Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

May μου να σε ρωτησω,στην αποκολληση τι συμπτωματα ειχες?

Ειχες και πονο?

Όχι καθόλου. Καμία από τις δύο φορές. Η πρώτη σου θυμίζω ήταν 7η εβδομάδα και η δεύτερη πριν δέκα μέρες! Μόνο το αίμα. Ούτε πόνο στην κοιλιά, ούτε στη μέση, ούτε μουδιάσματα, τίποτα απολύτως. Και μάλλον ευτυχώς, γιατί ειδικά την πρώτη φορά που ήταν και νωρίς, ήταν η πρώτη ερώτηση του γιατρού.

Επίσης, άσχετο, επειδή ρώταγες πριν, σύμφωνε με το τικεράκι σου, τώρα μπήκες στη 16η εβδομάδα. Άν αισθάνθηκες το μωρό σου, σε ζηλεύω για το φανταστικό συναίσθημα. Εγώ την κόρη μου την ένιωσα 19,5 εβδομάδων.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ο πονοκέφαλος μπορεί να είναι τυχαίος, κούραση, μάτι (γιατί όχι), αλλά μπορεί να οφείλεται και σε ορμονικά αίτια, πολλές έγκυες υποφέρουν από πονοκεφάλους.

Καλέ μήπως για αυτό με ρώτησες για την αποκόλληση; Τώρα το συνδύασα.. Ουδεμία σχέση δε θα μπορούσε να έχει!

Μην ανησυχείς!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι καθόλου. Καμία από τις δύο φορές. Η πρώτη σου θυμίζω ήταν 7η εβδομάδα και η δεύτερη πριν δέκα μέρες! Μόνο το αίμα. Ούτε πόνο στην κοιλιά, ούτε στη μέση, ούτε μουδιάσματα, τίποτα απολύτως. Και μάλλον ευτυχώς, γιατί ειδικά την πρώτη φορά που ήταν και νωρίς, ήταν η πρώτη ερώτηση του γιατρού.

Επίσης, άσχετο, επειδή ρώταγες πριν, σύμφωνε με το τικεράκι σου, τώρα μπήκες στη 16η εβδομάδα. Άν αισθάνθηκες το μωρό σου, σε ζηλεύω για το φανταστικό συναίσθημα. Εγώ την κόρη μου την ένιωσα 19,5 εβδομάδων.

Οχι ματακια μου δεν ρωτησα γιατι εχω πονοκεφαλο,απλα ρωτησα απο περιεργεια για να εχω τον νου μου!!!

Ενταξει με ξεμπλοκαρες,ειχα μπερδευτει με τις εβδομαδες!!!

Δεν ξερω αν ηταν το μπεμπε μου!Τα κοριτσια αυτο λενε!Εγω απλα δεν μπορω να καταλαβω στον 4ο μηνα που βρισκεται το μωρο,χαμηλα,αρχιζει κι ανεβαινει??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο κάτω από τον αφαλό σου, μεταξύ αφαλού κ της άκρης του εσωρούχου!

Και ναι, αρχίζει και ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!

Παντως μιλαμε για τρομερα συναισθηματα γενικα!!!Ολα τα συναισθηματα,απο την πρωτη στιγμη!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααααα να μαι παλι...

Μποτσακι μου θα περασει το κεφαλακι σου....κανε λιγο υπομονη....

Ναι το μωρακι σου ειναι εκει που λεει η μαυ, θα μεινει αρκετα εκει για να μεγαλωσει και αλλο, μετα θα παρει θεση και επειτα θα αρχεισει να κατεβαινει μεχρι που θα σκασει μυτη.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα να μαι παλι...

Μποτσακι μου θα περασει το κεφαλακι σου....κανε λιγο υπομονη....

Ναι το μωρακι σου ειναι εκει που λεει η μαυ, θα μεινει αρκετα εκει για να μεγαλωσει και αλλο, μετα θα παρει θεση και επειτα θα αρχισει να κατεβαινει μεχρι που θα σκασει μυτη.....!!!!!!

Μπορει να ειναι κι απο τη ζεστη κοαλακι μου!!!

Ευχαριστω κοριτσακια μου που μου λυνετε τις αποριες!!

Πως ειναι το φουρτουνακι μας??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι κι απο τη ζεστη κοαλακι μου!!!

Ευχαριστω κοριτσακια μου που μου λυνετε τις αποριες!!

Πως ειναι το φουρτουνακι μας??

Καλα ειναι, την εδωσα γαλα και τωρα θα την κοιμησω.....!!!!!!!!

Θα τα πουμε πιο μετα αν ειστε εδω....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι, την εδωσα γαλα και τωρα θα την κοιμησω.....!!!!!!!!

Θα τα πουμε πιο μετα αν ειστε εδω....!!!!!!

Εγω κολο δεν βαζω κατω!!!χαχαχαχαααααααααα!!!

Θα παω στο σπιτι μιας φιλης που εχει καλεσει ολη την ομαδα την θεατρικη μας να περασει λιγο η ωρα γιατι δουλευει ο αντρας μου και ειμαι μοναχουλα μου,και θα μαζευτω αργοτερα,οποτε αν ειναι θα τα πουμε!!!Να μου φιλησεις το Μαριαννακι!!!

Σας φιλω ολες τις τσουχτρες!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω κολο δεν βαζω κατω!!!χαχαχαχαααααααααα!!!

Θα παω στο σπιτι μιας φιλης που εχει καλεσει ολη την ομαδα την θεατρικη μας να περασει λιγο η ωρα γιατι δουλευει ο αντρας μου και ειμαι μοναχουλα μου,και θα μαζευτω αργοτερα,οποτε αν ειναι θα τα πουμε!!!Να μου φιλησεις το Μαριαννακι!!!

Σας φιλω ολες τις τσουχτρες!!!!!!

Καλα κανεις και δεν βαζεις κολο κατω.....καλα να περασετε....!!!!!!!

Αφου μαλλον ειστε ολες βολτουλα η ξεκουραζεστε θα σας αφησω και εγω να παω για υπνο νωρις σημερα.....!!!!!

Καληνυχτα, ονειρα γλυκα και θα τα πουμε αυριο.

Φιλιαααααα...!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να'μαι κι εγωωωω!! πριν μιση ωριτσα επιστρεψαμε, απολαυσε ο μικρουλης και σχεδον βραδινο μπανακι, ηταν υπεροχα! Ηπια και τις μπυριτσες μου χικ!! Καλα οταν ημουν εγκυος στον μικρο (αλλα δε το ηξερα ακομα) ειχαμε παει Μαδριτη-Κουβα και στη Μαδριτη ειχαμε παει για μπυρες και πινω μια μικρη και μετα σκεφτομαι "μωρε και αμα τελικα εμεινα εγκυος με την 1η??" και μετα ηπια πολυ λιγο αλκοολ στο υπολοιπο ταξιδι. Βεβαια τη συλληψη την υπολογιζω 2 μερες πριν το ταξιδι οποτε δεν υπηρχε ακομα κατι.. Και οταν εμαθα την εγκυμοσυνη με πιανει ενα παραλληρημα στον γιατρο και λεω "Και τωρα? Που ειχα πιει αλκοολ καποιες μερες?? Που δοκιμασα πουρο? Πηρα και immodium γιατι με επιασε λιγη διαρροια στο ταξιδι?? ωχ!!!" γελουσε ο γιατρος γιατι μου λεει οι περισσοτερες γυναικες δεν υποψιαζονται την εγκυμοσυνη και αν επηρεαζοταν το εμβρυο σε αυτο το πρωιμο σταδιο τοτε ολα θα γεννιουνταν με προβληματακια!! Και που λετε τωρα καθομασταν στο μπαλκονι και με πονουσε η κοιλια μου λιγο γιατι μαλλον ερχεται η περιοδος και μου λεει ο αντρας μου "λες να εισαι εγκυος?? γιατι το συνηθιζεις να χτυπας μπυριτσες οταν γκαστρωνεσαι!!" χχαχαχαχα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ειστε ολες εκτος ε?? χαιρομαι!! αφενος γιατι οι μισες εισαστε βολτιτσα, αφετερου οι υπολοιπες κανετε νανι και ξεκουραζεστε. Παω και εγω γιατι θελουμε να παμε εκκλησια το πρωι, να κοινωνισει και ο μικρουλης!! Σας φιλω πολυ ολες κοριτσια! Καληνυχτα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!τωρα ηρθαμε εμεις σπιτι,ωραια τα περασαμε!!!

κοριτσια εχω θεμα με το πριηξιμο στα ποδια...να φανταστειτο το κοτσι απο τα ποδια δεν φαινεται!!!!!

ωχ τι επαθα..........

παω να κοιμηθω και εγω κοριτσια!!!!!!κλο ξημερωμα να εχουμε!!!!!φιλακια πολλαααα!!!!!!!!!τα λεμε αυριο!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!Πριν απο λιγο ηρθα κι εγω φιλεναδιτσες μου!!!!Ομορφα περασαμε!!!!Φαγηταααααααααα!!!!Φαγητααααααααααα!!!!

Ελα ομως που δεν το ρισκαρω μετα απο αυτο που περασα!!!

Οποτε συγκρατηθηκα,εφαγα ρυζακι,σουφλεδακι,λιγο ψητο κρεατακι,κι ολα αυτα απο λιγο!!!

Στο τελος εβγαλε τσιζκεικ,ταρτακια,κατι σιροπιαστα που της πηγα εγω και μια γαβαθα προφιτερολ ολοφρεσκη απο ενα καταπληκτικο ζαχαροπλαστειο της περιοχης!!!

Κι επειδη τα γλυκα δεν ειναι της προτιμησεως μου ηθελα να παρω ενα ταπερακι με λιγο προφιτερολ,για τον αντρα μου,και μου το εδωσε ολο και μεχρι κι εγω που δεν το τρωω φαινεται τοσο λαχταριστο που δεν αντεξα εφαγα μια κουταλιτσα κι ο Θεος βοηθος!!!

Πατουσιτσα μου εγω πρηξιμο δεν εχω δει ακομα και μαλλον με βοηθαει το νερο και που δεν τρωω αλατι ειδικα τωρα με τη ζεστη!!!!Προσπαθησε να πινεις νερο!!!!Ειλικρινα με τοση ζεστη και αρκετα κιλα που εχω δεν εχω πρηστει ιδιαιτερα!!!

Αυτααααααααααα με τις αμαρτιες μου!!!!

Τωρα κοριτσακια μου θα σας αφησω να παω να ξαπλωσω μιας και μιλαω μονη μου ,αλλα δεν μπορω και να μη μπω καθολου να καληνυχτισω την παρεουλα μου!!!!!

Καληνυχτα καλες μου νεραιδες,ονειρα γλυκα σε σας και στα ζουζουνακια σας τα ομορφα!!!Θα τα πουμε αυριο στο ιδιο σημειο!!!

Σας φιλωωωωωωωωωωωω!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...