Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

καλημέρα vasdeli μου!!!!!!!!!!

όλα καλα ναι!!!

εσύ τι μου κάνεις??? πως είναι ο αγόραρος????

κορίτσια είδατε καθόλου τιμες σε πραγματα για τα μωρά σας???

κοιτάζω για κούνια και αλλαξιέρα και τραβάω τα μαλλιά μου.....

το mothercare εχει πολύ όμορφα έπιπλα αλλά θέλω και 600 ευρώ για να παρω και τα 2......δε μιλάω καν για άλλες εταιρείες:shock:

ενώ στην ικεα με 250 κάνω τη δουλειά μου.....όχι στο μέγιστο αλλά γίνεται......

εσείς τι σκοπεύεται να κάνετε???

εμενα κρεβατακι θα μας δωσουν μαλλον..οσο για τα υπολοιπα εγω κοιταζω μονο ΙΚΕΑ γιατι τα αλλα δεν τολμω ουτε καν να τα κρυφοκοιταξω..ειναι ολα φωτια!


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ευτυχώς τα πολλά και μεγάλα τα έχουμε από τον γιο μου και είναι ουδέτερα, οπότε τέλεια

αστεράκι δεν έχεις κρατήσει του μεγάλου?

venisak το μωρό σου είναι, αρχίζει σιγά σιγά τα σημάδια!!!

και εγώ σπρωξιές ένιωθα και μετά τσουππππ έφαγα και την κλωτσιά μου!!χαχαχα!

επίσης θέλω να σου πω πως εγώ φτερούγισμα δεν ένιωσα ποτε! στην αρχή ένιωθα κάτι σαν μπουρμπουλήθρες!!χεχε

τίνα μου τα έπιπλα που είχαμε στο γιο τα άφησα στη μαμά μου η οποία και θα προσέχει το μωρό μόλις επιστρέψω στη δουλειά...και επειδή θα λείπω πολλές ώρες δε λέει να την αφήνω όλη μέρα στο πάρκο της....έτσι αναγκαστικά πάω για άλλη αγορά....είχαμε και ένα κουνιστό ριλάξ το οποίο βγήκε σκάρτο και τις 2 φορές που το άλλαξα οπότε θα θέλω και απο αυτό.....

πολύ καλό που τα έχεις εσύ και είναι και ουδέτερα και εμείς ουδέτερα τα αγοράζαμε τότε....!!!!

με το καλό οι κλωτσίτσες σου!!!!!!!!! τέλεια δεν είναι???:D:D:D

Καλησπερα μανουλες!!!Τι κανετε??

Αστερακι που χαθηκες μανουλα??Χορευει η κορη στην κοιλια???Τελεια!!!

Εμενα απο χθες το αγορι μου αρχισε τρελλες κωλοτουμπες στην κοιλια!!Το απογευμα τον καταλαβαινα για κανενα τεταρτακι!!!Η χαρα μου δεν λεγεται!!!

Σημερα εχω τον γιοκα μου σπιτι καθως μας χτυπησε την πορτα μια βρογχοπνευμονια και απο το πρωι ειμασταν στον γιατρο και με γκριιιινια.....

περαστικά του νεραιδούλα μου, ταλαιπωρείται το παιδάκι...ελπίζω με την αγωγή να νιώσει άμεσα καλύτερα!!!!!!!!

ξεκίνησε το αντράκι το μικρό το χορό του ε???? το τέλειο συναίσθημα!!!!!!!!!!!!!

Γενικα ειναι απο τα καλυτερα που εχω βρει σε μεταχειρισμενα αλλα και για καινουργια πραγματα. Το εχω χρησιμοποιησει για πολλα και ειναι απο τα πιο αξιοπιστα. Δεν παιζει να σε κοροιδεψουν με τιποτα, κανουν συνεχεια ελεγχους.

αχ venisak μου και δεν έρχονται κύπρο....:( εδώ δεν ξέρω αν υπάρχει παρόμοιο σάιτ.....:confused: μάλλον χλωμό να υπάρχει....και έχει ωραία πράγματα και καλά από όσο φαίνονται στις φώτο....

εμενα κρεβατακι θα μας δωσουν μαλλον..οσο για τα υπολοιπα εγω κοιταζω μονο ΙΚΕΑ γιατι τα αλλα δεν τολμω ουτε καν να τα κρυφοκοιταξω..ειναι ολα φωτια!

και εγώ ψωνίζω πολύ από ικεα και ήδη έχω βρει κάτι που μου αρέσει απλά έλεγα μήπως είχαν πέσει οι τιμές και ήταν πιο προσιτά τα πράγματα...αλλά δυστηχώς μόνο οι μισθοί μειώνονται....:mad:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες! :) Λοιπον εγω ειμαι απο τις τυχερες καθως η θεια μου εχει διδυμα τριχρονα και αγορακια παρακαλω επομενως δεν θα χρειαστει να αγορασουμε απολυτως τπτ. κρεββατακια εχει 2 ενα για το σπιτι μας κ ενα για το σπιτι της μαμας μου το ιδιο κ παρκο κ ρελαξ κ καροτσακια κ καθισματακια για το αμαξι κ μπιμπερο κ ρουχα και και και... μονο μια ντουλαπα για τα ρουχαλακια του θα χρειαστει να φτιαξουμε. ευτυχως γιατι τα οικονομικα μας ειναι στα πατωματα τωρα ;)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες! :) Λοιπον εγω ειμαι απο τις τυχερες καθως η θεια μου εχει διδυμα τριχρονα και αγορακια παρακαλω επομενως δεν θα χρειαστει να αγορασουμε απολυτως τπτ. κρεββατακια εχει 2 ενα για το σπιτι μας κ ενα για το σπιτι της μαμας μου το ιδιο κ παρκο κ ρελαξ κ καροτσακια κ καθισματακια για το αμαξι κ μπιμπερο κ ρουχα και και και... μονο μια ντουλαπα για τα ρουχαλακια του θα χρειαστει να φτιαξουμε. ευτυχως γιατι τα οικονομικα μας ειναι στα πατωματα τωρα ;)

και είναι το καλύτερο δώρο όλο αυτό μίνα μου!!!!!!!!!

να είναι καλά η γυναίκα!!!!!!

και μια χαρά θα τα ευχαριστηθείτε και εσείς!!!!!

όλα θα τα βρούμε σιγά σιγά;););) είτε έτσι είτε αλλιώς!!!!!!!!!!!!!!!!!!;);););)

είσαι καλά?????????


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

υποφερω απο οισοφαγικη παλλινδρομιση κ 2 μερες με τιναξε αλλα δοξα Τον Θεο ειμαι πολυ καλα απο εχθες το απογευμα... ναι να ειναι καλα η θειτσα μου μας γλιτωσε απο σημαντικα εξοδα :) :)


vNP1p3.png

YIscp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υποφερω απο οισοφαγικη παλλινδρομιση κ 2 μερες με τιναξε αλλα δοξα Τον Θεο ειμαι πολυ καλα απο εχθες το απογευμα... ναι να ειναι καλα η θειτσα μου μας γλιτωσε απο σημαντικα εξοδα :) :)

βρε μίνα μου το διαβάζω και τρομάζω και μόνο στις λέξεις....

ελπίζω να μην σε ρίχνει εντελώς όλο αυτό....εδώ αναγούλα λες ότι έχεις και δεν μπορείς πόσο μάλλον παλλινδρόμηση.....:confused:

περαστικούλια σου και να φύγει και να μην ξανάρθει η βλαμμένη!!!!

χαίρομαι πολύ που νιώθεις καλύτερα από χθες!!!

να προσέχεις ότι σε ενοχλεί ε!!!!!!


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια εμενα γτ μου φαιντονται ακριβα τα πραγματα ατο ρικαρντο;Αλλου σε αγγελιες εχω δει καλυτερες τιμες.

εχει να κανει με την ποιοτητα και σε τι κατασταση ειναι αυτο που περνεις. Στα περισσοτερα sites δεν ελεγχουν τα προιοντα που δικινουνται και αλλα σου λενε και τελικα αλλα φτανουν στα χερια σου.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

εχει να κανει με την ποιοτητα και σε τι κατασταση ειναι αυτο που περνεις. Στα περισσοτερα sites δεν ελεγχουν τα προιοντα που δικινουνται και αλλα σου λενε και τελικα αλλα φτανουν στα χερια σου.

Δεν εχει σημασια.Η μαρκα ειναι η ιδια σε καποια πραγματα.Πχ ο μαρσιπος μαδερκεαρ ιδιο μοντελο αλλου τον ειχα δει πολυ φθηνοτερα...ή πχ ενα συγκεκριμενο ρηλαξ χρησιμοποιημενο φυσικα σε καλη κατασταση.Εγω μια δυο φορες μπηκα να χαζεψω και ολα μου φανηκαν τσιμπημενα σε σχεση με αλλου.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κι επειδη το θυμηθηκα τωρα στο αγγελιοπολις ειχα βρει δυο κουνιες που χαριζονταν.Αν καποιος εχει μεταφορικο μπορει να το ψαξει.Τι ξυλο ειναι δεν ξερω..και δεν με πολυαπασχολει κιολας εμενα.Ειχα μιλησει καποια στιγμη με επιπλοποιο και μου ειχε πει οτι ολα πανω κατω τα ιδια ειναι...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι επειδη το θυμηθηκα τωρα στο αγγελιοπολις ειχα βρει δυο κουνιες που χαριζονταν.Αν καποιος εχει μεταφορικο μπορει να το ψαξει.Τι ξυλο ειναι δεν ξερω..και δεν με πολυαπασχολει κιολας εμενα.Ειχα μιλησει καποια στιγμη με επιπλοποιο και μου ειχε πει οτι ολα πανω κατω τα ιδια ειναι...

Διαφωνω καθετα, δεν ειναι ολα τα ξυλα το ιδιο και δεν εχουν ολα την ιδια ανθεκτικοτητα.

Ιδιο ειναι τωρα το μασιφ ή το συμπιεσμενο (αν το λεω σωστα) με την καρυδιά ή την κερασια.

Εγω το βλεπω και με τα επιπλα στο σπιτι μου, εχω τραπεζακι απο το ικεα πολυ φθηνο που οτι και να ακουμησεις πανω του κανει λεκε και χτυπιεται και πολυ ευκολα και εχω και απο ξυλο καρυδιας την τραπεζαρια μου που δεν καταλαβαινει τιποτα. Η ποιοτητα του ξυλου παιζει πολυ συμαντικο ρολο στο ποσο θες να σου κρατησει κι ενα προιον.

Μια φιλη μου πηρε αλλαξιερα απο το ικεα και της κρατησε 2 μηνες οπου και αναγκαστηκε να παρει καινουργια, αρα καλο ειναι να κοιταμε καποιες φορες και την ποιοτητα για να μην κανουμε εξοδα 2 φορες.

Ετσι το σκεφτομαι εγω κοριτσαρα μου, τι να σου πω μπορει και να κανω λαθος.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλησπέρες!!!! Καταρχήν ελπίζω να μην έχω σπείρει τον τρόμο με τις ερωτήσεις μου για όλες αυτές τις εξετάσεις, μια χαρά είναι τα μωρά μας βρε κουτά!!!! Κατά δεύτερον ούτε για πλάκα δεν έχω καταλάβει το μικρό τέρας, μάλλον κοιμάται ακατάπαυστα από τα πολλά χαμομήλια, αλλά κρατάω τη θετική πλευρά...ότι ακόμα κοιμάμαι ανενόχλητη γτ είμαι πολυ καλοπερασάκιας στον ύπνο χοχο!Κατά τρίτον δεν έχω τσεκάρει ούτε για πλάκα τιμές από έπιπλα για να μην αγχώνομαι από τώρα...το αφήνω για μετά..τόσο μετά που παίζει να γεννηθεί το παιδί και να μην έχω που να το βάλω να κοιμηθεί!!!!Λέμε τώρα!!!


eeogp2.png
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνω καθετα, δεν ειναι ολα τα ξυλα το ιδιο και δεν εχουν ολα την ιδια ανθεκτικοτητα.

Ιδιο ειναι τωρα το μασιφ ή το συμπιεσμενο (αν το λεω σωστα) με την καρυδιά ή την κερασια.

Εγω το βλεπω και με τα επιπλα στο σπιτι μου, εχω τραπεζακι απο το ικεα πολυ φθηνο που οτι και να ακουμησεις πανω του κανει λεκε και χτυπιεται και πολυ ευκολα και εχω και απο ξυλο καρυδιας την τραπεζαρια μου που δεν καταλαβαινει τιποτα. Η ποιοτητα του ξυλου παιζει πολυ συμαντικο ρολο στο ποσο θες να σου κρατησει κι ενα προιον.

Μια φιλη μου πηρε αλλαξιερα απο το ικεα και της κρατησε 2 μηνες οπου και αναγκαστηκε να παρει καινουργια, αρα καλο ειναι να κοιταμε καποιες φορες και την ποιοτητα για να μην κανουμε εξοδα 2 φορες.

Ετσι το σκεφτομαι εγω κοριτσαρα μου, τι να σου πω μπορει και να κανω λαθος.

Βασικα λαθος το εγραψα.Εννοουσα οτι μου ειπε απο θεμα τοξικοτητας κλπ.Οτι οτι ξυλο βαζουν στο δικο μου κρεβατι πχ θα βαλουν και στο παιδικο.Παντως εγω απο ικεα εχω επιπλα πολλα χρονια και να σου πω οτι περασαν και πλημυρα καποια φαση και δεν επαθαν τπτ.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Βασικα λαθος το εγραψα.Εννοουσα οτι μου ειπε απο θεμα τοξικοτητας κλπ.Οτι οτι ξυλο βαζουν στο δικο μου κρεβατι πχ θα βαλουν και στο παιδικο.Παντως εγω απο ικεα εχω επιπλα πολλα χρονια και να σου πω οτι περασαν και πλημυρα καποια φαση και δεν επαθαν τπτ.

Για καποια επιπλα απο το ικεα αυτο ισχυει, ειναι αυτα που δεν ειναι πολυ φθηνα, εχω συρταριερα που μου εχει βγει παλικαρι και με 2 μετακομισεις αλλα την ειχα παρει γυρω στα 150 ευρω.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...