Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ετοιμάζεστε για πάρτυ δλδ!!!! τέλειααα!! Δε σου λέω τπτ προκαταβολικά γιατί θα σου πούμε τις ευχές μας εκείνη τη μέρα για τη μπουμπου σου!!!

Όντως περνάει ο καιρός πολύ γρήγορα και να σκεφτεί κανείς ότι πέρυσι τέτοιον καιρό ήμασταν στις αρχές της σχέσης μας με τον άντρα μου και τώρα περιμένουμε και παιδάκι....πωπωωωω!!! :shock::shock:

Θα τις περιμενω με ανυπομονησια τις ευχες σας......!!!!!!!!!

Ποσο μεγαλο ΝΟΗΜΑ τελικα εχει μια λεξη, μια ευχη την καταλληλη στιγμη, στην καταλληλη περισταση και απο τους καταλληλους ανθρωπους...!!!!!!???????

Και εμεις ειχαμε λιγο καιρο σχεση με τον συζυγο μου.....και καναμε παιδακι αμεσα....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια όμορφα και καλωσορίζω και την Xrydim, που τα κατανόησε όλα άψογα για την παρέα μας!

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου, γερό παιδάκι να είναι, αλλά άμα το έχεις και προαίσθημα όπως είπες, μάλλον θα είναι κοριτσάκι! Είσαι και νιόνυμφη; (Αν κατάλαβα από το τικεράκι σου καλά). Να ζήσετε και μόνο ευτυχία στο σπίτι σας!

Κοαλάκι μου, εγώ να δεις τί πρόβλημα είχα με τον ύπνο. Και τελικά, επειδή μας ήταν αδύνατον με τον άντρα μου να συνεχίσουμε τους τροχονόμους όλη νύχτα, τελικά κάναμε το λάθος (μάλλον) και 7 μηνών την φέραμε στο κρεβάτι μας. Τώρα είναι 29 και ακόμα κοιμάται μαζί μας. Πλέον έχουμε σοβαρό πρόβλημα στο να χωράμε και οι τρείς και περιμένω να μαζέψω δυνάμεις να ξεκινήσω επιχείρηση δωμάτιό της.. Όπως είπε και το Ηλιοβασίλεμα, ξέρουν οι τσούπρες να μας εκμεταλλεύονται..😄 Αλλιώς, βλέπω τη Βασιλική (έτσι τη λένε), να μένει στο διπλό και εγώ με το μωρό να μετακομίζουμε.. Τί να πω.. 😄😄

Αγορομάμμυ μου, δε διάβασα τα καλά νέα περί αλλαγης του άντρα σου! Συγχαρητήρια, πώς προέκυψε αυτό; Και χαρά στο κουράγιο σου με 10 μηνών μωρό. Μάλλον θα είναι και ήσυχος ε; Εμείς, λόγω του οτι η δική μας ήταν φοβερά δύσκολο παιδί (σε όλα όμως), μέχρι τα δύο της, λέγαμε οτι αποκλείεται να κάνουμε άλλο. Έλα όμως πού..😊

Μποτσάκι μου, τις τσάρκες σου να έκανα και τί στον κόσμο!! Σε χαίρομαι βρε παιδάκι μου, είσαι μερακλού!! Χαχσχα

Ηλιοβασίλεμα, μασαζάκι η δική σου ε; 3,5 είναι τώρα; Φαντάζομαι τη σχέση της με το μπαμπά της.. Και η δική μου, ενώ είναι ο ορισμός του μαμάκια, με το μπαμπά της έχει μια πιο ιδιάιτερη σχέση!

Οι υπόλοιπες κοπέλες τί μου κάνετε;

Πατουσίτσα, Θάλεια, Γιόλα;

Εμένα μειώθηκαν πάλι τα καφέ κ μου χει μείνει μία βδομάδα για να πσω στο γιατρό. Σήμερα είχα κάτι πόνους στη μέση και κάτι πολύ ήπια μουδιάσματα στην κοιλιά. Έχω ξεκινήσει κ μαγνήσιο και εύχομαι να περιοριστούν οι συσπάσεις. Αυτά τα ολίγα για την ώρα! Σας φιλώ πολύ!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως τη May μας!! Χαιρομαι που εισαι καλυτερα με τις εκκρισεις, οι συσπασουλες αν ειναι ανωδυνες ειναι καλοδεχουμενες!! κατα τ'αλλα ανοιγει η λεκανη τωρα, ισως γι'αυτο πονας! Ο αντρας μου δεν ξερω πως αλλαξε γνωμη και ουτε και τον ρωταω... Φανταζομαι ομως οτι το ξανασκεφτηκε πολυ επειδη ηθελε πολυ ενα νινι ακομα και καθε μερα σχεδον μου το συζητουσε. Γενικα δεν ηταν ποτε οριστικο οτι δεν θα καναμε, απλα αλλαξε γρηγορα γνωμη ευτυχως!! Τα θελουμε κοντα-κοντα γενικα και γι'αυτο τοσο συντομα. Εν τω μεταξυ ειναι και αρκετα μεγαλυτερος απο εμενα (42) οποτε καλο ειναι να μη περασουν τα χρονια. Επισης μενουμε επαρχια και ειναι και οι γονεις μου εδω οποτε χρειαστουμε βοηθεια.. Ενω σε λιγα χρονια μπορει να φυγουμε με μεταθεση, ετσι αν τα ξεπεταξουμε λιγο εδω στην επαρχια ειναι πολυ καλυτερα!! Ο μικρος εχει πολυ κυνηγι, εχουμε και σκαλια στο σπιτι, αλλα ειναι ζωηρος σε λογικα πλαισια και εχει πολυ καλο προγραμμα στο φαγητο και στον υπνο οποτε μονο και μονο απο αυτα θεωρω πως ειναι ευκολο παιδι. Βεβαια δεν εχει ακομα δοντακια και δεν ξερω αν θα βασανιστουμε τοτε που πολυ το φοβαμαι...


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πολύ δίκιο όπως τα σκέφτεσαι! Πράγματι οι γονείς είναι μεγάλη βοήθεια, δεν το συζητώ και καλά κάνεις και προσπαθείς να το "εκμεταλλευτείς" τώρα που υπάρχει η δυνατότητα. Και ο άντρας σου φυσικά, όσο νεότερος, τόσες περισσότερες αντοχές θα έχει!

Ρε συ, εγώ να φανταστείς, με τρία χρόνια ακριβώς διαφορά μεταξύ των δύο κυήσεων (απρίλιος 2010 κ απρίλιος 2013), είμαι άλλος άνθρωπος. Το σώμα μου είναι πιό "βαρύ", λιγότερο ανθεκτικό, καμία σχέση. Θα μου πεις άλλη κούραση ο άνθρωπος χωρίς άλλο παιδί, άλλο έγκυος με παιδί και όμως βλέπω οτι σε μένα η διαφορά προς το λιγότερο δυνατό να το πώ έτσι, είναι μεγάλη!

Τώρα που μπουσουλάει πολύ ο μικρός και θα περπατήσει, ναι μεν θα έχεις τρέξιμο, όμως καλόφαγο παιδί και εύκολο στον ύπνο, είναι το Α και το Ω.

Η κόρη μου εμένα γεννήθηκε 3340, τέλεια δηλαδή, ενός έτους ήταν 9 κιλά και τώρα που είναι 2,5 είναι μόλις 11.5. Σκέψου τί θέματα έχω με το φαγητό. Φυσικά είναι αεικίνητη σε σημείο τρέλας, όμως και πάλι με το φαγητό πάντα μας έβγαζε την πίστη, ζωή νάχει!

Εγώ σου εύχομαι ολόψυχα πολύ πολύ σύντομα, να μας ανακοινώσεις τα πιό ευχάριστα νέα!!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια συγνώμη που χάθηκα αλλά σας μιλάω από τη δουλειά και έπρεπε να τρέξω!

Θα τις περιμενω με ανυπομονησια τις ευχες σας......!!!!!!!!!

Ποσο μεγαλο ΝΟΗΜΑ τελικα εχει μια λεξη, μια ευχη την καταλληλη στιγμη, στην καταλληλη περισταση και απο τους καταλληλους ανθρωπους...!!!!!!???????

Και εμεις ειχαμε λιγο καιρο σχεση με τον συζυγο μου.....και καναμε παιδακι αμεσα....!!!!!!!

Εισδικά όταν ξέρεις ότι οι ευχές είναι αληθινές και καταλαβαίνεις ότι έρχονται από την ψυχή ενός ανθρώπου είναι ότι καλύτερο!!

Γεια σας κορίτσια όμορφα και καλωσορίζω και την Xrydim, που τα κατανόησε όλα άψογα για την παρέα μας!

Με το καλό το μωράκι σου κορίτσι μου, γερό παιδάκι να είναι, αλλά άμα το έχεις και προαίσθημα όπως είπες, μάλλον θα είναι κοριτσάκι! Είσαι και νιόνυμφη; (Αν κατάλαβα από το τικεράκι σου καλά). Να ζήσετε και μόνο ευτυχία στο σπίτι σας!

Εμένα μειώθηκαν πάλι τα καφέ κ μου χει μείνει μία βδομάδα για να πσω στο γιατρό. Σήμερα είχα κάτι πόνους στη μέση και κάτι πολύ ήπια μουδιάσματα στην κοιλιά. Έχω ξεκινήσει κ μαγνήσιο και εύχομαι να περιοριστούν οι συσπάσεις. Αυτά τα ολίγα για την ώρα! Σας φιλώ πολύ!

Καλώς σας βρήκα may μου!!Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου..να χαίρεσαι κι εσύ τη Βασιλικούλα σου και με το καλό και το δεύτερο μπεμπάκι σου!! Ναι νιόπαντρη αλλά με πολιτικό.. είχαμε κανονίσει το γάμο για το '14 αλλά τελικά το σποράκι μας μας έκανε τη χάρη και μας ήρθε πολύ εύκολα (δόξα τω θεώ!!) οπότε κάναμε τον πολιτικό για τα τυπικά και του χρόνου με το καλό ντύνομαι και νυφούλα!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

Άντε περνάν οι μέρες για τον γιατρό...εύχομαι μέρα με τη μέρα να είσαι όλο και καλύτερα!:)


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχεις πολύ δίκιο όπως τα σκέφτεσαι! Πράγματι οι γονείς είναι μεγάλη βοήθεια, δεν το συζητώ και καλά κάνεις και προσπαθείς να το "εκμεταλλευτείς" τώρα που υπάρχει η δυνατότητα. Και ο άντρας σου φυσικά, όσο νεότερος, τόσες περισσότερες αντοχές θα έχει!

Ρε συ, εγώ να φανταστείς, με τρία χρόνια ακριβώς διαφορά μεταξύ των δύο κυήσεων (απρίλιος 2010 κ απρίλιος 2013), είμαι άλλος άνθρωπος. Το σώμα μου είναι πιό "βαρύ", λιγότερο ανθεκτικό, καμία σχέση. Θα μου πεις άλλη κούραση ο άνθρωπος χωρίς άλλο παιδί, άλλο έγκυος με παιδί και όμως βλέπω οτι σε μένα η διαφορά προς το λιγότερο δυνατό να το πώ έτσι, είναι μεγάλη!

Τώρα που μπουσουλάει πολύ ο μικρός και θα περπατήσει, ναι μεν θα έχεις τρέξιμο, όμως καλόφαγο παιδί και εύκολο στον ύπνο, είναι το Α και το Ω.

Η κόρη μου εμένα γεννήθηκε 3340, τέλεια δηλαδή, ενός έτους ήταν 9 κιλά και τώρα που είναι 2,5 είναι μόλις 11.5. Σκέψου τί θέματα έχω με το φαγητό. Φυσικά είναι αεικίνητη σε σημείο τρέλας, όμως και πάλι με το φαγητό πάντα μας έβγαζε την πίστη, ζωή νάχει!

Εγώ σου εύχομαι ολόψυχα πολύ πολύ σύντομα, να μας ανακοινώσεις τα πιό ευχάριστα νέα!!!

καλα μη νομιζεις οτι τους εχω και ολη την ωρα τους δικους μου αλλα 2 μερες τωρα την εκμεταλλευομαι πολυ τη μανα μου γιατι εχω ξεκινησει γενικη, ωστε αν μεινω εγκυος να ειμαι ηρεμη και να με βοηθουν αν χρειαζομαι κατι με το παιδι και οχι με αλλα πραγματα. Επειδη ακριβως οπως εσυ σιγουρα δε θα εχω τις ιδιες αντοχες τουλαχιστον προγραμματιζω το σπιτι οσο μπορω για να ειναι ολα πιο χαλαρα!! Θα πηγαινοερχομαι και Αθηνα πρωτα ο Θεος και θα ειναι ζορικα με τον μικρο!!

Καλα με τα κιλα μη νομιζεις οτι εχουμε και εμεις τρελη αναπτυξη. Γεννηθηκε 3240 και τωρα που ειναι 10,5 μηνων με το ζορι φτανει τα 9,5 κιλα. Απο τοτε που ξεκινησε μπουσουλημα και δε στεκεται παιρνει πολυ αργα βαρος, αλλα ειπε η παιδιατρος ειναι φυσιολογικο. Μαζι με αυτον βεβαια και εγω δεν παιρνω γραμμαριο!!:tongue::tongue::tongue: Σε ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου και ελπιζω συντομα να μου δινεις συμβουλες πως να μην κλαταρω :eek::-o:-o:tongue::tongue:


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!καλα εισαστε???πριν λιγο ξυπνησα.....ο καλος μου εφυγε σημερα....ταξιδι!17 ιουλιου θα επιστρεψει!!!το σαββατο θα ερθει η μαμα μου.παλι καλα!!!!πολυ ζεστη σημερα εδω κοριτσια!!!εχουμε σκασει!!!!!!!!

κοριτσια εχω απο χθες τσιμπιματακια κατω δεξια...αυτο με πιανει για δευτερολεπτα και με αφηνει!και ντε παλι μετα......

τι ειναι αυτο τωρα????

παω να διαβασω νεακια σας!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα may μου!!Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου..να χαίρεσαι κι εσύ τη Βασιλικούλα σου και με το καλό και το δεύτερο μπεμπάκι σου!! Ναι νιόπαντρη αλλά με πολιτικό.. είχαμε κανονίσει το γάμο για το '14 αλλά τελικά το σποράκι μας μας έκανε τη χάρη και μας ήρθε πολύ εύκολα (δόξα τω θεώ!!) οπότε κάναμε τον πολιτικό για τα τυπικά και του χρόνου με το καλό ντύνομαι και νυφούλα!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue:

Άντε περνάν οι μέρες για τον γιατρό...εύχομαι μέρα με τη μέρα να είσαι όλο και καλύτερα!:)

Να ζησετε xrydim!! Του χρονου ο θρησκευτικος με τη βαφτιση του ζουζουνιου μαζι, συμφερει κιολας!!!!

Κοριτσια δε γραφω αμεσως κι ας φαινομαι online γιατι παραλληλα ξεκινησα να καθαριζω τα ντουλαπια της κουζινας μιας και ο μικρος κοιμαται με τον μπαμπακα του!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχααχαχ ναι ναι...μη με βασανίσετε θα απαντήσω σε όλα!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Όταν έκανα την αυχενική (στην 13η εβδομάδα) ο γιατρός μας είχε πει ότι μάλλον είναι κοριτσάκι..τώρα περιμένουμε τη Β' επιπέδου να το επιβεβαιώσουμε τέλη ιουλίου..αν και, και εγώ και ο αντρούλης μου είμαστε σίγουροι ότι θα έχουμε κορούλα, αφού τη φωνάζουμε με το όνομά της πλέον (φαντάζεσαι τελικά να είναι αγοράκι?? πωπωωω κι εγώ του μιλάω με κοριτσίστικο όνομα η μάνα η κακούργα???? :shock::shock::oops: )

Θα γεννήσω σε ιδιωτική κλινική της πόλης μου γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου τον οποίο εμπιστεύομαι απόλυτα και δε θέλω να αλλάξω.... το κόστος είναι λίγο ανεβασμένο βέβαια αλλά οι παροχές, η εξυπηρέτηση και οι συνθήκες είναι παραπάνω από άψογες..

xrydim καλως ορισες στην παρεουλα μας!!!!!!!!!!!και με το καλο να υποθεχθειτε την κορακλα σας!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

καλα εισαι?????ποτε εχεις ΠΗΤ??????:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μay μου,καλησπερα!!!!!καλα εισαι?????μειωθηκαν οι εκκρησεις ε???τελειαααα!!!!

ναι παρε και μαγνησιο!!!ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ,είμαι λίγο καιρό στο φόρουμ αλλά στο θέμα σας πρώτη φορά ...εγώ είμαι από αυτες που θα κλείσουν το 13 περιμένω αγορι και έχω πητ 15/12

Σοφακι μου,καλησπερα!!!!καλα εισαι??????μπεμπαρο περιμενετε?????χαχαχαχαχαχααχχα!!!!!!!αντε με το καλοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

εγω ΠΗΤ εχω 21/12!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Σοφακι μου,καλησπερα!!!!καλα εισαι??????μπεμπαρο περιμενετε?????χαχαχαχαχαχααχχα!!!!!!!αντε με το καλοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

εγω ΠΗΤ εχω 21/12!!!!!!

Καλά είμαι εσύ πως πας ; αντρακι έχουμε και ο άντρας μου έχει τρελαθεί χαζομπαμπαας ....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ,είμαι λίγο καιρό στο φόρουμ αλλά στο θέμα σας πρώτη φορά ...εγώ είμαι από αυτες που θα κλείσουν το 13 περιμένω αγορι και έχω πητ 15/12

καλως τους μανα και γιος!!! καλως μας ηρθατε,καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι εσύ πως πας ; αντρακι έχουμε και ο άντρας μου έχει τρελαθεί χαζομπαμπαας ....

αχαχααχαχααχχααχ!!!φανταζομαι!!!:D:D:D

καλα ειμαι και εγω!!!αυριο εχω γιατρο!

τελικα κοριτσια δεν ειχε κενο ο γιατρος και τελικα ΔΕΝ!!!!!!!!!!

ο καλος μου εφυγε σημερα!!!!:(:(:(


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...