Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλε ποτε γραψατε τοσα πολλα???????πηγα και εκανα 1 μπανιο το σκυλακι μου...και βλεπω ενα κατεβατο!!!!χχαχαχαχαχααχ!!!!

μποτσακι μου!!!!!!!!!!καλα εισαι????καλα ξυπνητουρια!!!!!!!!και εγω αυτο το φαγακι ειχα σημερα!!!!!

αγορομμαμυ μου,ποτε δεν ξερεις!!!!αχχχχ!!!!μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ο θυροειδής είναι οριακός, πριν 2 μήνες έκανα εξετάσεις και η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι σε περίπτωση εγκυμοσύνης θα πάρω χάπι! Πάντως, τώρα που το λες, έχω ακούσει και εγώ οτι ο θυροειδής δυσκολεύει την σύλληψη...

Όμως τώρα θα ζητήσω επανέλεγχο όλων των ορμονολογικών εξετάσεων, θα κάνω και σαλπιγγογραφία και ο σύζυγος σπερμοδιάγραμμα!!! ΤΣΕΚΑΠ ΓΕΝΙΚΟ ΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ!!!

Ηλιοβασιλεμα μου κι εμενα γνωμη μου να τον κοιταξεις,γιατι κι εγω οταν ειχα μεινει εγκυος ηταν οριακος,μετα την αποβολη ανεβηκε πολυ,εγινε χασιμοτο κι ενω προσπαθουσα γιατι δεν ειχα καποιο προβλημα,μολις τον ρυθμισα σε ενα μηνα εμεινα εγκυος!!!Και τωρα φυσικα χαπι!!Το μονο που μου εμεινε στην πλατη ειναι τα κιλα αλλα μολις γεννησω θα τα φτιαξω ολα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ωχου ολες με χασιμοτο ε? εχει η θεια μου και ξερω ειναι λιγο δυσκολο, υπομονη κοριτσια μου!! Θαλεια μου στην 1η περιοδο δεν ειχα σχεδον καθολου αιμα, μετα χαμος κι εμενα!!! Πηγαινε παρε σερβιετες απο τα hondos εχουν πολυ καλες προσφορες, θα τις χρειαστεις, χαχαχαχα!!! Εχεις και πονο? Ειδες που σου ειπα οτι σου πλησιαζε η περιοδος, ειχαμε ακριβως τα ιδια συμπτωματα!!!

Μποτσακι λες να παμε για γλεντι?? Παντως αν εχω μεινει εγκυος ετσι θα ειναι σιγουρα αγορι και κομαντο αφου θα ειχε καταφερει να τρυπωσει με τετοιο τροπο, χιχιχιχιχιχι!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε ποτε γραψατε τοσα πολλα???????πηγα και εκανα 1 μπανιο το σκυλακι μου...και βλεπω ενα κατεβατο!!!!χχαχαχαχαχααχ!!!!

μποτσακι μου!!!!!!!!!!καλα εισαι????καλα ξυπνητουρια!!!!!!!!και εγω αυτο το φαγακι ειχα σημερα!!!!!

αγορομμαμυ μου,ποτε δεν ξερεις!!!!αχχχχ!!!!μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακι μου ομορφο!!!Τι κανει το ζουζουνακι σου??

Εχουμε γινει εξπερ!!!Δεν πιανομαστε οι τσουχτρες!!!!

Που ειναι το κοαλακι μας????????

Κοαλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι patousitsa μου,νομιζω σημερα ειναι!! ελπιζω να το απολαυσουμε και να μη μου ερθει η περιοδος μεχρι το βραδυ γιατι ειχα κατι μικρα πονακια. May μου να σε ρωτησω, μετα τον πρωτο τοκετο ποσο καιρο εκανε να σου επανελθει και να σου σταθεροποηθει η περιοδος? Γιατι εμενα μου εχει ερθει 3 φορες. Τη μια 10 μερες νωριτερα, μετα στο μηνα ακριβως και τωρα εχει καθυστερησει 2 μερες.

μήπως δεν είναι καιυστερηση κ είναι κανένα χαρμόσυνο γεγονός ??????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου καλά κ εμείς!!!!!εσυ???????

πατουσιτσα καλά???????

εγώ έφαγα σαρδελιτσα ψητη με σαλάτα!!!!!απλά τέλεια!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Καλα μικρη μου!!!!Ζεστη αλλα και συννεφια εδω κοριτσακια!!!!!!

Ο μπεμπουλης σου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ωχου ολες με χασιμοτο ε? εχει η θεια μου και ξερω ειναι λιγο δυσκολο, υπομονη κοριτσια μου!! Θαλεια μου στην 1η περιοδο δεν ειχα σχεδον καθολου αιμα, μετα χαμος κι εμενα!!! Πηγαινε παρε σερβιετες απο τα hondos εχουν πολυ καλες προσφορες, θα τις χρειαστεις, χαχαχαχα!!! Εχεις και πονο? Ειδες που σου ειπα οτι σου πλησιαζε η περιοδος, ειχαμε ακριβως τα ιδια συμπτωματα!!!

Μποτσακι λες να παμε για γλεντι?? Παντως αν εχω μεινει εγκυος ετσι θα ειναι σιγουρα αγορι και κομαντο αφου θα ειχε καταφερει να τρυπωσει με τετοιο τροπο, χιχιχιχιχιχι!!!!

Αχαχαχαχχαχαααααααααααα!!!

Ετσι θα ειναι!!!Αλλωστε για σενα που εισαι μετα απο εγκυμοσυνη,ειναι ευκολο νομιζω,ε????????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου συνεβη κατι σημερα!!!

Πριν σηκωθω απο το κρεβατι ημουν ξαπλωμενη απο τη δεξια πλευρα κι οπως ειχα το χερι μου στο πλευρο μου,αισθανθηκα ενα πεταρισμα στην κοιλια μου στο αριστερο μερος στο υψος της κοιλιας αλλα στο πλαι!!!Υπαρχει περιπτωση???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μήπως δεν είναι καιυστερηση κ είναι κανένα χαρμόσυνο γεγονός ??????

ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!! Βεβαια οπως εχω αναφερει δεν εχουμε κανει προσπαθεια αλλα δε μπορω να πω οτι εχουμε προφυλαχτει κιολας ;);) Αν ισχυει αυτο που λενε οτι μετα απο εγκυμοσυνη μενεις πιο ευκολα εγκυος?? Κοριτσια τον Απριλη που ειχα παει για τεστ ΠΑΠ και γκρινιαζα τον γιατρο οτι ο αντρας δε ψηνεται για αλλο παιδι, μετα πιανουμε κουβεντα για κατι αλλα και στο ασχετο ρωταει "η μεθοδος προφυλαξης σας ειναι το τραβηγμα??" και του λεω "ναι,γιατι?" και δε μου ειπε τιποτα συνεχισε να λεει αυτο που ελεγε. Λετε ο ανθρωπος να ειδε γονιμα τα εδαφη και σου λεει ενταξει, σε λιγο θα την εχω πελατισσα παλι??? χαχαχαχα!! καλε θα αρχισω να παιρνω ελπιδεςςςςς!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια μου συνεβη κατι σημερα!!!

Πριν σηκωθω απο το κρεβατι ημουν ξαπλωμενη απο τη δεξια πλευρα κι οπως ειχα το χερι μου στο πλευρο μου,αισθανθηκα ενα πεταρισμα στην κοιλια μου στο αριστερο μερος στο υψος της κοιλιας αλλα στο πλαι!!!Υπαρχει περιπτωση???

ελα!!!!το μωρακι σου είναι!!!!!!είναι σαν ένα φτερούγισμα!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου συνεβη κατι σημερα!!!

Πριν σηκωθω απο το κρεβατι ημουν ξαπλωμενη απο τη δεξια πλευρα κι οπως ειχα το χερι μου στο πλευρο μου,αισθανθηκα ενα πεταρισμα στην κοιλια μου στο αριστερο μερος στο υψος της κοιλιας αλλα στο πλαι!!!Υπαρχει περιπτωση???

φυσικα υπαρχει περιπτωση!!! αλλα αν ηταν αρκετα ψηλα ειναι νωρις γιατι η μητρα ειναι χαμηλα και ισως ειναι το εντερο... Συνηθως το νιωθουν μετα τις 16 εβδ και αν εχεις κιλακια θα ειναι λιγο πιο δυσκολο. Ποτε δεν ξερεις βεβαια!!! Το κοαλακι το ειχε νιωσει πολυ νωρις αν θυμαμαι καλα! Σημειωσε ημερομηνια που το ενιωσες να το πεις στον γιατρο σου!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου συνεβη κατι σημερα!!!

Πριν σηκωθω απο το κρεβατι ημουν ξαπλωμενη απο τη δεξια πλευρα κι οπως ειχα το χερι μου στο πλευρο μου,αισθανθηκα ενα πεταρισμα στην κοιλια μου στο αριστερο μερος στο υψος της κοιλιας αλλα στο πλαι!!!Υπαρχει περιπτωση???

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

και φυσικα υπαρχει περιπτωση!!!!!!!!!ΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!! ζωηρουλης ο μπεμπακοςςςς!!!!!!!!!!!!!!χααχχαχαχαχααχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!

με ειχε ρωτησει και εμενα η μαια αν αισθανομαι κατι και της λεω οχι....ειναι νωρις πιστευω!μου λεει μη το λες αυτο....αναλογως!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...