Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      καλησπερα πολυ καλή 207

      Θα ξανακανω την τεταρτη

      Ναι ο γιατρός ειπε πολυ καλη

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ας μονολογησω αφου λειπετε ολες σας!!! Σκεφτομαι απο σημερα να ξεκινησω φυλλικο οξυ και βιταμινες pregnacare για να ετοιμασω τα εδαφη για την πιθανη συλληψη. Μειωνω και τον καφε και θα αρχισω τα φρουτα και το μοσχαρακι γιατι περυσι που ημουν εγκυος ειχα πολυ πολυ χαμηλο σιδηρο. Ειμαι πολυ ευτυχισμενη που θα κανουμε προσπαθειες τελικα ενω μεχρι πριν κατι μερες ο αντρας μου ηταν πολυ σκεπτικος! Ευτυχως το σκεφτεται με χαρα και λεει οτι αμα μας το δωσει ο Θεος σημαινει οτι μας το δινει γιατι μπορουμε να το μεγαλωσουμε κ αυτο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλώς σας βρήκα αγοροmummy μου!!!

Ευτυχώς μέχρι στιγμής είχα μία πάααρα πολύ καλή εγκυμοσύνη...Οι ναυτίες μου περιορίστηκαν μόνο σε ζαλάδες και αναγούλες οι οποίες σταμάτησαν κι αυτές μόλις μπήκα στον τρίτο! Τώρα με τη ζέστη λίγο προσπαθώ να το παλέψω γιατί εδώ που μένω χτυπάει τα 40άρια για πλάκα αλλά τι να κάνουμε...καλοκάιρι είναι, θ απεράσει!!!!:D

Σ' ευχαριστώ πολύ..κι εσύ να χαίρεσαι το μπομπιράκι σου!!!!:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ας μονολογησω αφου λειπετε ολες σας!!! Σκεφτομαι απο σημερα να ξεκινησω φυλλικο οξυ και βιταμινες pregnacare για να ετοιμασω τα εδαφη για την πιθανη συλληψη. Μειωνω και τον καφε και θα αρχισω τα φρουτα και το μοσχαρακι γιατι περυσι που ημουν εγκυος ειχα πολυ πολυ χαμηλο σιδηρο. Ειμαι πολυ ευτυχισμενη που θα κανουμε προσπαθειες τελικα ενω μεχρι πριν κατι μερες ο αντρας μου ηταν πολυ σκεπτικος! Ευτυχως το σκεφτεται με χαρα και λεει οτι αμα μας το δωσει ο Θεος σημαινει οτι μας το δινει γιατι μπορουμε να το μεγαλωσουμε κ αυτο!

Αααααχ μακάρι κοριτσάκι μου...σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας έρθει γρήγορα και εύκολα και το δεύτερο παιδάκι σας!!! Να ξεκινήσεις ναι..εγώ συμφωνώ..να προετοιμαστεί ο οργανισμός σου για το νέο σας σποράκι!!!!!:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααααχ μακάρι κοριτσάκι μου...σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σας έρθει γρήγορα και εύκολα και το δεύτερο παιδάκι σας!!! Να ξεκινήσεις ναι..εγώ συμφωνώ..να προετοιμαστεί ο οργανισμός σου για το νέο σας σποράκι!!!!!:D:D

σε ευχαριστω πολυ!!!!!! Τι περιμενεις? αγορακι ή κοριτσακι? Που γεννας? Βροχη απο ερωτησεις, πρεπει να γινει η αναγνωριση για να μυηθεις στην παρεα, χαχαχχα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ!!!!!! Τι περιμενεις? αγορακι ή κοριτσακι? Που γεννας? Βροχη απο ερωτησεις, πρεπει να γινει η αναγνωριση για να μυηθεις στην παρεα, χαχαχχα!!

χαχαχαχαχαχαχαχααχαχ ναι ναι...μη με βασανίσετε θα απαντήσω σε όλα!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Όταν έκανα την αυχενική (στην 13η εβδομάδα) ο γιατρός μας είχε πει ότι μάλλον είναι κοριτσάκι..τώρα περιμένουμε τη Β' επιπέδου να το επιβεβαιώσουμε τέλη ιουλίου..αν και, και εγώ και ο αντρούλης μου είμαστε σίγουροι ότι θα έχουμε κορούλα, αφού τη φωνάζουμε με το όνομά της πλέον (φαντάζεσαι τελικά να είναι αγοράκι?? πωπωωω κι εγώ του μιλάω με κοριτσίστικο όνομα η μάνα η κακούργα???? :shock::shock::oops: )

Θα γεννήσω σε ιδιωτική κλινική της πόλης μου γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου τον οποίο εμπιστεύομαι απόλυτα και δε θέλω να αλλάξω.... το κόστος είναι λίγο ανεβασμένο βέβαια αλλά οι παροχές, η εξυπηρέτηση και οι συνθήκες είναι παραπάνω από άψογες..


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχαχαχαχααχαχ ναι ναι...μη με βασανίσετε θα απαντήσω σε όλα!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Όταν έκανα την αυχενική (στην 13η εβδομάδα) ο γιατρός μας είχε πει ότι μάλλον είναι κοριτσάκι..τώρα περιμένουμε τη Β' επιπέδου να το επιβεβαιώσουμε τέλη ιουλίου..αν και, και εγώ και ο αντρούλης μου είμαστε σίγουροι ότι θα έχουμε κορούλα, αφού τη φωνάζουμε με το όνομά της πλέον (φαντάζεσαι τελικά να είναι αγοράκι?? πωπωωω κι εγώ του μιλάω με κοριτσίστικο όνομα η μάνα η κακούργα???? :shock::shock::oops: )

Θα γεννήσω σε ιδιωτική κλινική της πόλης μου γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου τον οποίο εμπιστεύομαι απόλυτα και δε θέλω να αλλάξω.... το κόστος είναι λίγο ανεβασμένο βέβαια αλλά οι παροχές, η εξυπηρέτηση και οι συνθήκες είναι παραπάνω από άψογες..

τελεια, με το καλο η μπουμπου (ή ο μπουμπουκος), ο,τι και αν ειναι θα ειναι υπεροχα!! κι εγω εχω μια προτιμηση το δευτερο να ειναι κοριτσακι!!! καλα κανεις και δεν αλλαζεις γιατρο, οπου εμπιστευεσαι! οσο για το κοστος η εγκυμοσυνη και ο τοκετος ειναι κατι που συμβαινει λιγες φορες στη ζωη μας και αξιζει να πιεστουμε λιγο οικονομικα γι'αυτο...και ειναι απο τα λιγα ευχαριστα που μας βαζουν σε κρεβατι κλινικης :D:D:D:D ας το ευχαριστηθουμε αν υπαρχει δυνατοτητα!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

τελεια, με το καλο η μπουμπου (ή ο μπουμπουκος), ο,τι και αν ειναι θα ειναι υπεροχα!! κι εγω εχω μια προτιμηση το δευτερο να ειναι κοριτσακι!!! καλα κανεις και δεν αλλαζεις γιατρο, οπου εμπιστευεσαι! οσο για το κοστος η εγκυμοσυνη και ο τοκετος ειναι κατι που συμβαινει λιγες φορες στη ζωη μας και αξιζει να πιεστουμε λιγο οικονομικα γι'αυτο...και ειναι απο τα λιγα ευχαριστα που μας βαζουν σε κρεβατι κλινικης :D:D:D:D ας το ευχαριστηθουμε αν υπαρχει δυνατοτητα!!!

Αυτό ακριβώς σκέφτομαι κι εγώ σχετικά με το κόστος..θα ζοριστούμε λίγο σίγουρα αλλά προκειμένου να είμαστε σίγουροι ότι όλα θα πάνε καλά και ήρεμοι ψυχολογικά αξίζει τον κόπο!

Όλα τα παιδάκι του κόσμου είναι ευλογημένα..κοριτσάκια, αγοράκια, δεν έχει σημασία! Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι πάντα έλεγα ότι θέλω να κάνω μόνο γιους, όταν όμως έμαθα ότι είμαι έγκυος μου καρφώθηκε στο μυαλό ότι έχω κοριτσάκι..αφού έλεγα στον άντρα μου ο οποίος ήθελε το γιο απεγνωσμένα "είμαι σίγουρη ότι θα κάνουμε κόρη...στο λέω να μην απογοητευτείς"!! :tongue::tongue: Τόσο σίγουρη που όταν ο γιατρός μας είπε ότι μάλλον είναι κοριτσάκι μόνο που δεν του είπα "Το ξέρω!!!!" :tongue::tongue: Και όχι ότι θα με πειράξει αν κάτι αλλάξει (προς Θεού!!) απλά έχω μπει πλέον σε "κοριτσίστικη" διάθεση!!!!!! :tongue:


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να δούμε αν τα έχω καταλάβει καλά....

Η patoysitsa και το mpotsaki είναι δύο γλυκύτατες εγκυούλες μέσα στην τρέλα και τη χαρά που περιμένουν τα πρώτα τους παδάκια..

Το koallaki, η αγοροmummy, η Θάλεια και το Ηλιοβασίλεμα είναι οι τρυφερές μανούλες της παρέας..

ενώ η may είναι μια υπέροχη εγκυούλα μανούλα...

Τώρα αν μου έχει ξεφύγει καμία ζητώ συγνώμη....:(

Να συστηθώ κι εγώ λοιπόν...είμαι στην 18η εβδομάδα όπως βλέπετε στο πρώτο μου παιδάκι, λίγο πελαγωμένη δλδ αλλά πολύ ευτυχισμένη...:D:D:D

Σας διαβάζω εδώ και κάποιες μέρες, όλο λέω να σας γράψω αλλά δε σας προλαβαίνω!!!:oops::oops: Είστε η καλύτερη παρέα!!!:D:D

Καλως την τσουπρα....!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι και αλλη εγκυουλα.....!!!!!!! Καλωσηρθες και με το καλο το μωρακι σου....!!!!!

Για ολες μας καταλαβες σωστα απλα σου ξεφυγε η γιολιτσα που ειναι και αυτη εγκυουλα μανουλα.....!!!!! Σημερα επιστρεφει απο το ταξιδακι της μαλλον, θα εμφανιστει λογικα αργοτερα....!!!!!!

Αχ τι ομορφα που θα γινεις μανουλιτσα....!!!!!! ειναι το ομορφοτερο συναισθημα....!!!!!!!! Καλα κανατε και μπηκατε στο παρεακι μας και γραφω μπηκατε γιατι πλεον ειστε 2....!!!!!!!!!!

Συμπεθερα ωραιο το πετρολ.....!!!!!! Τι κανει ο γαμπρος...????

Ασε αυτα που περασα......!!!!!!!! Για γελια και για κλαματα, πρωτα για κλαματα και αφοτου γεννηθηκε η μαριαννα και τα σκεφτομουνα ηταν πραγματικα για γελια.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως την τσουπρα....!!!!!! Καλωσηρθες και με το καλο το μωρακι σου....!!!!!

Για ολες μας καταλαβες σωστα απλα σου ξεφυγε η γιολιτσα που ειναι και αυτη εγκυουλα μανουλα.....!!!!! Σημερα επιστρεφει απο το ταξιδακι της μαλλον, θα εμφανιστει λογικα αργοτερα....!!!!!!

Αχ τι ομορφα που θα γινεις μανουλιτσα....!!!!!! ειναι το ομορφοτερο συναισθημα....!!!!!!!! Καλα κανατε και μπηκατε στο παρεακι μας και γραφω μπηκατε γιατι πλεον ειστε 2....!!!!!!!!!!

Συμπεθερα ωραιο το πετρολ.....!!!!!! Τι κανει ο γαμπρος...????

Ασε αυτα που περασα......!!!!!!!! Για γελια και για κλαματα, πρωτα για κλαματα και αφοτου γεννηθηκε η μαριαννα και τα σκεφτομουνα ηταν πραγματικα για γελια.....!!!!!!

Σ΄ευχαριστώ πολύ koallaki μου, καλώς σας βρήκα!! Θα περιμένω αργότερα λοιπόν τη γιολίτσα να τη "γνωρίσω" και αυτήν!

Πραγματικά κι εγώ συγκινήθηκα με την ιστορία σας..πόση δύναμη είχατε μανούλα και κόρη..ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά και τώρα το μαριαννάκι σου έκανε και τα πρώτα του βήματα είδα..συγχαρητήριαααα!!! :lol::lol:


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ΄ευχαριστώ πολύ koallaki μου, καλώς σας βρήκα!! Θα περιμένω αργότερα λοιπόν τη γιολίτσα να τη "γνωρίσω" και αυτήν!

Πραγματικά κι εγώ συγκινήθηκα με την ιστορία σας..πόση δύναμη είχατε μανούλα και κόρη..ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά και τώρα το μαριαννάκι σου έκανε και τα πρώτα του βήματα είδα..συγχαρητήριαααα!!! :lol::lol:

Σε ευχαριστω πολυ xrydim μου, να εισαι καλα. Δυστυχως ομως υπαρχουν και πολυ χειροτερες ιστοριες απο τη δικη μας...!!!!!!! Μακαρι να μην υπηρχαν ομως....!!!!!

Ναι περπατησε το μαριαννακι μου κανονικα.....!!!!! Σημερα ολο κοτολουμπες κανει.....!!!!! Δλδ κολοτουμπες.....!!!! Ακομα βεβαια δεν την κοβει αλλα βαζει το κεφαλι κατω, βαζει δυναμη στα πατουσακια και βηρα δωστου δυναμη να κανει κολοτουμπα, αλλα μεχρι τωρα αυτο που καταφερε ειναι αντι να πεφτει μπροστα, πεφτει πλαγια.....!!!!!!! Ααχαχαχαχαχχαχ......!!!!!!!!!

Προλιγο την ειχα και στην φουσκωτη πισινα και επαιζε......ξετρελαθηκε....!!!!!!!

Λοιπον κοριτσακι περιμενεισ ε....???? μαλλον!!!!!!! Οτι και να ειναι γεροοοοο να ειναι και τυχερο.....!!!!!!!

Ποτε θα πας να ξαναδεις το ζουζουνι σου......?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ξυπνησε ο ταρζανακος τον ταισα και παω να ετοιμασω και για εμας γιατι οπου να'ναι ερχεται ο μπαμπακας μας!! σας φιλω γλυκα οοοοολες!!!

Εγινε συμπεθεραααα.....φιλια στο δημητρακη....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ξυπνησε ο ταρζανακος τον ταισα και παω να ετοιμασω και για εμας γιατι οπου να'ναι ερχεται ο μπαμπακας μας!! σας φιλω γλυκα οοοοολες!!!

Φιλάκια σε όλη την οικογένεια!! Καλή σας όρεξη! :)

Σε ευχαριστω πολυ xrydim μου, να εισαι καλα. Δυστυχως ομως υπαρχουν και πολυ χειροτερες ιστοριες απο τη δικη μας...!!!!!!! Μακαρι να μην υπηρχαν ομως....!!!!!

Ναι περπατησε το μαριαννακι μου κανονικα.....!!!!! Σημερα ολο κοτολουμπες κανει.....!!!!! Δλδ κολοτουμπες.....!!!! Ακομα βεβαια δεν την κοβει αλλα βαζει το κεφαλι κατω, βαζει δυναμη στα πατουσακια και βηρα δωστου δυναμη να κανει κολοτουμπα, αλλα μεχρι τωρα αυτο που καταφερε ειναι αντι να πεφτει μπροστα, πεφτει πλαγια.....!!!!!!! Ααχαχαχαχαχχαχ......!!!!!!!!!

Προλιγο την ειχα και στην φουσκωτη πισινα και επαιζε......ξετρελαθηκε....!!!!!!!

Λοιπον κοριτσακι περιμενεισ ε....???? μαλλον!!!!!!! Οτι και να ειναι γεροοοοο να ειναι και τυχερο.....!!!!!!!

Ποτε θα πας να ξαναδεις το ζουζουνι σου......?????

Ναι όντως..μακάρι να μην υπάρχουν δυσάρεστες ιστορίες εγκυμοσύνης και τοκετών! Μακάρι όλες οι μανούλες να κρατάν στα χέρια τους τα αγγελουδάκια τους γερά!

Χαχαχαχαχαχα αγάπηηη μου...αφού έμαθε τον τρόπο, σύντομα θα στην κάνει την κολοτούμπα ολοκληρωμένη και θα σε αφήσει άφωνη τη μανούλα!!! Πωπωωω τι πλάκα που έχει...εγώ το πιστέυω θα είμαι μονίμως με μια φωτογραφική και μια κάμερα στο χέρι!!! :tongue::tongue::tongue:

Αχ ναι μακαρι...γερό και τυχερό πάνω απ' όλα! Το επόμενο ραντεβού ειναι 12.07...πφφφφφ αργει ακόμα πολύ......:(:( μου φαίνονται τόοοοσες πολλές οι μέρες... :(:(


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Θα περασουν καλη μου οι μερες, θα γεννησεις με το καλο οπως και οι αλλες φιλες μας, θα μεγαλωσουν τα μαναρακια σας και θα λετε ποτε περασε ενας χρονος και κανουμε τα πρωτα μας γεννεθλια με υγεια.....!!!!!!!! Οπως σκεφτομαι τωρα εγω καθοτι σε ενα μηνα χρονιζουμε......!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα περασουν καλη μου οι μερες, θα γεννησεις με το καλο οπως και οι αλλες φιλες μας, θα μεγαλωσουν τα μαναρακια σας και θα λετε ποτε περασε ενας χρονος και κανουμε τα πρωτα μας γεννεθλια με υγεια.....!!!!!!!! Οπως σκεφτομαι τωρα εγω καθοτι σε ενα μηνα χρονιζουμε......!!!!!!!!!!

Ετοιμάζεστε για πάρτυ δλδ!!!! τέλειααα!! Δε σου λέω τπτ προκαταβολικά γιατί θα σου πούμε τις ευχές μας εκείνη τη μέρα για τη μπουμπου σου!!!

Όντως περνάει ο καιρός πολύ γρήγορα και να σκεφτεί κανείς ότι πέρυσι τέτοιον καιρό ήμασταν στις αρχές της σχέσης μας με τον άντρα μου και τώρα περιμένουμε και παιδάκι....πωπωωωω!!! :shock::shock:


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...