Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Κοιτα η κουνια του ικεα ετσι κι αλλιως για δυο χρονια θα χρησιμοποιηθει μονο.Μετα δεν χωραει το παιδακι ετσι κι αλλλιως.

Η κουνια που πηρα εγω ειναι και για μετα,βγαινου τα καγκελα και απο τις μεριες και γινεται κρεββατακι και γαι μετα.

Μην φανταστεις βεβαια οτι εχω φτιαξει το δωματιο απο τωρα, συσκευασμενο στο υπογειο το εχω :D


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Η κουνια που πηρα εγω ειναι και για μετα,βγαινου τα καγκελα και απο τις μεριες και γινεται κρεββατακι και γαι μετα.

Μην φανταστεις βεβαια οτι εχω φτιαξει το δωματιο απο τωρα, συσκευασμενο στο υπογειο το εχω :D

Καλα εκανες.Εγω εχω καροτσι απο περισι ατην αποθηκη χιχιχι


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

βρε μίνα μου το διαβάζω και τρομάζω και μόνο στις λέξεις....

ελπίζω να μην σε ρίχνει εντελώς όλο αυτό....εδώ αναγούλα λες ότι έχεις και δεν μπορείς πόσο μάλλον παλλινδρόμηση.....:confused:

περαστικούλια σου και να φύγει και να μην ξανάρθει η βλαμμένη!!!!

χαίρομαι πολύ που νιώθεις καλύτερα από χθες!!!

να προσέχεις ότι σε ενοχλεί ε!!!!!!

ειναι πολυ οδυνηρο γτ υποφερω απο δυνατους πονους στον οισοφαγο..δυστηχως ειναι κτ το οποιο μαλλον δεν περναει ποτε κ ανα διαστηματα μου συμβαινει. σε ευχαριστω πολυ πολυ παντως ευχομαι τουλαχιστον να μεινει μακρυα στην εγκυμοσυνη ταλαιπωρείτε κ ο μπεμπης μαζι μου..


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια !!

Αχ τι ωραία ψάχνεται για την προίκα του μωρού τι όμορφα !!!!

Εμείς τα εχουμε όλα απο πριν κ αντί για το μωρό πρέπει να πάρουμε κρεβάτι του γιου μας καθώς η κούνια του γινόταν κρεβάτι εώς 6 ετών αλλα τώρα πρέπει να γίνει ξανά κούνια για το νέο μέλος !!! Οπότε πάλι μαζί του θα ασχοληθούμε !!!!

Να σας πω απλά απο δική μου εμπειρία που έδωσα για κούνια συρταριερα κ την προίκα του κρεβατιου( πάπλωμα σεντόνια κτλ) 1340 ? στο ΗΡΑ ότι το μετάνιωσα θα έπρεπε να του πάρω μια πιο φθηνή κούνια κ να διαθεσω αυτά τα χρήματα για το κρεβάτι του !! Αλλα με έπιασε η μακακια μου να πάρω τα καλύτερα !!! Άλλη παιδι δεν έκανε ....!!!! Τέλος πάντων ότι κ να αποφασίσετε να το χαρείτε κ με το καλο τα νινακια μας !!!

Μίνα τι να πω κοριτσι μου ;;;!!!! Υπομονή κ εύχομαι να πανε όλα καλά !!!

Όσο για την ομάδα εχω φτιάξει κ εγω μια αλλα δεν εμφανίζεται γι'αυτο κ δεν το ανέφερα ακόμα αλλα το ίδιο κάνει απλά να κανονίσουμε να βρεθούμε κ εκεί !!!


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ι'm back girls!!!Έχει κανένα κοριτσάκι πόνους στα πλευρά αριστερά???Έχω πεθάνει εδώ και κάτι μέρες κ αναρωτιέμαι αν είναι κάποιο σύμπτωμα ή απλά κάτι άκυρο...


eeogp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πω πωω κοριτσια γυρισα με το α3 και τρανταζοταν σε ισιο δρομο λες κι επεφτε σε χαραδρες...και την ωρα που σηκωθηκα για να κατεβω νιωθω ενα τοκ τοκ τοκ στη κοιλια μου χαχαχα γελαγα μονη μου στο δρομο σαν χαζη.Φρικαρε το μωρακι!


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλό μήνα κορίτσια!

Μίνα κορίτσι μου, την ΓΟΠ την είχες και πριν την εγκυμοσύνη ή τώρα προέκυψε λόγω αυτής; Είναι μεγάλο βάσανο...εγώ ακόμη έχω κάποιες ψιλοαναγούλες να πάρει και χαλιέμαι άσχημα...πόσο μάλλον εσύ...

Cacao θα ήταν άδειο μαλλον το Α4 ε; Κι εγώ μετά πήρα τρόλεϋ, μια απότα ίδια!

Σας ακούω που μιλάτε για αγορές και δεν παίρνω μέρος στη συζήτηση μιας κι εγώ τα έχω φυσικά όλα...από τα τρία προηγούμενα!!! Πάντως θέλω να πω ότι την κούνια που την είχαμε πάρει πριν 11 χρόνια την ακριβοπληρώσαμε(όχι εμείς, τα πεθερικά μου καθώς μας την κάνανε δώρο) καθώς ήταν της PALI άλλά άξιζε τα λεφτά της μιας και ήταν κερασιά και είχε και προστατευτικό στο κάγκελο(ειδικό πλαστικό για τα δαγκώματα). Να το προσέξετε αυτό, να έχει πλαστικό....

Ωραία ήταν η συνάντηση χθες....χάρηκα που σας γνώρισα και να πω από εδώ και ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Τίνα για την εξυπηρέτηση να με πάρει με το τουτούνι της!:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες δεν έχετε γίνει μέλη της ομάδας στο face στείλτε μήνυμα με το user name που έχετε στο face να σας καλέσουμε!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες!!

διαβάζω ότι συναντηθήκατε - τι ωραία!!! κρίμα να μην είμαι κι εγώ αθήνα να ερχόμουνα.

Αλήθεια, έχετε αρχίσει να ψωνίζετε μωρουδιακά? Εγώ ούτε που τα κοιτάω ακόμη - μόνο στα κλεφτά!! θα αρχίσω να ρίχνω καμιά ματιά μην τα αφήσω όλα τελευταία στιγμή - ως συνήθως - ...

Σήμερα το πρωί πήγαμε σε ένα μνημόσυνο με τη μανούλα και τώρα φάγαμε και ετοιμάζομαι για διάβασμα!!

Vasdeli σου στέλνω πμ!:cool:


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλό μήνα κορίτσια!

Μίνα κορίτσι μου, την ΓΟΠ την είχες και πριν την εγκυμοσύνη ή τώρα προέκυψε λόγω αυτής; Είναι μεγάλο βάσανο...εγώ ακόμη έχω κάποιες ψιλοαναγούλες να πάρει και χαλιέμαι άσχημα...πόσο μάλλον εσύ...

Cacao θα ήταν άδειο μαλλον το Α4 ε; Κι εγώ μετά πήρα τρόλεϋ, μια απότα ίδια!

Σας ακούω που μιλάτε για αγορές και δεν παίρνω μέρος στη συζήτηση μιας κι εγώ τα έχω φυσικά όλα...από τα τρία προηγούμενα!!! Πάντως θέλω να πω ότι την κούνια που την είχαμε πάρει πριν 11 χρόνια την ακριβοπληρώσαμε(όχι εμείς, τα πεθερικά μου καθώς μας την κάνανε δώρο) καθώς ήταν της PALI άλλά άξιζε τα λεφτά της μιας και ήταν κερασιά και είχε και προστατευτικό στο κάγκελο(ειδικό πλαστικό για τα δαγκώματα). Να το προσέξετε αυτό, να έχει πλαστικό....

Ωραία ήταν η συνάντηση χθες....χάρηκα που σας γνώρισα και να πω από εδώ και ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Τίνα για την εξυπηρέτηση να με πάρει με το τουτούνι της!:D

Ητανε αδειο διπλο και πηγαινε και σφαιρα...ασε...γι αυτο τα αποφευγω τα λεωφορεια γενικα.Ειδικα σε μακρινες διαδρομες δεν μπαινω πλεον.

Λοιπον για το πλαστικο που λες πουλανε χωριστα στο ικεα.Εμενα τςλικα θα μου χαρισουν κουνια οποτε θα ειναι σιγουρα δαγκωμενη χαχαχα


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και απο μενα! :D

Τι ομορφα που συναντηθηκατε και τα ειπατε απο κοντα!Αν ηταν πριν απο

4 χρονια θα ερχομουν κι εγω χαχαχα

Οσο για τις αγορες εμεις ευτυχως τα εχουμε τα περισσοτερα απο το γιο μας.

Τωρα αν επιβεβαιωθει ο γιατρος και το μπεμπε ειναι κοριτσακι μονο ρουχα θα

χρειαστουμε. Τι θα τα κανω τοσα ρουχα του γιου μου οεο????

Παντως για καροτσακια και καθισματα αυτοκινητου εχω να σας προτεινω 2 ξενα

site απο τα οποια εχω ψωνισει και ειμαι πολυ ευχαριστημενη

http://www.olivers-baby-care.co.uk/

http://www.pramworld.co.uk/

τωρα εχουν και εκπτωσεις!


E2dQp2.png

3XaBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Θα ήθελα να σας πω σχετικά με το facebook ότι όποια θέλει να έρθει κι εκεί να την κάνουμε μέλος, επειδή πλέον η σελίδα μας είναι μυστική, και αυτό σημαίνει ότι δεν θα βλέπει κανείς ότι υπάρχει τέτοια σελίδα, ούτε τα μέλη της, αλλά ούτε και τις δημοσιεύσεις της, να στέλνει με pm την σελίδα της στο φατσοβιβλιο και το nick της για να κάνουμε τις αντιστοιχίες...

Θα δεχόμαστε μέλη μόνο με την προσωπική σελίδα της μαμάς, και όχι σελίδες συνδέσμων, άλλων γκρουπ κτλ... Καθαρά με την προσωπική σας σελίδα και μόνο.:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα! :D

Τι ομορφα που συναντηθηκατε και τα ειπατε απο κοντα!Αν ηταν πριν απο

4 χρονια θα ερχομουν κι εγω χαχαχα

Οσο για τις αγορες εμεις ευτυχως τα εχουμε τα περισσοτερα απο το γιο μας.

Τωρα αν επιβεβαιωθει ο γιατρος και το μπεμπε ειναι κοριτσακι μονο ρουχα θα

χρειαστουμε. Τι θα τα κανω τοσα ρουχα του γιου μου οεο????

Παντως για καροτσακια και καθισματα αυτοκινητου εχω να σας προτεινω 2 ξενα

site απο τα οποια εχω ψωνισει και ειμαι πολυ ευχαριστημενη

http://www.olivers-baby-care.co.uk/

http://www.pramworld.co.uk/

τωρα εχουν και εκπτωσεις!

Και mytoys.de εχει μονο 15 ευρω μεταφορικα για Ελλαδα :)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα!!

Θα ήθελα να σας πω σχετικά με το facebook ότι όποια θέλει να έρθει κι εκεί να την κάνουμε μέλος, επειδή πλέον η σελίδα μας είναι μυστική, και αυτό σημαίνει ότι δεν θα βλέπει κανείς ότι υπάρχει τέτοια σελίδα, ούτε τα μέλη της, αλλά ούτε και τις δημοσιεύσεις της, να στέλνει με pm την σελίδα της στο φατσοβιβλιο και το nick της για να κάνουμε τις αντιστοιχίες...

Θα δεχόμαστε μέλη μόνο με την προσωπική σελίδα της μαμάς, και όχι σελίδες συνδέσμων, άλλων γκρουπ κτλ... Καθαρά με την προσωπική σας σελίδα και μόνο.:D

Να ρωτήσω κάτι? δηλαδή εμείς που θα είμαστε μέλη δε θα μπορούμε να βλέπουμε τις δημοσιεύσεις της σελίδας:confused:

Επίσης να πω ότι εγώ έχω προφίλ με ψευδώνυμο και οι φωτογραφίες μου είναι ελάχιστες γιατί δε θέλω να εκθέτω προσωπικά δεδομένα μου. Δεν υπαρχει πρόβλημα ε?


2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? δηλαδή εμείς που θα είμαστε μέλη δε θα μπορούμε να βλέπουμε τις δημοσιεύσεις της σελίδας:confused:

Επίσης να πω ότι εγώ έχω προφίλ με ψευδώνυμο και οι φωτογραφίες μου είναι ελάχιστες γιατί δε θέλω να εκθέτω προσωπικά δεδομένα μου. Δεν υπαρχει πρόβλημα ε?

εχω την εντυπωση οτι αν γινεις μελος της ομαδας τα αλλα μελη βλεπουν μονο το δημοσιο προφιλ σου..εκτος βεβαια αν υπαρχει και φιλια στο fb. εξαρτατε απο τις ρυθμισεις που εχεις κανει..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...