Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      καλησπερα πολυ καλή 207

      Θα ξανακανω την τεταρτη

      Ναι ο γιατρός ειπε πολυ καλη

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αγοροmummy στα τζάμπο έχουν ομπρέλλες για καρότσια φθηνές και ταιριάζουν σε πολλά καρότσια. Εμείς από εκεί παίρναμε ομπρέλλες και μάλιστα μας έχει μείνει ενθύμιο η τελευταία και τώρα την παίρνουμε στη θάλασσα, την βουτάμε σε κουβαδάκι με άμμο ή χαλικια και παίζει η μικρή σε δικια της σκιά:D:D:D


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εδω ειμαστε καλεεεεεεεεεεε....!!!!!

Ενταξει λοιπον!!!

Πηγα μια βολτιτσα στα μαγαζια πηρα κι ενα φορεματακι για μπετονιερες,γιατι εχω την Κυριακη γαμο και βαφτισια,εκατσα και σε μια ταβερνουλα στην παραλια που ειναι οι φιλες μου,λιγο για παρεουλα,δεν εφαγα τιποτα ομως,και ηρθα!!!!!Εσεις??

Κοιμηθηκανε τα μπουμπουκακια σας???

Τωρα κανει πολυ ζεστη!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Για να πηγατε στον παιδοτοπο η μικρη σου ειναι εντελως καλα, μπραβο..!!!!

Εμενα η μαριαννα κοιμαται και εγω καθομαι και τρωω παγωτο...!!!!!!

Παγωτό;! μιαμ μιαμ

Είχε βεβαια αεράκι και να φανταστείς εγώ κρύωνα χωρίς ζακετάκι αλλά ελπίζω να μην την πειράξει την μικρή μας.

Την Μαριάννα την κοιμίζεις στο καρότσι; Καλά σίγουρα περνάνε από πολλές φάσεις τα παιδιά στο θέμα του ύπνου. Εγώ δεν ανέβαζα το καρότσι πάνω στο σπίτι, το άφηνα στην αυλή και σε ενα αποθηκάκι οπότε η δικιά μου δεν έμαθε να κοιμάται σε καρότσι.

Την έχεις σε δικό της δωμάτιο ή ακόμη σε σας;


Link to comment
Share on other sites

Ενταξει λοιπον!!!

Πηγα μια βολτιτσα στα μαγαζια πηρα κι ενα φορεματακι για μπετονιερες,γιατι εχω την Κυριακη γαμο και βαφτισια,εκατσα και σε μια ταβερνουλα στην παραλια που ειναι οι φιλες μου,λιγο για παρεουλα,δεν εφαγα τιποτα ομως,και ηρθα!!!!!Εσεις??

Κοιμηθηκανε τα μπουμπουκακια σας???

Τωρα κανει πολυ ζεστη!!!!

Χμμμ....!!!!! Ναι τωρα δεν τρηζει το καροτσι μας, οποτε η μαριαννα κανει νανι σαν φυσιολογικος ανθρωπος για την ωρα τουλαχιστον.

Εδω εχει δροσια, αφου εφαγα παγωτο και ανατριχιασα απο το "κρυο" λιγουλακι....!!!!

Βολτουλα μποτσακι ε....????? τι ωραια...!!!!!

Και δεν εφαγες τιποτα...???? δεν θα φας....??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Παγωτό;! μιαμ μιαμ

Είχε βεβαια αεράκι και να φανταστείς εγώ κρύωνα χωρίς ζακετάκι αλλά ελπίζω να μην την πειράξει την μικρή μας.

Την Μαριάννα την κοιμίζεις στο καρότσι; Καλά σίγουρα περνάνε από πολλές φάσεις τα παιδιά στο θέμα του ύπνου. Εγώ δεν ανέβαζα το καρότσι πάνω στο σπίτι, το άφηνα στην αυλή και σε ενα αποθηκάκι οπότε η δικιά μου δεν έμαθε να κοιμάται σε καρότσι.

Την έχεις σε δικό της δωμάτιο ή ακόμη σε σας;

Ηλιοβασιλεμα μου εχω ενα καροτσι για τον υπνο και ενα για τον ξυπνιο, χαχαχα...!!!!!! Εννοω για την βολτα...!!!! Απλα απο νεογεννητο ειχα μεγααααλο θεμα με τον υπνο της και επειδη τη μεγαλωνω αποκλειστικα μονη μου (ο συζυγος μενει αλλου και οι γονεις δουλευουν 15 ωρες καθε μερα), οποτε αναγκαστικα επελεξα το καροτσι γιατι ειλικρινα ειχα φτασει σε σημειο τετοιο που να πεφτω κατω απο το ξενυχτι. Απο μικρη την εχω στο δωματιο της αλλα κοιμαμαι και εγω σε ενα κρεβατι διπλα της, γιατι δοκιμασα να κοιμηθω στην κρεβατοκαμαρα αλλα τα πηγαινε ελα ηταν τοσα πολλα που ουτε τροχονομος να ημουνα...!!!! Οποτε παλι αναγκαστικα πηγα μαζι της στο δωματιο της...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χμμμ....!!!!! Ναι τωρα δεν τρηζει το καροτσι μας, οποτε η μαριαννα κανει νανι σαν φυσιολογικος ανθρωπος για την ωρα τουλαχιστον.

Εδω εχει δροσια, αφου εφαγα παγωτο και ανατριχιασα απο το "κρυο" λιγουλακι....!!!!

Βολτουλα μποτσακι ε....????? τι ωραια...!!!!!

Και δεν εφαγες τιποτα...???? δεν θα φας....??????

Εφγα στις εφταμιση.Τωρα μπορει να φαω ενα τοστακι μονο με τυρι και λιγο καρπουζακι!!!

Εδω παντως τωρα δεν φυσαει καθολου!!!

Βρε κοριτσια εχω πονακια που και που χαμηλα που πανε περα δωθε!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εφγα στις εφταμιση.Τωρα μπορει να φαω ενα τοστακι μονο με τυρι και λιγο καρπουζακι!!!

Εδω παντως τωρα δεν φυσαει καθολου!!!

Βρε κοριτσια εχω πονακια που και που χαμηλα που πανε περα δωθε!!!

Τι εννοεις περα δωθε.....?????? μια αριστερα και μια δεξια....??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηλιοβασιλεμα μου εχω ενα καροτσι για τον υπνο και ενα για τον ξυπνιο, χαχαχα...!!!!!! Εννοω για την βολτα...!!!! Απλα απο νεογεννητο ειχα μεγααααλο θεμα με τον υπνο της και επειδη τη μεγαλωνω αποκλειστικα μονη μου (ο συζυγος μενει αλλου και οι γονεις δουλευουν 15 ωρες καθε μερα), οποτε αναγκαστικα επελεξα το καροτσι γιατι ειλικρινα ειχα φτασει σε σημειο τετοιο που να πεφτω κατω απο το ξενυχτι. Απο μικρη την εχω στο δωματιο της αλλα κοιμαμαι και εγω σε ενα κρεβατι διπλα της, γιατι δοκιμασα να κοιμηθω στην κρεβατοκαμαρα αλλα τα πηγαινε ελα ηταν τοσα πολλα που ουτε τροχονομος να ημουνα...!!!! Οποτε παλι αναγκαστικα πηγα μαζι της στο δωματιο της...!!!!!!!

Καταλαβαίνω. Και μην νομίζεις ότι κάνω την έξυπνη!!!

Μόνη σου θα βρεις τον τρόπο που θα ρυθμίσεις τον ύνπο!!! Απλά να ξέρεις ότι ξερουν και μας "εκμεταλλεύονται". Καμιά φορά πρέπει να κάνουμε τις "κακές" μέχρι να στρώσουν, όσο μας το επιτρέπουν οι αντοχές μας.

Και περνάνε και σκαμπανεβασματα, εκεί που λες έστρωσε, κάτι θα γίνει και πάλι πισογύρισμα. Πχ περσι το καλοκαιρι επειδή εχουμε κλιματιστικό μονο στο δικο μας δωματιο και λίγο δροσίζει και το παιδικο, ερχοταν στο κρεβατι μας και την αφηναμε να κοιμηθει σε μας. Αυτή καλόμαθε και το φθινόπωρο είχα δυσκολία να την συνηθίσω να κοιμαται στο δωματιό της. Συνήθισε μια χαρά και δεν ερχόταν τα βραδια σε μας. Τώρα άρχισε πάλι να κλαψουρίζει να κοιμηθεί σε μας, αλλά προσπαθώ να της περάσω ότι όταν λέω οχι άλλο, να το καταλαβαίνει!!! Αλλά έχει τουμπάρει τον μπαμπά της και τα τελευταία βράδια θελει μασαζ η γαϊδουρίτσα μας!


Link to comment
Share on other sites

Ναι και οχι συνεχεια,σαν μικρα τσιμπηματακια!!!Ουτε που ενοχλητικα,απλα αισθητα!!!!

Μην ανησυχεις μποτσακι μου, ειναι συσπασουλες που κανει η μητρα διοτι μεγαλωνει και μετατιθεται τοσο αυτη οσο και το μωρακι που ειναι γατζωμενο επανω της...!!!!!! Εσυ ξεκουρασου, ηρεμησε και ολα θα ειναι καλα...!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην ανησυχεις μποτσακι μου, ειναι συσπασουλες που κανει η μητρα διοτι μεγαλωνει και μετατιθεται τοσο αυτη οσο και το μωρακι που ειναι γατζωμενο επανω της...!!!!!! Εσυ ξεκουρασου, ηρεμησε και ολα θα ειναι καλα...!!!!!

Αντε να παω στον γιατρο την Πεμπτη να δω τι γινεται!!

Το αστειο ειναι οτι μολις ξαπλωνω στον γιατρο κλεινω τα ματια μου και τους λεω να μου πουν να τα ανοιξω μολις δουν το μωρακι μου και κουνιεται!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω. Και μην νομίζεις ότι κάνω την έξυπνη!!!

Μόνη σου θα βρεις τον τρόπο που θα ρυθμίσεις τον ύνπο!!! Απλά να ξέρεις ότι ξερουν και μας "εκμεταλλεύονται". Καμιά φορά πρέπει να κάνουμε τις "κακές" μέχρι να στρώσουν, όσο μας το επιτρέπουν οι αντοχές μας.

Και περνάνε και σκαμπανεβασματα, εκεί που λες έστρωσε, κάτι θα γίνει και πάλι πισογύρισμα. Πχ περσι το καλοκαιρι επειδή εχουμε κλιματιστικό μονο στο δικο μας δωματιο και λίγο δροσίζει και το παιδικο, ερχοταν στο κρεβατι μας και την αφηναμε να κοιμηθει σε μας. Αυτή καλόμαθε και το φθινόπωρο είχα δυσκολία να την συνηθίσω να κοιμαται στο δωματιό της. Συνήθισε μια χαρά και δεν ερχόταν τα βραδια σε μας. Τώρα άρχισε πάλι να κλαψουρίζει να κοιμηθεί σε μας, αλλά προσπαθώ να της περάσω ότι όταν λέω οχι άλλο, να το καταλαβαίνει!!! Αλλά έχει τουμπάρει τον μπαμπά της και τα τελευταία βράδια θελει μασαζ η γαϊδουρίτσα μας!

Οχι κοριτσι μου προς θεου, ξερω οτι δεν κανεις την εξυπνη και οι συμβουλες σου καλοδεχουμενες....!!!! Οσο να ναι εσυ τα εχεις περασει αυτα...!!!!!

Απλα μολις κοπασουν λιγο τα δοντια μας θα την εκπαιδευσω στον υπνο, σιγουρα η μαχη μονο αναιμακτη που δεν θα ειναι αλλα τουλαχιστον θα την μαθω να "ξεκουραζεται" την μαιμου μου....!!!!!

Εσυ γαιδουριτσα, εγω μαιμου, μια χαρα μας βλεπω....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντε να παω στον γιατρο την Πεμπτη να δω τι γινεται!!

Το αστειο ειναι οτι μολις ξαπλωνω στον γιατρο κλεινω τα ματια μου και τους λεω να μου πουν να τα ανοιξω μολις δουν το μωρακι μου και κουνιεται!!!

Απο εδω και περα θα κουνιεται ολο και πιο συχνα, δυνατα και αισθητα.....!!!!!

Θα σε τρελανει ο μπεμπαρος.....!!!!!!!!!

Ολα μια χαρα θα ειναι......!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο εδω και περα θα κουνιεται ολο και πιο συχνα, δυνατα και αισθητα.....!!!!!

Θα σε τρελανει ο μπεμπαρος.....!!!!!!!!!

Ολα μια χαρα θα ειναι......!!!!!!!

Ναιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!Μακαριιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!

Κοαλακι μου εσυ γενικα ειχες καλη εγκυμοσυνη??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι κοριτσι μου προς θεου, ξερω οτι δεν κανεις την εξυπνη και οι συμβουλες σου καλοδεχουμενες....!!!! Οσο να ναι εσυ τα εχεις περασει αυτα...!!!!!

Απλα μολις κοπασουν λιγο τα δοντια μας θα την εκπαιδευσω στον υπνο, σιγουρα η μαχη μονο αναιμακτη που δεν θα ειναι αλλα τουλαχιστον θα την μαθω να "ξεκουραζεται" την μαιμου μου....!!!!!

Εσυ γαιδουριτσα, εγω μαιμου, μια χαρα μας βλεπω....!!!!!!!!

Και που είσαι ακόμη; Τί εχεις να ακούσεις και να δεις από την κορούλα σου!!!

Όταν της είχα πρωτοδώσει μαρκαδορο για να ζωγραφίζει- μουτζουρώνει, δεν θυμάμαι πόσο ήταν λίγο πριν τα 2, καθόμουν στη τηλεοραση και χαζευα πρωινή εκπομπή. Έδειχνε μακιγιαζ... Παει στο δωματιο της και μου ζηταει με μισολογα/ νοηματα μαρκαδορο. Της δίνω και εγω χωρις να υποψιαστω και την αφηνω στο δωματιο της. Και μετα από 2 λεπτά την βρήκα με πράσινο μαρκαδόρο βαμμένο το ματι και το μισό της πρόσωπο!!! Πήγε να κάνει μακιγιαζ το κορίτσι μου!!! Την καθάριζα μια ωρα ...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...