Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σας! Είμαι νέα στο φόρουμ, σας διαβάζω και μαθαίνω από τις εμπειρίες σας και σας ευχαριστώ πολύ για αυτό.

      Είμαι 41 χρονών και έχουμε κάνει δύο σπερματεγχύσεις και δύο εξωσωματικές. Από την πρώτη ωοληψία πήραμε 11 ωάρια, από τα οποία δεν προέκυψε κανένα έμβρυο (!) Από την δεύτερη ωοληψία, με την ίδια γιατρό αλλά με άλλο σχήμα αυτή τη φορά, πήραμε 6 ωάρια και 2 βλαστοκύστες, οι οποίες εμφυτεύτηκαν μαζί χωρίς δυστυχώς να μείνω έγκυος. Εμένα εν τω μεταξύ κατά τη διάρκεια της δεύτερης προσπάθειας (ανάμεσα στην 2η ωοληψία και την εμβρυομεταφορά) μου εμφανίστηκε πολύποδας, ο οποίος κατά τη βιοψία έδειξε υπερπλασία (κατάσταση που αν δεν θεραπευτεί μπορεί να οδηγήσει σε κακοήθεια). Πήρα κάποιους μήνες utrogestan και, αφού θεραπεύτηκα, προχωρήσαμε στην εμβρυοματεφορά χωρίς αποτέλεσμα όπως είπα παραπάνω. Ένα χρόνο μετά την εμβρυομεταφορά, τσουπ πάρε και μερικά ιναδενώματα στο στήθος να έχεις (μικρά ευτυχώς, αλλά μέχρι να γίνει η μαγνητική και να δούμε ότι δεν είναι καρκίνος, τα χρειάστηκα). Δεν λέω απαραίτητα ότι αυτά τα προβλήματα υγείας προήλθαν από τις εξωσωματικές αλλά δεν μπορώ και να μην είμαι καχύποπτη. Οπότε λίγο αυτά τα προβλήματα υγείας, λίγο πλέον και η ηλικία σκέφτομαι σοβαρά την δωρεά ωαρίων, επειδή δεν θέλω να ξαναπάρω τα φάρμακα της εξωσωματικής. Θα ήθελα να σας ρωτήσω τα εξής:

      - Έχετε να προτείνετε κάποιον/α γιατρό και κέντρο εξωσωματικής στη Θεσσαλονίκη για δωρεά ωαρίων;

      - Στη δωρεά ωαρίων χορηγούνται ορμόνες ή άλλα τέτοια φάρμακα; Θα ήθελα ιδανικά να μην πάρω τίποτα εξαιτίας των προβλημάτων υγείας που ανέφερα παραπάνω.

      Σας ευχαριστώ πολύ!

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!!καλα εισαστε???????

τα νεα μου,απο το πρωι τρεχω!!!

τραπεζες μαρκετ ΔΕΗ σερβις το αυτοκινητο,πλησυμο μεσα εξωεξετασεις αιματος φαρμακειο να παρω κρεμες,γιατι μου ειχαν τελειωσει!μη σας τα πολυλογω μου εγυφαν 600 ευρω στο νερο σημερα!ωρε μανα μου λεω!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!!καλα εισαστε???????

τα νεα μου,απο το πρωι τρεχω!!!

τραπεζες μαρκετ ΔΕΗ σερβις το αυτοκινητο,πλησυμο μεσα εξωεξετασεις αιματος φαρμακειο να παρω κρεμες,γιατι μου ειχαν τελειωσει!μη σας τα πολυλογω μου εγυφαν 600 ευρω στο νερο σημερα!ωρε μανα μου λεω!!!!!!!!!!

Καλως το μας!!!

Ναι ναι,πω πω πω!!Δεν ειναι να βγουμε εξω απο το σπιτι,αμα ειναι για πληρωμες!!!!Βραστα!!!Πως εισαι???Ξεπρηστηκες καθολου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!!καλα εισαστε???????

τα νεα μου,απο το πρωι τρεχω!!!

τραπεζες μαρκετ ΔΕΗ σερβις το αυτοκινητο,πλησυμο μεσα εξωεξετασεις αιματος φαρμακειο να παρω κρεμες,γιατι μου ειχαν τελειωσει!μη σας τα πολυλογω μου εγυφαν 600 ευρω στο νερο σημερα!ωρε μανα μου λεω!!!!!!!!!!

Καλα ειμαστε πατουσιτσα μου.....!!!!! Καθομαστε μεσα με την μαριαννα μεχρι να δροσισει για να την παω βολτα...!!!!!!

Και που να δεις με τον ερχομο του μωρου ποσα χρηματα θα φευγουν για τις βασικες του αναγκες.....,!!!!!!!! Χαλαλι ομως....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σου Ηλιοβασιλεμα, χαιρομαι που ολα ειναι καλα με τη μικρη!!!! Μπραβο! Αχ κι εγω βασανο με τη σκονη, εχω και σκουρα επιπλα και φαινεται το παραμικρο. Και δε τη μπορω τη σκονη να τη βλεπω!!! Πωπω ρε κοριτσια αυτες οι δουλειες δεν τελειωνουν ΠΟΤΕ! Πανω που λεω τα εχω κανει ολα κατι θυμαμαι να κανω και φτου κι απο την αρχη.

Συμπεθερα περπατησε ευκολα η μικρη γιατι προφανως ειναι δυνατη και εχει καλη ισορροπια!!! Ετσι και το κοριτσακι ενος φιλου μας περπατησε μολις εκλεισε τους 9 μηνες χωρις να εχει μπουσουλησει ουτε μια φορα αλλα επειδη δε μπουσουλησε δυσκολευτηκαν να τη μαθουν πως να σηκωνεται οταν πεφτει αλλα τωρα μια χαρα. Εμενα ρε κοριτσια μου λενε οτι θα αργησει να περπατησει επειδη μπουσουλησε πολυ νωρις και τωρα που εχει βολευτει δε κανει προσπαθειες. Οντως το διαπιστωσα κι εγω!! Μονο εδω και κατι μερες θελει να τον πιανουμε να περπαταει αλλα δεν εχει ισορροπια καλη. Και ελεγα μακαρι να περπατησει τωρα που ειναι καλοκαιρι και δεν εχω στρωμενα χαλια και τετοια για να σκονταφτει! Τυχερη συμπεθερα, και η μικρη θα ειναι πολυ χαρουμενη γιατι για τα μικρουλια τα κατορθωματα τους ειναι ολη τους η ζωη!!

Μποτσακι μου σιγα σιγα κι εσυ με τις δουλειες!!

Εγω μιας και αδιαθετησα ξεκινησα να κανω μερικες χοντροδουλειες ωστε αν βαλουμε μπροστα για μπεμπε να μην ξανακανω τιποτα αμα μεινω εγκυος!! Εννοω τιποτα απο βαρια πραγματα. Η οργανωτικοτητα που σας ελεγα!! Ειμαι λιγο ψυχαναγκαστικη με αυτα τα πραγματα, η ταξη μου προκαλει μεγαλη ασφαλεια και ηρεμια!!!

Τι ζώδιο είσαι; Παρθένος και είσαι οργανωτική;;;

Μην ανησυχείς για τον γιο! Θα περπατήσει και αυτός με την σειρά του και θα τον κυνηγάτε!!! Τα κορίτσια λένε περπατανε νωρίτερα.

Και εγώ θέλω να βάψω το δωμάτιο της Αγγελικής, εχω να το βάψω από αρχές 2009 πριν την γεννήσω. Λέγαμε να το ξαναβάψουμε όταν θα έχω μείνει έγκυος σε 2ο παιδί, αλλά πλεον χρειάζεται φρεσκάρισμα και αλλαγή χρώματος. Το έχω σε ανοιχτό λιλά. Τί λέτε να το κάνω; η κουρτίνα έχει διαφορα γεωμετρικά σχήματα πολλων παλ αποχρώσεων (γαλάζιο, κίτρινο, βεραμαν, ροζ). Λέω να το βάψω σε χρώμα οχι κοριτσιστικο γιατί αν μείνω τελικά έγκυος και δεν είναι πάλι κορίτσι, θα τα έχω μαζί (1 παιδικό δωμάτιο). Ιδέες;;;;;


Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται χαίρεται!! Τί κάνει η ομάδα;

Εγώ πήγα δουλειά το πρωί αλλά τώρα έχω ξαπλώσει διότι χτες βράδυ είχα αρκετά καφέ υγρά(και ελαφρώς ρόζ)..

Και το ραντεβού μου είναι την άλλη βδομάδα.

Έχω αρκετή αγωνία αυτή τη φορά, τόσο που σκεφτόμουν να πάω νωρίτερα αλλά μετά λέω ας κάνω υπομονή..

ΚΟΑΛΑΚΙ, συγχαρητήρια στη Μαριάννα σου! Πολύ νωρίς σου περπάτησε. Η δική μου στους 11 μήνες. Να ξέρεις οτι το περπάτημα είναι κάτι που βελτιώνεται ραγδαία κάθε μέρα που περνάει. Δλδ, μπορεί σήμερα να κάνει 10 βήματα, τα οποία αμα τα κάνει συνέχεια, σε μία ώρα θα γίνουν 20 και αύριο 30. Μιλάμε είναι φοβερό το πόσο γρήγορα βελτιώνονται! Στη δική μας περίπτωση πάντως το πραγματικό κυνήγι ξεκίνησε με το περπάτημα. Η φάση μπουσούλημα ήταν τίποτα! Χαχαχα

ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ, καλώς τη δέχτηκες την κυρία περίοδο και με το καλό να την ξαναδιώξεις, αφού ξέρω πόσο το επιθυμείς! Κάνε τις χοντροδουλειές σου τώρα που μπορείς, γιατί από τον άλλο μήνα δεν ξέρεις!

Πατουσίτσα μου, πολλά λεφτά βρε κορίτσι μου!! Πόποοό, αυτά τα αυτοκίνητα μας τρώνε ένα μισθό!

Μποτσάκι, Ηλιοβασίλεμα, Θάλεια, Γιόλα, ποιά ξεχνάω;; Συγχωρέστε με! Σας φιλώ πολύ πολύ!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι ζώδιο είσαι; Παρθένος και είσαι οργανωτική;;;

Μην ανησυχείς για τον γιο! Θα περπατήσει και αυτός με την σειρά του και θα τον κυνηγάτε!!! Τα κορίτσια λένε περπατανε νωρίτερα.

Και εγώ θέλω να βάψω το δωμάτιο της Αγγελικής, εχω να το βάψω από αρχές 2009 πριν την γεννήσω. Λέγαμε να το ξαναβάψουμε όταν θα έχω μείνει έγκυος σε 2ο παιδί, αλλά πλεον χρειάζεται φρεσκάρισμα και αλλαγή χρώματος. Το έχω σε ανοιχτό λιλά. Τί λέτε να το κάνω; η κουρτίνα έχει διαφορα γεωμετρικά σχήματα πολλων παλ αποχρώσεων (γαλάζιο, κίτρινο, βεραμαν, ροζ). Λέω να το βάψω σε χρώμα οχι κοριτσιστικο γιατί αν μείνω τελικά έγκυος και δεν είναι πάλι κορίτσι, θα τα έχω μαζί (1 παιδικό δωμάτιο). Ιδέες;;;;;

Μπορεις να το βαψεις κατι ουδετερο!!Ενα απαλο κιτρινακι που ειναι και φωτεινοκαι ξεκουραστο η ενα απαλο πρασινακι,πολυ απαλο!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι ζώδιο είσαι; Παρθένος και είσαι οργανωτική;;;

Μην ανησυχείς για τον γιο! Θα περπατήσει και αυτός με την σειρά του και θα τον κυνηγάτε!!! Τα κορίτσια λένε περπατανε νωρίτερα.

Και εγώ θέλω να βάψω το δωμάτιο της Αγγελικής, εχω να το βάψω από αρχές 2009 πριν την γεννήσω. Λέγαμε να το ξαναβάψουμε όταν θα έχω μείνει έγκυος σε 2ο παιδί, αλλά πλεον χρειάζεται φρεσκάρισμα και αλλαγή χρώματος. Το έχω σε ανοιχτό λιλά. Τί λέτε να το κάνω; η κουρτίνα έχει διαφορα γεωμετρικά σχήματα πολλων παλ αποχρώσεων (γαλάζιο, κίτρινο, βεραμαν, ροζ). Λέω να το βάψω σε χρώμα οχι κοριτσιστικο γιατί αν μείνω τελικά έγκυος και δεν είναι πάλι κορίτσι, θα τα έχω μαζί (1 παιδικό δωμάτιο). Ιδέες;;;;;

Καντο μισο μισο η καντο ενα χρωμα ουδετερο ολο. Εγω της μικρης μου τον ενα τοιχο του παραθυρου τον εχω μωβ ανοιχτο και τους αλλους τρεις ροζ ανοιχτο. Τον μπροστα τον επανω ετσι οπως μπαινεις τον εχω μωβ και τον πισω και πλαινους ροζ.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι ζώδιο είσαι; Παρθένος και είσαι οργανωτική;;;

Μην ανησυχείς για τον γιο! Θα περπατήσει και αυτός με την σειρά του και θα τον κυνηγάτε!!! Τα κορίτσια λένε περπατανε νωρίτερα.

Και εγώ θέλω να βάψω το δωμάτιο της Αγγελικής, εχω να το βάψω από αρχές 2009 πριν την γεννήσω. Λέγαμε να το ξαναβάψουμε όταν θα έχω μείνει έγκυος σε 2ο παιδί, αλλά πλεον χρειάζεται φρεσκάρισμα και αλλαγή χρώματος. Το έχω σε ανοιχτό λιλά. Τί λέτε να το κάνω; η κουρτίνα έχει διαφορα γεωμετρικά σχήματα πολλων παλ αποχρώσεων (γαλάζιο, κίτρινο, βεραμαν, ροζ). Λέω να το βάψω σε χρώμα οχι κοριτσιστικο γιατί αν μείνω τελικά έγκυος και δεν είναι πάλι κορίτσι, θα τα έχω μαζί (1 παιδικό δωμάτιο). Ιδέες;;;;;

Πόσο μου αρέσει το λιλά!! Αλλά έχεις δίκιο, αν το δευτερο μας βγει αγόρι, πρέπει να είσαι προετοιμασμένη. Θα μου άρεσε ίσως ένα ανοιχτό λεμονί.

Με τα ξύλινα πατώματα, θα δείχνει πολύ ωραίο!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται χαίρεται!! Τί κάνει η ομάδα;

Εγώ πήγα δουλειά το πρωί αλλά τώρα έχω ξαπλώσει διότι χτες βράδυ είχα αρκετά καφέ υγρά(και ελαφρώς ρόζ)..

Και το ραντεβού μου είναι την άλλη βδομάδα.

Έχω αρκετή αγωνία αυτή τη φορά, τόσο που σκεφτόμουν να πάω νωρίτερα αλλά μετά λέω ας κάνω υπομονή..

ΚΟΑΛΑΚΙ, συγχαρητήρια στη Μαριάννα σου! Πολύ νωρίς σου περπάτησε. Η δική μου στους 11 μήνες. Να ξέρεις οτι το περπάτημα είναι κάτι που βελτιώνεται ραγδαία κάθε μέρα που περνάει. Δλδ, μπορεί σήμερα να κάνει 10 βήματα, τα οποία αμα τα κάνει συνέχεια, σε μία ώρα θα γίνουν 20 και αύριο 30. Μιλάμε είναι φοβερό το πόσο γρήγορα βελτιώνονται! Στη δική μας περίπτωση πάντως το πραγματικό κυνήγι ξεκίνησε με το περπάτημα. Η φάση μπουσούλημα ήταν τίποτα! Χαχαχα

ΑΓΟΡΟΜΑΜΜΥ, καλώς τη δέχτηκες την κυρία περίοδο και με το καλό να την ξαναδιώξεις, αφού ξέρω πόσο το επιθυμείς! Κάνε τις χοντροδουλειές σου τώρα που μπορείς, γιατί από τον άλλο μήνα δεν ξέρεις!

Πατουσίτσα μου, πολλά λεφτά βρε κορίτσι μου!! Πόποοό, αυτά τα αυτοκίνητα μας τρώνε ένα μισθό!

Μποτσάκι, Ηλιοβασίλεμα, Θάλεια, Γιόλα, ποιά ξεχνάω;; Συγχωρέστε με! Σας φιλώ πολύ πολύ!!

Τι κανεις καλη μου May???Ξαπλα ξαπλα!!!

May μου κι εγω εχω πολυ αγχος αυτη τη φορα μετα απο εκεινους τους φριχτους πονους που περασα αλλα ειπα να μην μπω σε αυτο το τρυπακι και περιμενω την Πεμπτη!!!

Εσενα ομως ειναι διαφορετικη περιπτωση κι αν νιωθεις οτι πρεπει να πας,να πας κοριτσακι μου!!!Αλλωστε εσυ εχεις κι αλλο παιδακι και ξερεις πανω κατω τι γινεται και μπορεις να κρινεις!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

May23 πίνεις ουτροτζεσταν;;; Χρειάζεται ξεκούραση και όχι υπερβολές! Τα ξέρεις αλλωστε! Η δουλειά σου είναι καθιστική; Πάρε τον γιατρό τηλέφωνο και θα σου πει αν σε θέλει νωρίτερα!

Εγώ όταν ημουν εγκυος είχα δει καφέ υγρά για 2 μερούλες μεταξυ 12-15η βδομάδα (δεν θυμάμαι γιατί εχουν περάσει τα ατιμα τα χρόνια). Είχα πάρει τα ουτροτζεσταν και άδεια 2 μερες κολλημενες σε σα/κο και δεν ειχα παει στο γιατρο εκτάκτως για ραντεβού. Ήταν σε άλλη πόλη και μου ειχε πει οτι δεν χρειαζεται...

Το δωμάτιο της Αγγελικής σκεφτομαι να το κάνω βεραμαν (ανοιχτό πράσινο) και να παίξω χρωματικά και με την ντουλάπα που πιάνει σχεδόν όλο τον τοίχο στη πλευρά της πόρτας! Θα δούμε την έμπνευσή μου!!! Σκέφτομαι να βάψω στη ντουλάπα κανά παιδικό σχέδιο...δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω. Είχα κάνει στα 4α γενέθλια της κόρης μου καμβάδες ζωγραφισμένους με πριγκιπισσες και πριγκιπες για δωράκι στα παιδάκια-καλεσμένους και είχαν βγει πολυ ωραίοι για ερασιτεχνικοί!!! Έτσι σκέφτηκα να ζωγραφίσω κάτι στη ντουλάπα...


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω μαυ μου.....!!!!!!

Στην ουσια απο 10μηνων εκανε τα πρωτα βηματακια και τωρα που ειμαστε λιγες μερες πριν κλεισουμε τον 11το περπατησαμε κανονικα.....απλα απο τα 10 βηματα οπως λες μεσα σε μια μερα ουσιαστικα περπατησε κανονικοτατα....!!!!!! Σημερα δλδ....!!!!!!!

Ναι ναι καλα τα λεει το μποτσακι, ξαπλααααα εσυυυυυ....!!!!!!!!!

Σιγουρα καποια στιγμη θα υποχωρησουν εντελως οι εκρισεις αλλα καλο θα ηταν να μην της "τσιτωνουμε" κιολας τις ατιμες...!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, το μεγάλο μου πρόβλημα είναι οτι δουλεύω σε φαρμακείο και όπως καταλαβαίνετε μόνο καθιστική δεν είναι η δουλειά μου. Επίσης είναι τρία τέταρτα από το σπίτι μου και οδηγώ πήγαινε έλα καθημερινά.

Το καλό είναι οτι με έχει αφήσει "κρυφά" να δουλεύω μόνο πρωινά οπότε γυρνάω τρεις το μεσημέρι και μπορώ να ξεκουράζομαι κάποιες ώρες το απόγευμα.

Τα ουτροτζεστάν τα παίρνω τώρα κανονικά γιατί ναι έχω αρχίσει να φοβάμαι με τη συχνότητα των εκκρίσεων, απλά ειλικρινά δε μπορώ να ξεκουραστώ παραπάνω, διότι αφενός με τη δουλειά όπως έχουν ρυθμιστεί τα πράγματα, σφενός με τη μικρή το απόγευμα, είναι το καλύτερο που μπορώ.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

May23 μην ανησυχείς. Οι αντοχές σου είναι μεγαλύτερες!!! Έχεις και το πρώτο σου παιδάκι και έτσι και αλλιώς δεν εχεις πολλά περιθώρια για υπερβολική ξεκούραση! Εγώ δούλευα σε εργοστάσιο, στο χημείο και τότε μόνο από τον συνάδελφο είχα κατανόηση, στα κρυφά με βοηθούσε να ξεκουράζομαι λίγο...

Πάλι καλά που σε βοηθάει με το ωράριο!!!


Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, το μεγάλο μου πρόβλημα είναι οτι δουλεύω σε φαρμακείο και όπως καταλαβαίνετε μόνο καθιστική δεν είναι η δουλειά μου. Επίσης είναι τρία τέταρτα από το σπίτι μου και οδηγώ πήγαινε έλα καθημερινά.

Το καλό είναι οτι με έχει αφήσει "κρυφά" να δουλεύω μόνο πρωινά οπότε γυρνάω τρεις το μεσημέρι και μπορώ να ξεκουράζομαι κάποιες ώρες το απόγευμα.

Τα ουτροτζεστάν τα παίρνω τώρα κανονικά γιατί ναι έχω αρχίσει να φοβάμαι με τη συχνότητα των εκκρίσεων, απλά ειλικρινά δε μπορώ να ξεκουραστώ παραπάνω, διότι αφενός με τη δουλειά όπως έχουν ρυθμιστεί τα πράγματα, σφενός με τη μικρή το απόγευμα, είναι το καλύτερο που μπορώ.

Απλα προσεχε οσο μπορεις κοριτσακι μου,μεχρι να φυγουν οι ρημαδες και να ηρεμησεις!!!

Αμααααν ρε κοριτσια με αυτο το αγχος που εχουμε απο τη μυτη θα μας βγει!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι τυχερή γιατί είμαι σε ανθρώπιυς που καταλαβαίνουν, αλλά και εγώ είμαι πολύ τυπική. Στην πρώτη εγκυμοσύνη, επειδή μπορούσα κιόλας, δούλεψα μέχρι 3 μερες πριν γεννήσω και γύρισα πίσω στους 2,5 μήνες, όπου πάλι δούλεψα μόνο πρωινά για ένα εξάμηνο και μετά, για άλλο ένα χρόνο μόνο ένα απόγευμα τη βδομάδα. Τώρα έμεινα σπίτι με την αποκόλληση στην 7η εβδομαδα, μία εβδομάδα και δε μου ζήτησε ούτε άδειες ΙΚΑ ούτε τπτ. Δεν έχουμε τέτοιες τυπικότητες, για αυτό τώρα που έχω μόνο καφέ, θέλω να πηγαίνω, ουτοσιάλλως με αφήνει όσο γίνεται να κάθομαι. Μπορώ να σας πώ οτι πιό πολύ κουράζομαι στο σπίτι, παρά στη δουλειά.

Αλλά φυσικά, το άγχος, όπως λες και συ Κοαλάκι μου, είναι άγχος και μέχρι να περάσουν οι μήνες δε μπορείς να χαλαρώσεις καθόλου, ιδιαίτερα στην περίπτωσή μου κορίτσια, που αυτή η εγκυμοσύνη παρουσιαζει μικροσκαμπανεβάσματα.

Ηλιοβασίλεμα, πολύ ωραία ακούγεται η ιδέα σου με τη ντουλάπα!

Εμπιστευόμαστε το καλλιτεχνικό σου ένστικτο!

Χαχα!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...