Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Πατουσιτσαααααααα να του πεις του γιατρου να βρει τροπο να σας χωσει, ειδαλως θα φερω τη φουρτουνα και δεν θα μεινει τιποτα ορθιο.....!!!!!!!!!!

Θα ψαχνει ο γιατρος μερος να χωθει....!!!!!!! Αχχαχαχαχααχχαχαχαχααχ....!!!!!

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!φερε μου την φουρτουνιτσα να ειμαι καταχοιρωμενη η γυναικααααααα!!!!

να του τα κανει ολα λυμπα μεσα!!!!χααχχαχαχαχα!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εε.......δεν το συζητώ έχει δίκιο το κοαλακι!!!!!!!

πρέπει να βρει τρόπο,κρίμα να μην δει το νινακι κ ο άντρας σου πατουσιτσα μου!!!!:-P:-P:-P:-P:-P

αχ ναι θαλεια μου,κριμα θα ειναι αν τελικα μας πει οχι!!!!μετα θα το ξαναδουμε μετα απο 1 μηνα!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι θαλεια μου,κριμα θα ειναι αν τελικα μας πει οχι!!!!μετα θα το ξαναδουμε μετα απο 1 μηνα!!!!

Θα συμφωνησω με τις προλαλησασσες,εισαι πελατισσα του,εχεις περασει την ταλαιπωρια σου κι εσυ και ειναι υποχρεωμενος!!Δεν πας τσαμπα,πληρωνεις!!!!

Πες του να βρει αλλιως ειδες τι ειπε το κοαλακι!!Ερχεται φουρτουνα!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!και δεν ξερει τι εστι φουρτουναααααααααα!!!!!!!!!!!!

λιγα μαλλια εχει ο αμυρος μολις τη δει τη φουρτουνα θα του πεσουν και τα υπολοιπα!!!!!!!!αχαχαχαχχαχαχαχαα!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!και δεν ξερει τι εστι φουρτουναααααααααα!!!!!!!!!!!!

λιγα μαλλια εχει ο αμυρος μολις τη δει τη φουρτουνα θα του πεσουν και τα υπολοιπα!!!!!!!!αχαχαχαχχαχαχαχαα!!!!!!!!!!

Να του πεσουν!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααααα που ειστε....?????

Μολις κοιμησα το μωρο και εκατσα να τσιμπησω λιγουλακι...

Τι κανετς εσεις.....?????

Το απογευμα μετα την βροχη μας εκαψε, παρολαυτα τωρα εχει μια δροσουυυυλα οοοοοολα τα λεφτα....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερα λειπουν ολες!!! Ετοιμασε τη φουρτουνα για Αθηνα, να συνοδευσει την πατουσιτσα! Και αμα θελετε ενισχυσεις σφυριξτε μας κι εμας, χαχαχαχα!!

Θαλεια μου τωρα ειχα ησυχια να διαβασω πιο προσεκτικα ή μαλλον να κατανοησω τι ακριβως σου συμβαινει. Ευχομαι ολα να πανε καλα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερα λειπουν ολες!!! Ετοιμασε τη φουρτουνα για Αθηνα, να συνοδευσει την πατουσιτσα! Και αμα θελετε ενισχυσεις σφυριξτε μας κι εμας, χαχαχαχα!!

Θαλεια μου τωρα ειχα ησυχια να διαβασω πιο προσεκτικα ή μαλλον να κατανοησω τι ακριβως σου συμβαινει. Ευχομαι ολα να πανε καλα!!

Αχαχχαχααχαχχαχχαχαχ......!!!!!!!!

Ε ναι μωρε ακομα ο ανδρας της πατουσιτσασ δεν το εχει δει το μωρο...!!!!!

Τι κανει το νινι σου...?????

Απο εχθες μαθαινω στη μαριαννα να δινει πραγματακια στη χουφτα μου.....!!!

Προσ το παρον καλα παμε...!!!!!!

Ασχετα που τα παιρνει πισω παλι...αχαχαχαχχαχα,!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Έχει και εδώ ωραία δροσιά από το απογευμα!!!

Η κόρη μου έκανε ένα 38,4 το μεσημέρι και ακόμη και τωρα εχει 37,4. Της έδωσα ντεπόν και ελπίζω να περάσει ανάλαφρα γιατί έχουμε κρούσματα με αμυγδαλίτιδα και διάρροιες με πυρετό! Ακόμη και το καλοκαίρι έχει ιώσεις!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Έχει και εδώ ωραία δροσιά από το απογευμα!!!

Η κόρη μου έκανε ένα 38,4 το μεσημέρι και ακόμη και τωρα εχει 37,4. Της έδωσα ντεπόν και ελπίζω να περάσει ανάλαφρα γιατί έχουμε κρούσματα με αμυγδαλίτιδα και διάρροιες με πυρετό! Ακόμη και το καλοκαίρι έχει ιώσεις!!!

Ηλιοβασιλεμα μου ειπα να στο πω το απογευμα που εγραψες για τον εμετο μηπως κρυωσε το παιδι....???και τωρα που γραφεισ και για πυρετο!!!!!??? γιατι και της κουμπαρας μου εχθες που πηγαμε να κοινωνησουν το μωρο μου ηταν αρρωστο και εκανε και πυρετο εχθες το πρωι ειναι στην ηλικια της μικρης σου. Οπως και να εχει εσυ κατι ξερεις παραπανω για το παιδακι σου...!!!! Περαστικα σας...!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηλιοβασιλεμα μου ειπα να στο πω το απογευμα που εγραψες για τον εμετο μηπως κρυωσε το παιδι....???και τωρα που γραφεισ και για πυρετο!!!!!??? γιατι και της κουμπαρας μου εχθες που πηγαμε να κοινωνησουν το μωρο μου ηταν αρρωστο και εκανε και πυρετο εχθες το πρωι ειναι στην ηλικια της μικρης σου. Οπως και να εχει εσυ κατι ξερεις παραπανω για το παιδακι σου...!!!! Περαστικα σας...!!!!!!

Τον εμμετό χθες τον απέδωσα στο χθεσινο τραπέζι που είχαμε μαζευτεί. Θα δω και αύριο και θα την πάω και σε παιδίατρο... Ψιλοκρύωμα πιστεύω γιατι λιγο το παγωμένο νερό, λίγο ο ανεμιστήρας και το κλιματιστικό δεν θέλει και πολύ!!! Ευτυχώς λίγο το μεσημερι είχε χάσει το κέφι της που είχε το πυρετό, αργότερα μέχρι και που κοιμήθηκε είχε όρεξη! Ελπίζω μόνο να κοιμηθεί το βράδυ ήσυχα και να μην μου κάνει εμμετό κοιμισμένη μέσα στον υπνο της...


Link to comment
Share on other sites

Αχαχχαχααχαχχαχχαχαχ......!!!!!!!!

Ε ναι μωρε ακομα ο ανδρας της πατουσιτσασ δεν το εχει δει το μωρο...!!!!!

Τι κανει το νινι σου...?????

Απο εχθες μαθαινω στη μαριαννα να δινει πραγματακια στη χουφτα μου.....!!!

Προσ το παρον καλα παμε...!!!!!!

Ασχετα που τα παιρνει πισω παλι...αχαχαχαχχαχα,!!!!!!!

ααααα κι εμεις το κανουμε αυτες τις μερες (του το εκανε ο πατερας του για πλακα αλλα τελικα ο μικρος το εκανε μετα)!! την ωρα που τον εχουμε στο καθισματακι του φαγητου του λεμε να μας δωσει την πιπιλα του,τη δινει και του κανουμε και το "ευχαριστω" να μαθει!! επισης κανει και το "κολλα 5" θα στο κανει σιγουρα αφου σου δινει πραγματακια. Μαζι μαζι πανε τα πουλακια μας!!! εμας ακομα το "γεια" δε το κανει, απλα χαμογελαει οταν τον χαιρετανε!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Έχει και εδώ ωραία δροσιά από το απογευμα!!!

Η κόρη μου έκανε ένα 38,4 το μεσημέρι και ακόμη και τωρα εχει 37,4. Της έδωσα ντεπόν και ελπίζω να περάσει ανάλαφρα γιατί έχουμε κρούσματα με αμυγδαλίτιδα και διάρροιες με πυρετό! Ακόμη και το καλοκαίρι έχει ιώσεις!!!

Ηλιοβασιλεμα μου περαστικα στη μικρουλα!!! Ιωση θα ειναι, και μιας φιλης μου το παιδακι περασε το ιδιο και κολλησαν μετα οοοολοι με διαφορα 1 εβδομαδας! Δεν κολλουσαν αμεσως, κρατα αρκετα η αναρρωση φαινεται!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλακια που ειστε καλεεεεεεεε......???????

Δροσιζεστε...??????

Μονο η συμπεθερα και το ηλιοβασιλεμα εμφανιστηκαν...!!!!!

Τωρα εγω ομως θα εξαφανιστω, παω για υπνο...

Καληνυχτα σε ολες, καλο ξημερωμα και καλη ξεκουραση...!!!!!

Τα λεμε αυριο.....παλι εδωωωωω....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλακια που ειστε καλεεεεεεεε......???????

Δροσιζεστε...??????

Μονο η συμπεθερα και το ηλιοβασιλεμα εμφανιστηκαν...!!!!!

Τωρα εγω ομως θα εξαφανιστω, παω για υπνο...

Καληνυχτα σε ολες, καλο ξημερωμα και καλη ξεκουραση...!!!!!

Τα λεμε αυριο.....παλι εδωωωωω....!!!!!!

Καληνυχτα συμπεθερα, ξεκουρασου γιατι εχουμε να προπονησουμε τα μπουμπουκια μας σε πολλα ακομα απο αυριο τωρα που πηραν μπροστα, χαχαχα!! Λες να ηταν και σε αλμα αναπτυξης? Δε το εχω υπολογισει. Φιλια στη φουρτουνιτσα μας!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...