Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

Μόλις έκανα ένα κλειστό group στο φατσοβιβλίο με το όνομα Μανούλες Ιουλίου 2014 - ParentsCafe και πρόσθεσα μέσα όσες κούκλες είχαμε ήδη ανταλλαξει τα φατσοβιβλία μας!

Το group είναι κλειστό, που σημαίνει ότι τα μέλη μπορούν να εγκρίνουν ποιός μπορεί να μπει, και όλες οι δημοσιεύσεις είναι ορατές μόνο στα μέλη του...

Όσες πιστές προσέλθετε!!!:D

θα μπω το βραδάκι να σας βρω!!!!!!!!!!!:D:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μόλις έκανα ένα κλειστό group στο φατσοβιβλίο με το όνομα Μανούλες Ιουλίου 2014 - ParentsCafe και πρόσθεσα μέσα όσες κούκλες είχαμε ήδη ανταλλαξει τα φατσοβιβλία μας!

Το group είναι κλειστό, που σημαίνει ότι τα μέλη μπορούν να εγκρίνουν ποιός μπορεί να μπει, και όλες οι δημοσιεύσεις είναι ορατές μόνο στα μέλη του...

Όσες πιστές προσέλθετε!!!:D

η ομαδα ειναι κλειστη η μυστικη? δεν μπορω να την βρω...


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βαριεμαι σημερα!!!

Θελω να παω σπιτι μου!!!

Δεν εχω δουλεια καθολου και δεν περναει η ωρα.

Ψαχνω στο ιντερνετ να δω πως θα φτιαξω τον κηπο σιγα σιγα που τον εχω παρατησει εντελως στο ελεος της Λυκοσκυλινας μου και του γατου μου...


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Τα κοριτσακια της παρεας μας ειναι υπερκινητικα, τα αγορακια μας κοιμουνται μαλλον ολη μερα!!!

Μονο οι κοριτσομανες εχουν νοιωσει το μωρακι τους σιγουρα!:P

Tαγοράκια περιμένουν να έρθουν στο φως για να σολάρουν!!!! Αχαχαχα!

η ομαδα ειναι κλειστη η μυστικη? δεν μπορω να την βρω...

New Baby είναι μυστική η ομάδα! Θα πρέπει κάποιος να σε προσκαλέσει αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να ξέρουμε πποια είσαι εσύ στο face! Aν θέλεις στείλε μου με πμ το user name σου για να σε βρω.

ΚΑλημέρα είπα;:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλενα, χθες προσπάθησα να βάλω ένα λινκ για το doppler αλλά ήμουν από το κινητό και μάλλον δεν τα κατάφερα, sorry γιαυτό και δεν εμφανίστηκε τίποτα....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!

Tαγοράκια περιμένουν να έρθουν στο φως για να σολάρουν!!!! Αχαχαχα!

New Baby είναι μυστική η ομάδα! Θα πρέπει κάποιος να σε προσκαλέσει αλλά για να γίνει αυτό πρέπει να ξέρουμε πποια είσαι εσύ στο face! Aν θέλεις στείλε μου με πμ το user name σου για να σε βρω.

ΚΑλημέρα είπα;:D

σου εστειλα πμ κατευθειαν το λινκ να με βρεις πιο ευκολα..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα vasdeli μου!!!!!!!!!!

όλα καλα ναι!!!

εσύ τι μου κάνεις??? πως είναι ο αγόραρος????

κορίτσια είδατε καθόλου τιμες σε πραγματα για τα μωρά σας???

κοιτάζω για κούνια και αλλαξιέρα και τραβάω τα μαλλιά μου.....

το mothercare εχει πολύ όμορφα έπιπλα αλλά θέλω και 600 ευρώ για να παρω και τα 2......δε μιλάω καν για άλλες εταιρείες:shock:

ενώ στην ικεα με 250 κάνω τη δουλειά μου.....όχι στο μέγιστο αλλά γίνεται......

εσείς τι σκοπεύεται να κάνετε???


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα vasdeli μου!!!!!!!!!!

όλα καλα ναι!!!

εσύ τι μου κάνεις??? πως είναι ο αγόραρος????

κορίτσια είδατε καθόλου τιμες σε πραγματα για τα μωρά σας???

κοιτάζω για κούνια και αλλαξιέρα και τραβάω τα μαλλιά μου.....

το mothercare εχει πολύ όμορφα έπιπλα αλλά θέλω και 600 ευρώ για να παρω και τα 2......δε μιλάω καν για άλλες εταιρείες:shock:

ενώ στην ικεα με 250 κάνω τη δουλειά μου.....όχι στο μέγιστο αλλά γίνεται......

εσείς τι σκοπεύεται να κάνετε???

Αγαπη επαθα το ιδιο σοκ με εσενα, εγω κατεληξα σε μεταχειρισμενα καλα ομως. Βρηκα με 130 ευρω κουνια και συρταριερα-αλλαξιερα αγορασμενη απο τα καταστηματα excellant απο ξύλο κερασιας. Να σου πω την αληθεια με βολεψε πολυ.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αγαπη επαθα το ιδιο σοκ με εσενα, εγω κατεληξα σε μεταχειρισμενα καλα ομως. Βρηκα με 130 ευρω κουνια και συρταριερα-αλλαξιερα αγορασμενη απο τα καταστηματα excellant απο ξύλο κερασιας. Να σου πω την αληθεια με βολεψε πολυ.

το θέμα είναι ότι δεν έχω κάποιον για να ψάξω για μεταχειρισμένα.....όλοι έχουν μεγάλα παιδιά και είμαι η μόνη με μικρά.....οπότε αναγκαστικά πάω σε καινούργια.....

απλά είναι πολλά τα λεφτά και δε λέει να δώσω τόσα.....

για όλα τα άλλα τι θα πρέπει να δώσω δλδ???

και σκέψου ότι μικρά μικρά πράγματα έχω, όπως πχ αποστειρωτή, θέρμους για το νερό κλπ κλπ..............

δεν ξέρω πρέπει να κάνω σοβαρή έρευνα αγοράς......:confused:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το θέμα είναι ότι δεν έχω κάποιον για να ψάξω για μεταχειρισμένα.....όλοι έχουν μεγάλα παιδιά και είμαι η μόνη με μικρά.....οπότε αναγκαστικά πάω σε καινούργια.....

απλά είναι πολλά τα λεφτά και δε λέει να δώσω τόσα.....

για όλα τα άλλα τι θα πρέπει να δώσω δλδ???

και σκέψου ότι μικρά μικρά πράγματα έχω, όπως πχ αποστειρωτή, θέρμους για το νερό κλπ κλπ..............

δεν ξέρω πρέπει να κάνω σοβαρή έρευνα αγοράς......:confused:

Ουτε εγω ειχα καλο μου, απο το site ricardo τα πηρα. Μπες και δες εχει πολλα πραγματα.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς τα πολλά και μεγάλα τα έχουμε από τον γιο μου και είναι ουδέτερα, οπότε τέλεια

αστεράκι δεν έχεις κρατήσει του μεγάλου?

venisak το μωρό σου είναι, αρχίζει σιγά σιγά τα σημάδια!!!

και εγώ σπρωξιές ένιωθα και μετά τσουππππ έφαγα και την κλωτσιά μου!!χαχαχα!

επίσης θέλω να σου πω πως εγώ φτερούγισμα δεν ένιωσα ποτε! στην αρχή ένιωθα κάτι σαν μπουρμπουλήθρες!!χεχε


Ο πρίγκιπάκος μας είναι
[url=http://lilypie.com][img]http://lb4f.lilypie.com/eWZNp2.png[/img][/url]


το μικρό μας θαυματάκι!!

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/9PDwp2.png[/IMG][/URL]


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lmtf.lilypie.com/6YsSp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες!!!Τι κανετε??

Αστερακι που χαθηκες μανουλα??Χορευει η κορη στην κοιλια???Τελεια!!!

Εμενα απο χθες το αγορι μου αρχισε τρελλες κωλοτουμπες στην κοιλια!!Το απογευμα τον καταλαβαινα για κανενα τεταρτακι!!!Η χαρα μου δεν λεγεται!!!

Σημερα εχω τον γιοκα μου σπιτι καθως μας χτυπησε την πορτα μια βρογχοπνευμονια και απο το πρωι ειμασταν στον γιατρο και με γκριιιινια.....

Link to comment
Share on other sites

θα μπω τώρα να δω!!!!

σε ευχαριστώ για το σάιτ!!!!:D:D:D:D

Γενικα ειναι απο τα καλυτερα που εχω βρει σε μεταχειρισμενα αλλα και για καινουργια πραγματα. Το εχω χρησιμοποιησει για πολλα και ειναι απο τα πιο αξιοπιστα. Δεν παιζει να σε κοροιδεψουν με τιποτα, κανουν συνεχεια ελεγχους.


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...