Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

κοαλακι μου,ναι!!!νεροοοο!!!πολυ νεροοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

μειωσα και το αλατι στο φαγητο....!!!!

μποτσακι μου,σου σταματησαν οι αναγουλες?σε μενα ναι!!!

Ναι πατουσιτσα μου,πινε,πινε!!!

Σταματησαν οι αναγουλες επιτελους!!Και τωρα ξερεις τι θα παθουμε???

Θα ανησυχουμε που σταματησαν!!χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι πατουσιτσα μου,πινε,πινε!!!

Σταματησαν οι αναγουλες επιτελους!!Και τωρα ξερεις τι θα παθουμε???

Θα ανησυχουμε που σταματησαν!!χαχαχαχαχαχααααααααα!!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

μποτσακι αυτο σκεφτηκα και εγω!!!!!!!!!!!

''να ανησυχησω τωρα''??????? αχχαχαχαχαχαχχααχ!!!!

δεν παλευομαστε!!!!!!!!!!!!!

Θαλεια μου,προσεξε το!πηγαινε αυριο στο γιατρο σου!!!κλεισε ραντεβου για αυριο.μην αγχωνεσαι!!!θα σε διαφωτησει ο γιατρο σου στα σιγουρα!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν εμένα είχε μέσα αίμα είναι ωχρο σωματιο .κάτσε εγώ είχα καταλαβει ότι η κύστη μου μπορεί να έχει μείνει στάσιμη ή να έχει μικρύνει.

Εφοσον ειχε αιμα, μπορει να μεινει στασιμη, μπορει να μεγαλωσει ΑΛΛΑ δεν μπορει ουτε να μικρυνει ΑΛΛΑ ουτε και να εξαφανιστει, γιατι καθε μηνα με την εμμηρο ρυση καποιο ποσοστο αιματος παλλινδρομει και παει προς τα μεσα αντι να βγει με την μορφη της περιοδου, επομενως φυλακιζεται στην ηδη υπαρχουσα κυστη και την κανει να μεγαλωνει.

Αυτων των μορφων οι κυστες ειναι επικυνδυνες απο ενα σημειο και μετα γιατι μπορει να "σπασουν" και να προκαλεσουν αιμοραγια η ακομα και ρηξη. Εμενα μου ειχαν χορηγησει στην αρχη χαπακια για να την αποροφησει ο οργανισμος και οχι μονο δεν την αποροφησε αλλα απο 4εκ πηγε 7εκ και φυσικα η μονη λυση ηταν χειρουργειο οπως και εγινε. Καταστραφηκε μεγαλο μερος ωοθηκικου ιστου και απο τις 2 ωοθηκες αλλα την μαριαννουλα μου την εκανα.....!!!!!!! Παναθεμα με....!!!!!

Αυτα για τις περιπτωσεισ ομοιες με την δικη μου...!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες ΑΛΛΑ δεν εχεις να χασεις τιποτα με το να διευκρινησεις ορισμενα πραγματα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

μποτσακι αυτο σκεφτηκα και εγω!!!!!!!!!!!

''να ανησυχησω τωρα''??????? αχχαχαχαχαχαχχααχ!!!!

δεν παλευομαστε!!!!!!!!!!!!!

Θαλεια μου,προσεξε το!πηγαινε αυριο στο γιατρο σου!!!κλεισε ραντεβου για αυριο.μην αγχωνεσαι!!!θα σε διαφωτησει ο γιατρο σου στα σιγουρα!!!!!!!!!

Κοντος ψαλμος!!!Θα δουμε σε 3 μερες!!!Μου εχει λειψει το ζουζουνακι μου,εχω να το δω απο τις 3 του μηνα!!!!Εχω ομως και πολυ αγχος!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοντος ψαλμος!!!Θα δουμε σε 3 μερες!!!Μου εχει λειψει το ζουζουνακι μου,εχω να το δω απο τις 3 του μηνα!!!!Εχω ομως και πολυ αγχος!!!!!!

αχ αυτο το αγχος ειναι τοοοοοσο γλυκο!!:D:D:D:D


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ολα καλα θα ειναι μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!ολα θα ναι τελειααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια ο αντρας μου φευγει την τεταρτη το πρωι...και μου ειπε αυριο να παρω τηλ.

στο γιατρο να παμε αυριο αν ειναι να δουμε το μικρο μας!

βασικα ο συζηγος να το δει,γιατι δεν το ειδε τοσους μηνες!!!

θα αρω αυριο τηλ.εγω...αν γινεται καλως....!!!ειδαλως την πεμπτη!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα θα ειναι μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!ολα θα ναι τελειααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια ο αντρας μου φευγει την τεταρτη το πρωι...και μου ειπε αυριο να παρω τηλ.

στο γιατρο να παμε αυριο αν ειναι να δουμε το μικρο μας!

βασικα ο συζηγος να το δει,γιατι δεν το ειδε τοσους μηνες!!!

θα αρω αυριο τηλ.εγω...αν γινεται καλως....!!!ειδαλως την πεμπτη!

μακαριιιιιιι!!! τον καταλαβαινω τοσο πολυ!! οι σημερινοι μπαμπαδες ειναι τρελαμενοι με τα μωρα τους!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον ειχε αιμα, μπορει να μεινει στσιμη, μπορει να μεγαλωσει ΑΛΛΑ δεν μπορει ουτε να μικρυνει ΑΛΛΑ ουτε και να εξαφανιστει, γιατι καθε μηνα με την εμμηρο ρυση καποιο ποσοστο αιματος παλλινδρομει και παει προς τα μεσα αντι να βγει με την μορφη της περιοδου, επομενως φυλακιζεται στην ηδη υπαρχουσα κυστη και την κανει να μεγαλωνει.

Αυτων των μορφων οι κυστες ειναι επικυνδυνες απο ενα σημειο και μετα γιατι μπορει να "σπασουν" και να προκαλεσουν αιμοραγια η ακομα και ρηξη. Εμενα μου ειχαν χορηγησει στην αρχη χαπακια για να την αποροφησει ο οργανισμος και οχι μονο δεν την αποροφησε αλλα απο 4εκ πηγε 7εκ και φυσικα η μονη λυση ηταν χειρουργειο οπως και εγινε. Καταστραφηκε μεγαλο μερος ωοθηκικου ιστου και απο τις 2 ωοθηκες αλλα την μαριαννουλα μου την εκανα.....!!!!!!! Παναθεμα με....!!!!!

Αυτα για τις περιπτωσεισ ομοιες με την δικη μου...!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες ΑΛΛΑ δεν εχεις να χασεις τιποτα με το να διευκρινησεις ορισμενα πραγματα.

λοιπόν κάτσε νσ σ πω να μου πεις.όταν είχα ξανά πάθει πάλι κύστη ήταν πριν κάνω την ωορρηξια δλδ δεν είχε σπάσει το ωοθυλακιο που είχε κ αυτό αίμα.τώρα έχει γίνει η ωορρηξια αλλά έχει μείνει το ωχρο σωματιο το οποίο κανονικά δεν έπρεπε που έχει κ αυτό μέσα αίμα.κανονικά αφού αδιαθετησα υπάρχει μπορεί να έχει μείνει το ίδιο αλλά ή υπάρχει κ να μικρύνει???

**να σημ. ότι κ στην πρώτη περίπτωση μετά αδιαθετησα κ έφυγε.από μόνη της.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα θα ειναι μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!ολα θα ναι τελειααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια ο αντρας μου φευγει την τεταρτη το πρωι...και μου ειπε αυριο να παρω τηλ.

στο γιατρο να παμε αυριο αν ειναι να δουμε το μικρο μας!

βασικα ο συζηγος να το δει,γιατι δεν το ειδε τοσους μηνες!!!

θα αρω αυριο τηλ.εγω...αν γινεται καλως....!!!ειδαλως την πεμπτη!

Αχ μπραβο!!Να του πεις του γιατρου οτι ειναι ειδικη περιπτωση γιατι ταξιδευει και να βρει τροπο να σε χωσει σε ενα ραντεβου!!!

Θα τρελαθει κι αυτος αλλα κι εσυ ειναι αλλιως να εισαι με τον αντρουλη σου σε τετοιες στιγμες!!!

Εμενα ο γιατρος με ρωταει παντα ποτε εχει ρεπω ο αντρας μου,για να μου βαλει το ραντεβου!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μακαρι να εχει κανενα κενο να μας χωσει....αλλα και να μην εχει δεν πειραζει...τι να κανουμε???αυτο του ειπα....τον προσγειωσα λιγακι μην απογοητευτει αυριο...προληπτικα του το πα!και γινεται χαμος στο ιατρειο του!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν κάτσε νσ σ πω να μου πεις.όταν είχα ξανά πάθει πάλι κύστη ήταν πριν κάνω την ωορρηξια δλδ δεν είχε σπάσει το ωοθυλακιο που είχε κ αυτό αίμα.τώρα έχει γίνει η ωορρηξια αλλά έχει μείνει το ωχρο σωματιο το οποίο κανονικά δεν έπρεπε που έχει κ αυτό μέσα αίμα.κανονικά αφού αδιαθετησα υπάρχει μπορεί να έχει μείνει το ίδιο αλλά ή υπάρχει κ να μικρύνει???

**να σημ. ότι κ στην πρώτη περίπτωση μετά αδιαθετησα κ έφυγε.από μόνη της.

Εμ ειδες....????? γιαυτο και εγραψα ΠΡΟΣΟΧΗ ολες οι περιπτωσεισ δεν ειναι ιδιες.

Δεν ηξερα οτι αδιαθετεις και φευγει η κυστη, εγω καταλαβα οτι την εχεις μονιμα.....παρεουλα οπως εγω πριν την αποχωριστω......!!!!!!!

Γιαυτο Θαλειτσα μου καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου....!!!!!!

Ευχομαι περαστικα....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να εχει κανενα κενο να μας χωσει....αλλα και να μην εχει δεν πειραζει...τι να κανουμε???αυτο του ειπα....τον προσγειωσα λιγακι μην απογοητευτει αυριο...προληπτικα του το πα!και γινεται χαμος στο ιατρειο του!!!!!!!!!!!!

Πατουσιτσαααααααα να του πεις του γιατρου να βρει τροπο να σας χωσει, ειδαλως θα φερω τη φουρτουνα και δεν θα μεινει τιποτα ορθιο.....!!!!!!!!!!

Θα ψαχνει ο γιατρος μερος να χωθει....!!!!!!! Αχχαχαχαχααχχαχαχαχααχ....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμ ειδες....????? γιαυτο και εγραψα ΠΡΟΣΟΧΗ ολες οι περιπτωσεισ δεν ειναι ιδιες.

Δεν ηξερα οτι αδιαθετεις και φευγει η κυστη, εγω καταλαβα οτι την εχεις μονιμα.....παρεουλα οπως εγω πριν την αποχωριστω......!!!!!!!

Γιαυτο Θαλειτσα μου καλυτερα να ρωτησεις τον γιατρο σου....!!!!!!

Ευχομαι περαστικα....!!!!!!!

οκ μίλησα τελικά θα παω την τετάρτη να δούμε που βρισκόμαστε!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πατουσιτσαααααααα να του πεις του γιατρου να βρει τροπο να σας χωσει, ειδαλως θα φερω τη φουρτουνα και δεν θα μεινει τιποτα ορθιο.....!!!!!!!!!!

Θα ψαχνει ο γιατρος μερος να χωθει....!!!!!!! Αχχαχαχαχααχχαχαχαχααχ....!!!!!

εε.......δεν το συζητώ έχει δίκιο το κοαλακι!!!!!!!

πρέπει να βρει τρόπο,κρίμα να μην δει το νινακι κ ο άντρας σου πατουσιτσα μου!!!!:-P:-P:-P:-P:-P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...