Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!

Οι εγκυούλες της παρέας βλέπω, ξενυχτάνε!!!!!!!!:D

Ενώ οι υπόλοιπες που έχουν παιδι(α), μέσα τα κεφάλια!!!!

Οι πρώτες κοιτάξτε να χαρείτε όσο μπορείτε και να ξεκουραστείτε μέχρι να έρθουν τα μπεμπέ σας!

Όσο για τις άλλες και σε αυτές είμαι και εγώ, ε, και εμείς διασκεδάζουμε με άλλους τρόπους πιο ήπιους...

Η αλήθεια είναι, ότι αν και έχω το πατρικό μου σε απόσταση αναπνοής, δεν αφήνω την κόρη μου για να βγω για ποτό! Ούτε θυμάμαι από πότε έχω να βγω νύχτα... Δεν θέλω να κουράζω τους δικούς μου, τα οικονομικά μας δεν μας το επιτρέπουν, τα ωράρια του άντρα μου είναι χάλια (ξύπνημα καθημερινό 4-5.30 την νύχτα και επιστροφή στο σπίτι περίπου 5 το απόγευμα) και έτσι κάνουμε πολύ συντηρητική ζωή...

Ξυπνήσατε;;;;;;;


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσομανουλες μου.....!!!!!!!!!!

Τι κανετε,,,??????.εδω βρεχει πολυυυυυ....!!!!!

Μποτσακι μου καλα περασες, μπραβο...!!!!!!

Πατουσιτσα μου και εσυ βολτουλα εκανες....ωραια..!!!!! Για το πρηξιμο των ποδιων και για να προλαβεις ενδεχομενως πιο δυσκολες καταστασεις στην πορεια (πονο φλεβων, σπασιμο αγγειων αστραγαλων) υα σου συνηστουσα πολυυυυυ νερο, λιγοοοοοοο αλατι και ενα χοντρο και ψηλο μαξιλαρι για να βαζεις τα ποδαρακια σου επανω αρκετες φορες την ημερα προκειμενου να κανει καλυτερη κυκλοφορια το αιμα....!!!!!

Συμπεθερουλα μου ωραια η βολτιτσα....???? ειναι "τυχαιο" που παλι ηπιες μπυριτσα....?????

Θαλειτσα μου πως ειστε...????ο μπεμπης....????

Ηλιοβασιλεμα μου φανταζομαι ποσο ομορφα θα ηταν εχθες...!!!!!!

Φιλιακιαααααα....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσομανουλες μου.....!!!!!!!!!!

Τι κανετε,,,??????.εδω βρεχει πολυυυυυ....!!!!!

Μποτσακι μου καλα περασες, μπραβο...!!!!!!

Πατουσιτσα μου και εσυ βολτουλα εκανες....ωραια..!!!!! Για το πρηξιμο των ποδιων και για να προλαβεις ενδεχομενως πιο δυσκολες καταστασεις στην πορεια (πονο φλεβων, σπασιμο αγγειων αστραγαλων) υα σου συνηστουσα πολυυυυυ νερο, λιγοοοοοοο αλατι και ενα χοντρο και ψηλο μαξιλαρι για να βαζεις τα ποδαρακια σου επανω αρκετες φορες την ημερα προκειμενου να κανει καλυτερη κυκλοφορια το αιμα....!!!!!

Συμπεθερουλα μου ωραια η βολτιτσα....???? ειναι "τυχαιο" που παλι ηπιες μπυριτσα....?????

Θαλειτσα μου πως ειστε...????ο μπεμπης....????

Ηλιοβασιλεμα μου φανταζομαι ποσο ομορφα θα ηταν εχθες...!!!!!!

Φιλιακιαααααα....!!!!!!!

Καλά περάσαμε, αν και μου έκανε εμμετό όπως κοιμόταν η μικρή στα καθαρά σεντόνια!!!Και εκανα μπανιο το παιδί στις 1 παρά και επλενα τα σεντόνια μας!!! Μάτι μάλλον... ή έφαγε και δεν το χώνεψε....

Πού είσαι και βρέχει;;;

Μην έρθει και σε μας! Εδώ έχουμε ήλιο και ετοιμαζόμαστε για μπανάκι!!!

Καλημέρα και πάλι!


Link to comment
Share on other sites

Καλά περάσαμε, αν και μου έκανε εμμετό όπως κοιμόταν η μικρή στα καθαρά σεντόνια!!!Και εκανα μπανιο το παιδί στις 1 παρά και επλενα τα σεντόνια μας!!! Μάτι μάλλον... ή έφαγε και δεν το χώνεψε....

Πού είσαι και βρέχει;;;

Μην έρθει και σε μας! Εδώ έχουμε ήλιο και ετοιμαζόμαστε για μπανάκι!!!

Καλημέρα και πάλι!

Στη δραμα ειμαι.....!!!!! Βρεχει απο εχθες το απογευμα σχεδον...!!!!!

Να πατε για μπανακι....!!!!! Θα την κρατησω εδω τη βροχη....!!!!!

Περαστικα σας.....!!!!!!! Πως την λενε την μικρουλα σου....?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πριν λίγο γυρίσαμε από θάλασσα κουβαλώντας τα γνωστά μπαγκάζια: μπρατσακια, κουβαδάκια, παιχνίδια, σανίδα, ομπρέλλα κλπ!!!

Καθήσαμε και για ένα ουζάκι για να φάει η Αγγελική μου πατατούλες και να ευχαριστηθεί το πουλάκι μου!!! Πηγαίναμε τις άλλες φορές για μπάνιο και φεύγοντας από θάλασσα, έβλεπε τις ταβέρνες και έκλαιγε και παραπονιόταν πότε θα καθήσουμε!!! Άτιμη κρίση, άτιμη ακρίβεια!!! :oops:

Εσείς φάγατε; ή ακόμη;


Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!καλα εισαστε??????εγω και το μωρακι μου,ειμαστε καλα!!!

κοαλακι μου,αγορομμαμυ μου καλα ειστε??????τα ζουζουνια σας καλα?????

εβρεξε????????αχ τι καλα!!!!!!εμεις λιωσαμε!!!!!!!!πολυ ζεστη!!!!!!!!

πινω νερο κοριτσια!1 λιτρο τη μερα...παραπανω δεν μπορω!προς το παρων δλδ...

Ηλιοβασιλεμα τι κανεις???καλα εισαι????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πως πας;;; Ζεσταίνεσαι;; Με προσοχή όπως μπαινοβγαίνετε στη μπανιέρα σας, εγώ όταν ημουν έγκυος, είχα πάει να γλυστρήσω στη μπανιέρα και τελευταία στιγμή πιάστηκα στο πλυντήριο...τα είχα δει όλα τότε!!! Φτου φτου μακρυά από εσάς!!!

Αλήθεια, όταν ανοίγω το θέμα για να δω τα τελευταία μηνύματα πρέπει κάθε φορά να πάω στη τελευταία σελίδα και να κατεβάσω τη μπάρα έως κατω για να δω το τελευταίο μηνυμα. Υπάρχει τρόπος να εμφανίζονται με σειρά από το πιο πρόσφατο στα πιο παλιά μηνύματα;;


Link to comment
Share on other sites

Καλως τες...!!!!!!!

Καλα ειμαστε...!!!!

Μολις φαγαμε κοτοπουλο με ρυζι και το μωρο κρεατοσουπα με ενα λαχανοκηπο μαζι....!!!!! Νοστιμοτατο..!!!!! Αχ αυτη η φυση....!!!!!!! Πλουσια στα παντα της.....!!!!

Εδω σταματησε τωρα να βρεχει και εχει μια πολυ καλη δροσουλα...!!!!

Συμπεθερα κοιμαται ο δημητρακης για σιεστα....???? η τον ενδιαμεσο...????

Ηλιοβασιλεμα καλα κανατε και πηγατε την μικρη για πατατουλες.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πως πας;;; Ζεσταίνεσαι;; Με προσοχή όπως μπαινοβγαίνετε στη μπανιέρα σας, εγώ όταν ημουν έγκυος, είχα πάει να γλυστρήσω στη μπανιέρα και τελευταία στιγμή πιάστηκα στο πλυντήριο...τα είχα δει όλα τότε!!! Φτου φτου μακρυά από εσάς!!!

Αλήθεια, όταν ανοίγω το θέμα για να δω τα τελευταία μηνύματα πρέπει κάθε φορά να πάω στη τελευταία σελίδα και να κατεβάσω τη μπάρα έως κατω για να δω το τελευταίο μηνυμα. Υπάρχει τρόπος να εμφανίζονται με σειρά από το πιο πρόσφατο στα πιο παλιά μηνύματα;;

Ναι ηλιοβασιλεμα μου εχει επανω ενα γκρι πλαισιο αν θυμαμαι καλα και μεσα εχει ενα μηνυμα που λεει οσοι κανατε εγγραφη......απο το 2009 νομιζω και κατι τετοια......,ακολουθα τις οδηγιες και θα στο κανει αυτοματα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πριν λίγο γυρίσαμε από θάλασσα κουβαλώντας τα γνωστά μπαγκάζια: μπρατσακια, κουβαδάκια, παιχνίδια, σανίδα, ομπρέλλα κλπ!!!

Καθήσαμε και για ένα ουζάκι για να φάει η Αγγελική μου πατατούλες και να ευχαριστηθεί το πουλάκι μου!!! Πηγαίναμε τις άλλες φορές για μπάνιο και φεύγοντας από θάλασσα, έβλεπε τις ταβέρνες και έκλαιγε και παραπονιόταν πότε θα καθήσουμε!!! Άτιμη κρίση, άτιμη ακρίβεια!!! :oops:

Εσείς φάγατε; ή ακόμη;

καλησπέρα κοριτσάκι μου!!!!τι κάνετε??????εμεις θα φάμε μακαρόνια με σάλτσα.

αφήστε κορίτσια πάλι πόνεσα εχθές κ φοβήθηκα για σκωληκοειδίτιδα.τελικά το βράδυ αφού κοίμηση το μωρό,ήρθαν τα παθερικα μου να τον προσέχουν κ πήγαμε στο εφημερεύον νοσοκομείο απλά για να το τσεκαρο.τεσπα με εξέτασε ο πρώτος λέει πάνω το χαρτί περιομφαλικο άλγος.παω στον χειρουργό μετά δεν είναι σκωληκοειδίτιδα γιατί δεν έβρισκε κάτι κ με ρώτησε για κύστη,του είπα που εχω αλλά μου λέει ότι είναι από αυτό.εντωμεταξύ έπιασε κ κάτι από την αριστερή μεριά αλλά εγώ την εχω στα δεξιά.μου λέει ότι είναι από την κύστη σου γιατί μπορεί να έχει μεγαλώσει κ του λέω ότι είμαι στην 4 η μέρα περιόδου κ μου λέει δεν έχει σημασία αυτή μπορεί κ να μεγαλώσει κατά την περίοδο .τεσπα κάτι τέτοιο δεν μου είχε πει η γυναικολόγος μου δλδ δεν παίζει.να μείνει στάσιμη ή να μικρύνει ναι αλλά όχι να μεγαλώσει.

εντέλει περιμένω να με πάρει τηλ η γιατρός κ θα δούμε!!!!!!!τι να πω αλλά ντααλλων!!!!

ο μικρός καλά εκτός την γκρίνια που έχουμε !!!!!

κοαλακι πως είναι η μικρή σου????

μποτσακι ???????

πατουσιτσα???????

μάη?????ηλιοβασίλεμα????????

αγορομαμμη????????

όλες καλά???????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θαλειτσα περαστικα σου.....!!!!

Ολα καλα τωρα....?????

Γιατι αποκλειεις να μεγαλωσε η κυστη...????

Την εχεις παρακολουθησει με υπερηχους.....???

Γιατι αν ειναι σαν τη δικη μου (που το απευχομαι) τοτε σωστα ειος ο γιατρος οτι κατα την περιοδο μεγαλωνει εφοσον παλλινδρομει το αιμα και φυλακιζεται στην κυστη κανωντας της να μεγαλωνει αν ειναι ομως σοκολατοειδης.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ηλιοβασιλεμα μου εχει επανω ενα γκρι πλαισιο αν θυμαμαι καλα και μεσα εχει ενα μηνυμα που λεει οσοι κανατε εγγραφη......απο το 2009 νομιζω και κατι τετοια......,ακολουθα τις οδηγιες και θα στο κανει αυτοματα.

οκ, το βρήκα και το ενεργοποιησα!!!

Βαριόμουν να ψάχνω το πιο πρόσφατο μήνυμα!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα!!

Φρικτή ζέστη σήμερα! Εμείς πήγαμε σούπερ μαρκετ το πρωί γιατί δεν είχαμε τίποτα στο σπίτι και μετά μέσα με τα κλιματιστικά στο φούλ!

Η μικρή ήθελε τραχανά κ της έφτιαξα και εμείς κοτόπουλο με ρύζι!

Κοαλάκι, δεν είχα καταλάβει οτι είσαι από τόσο βόρεια!! Τυχερή, φαντάζομαι εκεί δεν υποφέρετε ποτέ από καύσωνα..

Ηλιοβασίλεμα, ωραία ιδέα το ουζάκι μετά τη θάλασσα!

Και η μικρούλα σου φαντάζομαι πόσο το ευχαριστήθηκε!

Θάλεια, περαστικά σου! Άτιμες αυτές οι κύστες ρε γμτ, και άντε τώρα βγάλε άκρη με τους γιατρούς που λένε άλλα ντ΄άλλων καμιά φορά!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τί κάνετε;;

Εγώ σήμερα έχω πάλι καφέ εκκρίσεις και γαλακτώδεις!

Μετά από τόσες φορές έχω γίνει λίγο αναίσθητη και δεν αγχώνομαι όπως παλιά!

Ναι μεν ξεκουράζομαι αλλά δεν την βγάζω και στο κρεβάτι να πώ την αλήθεια.

Από τις εγκυούλες, ποιες ξέρουν από τώρα φύλο;

Μόνο το μποτσάκι νομίζω;

Εγώ έχω ραντεβού 3/7 και ίσως κάτι φανεί. Θα είμαι 15 εβδομάδων.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...