν κιολας!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια!Τι κανετε???

Cacao παρε κοπελα μου ενα φαρμακο να ηρεμησεις!Ετσι κ αλλιως δεν παιρνεις καθε μερα!Ειναι κριμα να ταλαιπωρεισαι, κ ο πονοκεφαλος ο ατιμος δεν παλευεται!!!Εγω β επιπεδου εκλεισα τελος του μηνα κ θα ειμαι 21 εβδομαδων πρωτα ο Θεος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσακια!Τι κανετε???

Cacao παρε κοπελα μου ενα φαρμακο να ηρεμησεις!Ετσι κ αλλιως δεν παιρνεις καθε μερα!Ειναι κριμα να ταλαιπωρεισαι, κ ο πονοκεφαλος ο ατιμος δεν παλευεται!!!Εγω β επιπεδου εκλεισα τελος του μηνα κ θα ειμαι 21 εβδομαδων πρωτα ο Θεος!

Γεια σου Νεραιδουλα!!Το πηρα το ατιμο το παυσιπονο!

Λοιπον πανω σε μια εμπνευση εκλεισα κι εγω το ραντεβου για τη β επιπεδου και τελικα μου ειπε ο γιατρος που θα μου την κανει 22η βδομαδα.Εκλεισα για 11 Μαρτιου :)

Στο μεταξυ τις αιματολογικες που επρεπς ηδη να εχω κανει τη 15η βδομαδα θα τις κανω 17-18η...οτι να ναι με τα ραντεβου για να μου τις γραψουν.Θα ρωτησω στο αιματολογικο μηπως και μπορω να τις κανω και να τους παω το χαρτι μετα.Αν και χλωμο το κοβω...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εστειλα προχθες στην ρευματολόγο που με παρακολουθεί τα αποτ/τα απο μια επαναληπτικη εξεταση που μου ειχε πει να κανω κ με πηραν σημερα τηλ απο το ιατρειο της να μου πουν οτι λογω του αυτοανοσου νοσηματος που εχω ηταν ανεβασμενη αρκετα η τιμη κ πρεπει να ξαναξεκινησω αμεσως κορτιζονη. το κακο ειναι οτι μου ειχε δωσει αυτη την εξεταση πριν 3 βδομαδες κ ειχα ξεχασει να την κανω η ανοητη. με ζωνουν τα φιδια τωρα μηπως εκανα κτ λαθος κ δεν προλαβα τα χειροτερα. μονο να ειναι καλα το μωρο μου...θα σκασω μεχρι αυριο


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αα οκ καταλαβα.Δεν το εχω ψαξει και πολυ και δεν ξερω αν και νομιζω καποια αυτοανοσα δεν επιρεαζουν(; ετσι νομιζα τουλαχιστον ...)Κοιτα τωρα δεν ειναι τοσο αρυθμιστα τα πραγματα ολα καλα θα ειναι.Πρωι θα πας;


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια εστειλα προχθες στην ρευματολόγο που με παρακολουθεί τα αποτ/τα απο μια επαναληπτικη εξεταση που μου ειχε πει να κανω κ με πηραν σημερα τηλ απο το ιατρειο της να μου πουν οτι λογω του αυτοανοσου νοσηματος που εχω ηταν ανεβασμενη αρκετα η τιμη κ πρεπει να ξαναξεκινησω αμεσως κορτιζονη. το κακο ειναι οτι μου ειχε δωσει αυτη την εξεταση πριν 3 βδομαδες κ ειχα ξεχασει να την κανω η ανοητη. με ζωνουν τα φιδια τωρα μηπως εκανα κτ λαθος κ δεν προλαβα τα χειροτερα. μονο να ειναι καλα το μωρο μου...θα σκασω μεχρι αυριο

μίνα μου καλημέρα!!!

να μην σκέφτεσαι τα χειρότερα, δεν πιστεύω να έγινε τίποτα που δεν πήρες νωρίτερα την αγωγή....όλα θα πάνε καλά σήμερα θα το δεις που θα πας στο γιατρό!!!!

και ο μικρούλης θα κάνει κωλοτούμπες στην κοιλίτσα σου!!!!:D:D:D

να πας με θετική σκέψη και θα φύγεις με χαμόγελο από το ιατρείο!!!

περιμένουμε νέα σου!!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω τρελο πονοκεφαλο εδω και 3 μερες :( να παρω ενα παναντολ;Το σκεφτομαι...εχω να παρω απο τις γιορτες που ειχα πυρετο.Καθε φορα που παιρνω νιωθω τυψεις μετα...

Cacao μου καλημέρα!! είσαι καλύτερα σήμερα??? με το γιατρό και το ραντεβού τι έγινε τελικά???

πάντως για τέλη μάρτη δεν είναι λίγο αργά που σου είπε αρχικά???

πες μας τα νέα σου!!!

Καλησπερα κοριτσακια!Τι κανετε???

Cacao παρε κοπελα μου ενα φαρμακο να ηρεμησεις!Ετσι κ αλλιως δεν παιρνεις καθε μερα!Ειναι κριμα να ταλαιπωρεισαι, κ ο πονοκεφαλος ο ατιμος δεν παλευεται!!!Εγω β επιπεδου εκλεισα τελος του μηνα κ θα ειμαι 21 εβδομαδων πρωτα ο Θεος!

νεραιδούλα μου με το καλό να έρθει η β επιπέδου σου!!!!! παίζει να είσαι η πρώτη που θα την κάνεις!!!!;););) θα μας πεις εντυπώσεις!!!!!!!:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

α και καλημέρα δεν είπα!!!

καλημέρα σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χθες στην ικεα που πήγαμε δε βρήκαμε τίποτα συγκλονιστικό...:(....μία κούνια που οκ την λες συμπαθητική και όσο για αλλαξιέρες???? τζίφος......δεν είχε καμία με συρτάρια, όλες ήταν χωρίς και κουνιόντουσαν.......

ρώτησα και θα φέρουν μετά το πάσχα ένα είδος:confused:......

δεν ξέρω γιατί δεν είχε τίποτα που να με ενθουσιάσει.....και γενικά δεν είμαι ιδιότροπη....:rolleyes:.....

απλά περίμενα πολλά περισσότερα.....

νομίζω σε κάθε χώρα τελικά άλλα προϊίντα έχουν:confused:.......

α και το πιο καλό δε σας το'πα!!! μπήκα στο mothercare μετά τη δουλειά και πήρα τις πρώτες πιπίλες!!!!!!!!

2 πακετάκια unisex χρώματα και ένα πακετάκι ροζ!!!!!:D:D:D προβλέπεται να μας κάνει τη ζημιά η κόρη!!!!;););)

σας ζάλισα πρωί πρωί...:tongue::tongue:

και πάλι καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

τι κάνετε?

Μίνα πήγες στον γιατρό? όλα καλά?

μια χαρά θα είναι ο μπεμπάκος, μην στενοχωριέσαι.

Αστεράκι πιπίλες ε? και εγώ θέλω ψώνια, καιιι ροζ...:tongue::tongue:

neraidoula πότε πας ακριβώς για β επιπέδου? εγώ στις 24/02 , ανυπομονώ, μετά θα μου φύγει ένα τεράστιο άγχος ...και θα ηρεμήσω. Θα κάνω και ψώνια μετά..

σας φιλώ..


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Τι κάνετε? Χάθηκα γιατί είχα ένα ατυχηματάκι ... έπεσα και χτύπησα το πόδι μου (ευτυχώς όχι την κοιλίτσα μου!!!) αλλά έπρεπε να το έχω σε ακινησία.

Ακόμα πονάω όταν περπατάω αλλά είνια υποφερτός ο πόνος. Φοβήθηκα όμως πολύ.

Κατά τα άλλα καλά είμαστε, περιμένω να δούμε το μπεμπάκι μας στις 20 του μήνα και ανυπομονώ...

Κι εμείς έχουμε όλα τα πραγματάκια από το πρώτο μωρό, απλά θα δανειστούμε μια κούνια, θα ψωνίσω καινούριο παπλωματάκι/πάντα και κάποια ρουχαλάκια γιατί το πρώτο μου είχε γεννηθεί Φεβρουάριο. Όμως δε χρειάζομαι πολλά πραγματάκια... ευτυχώς γιατί είνια όλα πανάκριβα!

Φιλιά σε όλες ...


Το μικρό μας θαυματάκι!!!

b3Yvp3.png

Ζουζουνάκι μου ήρθες στη ζωή μας!!!

[/url]q1T2p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...