Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Αααααααααααα!!!Ξεχασα να σας πω!!!!!!!!!

Σημερα θα προσπαθησω να ξυριστω να γελασουμε!!!!

Δεν βλεπω πια και δεν βολευομαι!!!!Γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Παντως της ξαδερφης μου το ειπα το πρωι,οταν με το καλο γεννησω θα αναλαβει να με κανει γουλι,αλλιως θα την πληρωσει ο αντρας μου!!!

Αυτες τις παραλυτες εκει μεσα δεν τις αφηνω!!!:confused::confused::confused::confused:

Εκτος απο τον γιατρο αλλος δεν βαζει χερι!!!

Τωρα μου λετε τι κανουμε που αφηνω παντα πατουλιες???

Αχαχχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!

αααααα....κ εγώ δύσκολο αλλά λίγο με την αφή λίγο με ένα καθρεπτακι γινόταν μια χαρά!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!

καλωσορίζω τα κορίτσια μας!!!!!!!να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!

όλες είστε καλά?????????

λοιπόν εμείς καλά είμαστε!!!!είχα πάει στο γιατρό κ μου είπε ότι δεν υπάρχει καμία κύστη τώρα έφυγε δλδ κ όλα είναι καλά γυναικολογικα!!!!!!αλλά βλέπει ερεθισμενο το έντερο όμως όπου να μην στας πολυλογώ έκανα εξετάσεις αίματος(αύριο θα βγουν ) κ φαίνεται αν εχω κάπου φλεγμονή.άρα ο άλλος ο χειρουργός μπούρδες έλεγε!!!!!!

αύριο θα δούμε!!!!

***κοαλακι συγχαρητήρια για την μικρή σου!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Α!!Καλως τη!!!Παλι καλα,μπραβο Θαλειτσα!!!!Ειδες το ατιμο το εντερο??Κι εγω ετσι την πατησα και τελικα ηταν φλεγμονουλα!!Θελει πολυ προσοχη ειδικα στη διατροφη και στο στρες και αγχος,αλλα πουυυυυυυυυυ????

Εμενα με ταλαιπωρει χρονια,αλλα μετα την αποβολη που η ψυχολογια μου ηταν στον πατο με διελυσε!!!!Παλι καλα κατι κανουν τα προβιοτικα που φτιαχνουν την χλωριδα κι εχω ηρεμησει σε γενικες γραμμες!!Ο μπεμπακος ετοιμος για μπλουμ??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Α!!Καλως τη!!!Παλι καλα,μπραβο Θαλειτσα!!!!Ειδες το ατιμο το εντερο??Κι εγω ετσι την πατησα και τελικα ηταν φλεγμονουλα!!Θελει πολυ προσοχη ειδικα στη διατροφη και στο στρες και αγχος,αλλα πουυυυυυυυυυ????

Εμενα με ταλαιπωρει χρονια,αλλα μετα την αποβολη που η ψυχολογια μου ηταν στον πατο με διελυσε!!!!Παλι καλα κατι κανουν τα προβιοτικα που φτιαχνουν την χλωριδα κι εχω ηρεμησει σε γενικες γραμμες!!Ο μπεμπακος ετοιμος για μπλουμ??

έτοιμος,έτοιμος!!!!!!!!ένας λόγος είναι με αυτό το άγχος!!!!!:-P:-P:-P:-P

άντε να δούμε τι θα δούμε !!!!!αλλά εγώπριν 2 χρόνια είχα κ θέμα με το στομάχι μου αλλά θα δούμε απο τι είναι.κ αυτό από το άγχος βέβαια το είχα πάθει!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι τα κατάφερες με το "κλαδεμα"; :D:D:D

Θάλεια καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις και καλή ξεκούραση με όλη αυτή την ταλαιπωρία πηγαινε ελα σε γιατρούς!

Γυρίσαμε από την βόλτα μας με τα ποδήλατα! Εχει ωραια δροσιά και απόψε!


Link to comment
Share on other sites

γεια σας πολυλογουδες!!!!!!! Εμεις καναμε μπανακι (οι αντρες δηλαδη,εγω κοιτουσα και κουβαλουσα τα σωσιβια κλπ κλπ) περασαμε πολυ ωραια γιατι μετα κατσαμε για καφε και ηταν πολλα παιδακια της ηλικιας μας σχεδον!!!!

Συμπεθερα τι κανει η κοτολουμπιτσα φουρτουνιτσα??? εμενα κανει κατι παρομοιο οχι για κολοτουμπα φυσικα αλλα οταν μπουσουλαει το κανει μαλλον σα να προσπαθει να σηκωθει οταν δεν εχει κοντα του κανενα επιπλο να πιαστει! Φρεναρει και τεντωνει χερια ποδια και κατεβαζει κεφαλι, τσουουουουουπ η πανα στον αερα, πολυ γελιο!!!χαχχαχα!!

Μποτσακι μου εγω ευτυχως τα καταφερνα με το ξυρισμα και το πεντικιουρ μεχρι τελος, οταν σπασανε τα νερα μπηκα κυριια και ξυριστηκα πατοκορφα, μπηκε και ο αντρας μου και βοηθησε λιγο την κατασταση οπου δεν εβλεπα και παραλληλα τρεχανε και τα νερα μου απο κατω χαχαχα!! Ηθελα να κανω και το κλυσμα μονη μου αλλα δε με αφησε ο γιατρος δυστυχως, καλα οχι οτι ηταν τιποτα τελικα!! Πραγματικα τιποτα!!

Θαλεια μου πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!! Παλι καλα!!! Ο μπεμπακος τι κανει? ετοιμαζεται για μπλουμ??

Patousitsa μου αυριο θα δειτε το νινακι σας και εσυ και το μποτσακι!! Να δεις που θα εχεις κοριτσακι!!!!!!! Αντε γιατι ολο αντρες ειναι στις κοιλιτσες, να βγει και καμια νυφη ακομα!!

Οι υπολοιπες τσουπρες πως ειστε? Η yola τιποτα ακομα ε??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε αγορομαμυ μου πως τα καταφερνες??Σηκωνες ποδια τεντωνες κτλ??Γιατι εγω φοβαμαι και το παω λαου λαου!!!Αλλα ....δυσκολο πραγμα τωρα μην το συζηταμε!!!Θα τηνβρω την ακρη,αλλα αν εχετε καμια ιδεα καλοδεχχουμενη!!!

Θαλεια μου προς το παρον κανω δουλειες στο σπιτι,αργα με την ησυχια μου θα ασχοληθω γιατι θελει το χρονο του!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Θαλειτσα περαστικα, ολα θα πανε καλα......

Συμπεθερακι ετοιμος για ολα ο ινδιανακος....!!!!!!! Τωρα ολο εκπληξεις θα ειναι...!!!!!!

Και εγω οσος ημουν εγκυος και αρχισα να μην βλεπω καλα εκει κατω, εβαλα συστημα και ξυριζομουνα στα τυφλα καθε εβδομαδα, αλλα ειχε και την αδερφη μου που ειναι αισθητικος οποτε τα βολεψα μια χαρα, απλα τελευταια μολις μπηκα στο μηνα μου ξυριζομουνα μερα παρα μερα και θυμαμαι χαρακτηριστικα λεω στην ασερφη μου....δεν μου κανεις τα ποδια τουλαχιστον αποτριχωση να μην εχουμε κανενα απροοπτο...????? ε...μου τα εκανε και επειτα απο 4 μερες σπασανε τα νερα μου....!!! Κατι ηξερα η γυναικα....!!!!!! Με το που πηγα στο νοσοκομειο με κοιταζει η μαια και μου λεει....σε ξυρισε καμια μαια πριν...???? οχι της λεω, σιγα μην περιμενα εσας....!!!!! Και τοτε μου λεει η κοπελα...μπραβο σου τοτε που τα καταφερες και δεν το αφησες για εδω.....!!!!! Χαζη ειμαι της απανταω.....???? ε...μετα τελος η συζητηση, ακουγα τουκου τουκου τη μαριαννα που σας κερβερος προετοιμαζοταν για να βγει.....!!!!!!!! Και τωρα με κανει κοτολουμπες.....!!!!!

Αυτα.....πολλα εγραψα παλι....!!!!!!!!

Αντε που ειστε καλε....????? εγω την κοιμησα τη μαριαννα...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουφ ....τελείωσα τις δουλειές επιτέλους!αύριο έχω γιατρό και δν θέλω να έχω εκρεμοτητες ! Ακόμα εγώ θέμα με το ξύρισμα δν έχω ...δεν φαίνυομαι έγκυος ακόμα !και η αλήθεια είναι δν το έχω σκεφτεί αλλά ούτε εγώ θέλω να το αφήσω για το νοσοκομείο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ουφ ....τελείωσα τις δουλειές επιτέλους!αύριο έχω γιατρό και δν θέλω να έχω εκρεμοτητες ! Ακόμα εγώ θέμα με το ξύρισμα δν έχω ...δεν φαίνυομαι έγκυος ακόμα !και η αλήθεια είναι δν το έχω σκεφτεί αλλά ούτε εγώ θέλω να το αφήσω για το νοσοκομείο!!!

Καλως τη περδικουλα.......αχ τι καλα που θα δειτε τα μωρακια σας αυριο...!!!!

Τι ομορφο συναισθημα αυτο της προσμονης να δεις το μωρακι σου...!!!!

Θυμαμαι η καρδια μου χτυπουσε τοοοοοσο δυνατα εξω απο το ιατρειο που περιμενα....

Ας το καλο σας.....τα θυμηθηκα και συγκινηθηκα......!!!!!!!!

Τι ευτυχιαααααααααααααααααα....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι κι εγω!!!Οι δουλειες θα συνεχιστουν μεχρι αργα γιατι τις παω με διαλειμματα!!!!!

Κοαλακι μου κι εγω δεν θελω να με πλησιασει καμια απο αυτες!!!Θα τις βαρεσω!!!χαχαχαχαχααααααα!!!!

Sotsafi μου ολες γιατρο εχουμε αυριο??Αντε να δουμε τα ζουζουνια μας!!Εγω αγορακι εχω απ'οτι φαινεται δηλαδη!!!!Εσυ?

Ναι κι εγω δεν φαινομαι καθολου ακομα!!!Ουτε 7 μηνων δεν με κανεις!!Μεχρι 6 μπορει.....Χαχαχαχαχαχαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια να μαι και εγω!!κανω δουλιτσες!!!σημερα πηγα σε ενα μαγαζι με κεντηματα!3 κεντιματα πηρα!!!ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!

το πρωτο κεντημα εχει σχεδιο μια παπια με το παπακι,η δετερη φυγουρα ειναι ενα αρκουδακι που κραταει μια ομπρελα με πολλα χρωματα,και το τριτο το καλυτερο:

1 κουβερτουλα που ειναι για νει=ογεννητα,που φασκιωνουν τα μωρακια να καταλαβαιτε που εχει πανω πανω το σχεδιο 2 σκυλακια που κραταει το καθενα απο 1 τοπι!!!!!!!!!!

χααχχαχααχαχαχαχα!!!!!!!!εχω τρελαθει σημερα!!!!(την κουβερτουλα θα μου την κεντησει η μανουλα μου!!!!!)

τα αλλα 2 θα τ κανω εγω!ειναι μικρουλια με χοντη κλωστη!

κατα πασα πιθανοτητα θα τα ραψω πανω σε μαξιλαρακια!!!!!!!

αχ κοριτσια πεταω σημερα!!!!!!!!!!!!

μακαρι να πανε καλα μεχρι τελος!!!!!!!!θα τα κεντησω με πολυ αγαπη!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

σοφουλα αυριο εχουμε μαζι γιατρο!!!!!!!!στις 7 και εχω εγω!!!!!!!θα δω το λουλουδι μου!!!!!!μακαρι να ειανι καλα το βλασταρι μου!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!!!

κ εγώ εννοείται ότι ήμουν έτοιμη για το νοσοκομείο μέρα παρά μέρα ξύρισμα αλλά καλύτερα εγώ από το να με κόψουν οι άλλες εκεί!!!!τεσπα καληνύχτα κ όνειρα γλυκά σε όλες!!!!!!

κ εσείς οι εγκυουλες να μην κουραζεστε πολύ!!!!!:-P:-P:-Pφιλάκια!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!!!!!

κ εγώ εννοείται ότι ήμουν έτοιμη για το νοσοκομείο μέρα παρά μέρα ξύρισμα αλλά καλύτερα εγώ από το να με κόψουν οι άλλες εκεί!!!!τεσπα καληνύχτα κ όνειρα γλυκά σε όλες!!!!!!

κ εσείς οι εγκυουλες να μην κουραζεστε πολύ!!!!!:-P:-P:-Pφιλάκια!!!!

Καληνυχτα θαλειτσα, καλο ξημερωμα....!!!!!!!! Φιλιακια....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι ομορφα ολα αυτα που γραφετε! και εμενα μου ειχε πλεξει η μαμα μου δυο κουβερτουλες χαρμα για τον μικρουλη!! υπεροχες! αυτη η προσμονη για τον γιατρο...αχ! και με το που εβγαινα γινοταν μια σειρα απο τηλεφωνηματα στους γονεις μου, στον αδερφο μου και στην κουμπαρα μου για να πω τα νεα!!!

Μποτσακι μου οταν πια αρχισα να μην καλοβλεπω ξυριζομουν καθιστη στη μπανιερα για να μη χασω την ισορροπια μου. και παντα ειχα καποιον στο σπιτι για να κανω τετοια πραγματα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...