Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα A miracle please και καλησπέρα σε όλες!

      Κι εγώ είχα τις ίδιες σκέψεις, αλλά φαίνεται ότι η ηλικία είναι πολύ καθοριστική. Έκανα μια προσπάθεια με δικά μου ωράρια και είχαμε 3 πολύ καλής ποιότητας βλαστοκυστες που όλες είχαν χρωμοσωμικη ανωμαλία, όπως προέκυψε από τον προεμφυτευτικο έλεγχο και δεν προχωρήσαμε σε εμβρυομεταφορα. Εκτός από την ηλικία (42.5) όλες μου οι εξετάσεις ήταν τέλειες. Ο γιατρός αναπαραγωγής ήταν της άποψης να ξαναπροσπαθησω τουλάχιστον άλλη μια φορά.

      Ακολούθησα το ένστικτο μου και προχώρησα με δωρεά.ώΤώρα είμαι στη 12 εβδομάδα με δίδυμα και so far so good 😊 Ήμουν στο ΙΑ με τον Βασ. Και πήραμε ωάρια από την ovobank της Ισπανίας.

      Καλή επιτυχία κορίτσια σε όλες!!!!

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια μου!! διαβαζω τα νεακια σας!! εμεις καλα ειμαστε, κοιμαται ο μπομπιρας και εγω χαζευω λιγακι!!! Συμπεθερααααα τι κανετε? Τι κανει η φουρτουνονυφη μας??? Αχ τωρα μαζευτηκαμε πολλες και που να σας ονοματιζω μια μια??? χαχαχα!! Εγκυουλες που σημερα θα δειτε τα μωρακια σας πλυθειτε, στολιστειτε και πηγαινετε να δειτε τα εμβρυακια σας τα κουκλακια σας!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας κοριτσια μου!! διαβαζω τα νεακια σας!! εμεις καλα ειμαστε, κοιμαται ο μπομπιρας και εγω χαζευω λιγακι!!! Συμπεθερααααα τι κανετε? Τι κανει η φουρτουνονυφη μας??? Αχ τωρα μαζευτηκαμε πολλες και που να σας ονοματιζω μια μια??? χαχαχα!! Εγκυουλες που σημερα θα δειτε τα μωρακια σας πλυθειτε, στολιστειτε και πηγαινετε να δειτε τα εμβρυακια σας τα κουκλακια σας!!!!!!

Καλα ειμαστε συμπεθερα....!!!!! Η φουρτουνα μολις εφαγε ψαροσουπα και τωτα παιζει, ανεβοκατεβαινει στο σαλονι......!!!!!!

Ο δημητρακης πως τα παει....????? θα πατε για μπανακι η και εκει εχει ψυχρουλα....??????

Καλεεεεεεεεεε οι εγκυουλες που ειναι......??????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι και ο μπιμπικος, ξεκουραζεται για να επενελθει δριμυτερος!!! εμεις σημερα θα φαμε μοσχαρακι! ψαρακι το Σαββατο εχει το μενου!! Δεν ξερω αν θα παμε για μπανακι γιατι ο μπαμπας μας μπορει να εχει δουλιτσες το απογευμα! μου ηρθε το καροτσι, μια χαρα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι και ο μπιμπικος, ξεκουραζεται για να επενελθει δριμυτερος!!! εμεις σημερα θα φαμε μοσχαρακι! ψαρακι το Σαββατο εχει το μενου!! Δεν ξερω αν θα παμε για μπανακι γιατι ο μπαμπας μας μπορει να εχει δουλιτσες το απογευμα! μου ηρθε το καροτσι, μια χαρα!

Ααα ωραια....!!!!! Σου αρεσε....??????? μονο προσεχε λιγο το επανω σιδερο που ειναι πισω απο την τεντουλα γιατι ειναι μαλακο και με μια λαθος κινηση στραβωνει, βεβαια διορθωνεται αλλα εχε το υποψιν σου......!!!!!

Αντε και καλες βολτες....στην παραλια......!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ααα ωραια....!!!!! Σου αρεσε....??????? μονο προσεχε λιγο το επανω σιδερο που ειναι πισω απο την τεντουλα γιατι ειναι μαλακο και με μια λαθος κινηση στραβωνει, βεβαια διορθωνεται αλλα εχε το υποψιν σου......!!!!!

Αντε και καλες βολτες....στην παραλια......!!!!!!!!!!!

ευχαριστουμε!!!!! να σου πω, εσεις εχετε αυτο που εχει τις μπουρμπουληθρες πανω ή το αλλο? εμεις εχουμε το αλλο που ειναι γυρω στα 20 ευρω ακριβοτερο αλλα μονο αυτο εβγαινε σε αρκετα σκουρο χρωμα που το ηθελα. Με τις μπουρμπουληθρες ηταν πιο ομορφουλι!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστουμε!!!!! να σου πω, εσεις εχετε αυτο που εχει τις μπουρμπουληθρες πανω ή το αλλο? εμεις εχουμε το αλλο που ειναι γυρω στα 20 ευρω ακριβοτερο αλλα μονο αυτο εβγαινε σε αρκετα σκουρο χρωμα που το ηθελα. Με τις μπουρμπουληθρες ηταν πιο ομορφουλι!!!!

Οχι δεν εχει μπουρμπουληθρες εμας, εχει το προστατευτικο μπροστα που μοιαζει με ημικυκλιο και ειναι σε ανοιχτο ροζακι με πολυ λιιιιγο μαυρο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιαααααααααααα μουυυυυυυυυυυ!!!!!!

Εδω ειμαι κι εγω!!!!

Τελειωσα τις δουλειες και τα μπανια και τα ξυρισματα στις 4 και ξυπνησα πριν απολιγο και σερνομαι απο την κουραση και απο το αγχος!!!

Σε καμια ωριτσα θα φυγουμε!!!

Οοοοοοοοοοοοολες καλαααααααααααα????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηλιοβασίλεμα εγω το αντίθετο..μια περίοδο που έπαιρνα αντισυλληπτικά λόγω πολυκυστικών είχα πάρει τουλάχιστον 5 κιλά... πεινούσα όμως όλη μέραααα και έτρωγα το παραδέχομαι!!!!!!!!!!!!

Εγώ να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια? Το πρόβλημα με τον θυροειδή το είχατε από πριν ή σας παρουσιάστηκε στην εγκυμοσύνη πρώτη φορά???????

Εμενα μου εμφανιστηκε αμεσως μετα την αποβολη που ειχα,για πρωτη φορα!!!Και μολις τον ρυθμισα εμεινα αμεσως εγκυος!!

Μια προδιαθεση μονο υπηρχε πριν,αλλα δεν ειχε εκδηλωθει και ισως και να μην εκδηλωνοταν αν δεν υπηρχε το ανακατεμα των ορμονων!!!

Τωρα χαπι και παλι χαπι κι ολα καλα!!!Καθε 1'5 μηνα τον παρακολουθω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!καλα εισαστε????????????

μποτσακι μου περιμενουμε νεακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σοφια μου,και απο σενα το ιδιο!!!!!!!!!!

κοαλακι μου,αγορομαμυ μου,η θαλεια μου,may μου,xrydim μου,yola μου καλα εισαστε??????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Λογικό, όταν δε νιώθεις καλά με το σώμα σου, χαλάει και η διάθεση! Πωωω βρε κοριτσάκι μου έχεις ταλαιπωρηθεί αρκετά..ας ελπίσουμε να στρώσουν τα πράγματα από εδώ και πέρα και να έρθει και το παιδάκι που τόσο πολύ λαχταράτε..

Ρώτησα για τον θυροειδή γιατί υπάρχει κληρονομικότητα από τη μαμά μου και δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να επηρεάσει κι εμένα στην περίοδο της εγκυμοσύνης..με το γιατρό μου δεν το έχω συζητήσει ακόμα, στο επόμενο ραντεβού θα το κάνω!

Κι εμενα εχει η μαμα μου αλλα στην εγκυμοσυνη ειναι απο τα πρωτα πραγματα που πρεπει να κοιτας γιατι ανακατευονται οι ορμονες κι ο θυρ. ειναι ορμονες.Καλο ειναι να κανεις μια εξεταση.


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ο Γυναικολογος λεει οτι ωορρηξια δεν κανω από μονη μου και να προχωρησουμε σε φαρμακα για προκληση ωορρηξιας και το glucophage να το συνεχίσω και στο 1ο τριμηνο εγκυμοσυνης.

Η ενδοκρινολογος να αφησω τον οργανισμο μου να ηρεμίσει μετα το τελος των αντισυλληπτικων και καποια στιγμη θα καταφερω 2η εγκυμοσύνη. Και να κόψω τα glucophage μολις ανακαλυψω κυηση!

Και εγώ ειμαι καπου στη μεση....

Δεν εχω χρονικο περιθωριο για εγκυμοσύνη μακρινή!!! Όχι επειδή είμαι κοντά στα 36 ούτε επειδή θα εχει πλεον διαφορά τουλάχιστον 5 χρόνια με την κόρη μου αλλά σκεφτομαι και το οικονομικό...Αν εμενα εγκυος μεχρι Ιούλιο-Αυγουστο, όταν θα γενναγα το 2ο θα δικαουμασταν και λεφτά από ΙΚΑ λογω ενσημων της τελευταιας μου εργασιας...Λεφτά που θα μας βοηθούσαν...

Ναι αλλα μηπως εχεις αγχωθει με ολα αυτα και ειναι εκει το προβλημα??

Εμενα με καλυπτει αυτο που λεει η ενδοκρ. σου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παω να ετοιμαστω!!!

Θα τα που με το βραδακι!!!Πατουσιτσα και Σοτσαφι ραντεβου το βραδυ για νεα!!!!

Φιλακια σε οοοοοοοολες τις νερα'ι'δουλες!!!

Να μας σκεφτεστε!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως τις τσουπρες.....!!!!!

Ποτε φευγετε για γιατροοοοοοο......??????

Ολα καλα να πανεεεεε.....!!!!!!!!!!

Εγω σε κανενα μισαωρο!!!

Φιλακια κοαλακι μου!!!!!!!!!!!

Σας αγαπω πολυ οοοοοοοολες!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...