Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μανούλες Ιουλίου 2014


ElenaCrete

Recommended Posts

τι κάλά που έκλεισες την αυχενική, εγώ έχω ραντεβού 07/02 και ίσως την κλείσουμε και εμείς!!!!

μακάρι να ήμουν κοντά να ερχόμουν και εγώ για καφεδάκι!!!!!

εγώ γύρισα δουλειά και βρήκα πολλά στο γραφείο αλλά σιγά σιγά τα κάνω!!!

η μικρή είναι κινητική:D:D:D και ανυπομονώ να την δω την άλλη βδομάδα!!!!!!

ο γιος μου έχει κολλήσει ότι θέλει αδερφό και προσπαθούμε να του εξηγήσουμε ότι δε γίνεται:rolleyes:......

Καλημέρα κοριτσι !!! Κ εμείς το ίδιο θέμα εχουμε με το γιο μας θέλει αγοράκι ... Δεν ξέρουμε καθόλου τι ειναι γιατί είχαμε αποφασίσει να μην μάθουμε κ του είπαμε να μην μας πει τώρα όμως λέμε να δούμε γιατί ατην περιπτωση που ειναι κοριτσι να τον προετοιμάσουμε !!! Για να δούμε.


EqyEp2.png

Cv4Wp2.png

bjqOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ααχχααχχαα! εμ βέβαια αδερφό θα ήθελε σε αυτή την ηλικία. Αργότερα θα καταλάβει πως είναι καλύτερα ένα, και ένα.

καλά και εσείς μην απογοητεύεται το παιδί, κρατήστε και μια πισινή για την β επιπέδου! εγώ έχω ακούσει πολλά και τότε θα ανακοινώσουμε το φύλο του μωρού.;);)

όσο για το γραφείο, εγώ βρίσκω κάθε μέρα, πππφφ.. φαντάσου να λείψω και όλας..

την ίδια κουβέντα μου έλεγε χθες ο άντρας μου!!! άτσε μου λέει μη δει κανένα τσουτσούνι ο γιατρός την άλλη φορά και μας μείνει η χαρά για την κόρη!!!!

τη λύση την έχει ο μικρός, δεν απογοητεύεται!!! μόλις αδειάσει η κοιλιά μου είπε από την αδερφή του θα έρθει ο αδερφός του!!!:shock: ναι ναι, είναι έτοιμος για 3ο ο μικρός!!! ε και του λέω και εγώ πως έτσι θα γίνει να παρηγοριέται!!!!!!!:tongue::tongue:

Καλημέρα κοριτσι !!! Κ εμείς το ίδιο θέμα εχουμε με το γιο μας θέλει αγοράκι ... Δεν ξέρουμε καθόλου τι ειναι γιατί είχαμε αποφασίσει να μην μάθουμε κ του είπαμε να μην μας πει τώρα όμως λέμε να δούμε γιατί ατην περιπτωση που ειναι κοριτσι να τον προετοιμάσουμε !!! Για να δούμε.

ε δείτε το για καλό και για κακό!!! μία μικρή προετοιμασί καλή θα ήταν!!! δεν ξέρω πως το έχουν στο μυαλουδάκι τους πάντως αλλά είναι λες και κόλλησε η βελόνα!!!!:rolleyes:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Τα κοριτσακια της παρεας μας ειναι υπερκινητικα, τα αγορακια μας κοιμουνται μαλλον ολη μερα!!!

Μονο οι κοριτσομανες εχουν νοιωσει το μωρακι τους σιγουρα!:P


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Τα κοριτσακια της παρεας μας ειναι υπερκινητικα, τα αγορακια μας κοιμουνται μαλλον ολη μερα!!!

Μονο οι κοριτσομανες εχουν νοιωσει το μωρακι τους σιγουρα!:P

γεια σου venisak!!!!!!!!!! είσαι καλα??

λες να δείχνουν τα δόντια τους πριν κανν βγουν στον κόσμο ε:tongue::rolleyes:, αχ τι θα τραβήξουμε!!!!!!!!!:tongue::tongue:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου venisak!!!!!!!!!! είσαι καλα??

λες να δείχνουν τα δόντια τους πριν κανν βγουν στον κόσμο ε:tongue::rolleyes:, αχ τι θα τραβήξουμε!!!!!!!!!:tongue::tongue:[/quote

Προειδοποιουν για τις προθεσεις τους!!!

Μας ελειψες κοριτσακι και μας ψιλοανησυχισες κιολας για να τα λεμε και ολα!!!


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! εχει ακουσει καμια, απο αυτες που περιμενουν το πρωτο τους, το μωρακι? και οι παλιες που ξερουν..υπαρχει περιπτωση να νιωθω κατι σαν να με σπρωχνει ας πουμε με τον ποπο του??χαχαχα εχω νιωσει κατι ποναλακι να το πω? δεν ξερω πως να το πω ακριβως παντα στο ιδιο σημειο αριστερα στο φαλι απο κατω..φτερουγισματα που μου εχουν πει οτι νιωθουν στην αρχη δεν εχω νιωσει παντος...


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου venisak!!!!!!!!!! είσαι καλα??

λες να δείχνουν τα δόντια τους πριν κανν βγουν στον κόσμο ε:tongue::rolleyes:, αχ τι θα τραβήξουμε!!!!!!!!!:tongue::tongue:[/quote

Προειδοποιουν για τις προθεσεις τους!!!

Μας ελειψες κοριτσακι και μας ψιλοανησυχισες κιολας για να τα λεμε και ολα!!!

βλακεία μου που δε σας ενημέρωσα πριν φύγω....

πάντως όλα καλά!!!

αν εξαιρέσεις τον πλακούντα μου όλα καλά!!!!

όσα κοριτσάκια ξέρω πάντως, βγάζουν το λάδι στους γονείς......:rolleyes:από το τι θα φορέσουν μέχρι το πιο απλό πραγματάκι που τα αγόρια δεν νοιάζονται καν.....είδα μεγάλη διαφορά στα δύο φύλα.....

ελπίζω να μη μας βγει πριμαντόνα γιατί τη βάψαμε!!!!:tongue:


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

βλακεία μου που δε σας ενημέρωσα πριν φύγω....

πάντως όλα καλά!!!

αν εξαιρέσεις τον πλακούντα μου όλα καλά!!!!

όσα κοριτσάκια ξέρω πάντως, βγάζουν το λάδι στους γονείς......:rolleyes:από το τι θα φορέσουν μέχρι το πιο απλό πραγματάκι που τα αγόρια δεν νοιάζονται καν.....είδα μεγάλη διαφορά στα δύο φύλα.....

ελπίζω να μη μας βγει πριμαντόνα γιατί τη βάψαμε!!!!:tongue:

Μονο και μονο απο αυτα που εκανα εγω στην μαμα μου ημουν σιγουρη οτι ηθελα αγορακι χαχαχα:tongue:


lty0p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! εχει ακουσει καμια, απο αυτες που περιμενουν το πρωτο τους, το μωρακι? και οι παλιες που ξερουν..υπαρχει περιπτωση να νιωθω κατι σαν να με σπρωχνει ας πουμε με τον ποπο του??χαχαχα εχω νιωσει κατι ποναλακι να το πω? δεν ξερω πως να το πω ακριβως παντα στο ιδιο σημειο αριστερα στο φαλι απο κατω..φτερουγισματα που μου εχουν πει οτι νιωθουν στην αρχη δεν εχω νιωσει παντος...

καλημέρα new_baby!!!!!!!!!

στο γιο μου άργησα να τον καταλάβω ούσα άσχετη με το θέμα αλλά τώρα στο 2ο είμαι σίγουρη για το τι νιώθω....!!!!!!!!!

εμένα φαντάσου ότι τρουλώνει τον πωπώ της χαμηλά και κάθεται εκεί κάμποση ώρα ειδικά όταν είμαι ανάσκελα!!!! αισθάνομαι μικρές κλωτσιές αλλά είναι πολύ απαλές στο παρόν στάδιο και γενικότερα με την αφή καταλαβαίνω που έχει τρυπώσει!!!!

αυτό που λες ότι νιώθεις ίσως είναι το ίδιο που είπα και εγώ!!!!! σαν να εξογκώνεται δε λες???


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μονο και μονο απο αυτα που εκανα εγω στην μαμα μου ημουν σιγουρη οτι ηθελα αγορακι χαχαχα:tongue:

αχ τέτοια να μου λες να μου δίνεις κουράγιο!!!:rolleyes::rolleyes:

πάντως τα αγοράκια είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!:D:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα new_baby!!!!!!!!!

στο γιο μου άργησα να τον καταλάβω ούσα άσχετη με το θέμα αλλά τώρα στο 2ο είμαι σίγουρη για το τι νιώθω....!!!!!!!!!

εμένα φαντάσου ότι τρουλώνει τον πωπώ της χαμηλά και κάθεται εκεί κάμποση ώρα ειδικά όταν είμαι ανάσκελα!!!! αισθάνομαι μικρές κλωτσιές αλλά είναι πολύ απαλές στο παρόν στάδιο και γενικότερα με την αφή καταλαβαίνω που έχει τρυπώσει!!!!

αυτό που λες ότι νιώθεις ίσως είναι το ίδιο που είπα και εγώ!!!!! σαν να εξογκώνεται δε λες???

δεν ξερω πως ακριβως να το πω......σαν να με σπρωχνει απο μεσα κατι...αλλα δεν εχω δει η νιωσει κατι εκεινη την στιγμη εξωτερικα..καποιος μου ειπε οτι μπορει να ειναι συσπασεις αλλα δεν νομιζω..οχι οτι ξερω πως ειναι οι συσπασεις αλλα φανταζομαι οτι ειναι αλλο το σπρωξιμο που νιωθω...ππφφ δεν ξερω..


xfppp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!!! Παρασκευούλα ζάχαρη, Παρασκευούλα μέλι!!!!:D:D:D

Είπα να πω μια καλημέρα πρώτα γιατί πάλι είπατε λίγα, και θα σας διαβάσω τώρα...

Φιλάκια!!:tongue:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αστεράαααακι!!! Καλωσόρισες βρε παιδί!!! Μας ανησύχησες!!! Μην επαναληφθεί εε;;;;)

Tinna μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την πληροφορία... Η φίλη έχει κάποιο θέμα λέει με τον ομφάλιο λώρο που δεν τροφοδοτεί καλά με αίμα τον πλακούντα (κάτι τέτοιο αν κατάλαβα καλά) και οι τιμές είναι οριακά παραπάνω από κανονικό και της είπε να ξανακάνει doppler. Για αυτό ρώτησα.

Κοριτσομαμάδες ζουλεύωωωωωω θέλω κι εγώ κλωτσιές από το μπέμπη μου!!!

Ποιός περιμένει περίπου άλλες 4 που μου είπε η γιατρός κάπου εκεί θα τον νιώσω;; Θα σκάσω!! :shock:


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ένα κλειστό group στο φατσοβιβλίο με το όνομα Μανούλες Ιουλίου 2014 - ParentsCafe και πρόσθεσα μέσα όσες κούκλες είχαμε ήδη ανταλλαξει τα φατσοβιβλία μας!

Το group είναι κλειστό, που σημαίνει ότι τα μέλη μπορούν να εγκρίνουν ποιός μπορεί να μπει, και όλες οι δημοσιεύσεις είναι ορατές μόνο στα μέλη του...

Όσες πιστές προσέλθετε!!!:D


a1k1p2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω πως ακριβως να το πω......σαν να με σπρωχνει απο μεσα κατι...αλλα δεν εχω δει η νιωσει κατι εκεινη την στιγμη εξωτερικα..καποιος μου ειπε οτι μπορει να ειναι συσπασεις αλλα δεν νομιζω..οχι οτι ξερω πως ειναι οι συσπασεις αλλα φανταζομαι οτι ειναι αλλο το σπρωξιμο που νιωθω...ππφφ δεν ξερω..

μπα δε νομίζω να είναι συσπάσεις, από τώρα??? μάλλον είναι το μικρούλι και σου δίνει τα πρώτα σημάδια!!!

σαν σπρώξιμο έτσι το ένιωθα στην αρχή και μετά γινόταν πιο έντονο, όσο περναγαν οι μέρες!!!!

θα το παρατηρείς μέρα με τη μέρα και θα σιγουρευτείς!!!!!!!

Αστεράαααακι!!! Καλωσόρισες βρε παιδί!!! Μας ανησύχησες!!! Μην επαναληφθεί εε;;;;)

Tinna μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ για την πληροφορία... Η φίλη έχει κάποιο θέμα λέει με τον ομφάλιο λώρο που δεν τροφοδοτεί καλά με αίμα τον πλακούντα (κάτι τέτοιο αν κατάλαβα καλά) και οι τιμές είναι οριακά παραπάνω από κανονικό και της είπε να ξανακάνει doppler. Για αυτό ρώτησα.

Κοριτσομαμάδες ζουλεύωωωωωω θέλω κι εγώ κλωτσιές από το μπέμπη μου!!!

Ποιός περιμένει περίπου άλλες 4 που μου είπε η γιατρός κάπου εκεί θα τον νιώσω;; Θα σκάσω!! :shock:

ελενάκι μου γεια σου!!!!!!

δεν επαναλαμβάνεται!!!! τώρα γύρισα για τα καλά!!!;);)

αποκλείεται να μην τον νιώσεις νωρίτερα!!! εμένα μου είχε πει για 18η αλλά τη νιώθω εδώ και μιάμιση βδομάδα!!! οπότε σύντομα θα τον νιώσεις και θα πετάς και εσύ από χαρά!!!!!!! παρόλο που το ζω για 2η φορά, είναι το ίδιο πρωτόγνωρο και φανταστικό σαν την 1η!!!!!!!!!! οπότε ετοιμαστείτε για τα καλύτερα κορίτσια!!!!!!!!!!!:D:D:D


dAADp2.png

aeNkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...