Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μην αγχωνεσαι με τα κιλά!!! Έχεις πάρει πολλά με την εγκυμοσύνη;

Γενικά είσαι αδύνατη (πριν το μπεμπε);;; Αν ναι, τοτε θα επανελθεις σίγουρα!

Εγώ που είχα περιττά κιλά πριν την εγκυμοσύνη, ευτυχώς που είχα ξινιλες, εμμετους, καουρες κλπ και ετσι δεν ειχα ορεξη για φαγητο παρά μονο για γλυκα :oops:. Βγήκα από κλινική με -7κιλά ενώ είχα πάρει 5-6 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη!

Μετα που σαραντισα, όμως λογω πολυκυστικών και αντισταση στην ινσουλινη πήρα σταδιακά σχεδόν 20κιλά :oops::oops::oops: Και ακόμη παλεύω με τον ρημαδομεταβολισμό μου που λογω ινσουλινης δεν δουλεύει σωστά!

Κι εγω ειχα +6 απο μπλοκο με τον θυρ. και μολις τον ρυθμισα και ξεκινησα διατροφη εμεινα εγκυος,εκοψα τσιγαρο και σταματησα δουλεια κι ετσι πρεπει να εχω ηδη φτασει τα 9.Δεν εχω ανεβει για να μη με βαρεσει εγκεφαλικο!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Δεν ανησυχω για το αν θα τα χασω,αλλα δεν θελω να επιβαρυνω αλλο κι εμενα και προπαντως το μωρακι μου!!Κι ολα αυτα με ναυτιες χωρις γλυκα χωρις παγωτα και τα περισσοτερα προιοντα ειναι ολικης!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κι εγω ειχα +6 απο μπλοκο με τον θυρ. και μολις τον ρυθμισα και ξεκινησα διατροφη εμεινα εγκυος,εκοψα τσιγαρο και σταματησα δουλεια κι ετσι πρεπει να εχω ηδη φτασει τα 9.Δεν εχω ανεβει για να μη με βαρεσει εγκεφαλικο!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Δεν ανησυχω για το αν θα τα χασω,αλλα δεν θελω να επιβαρυνω αλλο κι εμενα και προπαντως το μωρακι μου!!Κι ολα αυτα με ναυτιες χωρις γλυκα χωρις παγωτα και τα περισσοτερα προιοντα ειναι ολικης!!!!!!!

Καταλαβαινω!

Κουτεγκω ε, κουτεγκω!!!

χιχι

Αντε καληνυχτα, παω στο κρεβατι μας!!!

τα λεμε αυριο τσουπρες!!!!!


Link to comment
Share on other sites

Κουτη,αλλα το λεω χα'ι'δευτηκα!!!Δικη μου λεξη!!!!!!!

χαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Χαχαχαχχααχαχχχαχαχα.........ε οντως εισαι κουτεγκω τοτε....!!!!!

Καλεεεεεεεεε μη σκεφτεσαι ετσι....!!!!!!! Αχ μια μανα που θα δει αυριο ο μπεμπαρος....!!!!!!!!! Αχ και εσυ εναν μπεμπαρο που θα δεις αυριο......!!!!!!

Ποση ευτυχιααααααα μπορει να ειναι μαζεμενη σε μια κοιλιτσα.....??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχχααχαχχχαχαχα.........ε οντως εισαι κουτεγκω τοτε....!!!!!

Καλεεεεεεεεε μη σκεφτεσαι ετσι....!!!!!!! Αχ μια μανα που θα δει αυριο ο μπεμπαρος....!!!!!!!!! Αχ και εσυ εναν μπεμπαρο που θα δεις αυριο......!!!!!!

Ποση ευτυχιααααααα μπορει να ειναι μαζεμενη σε μια κοιλιτσα.....??????

Αχαχχαχαχαχαχααααααααααααααααα!!!!!!!!!!

Μια μανα τι μανα!!!!!!!!Θωρυκτοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

Αχαχαχαχαχααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχααχαχχχαχαχα.........ε οντως εισαι κουτεγκω τοτε....!!!!!

Καλεεεεεεεεε μη σκεφτεσαι ετσι....!!!!!!! Αχ μια μανα που θα δει αυριο ο μπεμπαρος....!!!!!!!!! Αχ και εσυ εναν μπεμπαρο που θα δεις αυριο......!!!!!!

Ποση ευτυχιααααααα μπορει να ειναι μαζεμενη σε μια κοιλιτσα.....??????

Αααααααααααααααα!!!!!!!Κοαλακι το βρηκα βρε γιατι εχω τοσο μεγαλη κοιλια!!!!

Ειναι γεματη μπεμπη κι ευτυχια,αρα τα κιλα δεν ειναι δικα μου!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αχαχαχχαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αντε μανα θα φυγω τωρα, παω να κοιμηθω με τη φουρτουνα....!!!!!!!

Αυριο θα πατε στο γιατρο, θα σας πει οτι τα ζουζουνια σας μεγαλωσαν και ειναι (ετοιμα να πανε σχολειο) αχχαχαααχαχαα, και αφου βγειτε απο το ιατρειο σφαιρααααααααααααα για να μας γραψετε νεα σας μη μας ξεχασετε...!!!!!! Καλααααα....???????

Εμεις με την σκεψη μας, την θετικη μας ενεργεια και την πιστη μας θα ειμαστε κοντα σας και θα σας κραταμε σφιχτα το χερι.....!!!!!!!!! Ολα θα πανε καλα και μην ανησυχειτε για τιποτα.....!!!!!!! Ειστε δυνατες και να μεινετε δυνατες...!!!!!!

Λοιπον, καληνυχτα και καλη ξεκουραση...!!!!!! Αντε φτανει με τις δουλιτσες...!!!!! Εχουμε μπεμπεδοδουλεια αυριο.....!!!!!!!!!!!!

Σας φειλω ολες.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αααααααααααααααα!!!!!!!Κοαλακι το βρηκα βρε γιατι εχω τοσο μεγαλη κοιλια!!!!

Ειναι γεματη μπεμπη κι ευτυχια,αρα τα κιλα δεν ειναι δικα μου!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αχαχαχχαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!!!

Χααχααχαχαχααχχαχαχαα......!!!!!!!!!!!!

Αντε καληνυχτα......!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντε μανα θα φυγω τωρα, παω να κοιμηθω με τη φουρτουνα....!!!!!!!

Αυριο θα πατε στο γιατρο, θα σας πει οτι τα ζουζουνια σας μεγαλωσαν και ειναι (ετοιμα να πανε σχολειο) αχχαχαααχαχαα, και αφου βγειτε απο το ιατρειο σφαιρααααααααααααα για να μας γραψετε νεα σας μη μας ξεχασετε...!!!!!! Καλααααα....???????

Εμεις με την σκεψη μας, την θετικη μας ενεργεια και την πιστη μας θα ειμαστε κοντα σας και θα σας κραταμε σφιχτα το χερι.....!!!!!!!!! Ολα θα πανε καλα και μην ανησυχειτε για τιποτα.....!!!!!!! Ειστε δυνατες και να μεινετε δυνατες...!!!!!!

Λοιπον, καληνυχτα και καλη ξεκουραση...!!!!!! Αντε φτανει με τις δουλιτσες...!!!!! Εχουμε μπεμπεδοδουλεια αυριο.....!!!!!!!!!!!!

Σας φειλω ολες.....!!!!!!

Ευχαριστουμε Κοαλακι μου,με συγκινεις!!!!!

Εγω θα μπω και πριν φυγω για Αθηνα και μετα θα μπω παλι το βραδακι που θα γυρισω!!Μην ανησυχησετε!!Οπως και να εχει θα μπω!!!

Δεν μπορω αλλωστε να μην μπω!!!!

Καληνυχτα κοπελιτσα μου,καλη ξεκουραση και φιλια στο Μαριαννακι μας!!

Μαααααααααααατς!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυυτς!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλο-εγκυουλες......!!!!!!!!!

Are you ready.....???????????

Ελπιζω να ειστε καλααααα και να γυρισετε απο τους γιατρους σας ακομα καλυτεραααααα....!!!!!!!!!

Εδω εχει ψυχρουλα σημερα....!!!!!! Φυσαει αερακι....!!!!!!!

Παω να κανω δουλιτσες και μετα φρουτοκρεμα....!!!!!!!!

Καλημερα σε ολες σας.....!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Η πατουσιτσα ειναι η δευτερη που θα δει το μωρακι της αυριο μαζι με το μποτσακι και το σοτσαφι. Μας μπερδεψες πρωτοεγκυουλα μας.......!!!!!!

Δεν πειραζει...!!!!!! Τοσα που γραφουμε παλι καλα που δεν μπερδεψαμε οι ιδιες μας τα μπουτια μας.....!!!!!!!!!

Koallaki μουου συγνώμηηη!!!:oops: :oops::oops:Κι εγώ σήμερα που διάβασα το χθεσινό μου μνμ, την κατάλαβα την πατάτα μου!!!!!!! Έτσι όπως ήμουν χθες...και το δικό μου το όνομα θα μπέρδευα!!!!!!! :confused::confused:

Μην αγχωνεσαι με τα κιλά!!! Έχεις πάρει πολλά με την εγκυμοσύνη;

Γενικά είσαι αδύνατη (πριν το μπεμπε);;; Αν ναι, τοτε θα επανελθεις σίγουρα!

Ηλιοβασίλεμά μου ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ???? Ότι όποια δεν ήταν αδύνατη πριν την εγκυμοσύνη δεν έχει καμία ελπίδα???????:shock::shock::shock: ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑ!!!!!!!

Καλημέρες μανούλες!!!!!! Να έχετε όλες μια υπέροχη μέρα!!!!!!!!!


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει καλη μου xrydim, το καταλαβα οτι λογω κουρασης τα μπερδεψες.....

Να σου πω ομως κατι....???? πολυ θα ηθελα να (ξανα) ημουν και εγω στη θεση αυτη και να πηγαινα στο γιατρο να δω το ζουζουνι μου....!!!!!!!!!

Οι καλυτερες βολτες που εχω κανει σε ιατρειο......ever.......!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...