Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μαυ μου ναι ειμαι απο βορεια, εχουμε καυσωνες και εμεις εδω αλλα δεν ειναι τοσο αποπνυκτικα οσο κατω αθηνα κλπ.

Εγω το φυλο το ειχα δει στη αυχενικη δλδ στην 12τη εβδομαδα...!!!!

Παω να κλιμησω το μωρο...!!!!

Τα λεμε μετα....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να μαι παλι!!!πηγαινοερχομαι!!!

θαλεια μου,περαστικουλια σου!την κυστη που την εχεις...?εχασα επισοδεια!!!ο μπεμπαος σου καλα ειναι???

may μου,καλησπερα!καλα εισαι??καλα ειναι η μικρη???

μην αγχωνεσαι για τις κολπικες εκρισεις.απλα οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι!ουτροτεσταν περνεις κανονικα ε????

κοριτσια ειναι φυσιολογικο απο τωρα να εχω πρηξιμο στα ακροδαχτυλα???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Ουτροτζεστάν έπαιρνα όποτε θυμόμουν!

Ιδιαίτερα όταν είχα τους πολλούς εμετούς, δεν έπαιρνα καθόλου, ΄η έβαζα ένα κολπικό το βράδυ. Τώρα, έχει φοβηθεί το μάτι μου και έγινα τακτική, ένα πρωί έβα βράδυ. Δέ μου φέρνουν καθόλου υπνηλία όπως έχω διαβάσει οτι φέρνουν σε πολλές κοπέλες!

Η μικρή μου κοιμάται για μεσημέρι. Το απόγευμα θα κατέβουμε στον κήπο να παίξει λίγο γιατί για βόλτα ούτε λόγος με αυτή τη ζέστη.

Πρέπει να αρχίσω κ σίδηρο σιγά σιγά, γιατί πριν ένα μήνα ο αιματοκρίτης ήταν 34, τώρα μπορεί να έχει κατέβει και άλλο.

Επίσης έχω καθυστερήσει ΤΡΕΛΑ να κάνω καλλιέργεια κολπικού εκκρίματος.

Στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα ουρεόπλασμα και είχα πάρει αντιβίωση κ πρέπει να το ξανακοιτάξω. Όμως με τις αποκολλήσεις καθυστέρησα πολύ και τώρα φοβάμαι να κάνω την εξέταση μή μου έρθει αίμα.. (Φοβίες...)


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πατουσίτσα να πίνεις πολύ νερό και όχι αλμυρά.

Μία φίλη μου το είχε αυτό και δεν της έμπαινε ούτε η βέρα της, άσε που έφτασε να φοράει 2 νούμερα μεγαλύτερο παπούτσι.

Είχε πολύ μεγάλη κατακράτηση και έτσι μπήκε σε δίαιτα.

Εσύ για την ώρα πίνε όσο περισσότερα υγρά μπορείς!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πατουσίτσα να πίνεις πολύ νερό και όχι αλμυρά.

Μία φίλη μου το είχε αυτό και δεν της έμπαινε ούτε η βέρα της, άσε που έφτασε να φοράει 2 νούμερα μεγαλύτερο παπούτσι.

Είχε πολύ μεγάλη κατακράτηση και έτσι μπήκε σε δίαιτα.

Εσύ για την ώρα πίνε όσο περισσότερα υγρά μπορείς!

αχ may μου,να φανταστεις στα παντοφλυνια μου ζοριζομαι να μπω...εχει πρηστει πανω το πελμα!!!

θα πεσει πεινα!!!!!!!!!!!!αυτο βλεπω!!!!!!!!!

νερο πινω....!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φιλεναδεεεεεεεεεεες!!!!Καλησπερα καλες μου!!!

Πριν απο λιγο σηκωθηκα,γιατι εχει ενα αερακι κι εχω ανοιξει ολα τα παραθυρα και εχει μια δροσια αλλο πραγμα!!!!

Κοαλακι μου τι ωραια που βρεχει!!!!Θα δροσιστηκατε και θα καθαρισει και λιγο η ατμοσφαιρα!!Εδω ενω το πηγαινε για βροχη δεν εριξε σταγονα αλλα τουλαχιστον φυσαει!!!!Τι κανει το φουρτουνακι μας??Ταλαιπωρειται ακομα η ησυχασε λιγακι???

Πατουσιτσα μου,καλη τι κανετε μαμα και μπεμπε???Πρεπει να ζορισεις τον εαυτο σου να πιεις παραπανω νερο και να κοψεις το αλατι!!!Εγω,οπως σου εγραψα και χθες πρηξιμο δεν εχω δει ακομα παρ'ολο που ειμαι αρκετα μεγαλυτερη κι εχω παρει κι αρκετα κιλα γιατι πινω παρα πολυ νερο και δεν τρωω αλατι!!!!Προσπαθησε για να νιωσεις καλυτερα!!!Αντε 3 μερες μας μεινανε!!!!

Αγορομαμυ μου κανατε το μπανακι σας και ξεκουραζεστε??Αδιαθετησες??Ειχαμε τιποτα η θα ριξουμε γλεντι??;);););););)

Θαλεια μου περαστικουλια σου!!Θα σου πει η γιατρος σου,αλλα μηπως εχειερεθιστει και πολυ το εντερο??Γιατι στην περιοδο το εντερο εχει θεμα!!!

Οτι και να ειναι θα περασει!!!

Μay μου κι εγω εχω πολλες εκκρισεις απο την αρχη,λευκες οχι καφε,και τωρα εχει γινει τροπος ζωης,κι ο γιατρος μου ειπε ειναι φυσιολογικες κι εγω λυσσαξα να κανω κολπ. καλ.!!Τιποτα δεν ειχα.

Να την κανεις για να εισαι ησυχη και ολα ενταξει!!!Καλα κανεις και δεν τρελενεσαι,οχι σαν κι εμενα που παθαινω πανικο η μουρλη,και τελικα δεν υπηρχε και λογος!!!

Ηλιοβασιλεμα μου το κανατε το μπανακι σας??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερα πριν κοιμοταν για ενδιαμεσο,καθυστερησε λιγο σημερα λογω θαλασσας! Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι!! Καμια ωριτσα κ μετα μπανιο! Εγκυουλες οντως προσοχη με τη μπανιερα!!! Εγω εκανα μπανιο μονο αν ηταν καποιος σπιτι ή στη χειροτερη ειχα μαζι το κινητο στο μπανιο. Patousitsa ειναι φυσιολογικο το πρηξιμο. Οχι αλατια και προσπαθησε να μην τρως ετοιματζιδικα αν δε το κανεις ηδη!! Νερο και φρουτα!!!!! Μποτσακι μου περιοδος τιποτα ακομα!! χαχααχαχαχα!! Εδω κοριτσια τρεληηηη ζεστη!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Patoysitsaaaaaaaaaaaa!!!3 μερουλες μεινανε!!Θα δουμε τα ζουζουνακια μας!!!

Κοριτσουπρες.......!!!!!! Τζαααα...!!!!!!

Ξυπνησαμεεεεε και να μαστε......!!!!!!

Ναιιιιιιιιι θα δειτε τον μπεμπαρο και το πατουσακι......!!!!!! Τι ωραιααααα.....!!!!!

Πατουσιτσα μου η κατακρατηση δυστυχως δεν ειναι αναλογη της ηλικιας κυησης, αντιθετως μπορει να εχεις απο τους πρωτους μηνες αλλα μπορει και να μην αποκτησεις καθολου....!!!!!! Απλα εσυ πολυ νερο, ελαχιστο αλατι, ψηλα τα ποδαρακια και οχι περπατημα στη ζεστη.

Μπα τα ιδια η μαριαννα ειδικα το βραδυ. Πολλα απο τα νεογιλα δοντια των μωρων ειναι ζορικα και μπορει να κανουν και ολοκληρο μηνα για να βγουν...!!!

Μπορει ομως και μεσα σε ενα βραδυ να σκασουν. Οποτε υπομονη και περιμενουμε, γιατι εχουν περασει σχεδον 2εβδομαδες και ενω φαινεται το δοντακι μας δεν λεει να σκασει γιαυτο και σκεφτηκα με το εμβολιο που εχουμε σε 2-3 μερες να μας βοηθησει λιγο ο ντοκτορ να σκαψουμε......χιχιχιχι....!!!!!!!!

Παω να δωσω γιαουρτι η κρεμα στο μωρο, θα δω...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κοριτσια!!!!!τωρα φαγαμε!!!εκανε κεφτεδακια κοκκινηστα με πατατουλες τηγανιτες,και χορτα για σαλατα!!!πινω κοριτσια νερο...πινωωωωω!!σαν το βατραχο!!!

ναι μποτσακι μου 3 μερουλες!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε επιτελους!!!!μου ελειψε το ζουζουνακι μου!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοαλακι μου,ναι!!!νεροοοο!!!πολυ νεροοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

μειωσα και το αλατι στο φαγητο....!!!!

μποτσακι μου,σου σταματησαν οι αναγουλες?σε μενα ναι!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι!!!πηγαινοερχομαι!!!

θαλεια μου,περαστικουλια σου!την κυστη που την εχεις...?εχασα επισοδεια!!!ο μπεμπαος σου καλα ειναι???

may μου,καλησπερα!καλα εισαι??καλα ειναι η μικρη???

μην αγχωνεσαι για τις κολπικες εκρισεις.απλα οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι!ουτροτεσταν περνεις κανονικα ε????

κοριτσια ειναι φυσιολογικο απο τωρα να εχω πρηξιμο στα ακροδαχτυλα???

στην ωοθηκη την εχω πατουσιτσα μου.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θαλειτσα περαστικα σου.....!!!!

Ολα καλα τωρα....?????

Γιατι αποκλειεις να μεγαλωσε η κυστη...????

Την εχεις παρακολουθησει με υπερηχους.....???

Γιατι αν ειναι σαν τη δικη μου (που το απευχομαι) τοτε σωστα ειος ο γιατρος οτι κατα την περιοδο μεγαλωνει εφοσον παλλινδρομει το αιμα και φυλακιζεται στην κυστη κανωντας της να μεγαλωνει αν ειναι ομως σοκολατοειδης.

λοιπόν εμένα είχε μέσα αίμα είναι ωχρο σωματιο .κάτσε εγώ είχα καταλαβει ότι η κύστη μου μπορεί να έχει μείνει στάσιμη ή να έχει μικρύνει.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερα πριν κοιμοταν για ενδιαμεσο,καθυστερησε λιγο σημερα λογω θαλασσας! Τωρα κοιμηθηκε για μεσημερι!! Καμια ωριτσα κ μετα μπανιο! Εγκυουλες οντως προσοχη με τη μπανιερα!!! Εγω εκανα μπανιο μονο αν ηταν καποιος σπιτι ή στη χειροτερη ειχα μαζι το κινητο στο μπανιο. Patousitsa ειναι φυσιολογικο το πρηξιμο. Οχι αλατια και προσπαθησε να μην τρως ετοιματζιδικα αν δε το κανεις ηδη!! Νερο και φρουτα!!!!! Μποτσακι μου περιοδος τιποτα ακομα!! χαχααχαχαχα!! Εδω κοριτσια τρεληηηη ζεστη!!!

αντε να στήσουμε χορό!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...