Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μειναμε τα δυο μας κοαλακι μου???Η πατουσιτσα εξαφανιστηκε παλι,μπορει να εχει ξαπλωσει!!Εχετε καθολου δροσουλα σημερα??

Τηλεπαθεια ε....????? μαζι γραφαμε.....!!!!!!

Ναι ναι εχει καλη δροσουλα και σημερα εως ψυχρουλα θα ελεγα....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τηλεπαθεια ε....????? μαζι γραφαμε.....!!!!!!

Ναι ναι εχει καλη δροσουλα και σημερα εως ψυχρουλα θα ελεγα....!!!!!!!

Δεν το πιστευω!!!!

Πως να μην εχουμε τηλεπαθεια αφου εχουμε αγαπηθει τοσο πολυ!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστευω!!!!

Πως να μην εχουμε τηλεπαθεια αφου εχουμε αγαπηθει τοσο πολυ!!!

Μεγαλη κουβεντα....εγραψες!!!!!!

Ειμαστε τοσο "μακρυα" αλλα συναμα και τοσο "κοντα"..........που ισως πιο κοντα δε γινεται....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου γεια σας!!!! Εξαφανίστηκα αλλά είχα μια πολύυυυ δύσκολη μέρα σήμερα, με πολύυυ τρέξιμο..δε με κρατάν τα πόδια μου τώρα!!!

Παρόλα αυτά όμως σας διάβασα τωρα και μου φτιάξατε τη διάθεση πάλι..είστε η καλύτερη παρέα!!! :D:D:D

Μποτσάκι, κοαλλάκι και sotsafi πόσο σας ζηλεύω που θα "συναντήσετε" αύριο τα παιδάκια σας..κι εμένα μου φαίνονται αιώνες οι μέρες ανάμεσα στις επισκέψεις στο γιατρό!! Θα περιμένουμε αυριο νεάκια σας με πολύ αγωνία!

Κορίτσια το πρόβλημα με το ξύρισμα το έχω ήδη κι εγώ :oops::oops::oops: Προσπαθώ η κακομοίρα αλλά δε βλέπω και κουράζομαι και στο τέλος εκνευρίζομαι και τα παρατάω!!!! :evil: Δεν ξέρω τι θα κάνω μέχρι το τέλος..πάντως σίγουρα θα πάω έτοιμη, μου το είπε και η μαία με την οποία συναντιέμαι ότι είναι χίλιες φορές καλύτερο να είμαστε έτοιμες και να μην αφήσουμε να μας το κάνουν στο μαιευτήριο για να αποφύγουμε ερεθισμούς, πόνο και προχειροδουλειά μέχρι και μολύνσεις :shock::shock:

Γλυκές μου μανούλες θα σας αφήσω..τα μάτια μου κλείνουν και όσο βλέπω τον άντρα μου δίπλα να κοιμάται, μου είναι ακόμα πιο δύσκολο να κρατηθώ ξύπνια..Πολλά φιλάκια στα παιδάκια σας και στις κοιλίτσες σας! Θα τα πούμε αύριο..Καλό ξημέρωμα και όνειρα γλυκά και "μωρουδένια" !!:D:D:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η πατουσιτσα ειναι η δευτερη που θα δει το μωρακι της αυριο μαζι με το μποτσακι και το σοτσαφι. Μας μπερδεψες πρωτοεγκυουλα μας.......!!!!!!

Δεν πειραζει...!!!!!! Τοσα που γραφουμε παλι καλα που δεν μπερδεψαμε οι ιδιες μας τα μπουτια μας.....!!!!!!!!!

Καληνυχτα, καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα....!!!!!!!!

Τα λεμε αυριο....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσιαααααααααααααααα εδω που καθομαι και εχω ανοιχτο το παραθυρο, μυρισε ψωμιιιιιιιιιι....!!!!!!! Εχουμε φουρνους πιο κατω και ψηνουξε ψωμακι.

Πωπω νοστιμοοοοοο....!!!!!!! Αν και σκετοοοοοοοο....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου γεια σας!!!! Εξαφανίστηκα αλλά είχα μια πολύυυυ δύσκολη μέρα σήμερα, με πολύυυ τρέξιμο..δε με κρατάν τα πόδια μου τώρα!!!

Παρόλα αυτά όμως σας διάβασα τωρα και μου φτιάξατε τη διάθεση πάλι..είστε η καλύτερη παρέα!!! :D:D:D

Μποτσάκι, κοαλλάκι και sotsafi πόσο σας ζηλεύω που θα "συναντήσετε" αύριο τα παιδάκια σας..κι εμένα μου φαίνονται αιώνες οι μέρες ανάμεσα στις επισκέψεις στο γιατρό!! Θα περιμένουμε αυριο νεάκια σας με πολύ αγωνία!

Κορίτσια το πρόβλημα με το ξύρισμα το έχω ήδη κι εγώ :oops::oops::oops: Προσπαθώ η κακομοίρα αλλά δε βλέπω και κουράζομαι και στο τέλος εκνευρίζομαι και τα παρατάω!!!! :evil: Δεν ξέρω τι θα κάνω μέχρι το τέλος..πάντως σίγουρα θα πάω έτοιμη, μου το είπε και η μαία με την οποία συναντιέμαι ότι είναι χίλιες φορές καλύτερο να είμαστε έτοιμες και να μην αφήσουμε να μας το κάνουν στο μαιευτήριο για να αποφύγουμε ερεθισμούς, πόνο και προχειροδουλειά μέχρι και μολύνσεις :shock::shock:

Γλυκές μου μανούλες θα σας αφήσω..τα μάτια μου κλείνουν και όσο βλέπω τον άντρα μου δίπλα να κοιμάται, μου είναι ακόμα πιο δύσκολο να κρατηθώ ξύπνια..Πολλά φιλάκια στα παιδάκια σας και στις κοιλίτσες σας! Θα τα πούμε αύριο..Καλό ξημέρωμα και όνειρα γλυκά και "μωρουδένια" !!:D:D:D:D

Αχ κοριτσακι μου μεγαλο μαρτυριο,αλλα θα το τακτοποιησουμε το θεμα με το ξυρισμα!!Το θεμα ειναι οτι εγω τα αφηνω για πριν παω στο γιατρο μην μου τυχει και πει να κανουμε κολπικο και παθει ηττα ο καψερος με αυτο που θα αντικρυσει, και γινονται δασος μιλαμε μεχρι τοτε,αλλα δεν εχω και κουραγιο να το κανω και συνεχεια,γιατι κουραζομαι ημαυρη!!!!χαχχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!

Καληνυχτα κοριτσακι μου καλο καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα σε σενα και στο πλασματακι σου!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσιαααααααααααααααα εδω που καθομαι και εχω ανοιχτο το παραθυρο, μυρισε ψωμιιιιιιιιιι....!!!!!!! Εχουμε φουρνους πιο κατω και ψηνουξε ψωμακι.

Πωπω νοστιμοοοοοο....!!!!!!! Αν και σκετοοοοοοοο....!!!!!!!!!

Αμααααααααααν!!!!!Βαλτη εισαι κοαλακι μου????

Θα μας πεθανεις αποψε??

Εγω σκεφτομαι αυριο να πω του γιατρου να ξεκινησω διαιτολογο!!Δεν γινεται μαναρακι,το βλεπω να ξεφευγω πολυ!!!:confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Η πατουσιτσα ειναι η δευτερη που θα δει το μωρακι της αυριο μαζι με το μποτσακι και το σοτσαφι. Μας μπερδεψες πρωτοεγκυουλα μας.......!!!!!!

Δεν πειραζει...!!!!!! Τοσα που γραφουμε παλι καλα που δεν μπερδεψαμε οι ιδιες μας τα μπουτια μας.....!!!!!!!!!

Καληνυχτα, καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα....!!!!!!!!

Τα λεμε αυριο....!!!!!!

Θα τα μπερδεψουμε στο....ξυρισμα!!!!!!!!

Απο την ταλαιπωρια!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μεγαλη κουβεντα....εγραψες!!!!!!

Ειμαστε τοσο "μακρυα" αλλα συναμα και τοσο "κοντα"..........που ισως πιο κοντα δε γινεται....!!!!!!!

Ετσι ακριβως ειναι καλο μου κοαλακι!!!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αμααααααααααν!!!!!Βαλτη εισαι κοαλακι μου????

Θα μας πεθανεις αποψε??

Εγω σκεφτομαι αυριο να πω του γιατρου να ξεκινησω διαιτολογο!!Δεν γινεται μαναρακι,το βλεπω να ξεφευγω πολυ!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Εεε μου μυρισεεεε...!!!!!!!

Ναι αν για να εισαι εσυ καλα θελεις να ξεκινησεις διαιτα-διατροφη να του το πεις....!!!!! Γιατι σιγουρα δεν θα σε αφησει μονο για διαιτα, μαζι με διατροφη θα συστησει, εχουμε και εναν μπεμπαρο να θρεψουμε.....!!!!!!!! Εμ πως για....????

Ειναι επικυνδυνο σε αυτη την ηλικια κυησης να γινει κολπικος υπερηχος.

Γινεται ΜΟΝΟ σε εξαιρετικα σπανιες περιπτωσεις οπου ο κοιλιακος υπερηχος δεν ειναι καθαρος....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμααααααααααν!!!!!Βαλτη εισαι κοαλακι μου????

Θα μας πεθανεις αποψε??

Εγω σκεφτομαι αυριο να πω του γιατρου να ξεκινησω διαιτολογο!!Δεν γινεται μαναρακι,το βλεπω να ξεφευγω πολυ!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Μην αγχωνεσαι με τα κιλά!!! Έχεις πάρει πολλά με την εγκυμοσύνη;

Γενικά είσαι αδύνατη (πριν το μπεμπε);;; Αν ναι, τοτε θα επανελθεις σίγουρα!

Εγώ που είχα περιττά κιλά πριν την εγκυμοσύνη, ευτυχώς που είχα ξινιλες, εμμετους, καουρες κλπ και ετσι δεν ειχα ορεξη για φαγητο παρά μονο για γλυκα :oops:. Βγήκα από κλινική με -7κιλά ενώ είχα πάρει 5-6 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη!

Μετα που σαραντισα, όμως λογω πολυκυστικών και αντισταση στην ινσουλινη πήρα σταδιακά σχεδόν 20κιλά :oops::oops::oops: Και ακόμη παλεύω με τον ρημαδομεταβολισμό μου που λογω ινσουλινης δεν δουλεύει σωστά!


Link to comment
Share on other sites

Εεε μου μυρισεεεε...!!!!!!!

Ναι αν για να εισαι εσυ καλα θελεις να ξεκινησεις διαιτα-διατροφη να του το πεις....!!!!! Γιατι σιγουρα δεν θα σε αφησει μονο για διαιτα, μαζι με διατροφη θα συστησει, εχουμε και εναν μπεμπαρο να θρεψουμε.....!!!!!!!! Εμ πως για....????

Ειναι επικυνδυνο σε αυτη την ηλικια κυησης να γινει κολπικος υπερηχος.

Γινεται ΜΟΝΟ σε εξαιρετικα σπανιες περιπτωσεις οπου ο κοιλιακος υπερηχος δεν ειναι καθαρος....!!!!!!!!

Ναι,θα του το πω γιατι δεν νιωθω καλα!!!5 με 6 κιλακια θελω να χασω για να ερθω στα σωστα μου,δεν ειπα να λυσσαξω!!!

Το ξερω για τον κολπικο απλα λεω μην τυχει τιποτα!!!

Της ξαδερφης μου που ανακαλυψε οτι ειχε τοβν πλακουντα μπροστα και χαμηλα μεχρι να γεννησει της εκανε κολπικο γιατι δεν εβλεπε!!!!

Ειδες τι σπασικλα ειμαι τελικα???Ολο τετοια σκεφτομαι η κουτεγκω!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι,θα του το πω γιατι δεν νιωθω καλα!!!5 με 6 κιλακια θελω να χασω για να ερθω στα σωστα μου,δεν ειπα να λυσσαξω!!!

Το ξερω για τον κολπικο απλα λεω μην τυχει τιποτα!!!

Της ξαδερφης μου που ανακαλυψε οτι ειχε τοβν πλακουντα μπροστα και χαμηλα μεχρι να γεννησει της εκανε κολπικο γιατι δεν εβλεπε!!!!

Ειδες τι σπασικλα ειμαι τελικα???Ολο τετοια σκεφτομαι η κουτεγκω!!!!!

Δε σκεφτεσαι, προνοεις....!!!!! Ακου κουτεγκω...!!!!!! Τι ειναι τουτο παλι...????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...