Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Ναιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!Μακαριιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Κοαλακι μου εσυ γενικα ειχες καλη εγκυμοσυνη??

Χμμμ...!!!!! Ειχα πολυ καλη εγκυμοσυνη οσον αφορα το γεγονος οτι δεν με παιδεψε καθολου ουτε με εμετους, δυσφορια κλπ. Ναι μεν ειχα ναυτιες αλλα κοπηκαν μαχαιρι απο ενα μηνα και μετα....

Αλλα.....η εγκυμοσυνη μου ειχε αν θελεις πολλαααα ευτραπελα....!!!!!!!

Για γελια και για κλαματα μαζι....!!!!!! Εδω δες....!!!!

1. Πριν καλα καλα δουν την χορικαη μου οι πυρηνικοι μου λενε για εξωμητριο.

2. Ελειπε ο γαιτρος μου και επρεπε να δω αν το μωρο ειναι καλα ετσι ανευ λογου και αιτιας (το αγχος που λεμε), παβ σε αλλον γιατρο και μου λεει επι λεξη....εχεις διδυμα και το ενα δεν ειναι καθολου καλα....!!!!! ΣΟΚ...!!!!! Και ΔΕΟΣ μαζι....!!!!

3. Παω στον κανονικο μου γιατρο και ενω ο υπερηχος του αλλου δειχνει 2 σακους και 2μωρα, ο γιατρος μου προσπαθει να με καθησυχασει λεγωντας μου οτι το μωρο ειναι ΕΝΑ......!!!!!! Αντε βγαλε ακρη...!!!!!

4. Παντρευεται ο αδερφος μου τον ιανουαριο και αρρωσταινω βαρυα (κρυολογημα) τοσο που φτανω σε σημειο απο βηχα να κραταω την κοιλια μου, εκεινο τον μηνα εκανα οχι 1, οχι 2 αλλα 3 υπερηχους για να πειστω οτι ολα βαινουν καλως....!!!!!! Ευτυχως....!!!!!!!!

5. Αρχιζουν προωρες συσπασεις στον 6το, παιρνω χαπια και ενα καλο ψαλτηρι απο τον γιατρο μου να κατσω στα αβγα μου για την αποφυγη προωρου τοκετου.

6. 36τη εβδομαδα μου ανακοινωνει ο γιατρος μου οτι το μωρο εχει 2πλη περιτυλιξη και ενεχει κινδυνους οι παραπανω περιτυλιξεις....!!!!!!!! ( πτωση παλμων, επειγουσα καισαρικη).

Και τελικα...!!!!!!!!!!!

Φτανω στις 37+5 για να γεννησω τη μαριαννα με 4πλη περιτυλιξη, 3 φορες γυρω απο το λαιμο και 1 φρα γυρω απο τους προσαγωγους (ακρως επικυνδυνη συγκιρια για το μωρο) αλλα ομως γλυτωνω και την καισαρικη στο τσακ λογω μεγαλου ομφαλιου λωρου αλλα και την θερμοκοιτιδα γιατι μπορει η μαριαννα να γεννηθηκε μετα τις 37 εβδομαδες αλλα γεννηθηκε ελλειποβαρες.......αλλα δυνατη τοσο ωστε να μην χρειαστει ουτε καν θερμο, ουτε οξυγονο, τιποτα απολυτως.....!!!!!!!

Παρολαυτα θα ηθελα να το ξαναζησω οοοοολο αυτο το παραμυθι που παρολο που ειχε τις μαγισεσ και τους κακουσ δρακους, ειχε τελικα happy end.....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χμμμ...!!!!! Ειχα πολυ καλη εγκυμοσυνη οσον αφορα το γεγονος οτι δεν με παιδεψε καθολου ουτε με εμετους, δυσφορια κλπ. Ναι μεν ειχα ναυτιες αλλα κοπηκαν μαχαιρι απο ενα μηνα και μετα....

Αλλα.....η εγκυμοσυνη μου ειχε αν θελεις πολλαααα ευτραπελα....!!!!!!!

Για γελια και για κλαματα μαζι....!!!!!! Εδω δες....!!!!

1. Πριν καλα καλα δουν την χορικαη μου οι πυρηνικοι μου λενε για εξωμητριο.

2. Ελειπε ο γαιτρος μου και επρεπε να δω αν το μωρο ειναι καλα ετσι ανευ λογου και αιτιας (το αγχος που λεμε), παβ σε αλλον γιατρο και μου λεει επι λεξη....εχεις διδυμα και το ενα δεν ειναι καθολου καλα....!!!!! ΣΟΚ...!!!!! Και ΔΕΟΣ μαζι....!!!!

3. Παω στον κανονικο μου γιατρο και ενω ο υπερηχος του αλλου δειχνει 2 σακους και 2μωρα, ο γιατρος μου προσπαθει να με καθησυχασει λεγωντας μου οτι το μωρο ειναι ΕΝΑ......!!!!!! Αντε βγαλε ακρη...!!!!!

4. Παντρευεται ο αδερφος μου τον ιανουαριο και αρρωσταινω βαρυα (κρυολογημα) τοσο που φτανω σε σημειο απο βηχα να κραταω την κοιλια μου, εκεινο τον μηνα εκανα οχι 1, οχι 2 αλλα 3 υπερηχους για να πειστω οτι ολα βαινουν καλως....!!!!!! Ευτυχως....!!!!!!!!

5. Αρχιζουν προωρες συσπασεις στον 6το, παιρνω χαπια και ενα καλο ψαλτηρι απο τον γιατρο μου να κατσω στα αβγα μου για την αποφυγη προωρου τοκετου.

6. 36τη εβδομαδα μου ανακοινωνει ο γιατρος μου οτι το μωρο εχει 2πλη περιτυλιξη και ενεχει κινδυνους οι παραπανω περιτυλιξεις....!!!!!!!! ( πτωση παλμων, επειγουσα καισαρικη).

Και τελικα...!!!!!!!!!!!

Φτανω στις 37+5 για να γεννησω τη μαριαννα με 4πλη περιτυλιξη, 3 φορες γυρω απο το λαιμο και 1 φρα γυρω απο τους προσαγωγους (ακρως επικυνδυνη συγκιρια για το μωρο) αλλα ομως γλυτωνω και την καισαρικη στο τσακ λογω μεγαλου ομφαλιου λωρου αλλα και την θερμοκοιτιδα γιατι μπορει η μαριαννα να γεννηθηκε μετα τις 37 εβδομαδες αλλα γεννηθηκε ελλειποβαρες.......αλλα δυνατη τοσο ωστε να μην χρειαστει ουτε καν θερμο, ουτε οξυγονο, τιποτα απολυτως.....!!!!!!!

Παρολαυτα θα ηθελα να το ξαναζησω οοοοολο αυτο το παραμυθι που παρολο που ειχε τις μαγισεσ και τους κακουσ δρακους, ειχε τελικα happy end.....!!!!!!!!!

Μαναρακι αυτο δεν ηταν εγκυμοσυνη,αυτο ηταν ΓΟΛΓΟΘΑΣ!!!!Αλλα οπως ειπες ανταμειφτηκες με το Μαριαννακι σου,το πλασμα σου,την ζωουλα σου!!!Μπραβο σου!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαναρακι αυτο δεν ηταν εγκυμοσυνη,αυτο ηταν ΓΟΛΓΟΘΑΣ!!!!Αλλα οπως ειπες ανταμειφτηκες με το Μαριαννακι σου,το πλασμα σου,την ζωουλα σου!!!Μπραβο σου!!!!!!!!

Και τωρα αυτη η δυνατη τοσοδουλα σε λιγο καιρο θα μου ζηταει μαρκαδορους για βαφτει.....?????? να βαψει....??????? θα δουμε....εν καιρω.....!!!!!!! Χαχαχααχαχ......!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και τωρα αυτη η δυνατη τοσοδουλα σε λιγο καιρο θα μου ζηταει μαρκαδορους για βαφτει.....?????? να βαψει....??????? θα δουμε....εν καιρω.....!!!!!!! Χαχαχααχαχ......!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!

Θα σου φτιαχνει "καντρα του Πιρκασον" οπως ελεγε και σε μια ελληνικη ταινια!!!χαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!!!

Θα σου φτιαχνει "καντρα του Πιρκασον" οπως ελεγε και σε μια ελληνικη ταινια!!!χαχαχαχααααααααα!!!!!!!!!!

Μποτσακι μου θα παω και εγω για υπνο, διοτι νυσταξα...!!!!!!

Προσπαθησε και εσυ να κοιμηθεις η να χαλαρωσεις λιγο...!!!!!

Θα τα πουμε αυριο, εδωωωωωω....!!!!!

Καληνυχτα και καλο ξημερωμα να εχουμε....!!!!

Φιλουμπες......!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου θα παω και εγω για υπνο, διοτι νυσταξα...!!!!!!

Προσπαθησε και εσυ να κοιμηθεις η να χαλαρωσεις λιγο...!!!!!

Θα τα πουμε αυριο, εδωωωωωω....!!!!!

Καληνυχτα και καλο ξημερωμα να εχουμε....!!!!

Φιλουμπες......!!!!!!!!!

Να πας κοριτσακι μου να ξεκουραστεις και φιλακια στο Μαριαννακι!!!

Κι εγω σε λιγο θα ξαπλωσω!!!!

Καλη σου νυχτα καλο μου κοαλακι!!!!

Ραντεβου αυριοοοοοοοοο!!!!!!!!

Φιλακιααααααααα!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα τσουπριτσες....!!!!! Τι κανετε ομορφα μου....?????

Μποτσακι αυριο ειναι η μεγαλη μεραααα....!!!!!! Θα δεις τον μπεμπαρο....!!!!

Πατουσιτσα καταφερες να κλεισεις ραντεβου με τα του συζηγου.....?????

Συμπεθεεεεεερα πως ειστε....???? τι χρωμα παρηγγειλες το καροτσακι...?????

Θαλειτσαααα φτανει η μεγαλη μερα και για εσας...!!!!!!!

Η γιολιτσα επεστρεψε απο το ολιγοημερο ταξιδακι....?????

Μαυ μου εισαι καπως καλυτερα σημερα....?????? ξεκουραση και μονο...!!!!!! Ξαπλα ξαπλα ξαπλα....!!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου κοιμηθηκε η αγγελικουλα μετα το πατρικο μασαζακι...?????

Αντε κοριτσια μου παω λιγο να τακτοποιησω το σπιτακι μου....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Σήμερα ξύπνησα χαλαράω9 και κάτι, έχει ο άντρας μου ρεπό και τώρα ετοιμαζόματε για θάλασσα! Έχω μαγειρεμένο από χθες φαγητό και δεν κάνω καμιά δουλειά τώρα... Μετά την θάλασσα, θα δούμε τί θα πρωτοκάνω!!!

Κοαλάκι μαζεύεις το σπίτι;

Τα άλλα τα κορίτσια δεν μπήκαν ακόμη στι ιντερνετ!!! Αν μπεις, κολλάς!!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Σήμερα ξύπνησα χαλαράω9 και κάτι, έχει ο άντρας μου ρεπό και τώρα ετοιμαζόματε για θάλασσα! Έχω μαγειρεμένο από χθες φαγητό και δεν κάνω καμιά δουλειά τώρα... Μετά την θάλασσα, θα δούμε τί θα πρωτοκάνω!!!

Κοαλάκι μαζεύεις το σπίτι;

Τα άλλα τα κορίτσια δεν μπήκαν ακόμη στι ιντερνετ!!! Αν μπεις, κολλάς!!!!

Καλως την....!!!! Καντε και καμια βουτια και για εμας....!!!!!!

Ποσο σας ζηλευωωωωω....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να δούμε αν τα έχω καταλάβει καλά....

Η patoysitsa και το mpotsaki είναι δύο γλυκύτατες εγκυούλες μέσα στην τρέλα και τη χαρά που περιμένουν τα πρώτα τους παδάκια..

Το koallaki, η αγοροmummy, η Θάλεια και το Ηλιοβασίλεμα είναι οι τρυφερές μανούλες της παρέας..

ενώ η may είναι μια υπέροχη εγκυούλα μανούλα...

Τώρα αν μου έχει ξεφύγει καμία ζητώ συγνώμη....:(

Να συστηθώ κι εγώ λοιπόν...είμαι στην 18η εβδομάδα όπως βλέπετε στο πρώτο μου παιδάκι, λίγο πελαγωμένη δλδ αλλά πολύ ευτυχισμένη...:D:D:D

Σας διαβάζω εδώ και κάποιες μέρες, όλο λέω να σας γράψω αλλά δε σας προλαβαίνω!!!:oops::oops: Είστε η καλύτερη παρέα!!!:D:D


xVmOp2.png

e9iXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!! Ειμαστε πολυ καλα, ο μικρος κοιμαται, κι εγω επιτελους ξεκουραζομαι γιατι ΕΛΙΩΣΑ!!! Εκανα το μεγαλο μπαλκονι σημερα με την τζαμαρια η οποια ειναι 4+ μετρα οποτε καταλαβαινετε τι τραβαω για να την καθαρισω μαζι με τη σιτα! ευτυχως αυτες οι τζαμαριες ειναι χωρις πατζουρια! εκανα και τα κλασικα σκουπισματα σφουγγαρισματα μαγειρεματα και τωρα αραζω!! Απο αυριο δουλειες παλι!

Συμπεθερα διαβασα τι περασες στην εγκυμοσυνη και ειλικρινα συγκινηθηκα!! Πωπω τι αγωνιες! Δοξα το Θεο η φουρτουνιτσα ειναι καλα, αλλα φουρτουνα απο την κοιλια της μανας της με τοσες περιτυλιξεις!!!! Το καροτσι το παρηγγειλα πετρολ γιατι ειναι σχετικα σκουρο και βολευει για την παραλια που το θελω να μη φαινεται λεκες με το παραμικρο. Μποτσακι μου το μωρο σου πλεον δηλωνει καθημερινα το παρον!!! Υπεροχα!! Πατουσιτσα επειδη εχω χασει επεισοδια τελικα θα πηγαινατε με τον συζυγο στο γιατρο? Θαλεια μου πως εισαι?? Xrydim καλως ηρθες στην παρεα μας!! Πως τα πας με την εγκυμοσυνη σου?? Με το καλο!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...