Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ναι καλέ έφαγε πολύ!!!!!150μλ νερό + την κρέμα αλλά κ χθες το έκανε άρα παραφαγε !!!

κοαλακι μου το αυτάκι της ε????κ μένα τα ίδια!!!!αλλά δόντι δεν βλέπω ακόμα!!!!!

εμένα δεν με κάλυπτε η μεγαλύτερη σερβιετα η night δλδ κ πήρα της λοχείας.αφήστε τώρα λίγο καλύτερα τα πράγματα!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλό απόγευμα κορίτσια! Σε καμιά ώρα θα βγούμε να δούμε την παρέλαση με τα άλογα και τα νταούλια... (διασχίζουν την πόλη και ανεβαίνουν σε ενα μοναστήρι έξω από Μεσολόγγι, διανυκτευρεύουν εκεί με συνεχόμενο γλέντι και αύριο ξαναγυρνάνε με άλογα...).

Μετά έχουμε οικογενειακό τραπέζι στης γιαγιάς μου, θα μαζευτούμε καμιά 30αριά άτομα και θα πάω την κιμαδόπιτα που έφτιαξα, όση έμεινε δηλαδή!!!;)

May καλώς σε βρήκα και σένα! Λες για τον θυροειδή να μπλοκάρει την γονιμότητα; Θα το ξαναελέγξω!

για το τελευταίο είναι παρά πολύ πιθανόν να μην σου πω σίγουρο.εχω κ εγώ το ίδιο με την μάη.δες το!!!!

καλά να περάσετε!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα κορίτσια! Σε καμιά ώρα θα βγούμε να δούμε την παρέλαση με τα άλογα και τα νταούλια... (διασχίζουν την πόλη και ανεβαίνουν σε ενα μοναστήρι έξω από Μεσολόγγι, διανυκτευρεύουν εκεί με συνεχόμενο γλέντι και αύριο ξαναγυρνάνε με άλογα...).

Μετά έχουμε οικογενειακό τραπέζι στης γιαγιάς μου, θα μαζευτούμε καμιά 30αριά άτομα και θα πάω την κιμαδόπιτα που έφτιαξα, όση έμεινε δηλαδή!!!;)

May καλώς σε βρήκα και σένα! Λες για τον θυροειδή να μπλοκάρει την γονιμότητα; Θα το ξαναελέγξω!

Δεν ξερω αν μπλοκαρει σιγουρα παντως αν εχεις παιζει μεγαλο ρολο στη συληψη,αν δεν τον εχεις ρυθμισει!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι δοντακι παλι.....η μαριαννα....!!!!

Θα παω στον παιδιατρο για την τακτικη μηνιαια επισκεψη και θα του πω να το "ξυσει" λιγο για να βγει......γιατι θα μας βγαλει απο τα ρουχα μας ειδαλως...!!!!!!

Ταλαιπωριεται πολυ αυτη τη φορα......!!!!!!!

Κοριτσιααααα εδω χαλασε ο καιρος.....!!!!!,

Αχ τι ωραια που θα ειναι στο μεσολογγι με τα αλογα ηλιοβασιλεμα μου...!!!

Τα λατρευωωωωωωωω.....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι δοντακι παλι.....η μαριαννα....!!!!

Θα παω στον παιδιατρο για την τακτικη μηνιαια επισκεψη και θα του πω να το "ξυσει" λιγο για να βγει......γιατι θα μας βγαλει απο τα ρουχα μας ειδαλως...!!!!!!

Ταλαιπωριεται πολυ αυτη τη φορα......!!!!!!!

Κοριτσιααααα εδω χαλασε ο καιρος.....!!!!!,

Αχ τι ωραια που θα ειναι στο μεσολογγι με τα αλογα ηλιοβασιλεμα μου...!!!

Τα λατρευωωωωωωωω.....!!!!!!!!

Κοαλακι μου αν το ξυσει,θα πονεσει το Μαριαννακι μας???

Κι εδω ο καιρος το παει για βροχη αλλα εχει κουφοβραση!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοαλακι μου αν το ξυσει,θα πονεσει το Μαριαννακι μας???

Κι εδω ο καιρος το παει για βροχη αλλα εχει κουφοβραση!!

Δεν το γνωριζω αυτο αλλα σκεφτομαι καλυτερα αν πονεσει να πονεσει για λιγο παρα οοοοολη αυτη η ταλαιπωρεια...που τραβαει...!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωριζω αυτο αλλα σκεφτομαι καλυτερα αν πονεσει να πονεσει για λιγο παρα οοοοολη αυτη η ταλαιπωρεια...που τραβαει...!!!!!!!!

Ναι σιγουρα!!!Απλα τα λυπαμαι τα καημενα οταν πονανε!!!

Προκειμενου ομως να ταλαιπωρειται πολυ,καλυτερα μια φορα και τελος!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα!!!Απλα τα λυπαμαι τα καημενα οταν πονανε!!!

Προκειμενου ομως να ταλαιπωρειται πολυ,καλυτερα μια φορα και τελος!!!

Λογικα λιγο θα ποναει εκτος και αν βαζουν καποιου ειδους τοπικο αναισθητικο ασφαλες για τα μωρακια, οσο να ναι ουλακια θα ξυσει το ξυλακι.

Θα περασει και αυτο.....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Είναι φοβερό οτι σε αυτήν την παρέα, λείπεις μία ώρα και μετά διαβάζεις μία ώρα νέα! 😄😄😄 Εγώ δε, που δεν είμαι κ τόσο τακτική, όταν μπώ, διαβάζω σελίδες ολόκληρες!!!

Αγορομάμμυ μου, εμένα μου ήρθε περίοδος στους 5 μήνες από τον τοκετό, (θήλασα αποκειστικά μόνο τρεις μήνες) και ήταν από την αρχή ρυθμισμένη, απλώς ο κύκλος μου απο 28 μέρες, έγινε 25. Και η άλλη διαφορά είναι οτι μου αυξήθηκε για ένα χρόνο πάρα πολύ η ροή.. Μιλάμε για πλυμμύρα...

Ηλιοβασίλεμα, καλά να περάσετε στη γιορτή.. Ελπίζω να πέτυχε η κιμαδόπιτα!

Όσο για το θυροειδή, μπορεί να μην είναι η αιτία, πάντως σίγουρα παίζει το ρόλο του!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λογικα λιγο θα ποναει εκτος και αν βαζουν καποιου ειδους τοπικο αναισθητικο ασφαλες για τα μωρακια, οσο να ναι ουλακια θα ξυσει το ξυλακι.

Θα περασει και αυτο.....!!!!!

Nαι μωρε κοαλακι μου,θα περασει!!!

Εγω εχω εναν τρομερο πονοκεφαλο απο χθες το βραδυ δε λεει να περασει!!

Με εχει διαλυσει μιλαμε!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είναι φοβερό οτι σε αυτήν την παρέα, λείπεις μία ώρα και μετά διαβάζεις μία ώρα νέα! 😄😄😄 Εγώ δε, που δεν είμαι κ τόσο τακτική, όταν μπώ, διαβάζω σελίδες ολόκληρες!!!

Αγορομάμμυ μου, εμένα μου ήρθε περίοδος στους 5 μήνες από τον τοκετό, (θήλασα αποκειστικά μόνο τρεις μήνες) και ήταν από την αρχή ρυθμισμένη, απλώς ο κύκλος μου απο 28 μέρες, έγινε 25. Και η άλλη διαφορά είναι οτι μου αυξήθηκε για ένα χρόνο πάρα πολύ η ροή.. Μιλάμε για πλυμμύρα...

Ηλιοβασίλεμα, καλά να περάσετε στη γιορτή.. Ελπίζω να πέτυχε η κιμαδόπιτα!

Όσο για το θυροειδή, μπορεί να μην είναι η αιτία, πάντως σίγουρα παίζει το ρόλο του!

May μου να σε ρωτησω,στην αποκολληση τι συμπτωματα ειχες?

Ειχες και πονο?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Nαι μωρε κοαλακι μου,θα περασει!!!

Εγω εχω εναν τρομερο πονοκεφαλο απο χθες το βραδυ δε λεει να περασει!!

Με εχει διαλυσει μιλαμε!!!

ωχ...γιατι μωρε μποτασακι μου....???δεν κανει να περνυμε κατι σε αυτες τις περιπτωσεις?


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ωχ...γιατι μωρε μποτασακι μου....???δεν κανει να περνυμε κατι σε αυτες τις περιπτωσεις?

Ξερω κι εγω βρε κοριτσακι μου τι με επιασε??

Δε νομιζω να κανει να παρω κατι,θα περασει,που θα παει!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου κοιμησου νωρις σημερα.....μηπως και σε αφησει!!!και αυριο το πρωι να εισαι περδικι!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου κοιμησου νωρις σημερα.....μηπως και σε αφησει!!!και αυριο το πρωι να εισαι περδικι!!!!!!

Θα προσπαθησω,αν και δεν μου ειναι και πολυ ευκολο γιατι εχω συνηθισει τωρα αλλα θα προσπαθησω!!

Εσυ τι κανεις??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...