Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλως το κοαλακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

χχααχχαχαχαχαχαχαχα!!!οταν μου ειπε δεν υπαρχει καπου να σε βαλω!γινεται ενας χαμος..........και σκεφτομουν......Α,ΡΕ ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΣΤΕΡ!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σηκωθηκε το κοριτσι μας....?????;););););)

το μποτσακι μας θα μπει οπου να ναι!!!!

πλησιασε η ωρα της!!!!οπου να ναι μπαινει!!!!!!!!!!!!!!!!

Ωχ...!!!!τωρα καταλαβα, δλδ σου ειπε δεν εχω....να σε βαλω και συνεπως εφυγε ο ανδρας σου....??????? καταλαβα σωστα....????

Αααααααααααααα γερη φουρτουνα θελει.....!!!!!!!!

Περα απο την πλακα, δεν πειραζει......ας παει με το καλο εκει που πρεπει και θα σκεφτεται το μωρακι εκει που θα βρισκεται.

Αργησε η καλεεεεεεε......!!!!!!!!!! Χουζουρευει.....????????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωχ...!!!!τωρα καταλαβα, δλδ σου ειπε δεν εχω....να σε βαλω και συνεπως εφυγε ο ανδρας σου....??????? καταλαβα σωστα....????

Αααααααααααααα γερη φουρτουνα θελει.....!!!!!!!!

Περα απο την πλακα, δεν πειραζει......ας παει με το καλο εκει που πρεπει και θα σκεφτεται το μωρακι εκει που θα βρισκεται.

Αργησε η καλεεεεεεε......!!!!!!!!!! Χουζουρευει.....????????

καλα καταλαβες κοαλακι μου!!!!!!!!!ασε ασε!!!!λεω στον αντρα μου,οταν επιστρψεις γλυκε μου θα το δουμε............

ετσι οπως παμε λεει θα το δω στη γεννα!!!!!!αλλα ειμαι και τοσο γκαντεμης που δεν θα μαι ουτε στη γεννα!!!(χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!)

τον ειχε πιασει το παραληρημα!!!

αυριο τωρα θα παω κοαλακι μου,,με την κολητη μου.της ειπα να ερθει!βαρεθηκα να πηγαινω μονη μου.προχθες της ειπα οτι ειμαι εγκυος!μας ακουσε ολο το τετραγωνο!!!!:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

θα ρθει!!!!!!!!!!!!!!οπου να ναι θα σκασει μουρη!!!!!!!!ιχιχχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!

Τσουπρεεεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!

Λειπει ο Μαρτης απο την Σαρακοστη??????????

χαχαχαχαχαχααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλως την περδικα.....!!!!!

Εισαι καλα μποτσακι μου.....??????

Εχουνε νεες παρουσιες.....!!!!!!! Μελλουσες πρωτομανουλες σαν και εσας.....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλεναδιτσες μου εισαστε ολες καλα???

Κατ'αρχην καλωσοριζω στην παρεα μας τις καινουργις νερα'ι'δουλες!!!

Xrydim και Sotsafi καλως ηρθατε κοριτσακια μου,συγχαρητηρια για τα μωρακια σας και σας ευχομαι και σε ολες μας δηλαδη τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!

Ε,ρε γλεντι που εχει να πεσει τα Χριστουγεννα!!!:P:p:p:p:p:p:p

Κι επιτελους πριν απο μενα εχω εσενα xrydim να μου λεει κι εμενα καποιος γιατι ημουνα πρωτη σε σειρα!!!!;););););)Εγω εχω ΠΗΤ 8\12 πρωτα ο Θεος!!!

Σημερα κοριτσια κοιμηθηκα στις 5 σηκωθηκα στις 9 γιατι ειχα ραντεβου με την ξαδερφη μου που ειναι αισθητικος να μου κανει ενα παλιοπεντικομανικιουρ,μετα πηγα στους γονεις μου,εφαγα το κοτοπουλακι μου και μετα ηρθα και ξεραθηκα και ξυπνησα πριν απο λιγο και σας ειχα εννοια να μπω και ειχα κι εκπληξουλααααααααααα!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:pΤα αλλα κοριτσακια που ηρθανεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!

Πατουσιτσα μου???????Καλο μου???

Ο γιατρος την θελει την φουρτουνα του ετσι???Να μην του αφησει τιποτα ορθιο!!!!Κι απο κοντα εμεις!!!Στρατος!!!Να δεις,ξαναβγαζει γλωσσα ο ντοκτορ???Αντε αυριο και οι δυο μαζι!!!Εχω αγχος!!!

Κοαλακι μου ομορφο ολα καλα??Τι κανει το Μαριαννακι μας??Τρεχει βολιδα??Γλυκα θα ειναι!!!

Αγορομαμυ μου εχεις αρχισει τις δουλειες για να εισαι ετοιμη τον αλλο μηνα ετσι!!Θα τα εχεις ολα ετοιμα!!χιχιχιχχιχιιιιι!!!!!!Ο Δημητρακης μας το εκναε το πλατσα πλουτσα???

Θαλεια μου εχεις ετοιμασιες για την Κυριακη ε??Ολα καλα??Περασαν λιγακι οι πονοι??

Καλη μου May περα απο εσας τιποτα δεν με κραταει στο σπιτι γιατι απο τη δουλεια εχω παρει αδεια για περιπου 1,5 χρονο και απολαμβανω την εγκυμοσυνη μου,οσο μπορω βεβαια,γιατι εχω και το αγχος!!!

Μπραβο κοριτσακι μου που σου φυγανε οι εκκρισεις!!!Ατιμο πραγμα κι αυτες!!Τωρα πιστευω οπου να'ναι θα εξαφανιστουν!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου,ειστε καλα??

Yola μου εισαι καλα??Πως περασες???

Μαρκελα μου κι εσυ ελπιζω να εισαι καλα με τα μωρακια σου!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως την περδικα.....!!!!!

Εισαι καλα μποτσακι μου.....??????

Εχουνε νεες παρουσιες.....!!!!!!! Μελλουσες πρωτομανουλες σαν και εσας.....!!!!!!!!!

Τις ειδα κοαλακι μου,και πολυ χαρηκα!!Μεγαλωνει η παρεουλα μας!!!:D:D:D:D

Καλα το ειπα εγω,οταν ειναι να γεννησουμε ολες μαζι θα σηκωσουμε τον τοπο!!χαχαχααχαααααα!!!!!Εσυ κοαλακι μου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τις ειδα κοαλακι μου,και πολυ χαρηκα!!Μεγαλωνει η παρεουλα μας!!!:D:D:D:D

Καλα το ειπα εγω,οταν ειναι να γεννησουμε ολες μαζι θα σηκωσουμε τον τοπο!!χαχαχααχαααααα!!!!!Εσυ κοαλακι μου??

Καλα ειμαι και εγω, η μαριαννα προσπαθει να κανει κολοτουμπες.....!!!!!! Κοτολουμπεσ οπως τις λεω εγω.......!!!!!!!!

Γεμισαμε μωραααααα.....!!!!!! Τι καλα...!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα καταλαβες κοαλακι μου!!!!!!!!!ασε ασε!!!!λεω στον αντρα μου,οταν επιστρψεις γλυκε μου θα το δουμε............

ετσι οπως παμε λεει θα το δω στη γεννα!!!!!!αλλα ειμαι και τοσο γκαντεμης που δεν θα μαι ουτε στη γεννα!!!(χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!)

τον ειχε πιασει το παραληρημα!!!

αυριο τωρα θα παω κοαλακι μου,,με την κολητη μου.της ειπα να ερθει!βαρεθηκα να πηγαινω μονη μου.προχθες της ειπα οτι ειμαι εγκυος!μας ακουσε ολο το τετραγωνο!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Καλα θα κανεις πατουσιτσα μου να εχεις και παρεουλα!!!!!

Κι εγω εχω τσιμπηματακια και τραβηγματακια αλλα οι μανουλες λενε οτι ειναι ολα κομπλε!!!!Ε κοαλακιιιιιιιιιιι????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα θα κανεις πατουσιτσα μου να εχεις και παρεουλα!!!!!

Κι εγω εχω τσιμπηματακια και τραβηγματακια αλλα οι μανουλες λενε οτι ειναι ολα κομπλε!!!!Ε κοαλακιιιιιιιιιιι????

Ναι κοριτσακια μου, ειναι η μετατοπιση και η αυξηση σε μεγεθοσ της μητρας που σας κανει να ανησυχειτε......!!!!!! Και εγω ειχα τσιμπηματακια δεξια αριστερα σε ανυποπτες στιγμες......!!!!!!! Ειναι απολυτως φυσιολογικο και αυριο που θα πατε στον γιατρο σας και θα ειναι ολα καλα, θα σας το επιβεβαιωσει κιολας....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι κοριτσακια μου, ειναι η μετατοπιση και η αυξηση σε μεγεθοσ της μητρας που σας κανει να ανησυχειτε......!!!!!! Και εγω ειχα τσιμπηματακια δεξια αριστερα σε ανυποπτες στιγμες......!!!!!!! Ειναι απολυτως φυσιολογικο και αυριο που θα πατε στον γιατρο σας και θα ειναι ολα καλα, θα σας το επιβεβαιωσει κιολας....!!!!!!!!

Μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!Εχω πλακωθει και κανω δουλειες σιγα σιγα τωρα που δροσιζει γιατι αυριο και την Παρασκευη εχει ρεπω ο αντρουλης μου και δεν θελω να φαμε τον χρονο μας στις δουλειες!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!Εχω πλακωθει και κανω δουλειες σιγα σιγα τωρα που δροσιζει γιατι αυριο και την Παρασκευη εχει ρεπω ο αντρουλης μου και δεν θελω να φαμε τον χρονο μας στις δουλειες!!!

Πηγα βολτα τη μαριαννα και γυρισα να την ταισω και να την κοιμησω.

Με μετρο ομως οι δουλιτσες γιατι οσο δραστηρια εισαι εσυ, αλλο τοσο ειναι και η μητρα σου.....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Πηγα βολτα τη μαριαννα και γυρισα να την ταισω και να την κοιμησω.

Με μετρο ομως οι δουλιτσες γιατι οσο δραστηρια εισαι εσυ, αλλο τοσο ειναι και η μητρα σου.....!!!!!!!

Ναι κοαλακι μου οταν κουραζομαι θα σταματαω!!!Με εχει πιασει μανια για δουλειες!!Τι ειναι αυτο τωρα???

Να της δωσεις ενα φιλακι!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααα!!!Ξεχασα να σας πω!!!!!!!!!

Σημερα θα προσπαθησω να ξυριστω να γελασουμε!!!!

Δεν βλεπω πια και δεν βολευομαι!!!!Γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Παντως της ξαδερφης μου το ειπα το πρωι,οταν με το καλο γεννησω θα αναλαβει να με κανει γουλι,αλλιως θα την πληρωσει ο αντρας μου!!!

Αυτες τις παραλυτες εκει μεσα δεν τις αφηνω!!!:confused::confused::confused::confused:

Εκτος απο τον γιατρο αλλος δεν βαζει χερι!!!

Τωρα μου λετε τι κανουμε που αφηνω παντα πατουλιες???

Αχαχχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!

καλωσορίζω τα κορίτσια μας!!!!!!xrydim να ζήσετε κ με το καλό το μωρακι σας!!!!

sotsafi89 να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!

όλες είστε καλά?????????

λοιπόν εμείς καλά είμαστε!!!!είχα πάει στο γιατρό κ μου είπε ότι δεν υπάρχει καμία κύστη τώρα έφυγε δλδ κ όλα είναι καλά γυναικολογικα!!!!!!αλλά βλέπει ερεθισμενο το έντερο όμως όπου να μην στας πολυλογώ έκανα εξετάσεις αίματος(αύριο θα βγουν ) κ φαίνεται αν εχω κάπου φλεγμονή.άρα ο άλλος ο χειρουργός μπούρδες έλεγε!!!!!!

αύριο θα δούμε!!!!

***κοαλακι συγχαρητήρια για την μικρή σου!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...