Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

ωχου ολες με χασιμοτο ε? εχει η θεια μου και ξερω ειναι λιγο δυσκολο, υπομονη κοριτσια μου!! Θαλεια μου στην 1η περιοδο δεν ειχα σχεδον καθολου αιμα, μετα χαμος κι εμενα!!! Πηγαινε παρε σερβιετες απο τα hondos εχουν πολυ καλες προσφορες, θα τις χρειαστεις, χαχαχαχα!!! Εχεις και πονο? Ειδες που σου ειπα οτι σου πλησιαζε η περιοδος, ειχαμε ακριβως τα ιδια συμπτωματα!!!

Μποτσακι λες να παμε για γλεντι?? Παντως αν εχω μεινει εγκυος ετσι θα ειναι σιγουρα αγορι και κομαντο αφου θα ειχε καταφερει να τρυπωσει με τετοιο τροπο, χιχιχιχιχιχι!!!!

εχω πόνο και ζαλάδες!!!!παίρνω σίδηρο κ ποσταν για να σταματήσει το πολύ το αίμα!!!!!

μποτσακι μου ο μικρός καλά είναι αν κ μου έβγαλε λίγη κρέμα γιατί έφαγε πολύ μάλλον κ έβγαλε το περίσσευμα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε τωρα ειδα οτι εισαι στις 16 εβδ, σε μπερδεψα με τις εβδομαδες της patousitsas!!! Καλε ο μικρος σου φωναζειιιιιιιι!!!!!!!!!!!

αχαχαχαχαχαχααχαχαα!!!!!!!ο μπεμπακος ειναι!!!!!ιχχιχιχιχιχιχχιχιχι!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

σου λεει:''μανουλα εδω ειμαι''!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω πόνο και ζαλάδες!!!!παίρνω σίδηρο κ ποσταν για να σταματήσει το πολύ το αίμα!!!!!

μποτσακι μου ο μικρός καλά είναι αν κ μου έβγαλε λίγη κρέμα γιατί έφαγε πολύ μάλλον κ έβγαλε το περίσσευμα.

θαλεια μου,αδιαθετησες???????

εφαγε αρκετα ο μπεμπακος ε..???

καλα ειναι????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

παω να τον κάνω μπανακι κ έρχομαι!!!!!

οκ θαλεια μου!!!!σε περιεμνουμεεεε!!!!!!;););););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λετε βρε κοριτσια??????????Για μια στιγμη ηταν!!Αυριο μπαινω στην 17η!!!

Τωρα που βρισκεται το μπεμπε??Σε ποιο σημειο της κοιλιας???

Εγω αυτο που ενιωσα ηταν ενα μικρο πεταρισμα!!!!!Η καπως ετσι τελοσπαντων!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

εχω πόνο και ζαλάδες!!!!παίρνω σίδηρο κ ποσταν για να σταματήσει το πολύ το αίμα!!!!!

μποτσακι μου ο μικρός καλά είναι αν κ μου έβγαλε λίγη κρέμα γιατί έφαγε πολύ μάλλον κ έβγαλε το περίσσευμα.

Ετσι ημουν πριν μεινω εγκυος!!!!8 μερες μαρτυριο και την νυχτα 2 σερβιετες τεραστιων διαστασεων και γυρω στα 7 με 8 πακετα σερβιετες γιγας καθε φορα!!!Ασ αλλαξει κατι εστω και λιγο θεε μου!!Μεγαλο μαρτυριο!!!

Μπουκωσε το ζουζουνακι μας???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λετε βρε κοριτσια??????????Για μια στιγμη ηταν!!Αυριο μπαινω στην 17η!!!

Τωρα που βρισκεται το μπεμπε??Σε ποιο σημειο της κοιλιας???

Εγω αυτο που ενιωσα ηταν ενα μικρο πεταρισμα!!!!!Η καπως ετσι τελοσπαντων!!!

ε ναι!!!!!ο μπεμπακος σου ειναι!!!!!!!!ετσι λενε ολες οι κοπελες!!!ειναι σαν ενα πεταρισμα!!!αυτο που ενιωσες και εσυ!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

παντου ειναι ο μπεμπακος!!!!οπου βολευεται!!!!:D:D:D:D:D

δεξια αριστερα κεντικα!!!!!παντου!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μπερδευτηκα και με το τικερακι!!

Τωρα μπαινω στην16η η την κλεινω και μπαινω στην 17η???

Το'χασα η γυναικα!!!!

Καλεεεεεεεεε!!!!Που ειναι το κοαλακι μας??????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ηρθααααα......ξυπνησε η μαριαννα και την ταισα κρεμα.

Τι κανετε.....???????

Μποτσακι και πατουσιτσα μπιφτεκακια συνενοημενες ησασταν....?????

Μποτσακι μου εγω το ενιωσα την 14τη εβδομαδα λιγο μετα την αυχενικη, φυσικα υπαρχει περιπτωση να το ενιωσες, μπορει ο μπεμπεκοσ να ειναι στο πλαι και να σε "κλωτησε" σε εκεινο το σημειο γιατι στην εβδομαδα που εισαι το μωρακι σου ειναι οσο ενα μικρο παριζακι σχεδον οποτε ειναι ικανο να σε εκανε να το καταλαβεσ (για να ησυχασεισ) αλλα οπως λεει και η συμπεθερα μπορει να ειναι και το εντερο. Ολα ειναι πιθανα...!!!!!

Συμπεθερουλα βολτιτσα μεγαλη εκανε σημερα ο δημητρακης ε....????? ωραια θα ειναι το βραδυ....!!!!!!!

Θαλειτσα πως ειστε σημερα......???????? εμενα φαγουριζει το αυτακι της συνεχεια.

Μαυ μου κατσε ξεκουρασου οσο γινεται, παρε και τα φαρμακα να εισαι οκ.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φυσικα υπαρχει περιπτωση!!! αλλα αν ηταν αρκετα ψηλα ειναι νωρις γιατι η μητρα ειναι χαμηλα και ισως ειναι το εντερο... Συνηθως το νιωθουν μετα τις 16 εβδ και αν εχεις κιλακια θα ειναι λιγο πιο δυσκολο. Ποτε δεν ξερεις βεβαια!!! Το κοαλακι το ειχε νιωσει πολυ νωρις αν θυμαμαι καλα! Σημειωσε ημερομηνια που το ενιωσες να το πεις στον γιατρο σου!!

Γι'αυτο λεω επειδη εχω τα ρημαδοκιλακια!!!

Το κοαλακι μας ηταν κι αδυνατουλι!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ηρθααααα......ξυπνησε η μαριαννα και την ταισα κρεμα.

Τι κανετε.....???????

Μποτσακι και πατουσιτσα μπιφτεκακια συνενοημενες ησασταν....?????

Μποτσακι μου εγω το ενιωσα την 14τη εβδομαδα λιγο μετα την αυχενικη, φυσικα υπαρχει περιπτωση να το ενιωσες, μπορει ο μπεμπεκοσ να ειναι στο πλαι και να σε "κλωτησε" σε εκεινο το σημειο γιατι στην εβδομαδα που εισαι το μωρακι σου ειναι οσο ενα μικρο παριζακι σχεδον οποτε ειναι ικανο να σε εκανε να το καταλαβεσ (για να ησυχασεισ) αλλα οπως λεει και η συμπεθερα μπορει να ειναι και το εντερο. Ολα ειναι πιθανα...!!!!!

Συμπεθερουλα βολτιτσα μεγαλη εκανε σημερα ο δημητρακης ε....????? ωραια θα ειναι το βραδυ....!!!!!!!

Θαλειτσα πως ειστε σημερα......???????? εμενα φαγουριζει το αυτακι της συνεχεια.

Μαυ μου κατσε ξεκουρασου οσο γινεται, παρε και τα φαρμακα να εισαι οκ.

Αντε!!!!Καλως την!!!Σε φωναζω καλεεεεεεεε!!!Γιατι το Μαριαννακι??Κι αλλο δοντακι???

Ναι κοαλακι μου μπορει αλλα σε αυτη την εβδομαδα το μωρο που βρισκεται μεσα μας??Πολυ χαμηλα η ανεβαινει??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λετε βρε κοριτσια??????????Για μια στιγμη ηταν!!Αυριο μπαινω στην 17η!!!

Τωρα που βρισκεται το μπεμπε??Σε ποιο σημειο της κοιλιας???

Εγω αυτο που ενιωσα ηταν ενα μικρο πεταρισμα!!!!!Η καπως ετσι τελοσπαντων!!!

Απίστευτο συναίσθημα αυτό το φτερούγισμα!!! Φτου φτου!!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα κορίτσια! Σε καμιά ώρα θα βγούμε να δούμε την παρέλαση με τα άλογα και τα νταούλια... (διασχίζουν την πόλη και ανεβαίνουν σε ενα μοναστήρι έξω από Μεσολόγγι, διανυκτευρεύουν εκεί με συνεχόμενο γλέντι και αύριο ξαναγυρνάνε με άλογα...).

Μετά έχουμε οικογενειακό τραπέζι στης γιαγιάς μου, θα μαζευτούμε καμιά 30αριά άτομα και θα πάω την κιμαδόπιτα που έφτιαξα, όση έμεινε δηλαδή!!!;)

May καλώς σε βρήκα και σένα! Λες για τον θυροειδή να μπλοκάρει την γονιμότητα; Θα το ξαναελέγξω!


Link to comment
Share on other sites

Καλό απόγευμα κορίτσια! Σε καμιά ώρα θα βγούμε να δούμε την παρέλαση με τα άλογα και τα νταούλια... (διασχίζουν την πόλη και ανεβαίνουν σε ενα μοναστήρι έξω από Μεσολόγγι, διανυκτευρεύουν εκεί με συνεχόμενο γλέντι και αύριο ξαναγυρνάνε με άλογα...).

Μετά έχουμε οικογενειακό τραπέζι στης γιαγιάς μου, θα μαζευτούμε καμιά 30αριά άτομα και θα πάω την κιμαδόπιτα που έφτιαξα, όση έμεινε δηλαδή!!!;)

May καλώς σε βρήκα και σένα! Λες για τον θυροειδή να μπλοκάρει την γονιμότητα; Θα το ξαναελέγξω!

Αχ τι ωραιααααααααα!!!Καλα να περασετε ηλιοβασιλεμα!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...