Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

κοριτσια παω για υπνο...δεν αντεχω αλλο....τα βλεπω ολα τρισδιαστατα!!!

οσες εχετε αυπνιες...παρτε ουτροτζεσταν!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!καλο ξημερωμαααα!!!!φιλακια σε ολες!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα καλως ορισες στην παρεουλα μας!!!!να σου ζησει η κορακλα σου,και συντωμα παλι εγκυουλαααα!!!!!!!!!!

Καληνυχτα πατουσιτσα μου.......καλη ξεκουραση, φιλακια στο μωρακι σου...!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μποτσακι μου σε περιμενα αλλα μαλλον περνας καλα με την ξαδερφη σου, χαλαλι σας.....!!!!!!

Παω για υπνο μιας που εμεινα μοναχουλα μου...!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολες, θα τα πουμε αυριο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κι εγωωωωωωωωωω!!!Μονη κι ερμη!!!Λογικο ειναι αφου πιασαμε το κους κους,πηγαμε και σε εναν αλλο ξαδερφο που εχει παιδοτοπο στην παραλια να τον δουμε,και χτυπαγε το αερακι και νααααααααααα το κουβεντολο'ι'!!!

Εμ,βεβαια κοαλακι μου που να βρεις ακρη με μενα το νυχτοπουλι!!!

Ειμαι περιπτωσαρα!!!!Καλως τον δεχτηκες και τον αντρουλη σου κοριτσακι μου!!!

Πατουσιτσααααααααα κανουνε καλη δουλεια τα χαπακια εεεεεε???

Για να τα εχουμε στα υπ'οψην!!!χιχιχιχχιχιιιιιιιι!!!!!!!!!

Αγορομαμυ μου αγκαλιτσες???Μια χαρα!!Φιλακια στον Ινδιανο σου!!!

Θαλειτσα μου εσυ??Πως παει ο μικρος??Ησυχασε καθολου??

Ηλιοβασιλεμα μου ολα θα πανε καλα και για εναν ακομη λογο!!!Εισαι στην πιο τυχερη και θετικη παρεα!!!Δεν εισαι μονη σου!!!

Ξερω οτι κανετε νανακια,απλα αναφερομαι στην καθε μια ξεχωριστα για το πρωι που θα ξυπνησετε,και για τωρα απλα σας λεω,καληνυχτα ομορφες μου νερα'ι'δες ονειρα γλυκα σε ολες και στα μωρακια σας!!!!!!

Μααααααααααααατς!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυυυυυτς!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κι εγωωωωωωωωωω!!!Μονη κι ερμη!!!Λογικο ειναι αφου πιασαμε το κους κους,πηγαμε και σε εναν αλλο ξαδερφο που εχει παιδοτοπο στην παραλια να τον δουμε,και χτυπαγε το αερακι και νααααααααααα το κουβεντολο'ι'!!!

Εμ,βεβαια κοαλακι μου που να βρεις ακρη με μενα το νυχτοπουλι!!!

Ειμαι περιπτωσαρα!!!!Καλως τον δεχτηκες και τον αντρουλη σου κοριτσακι μου!!!

Πατουσιτσααααααααα κανουνε καλη δουλεια τα χαπακια εεεεεε???

Για να τα εχουμε στα υπ'οψην!!!χιχιχιχχιχιιιιιιιι!!!!!!!!!

Αγορομαμυ μου αγκαλιτσες???Μια χαρα!!Φιλακια στον Ινδιανο σου!!!

Θαλειτσα μου εσυ??Πως παει ο μικρος??Ησυχασε καθολου??

Ηλιοβασιλεμα μου ολα θα πανε καλα και για εναν ακομη λογο!!!Εισαι στην πιο τυχερη και θετικη παρεα!!!Δεν εισαι μονη σου!!!

Ξερω οτι κανετε νανακια,απλα αναφερομαι στην καθε μια ξεχωριστα για το πρωι που θα ξυπνησετε,και για τωρα απλα σας λεω,καληνυχτα ομορφες μου νερα'ι'δες ονειρα γλυκα σε ολες και στα μωρακια σας!!!!!!

Μααααααααααααατς!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυυυυυτς!!!!!!!!!!

Καλημέρα!!!!!!!!! Κοιμάστε;;;;;;;;;;;;;;

Μπήκα για να πάρω ιδέες για κιμαδόπιτα στο ιντερνετ!!! Μου ήρθε της τρελής να ανοίγω σπιτικό φύλλο μέσα στη ζέστη!!!

Εκτός του ότι δεν κοιμηθήκαμε καλά από την ζέστη και από τα νταούλια!!! Του Αγ. Πνεύματος έχουμε πανηγύρι με τραπεζώματα, νταούλια και παρελάσεις με άλογα και παραδοσιακές στολές...

Ελπίζω όντως να είναι τυχερή η παρέα σας και σε λίγο καιρό να δείτε τι τρελή είμαι και εγώ!!!


Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια σε όλη την κοριτσοπαρεα!!!!!!!!!

κορίτσια μου μια χαρά είμαστε εμείς!!!!!!

εσείς τι μου κάνετε???????????

ηλιοβασίλεμα τέτοιο πρόβλημα με τις πολυκυστικες έχει η αδερφή μου κ παίρνει αντισυλληπτικα κ μόλις τα σταματήσει μπορεί να μείνει αμέσως έγκυος κ το μωρό δεν θα έχει πρόβλημα.κ εγώ εχω μεγάλο κύκλο 30-35-40 ημερών κ έπιασα μτφ την πρώτη τον γιο μου.απλά παρατηρούσα το σώμα μου...ελπίζω μου ν; βρεις άκρη κ όλα καλά θα πάνε καλά!!!!

κοαλακι μου εντάξει η μαριάννα σου???καλώς δεχτηκες τον άντρα σου!!!!αν καταλαβα καλά!

μποτσακι κ πατουσιτσα μου όλα καλά εσείς????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηλιοβασίλεμα τέτοιο πρόβλημα με τις πολυκυστικες έχει η αδερφή μου κ παίρνει αντισυλληπτικα κ μόλις τα σταματήσει μπορεί να μείνει αμέσως έγκυος κ το μωρό δεν θα έχει πρόβλημα.κ εγώ εχω μεγάλο κύκλο 30-35-40 ημερών κ έπιασα μτφ την πρώτη τον γιο μου.απλά παρατηρούσα το σώμα μου...ελπίζω μου ν; βρεις άκρη κ όλα καλά θα πάνε!!!!!

Το παιδί μου και εγώ σαν εσένα το έπιασα το 2008!!!

Μετά πήρα για πρώτη φορά αντισυλληπτικά από το 2011 και τα σταμάτησα μία φορά το 2012 για να δω τί γίνεται και είχα πάλι άστατο μεγάλο κύκλο και αύξηση βάρους και τώρα τα έχω σταματήσει από αρχές Φεβρουαρίου!!! Η περίοδος άφαντη αν δεν πάρω προγεστερόνη, δεν έχω ωορρηξία λέει ο γιατρός...και παιδί τίποτα!!!

Θα δούμε!!!


Link to comment
Share on other sites

ηλιοβασίλεμα τέτοιο πρόβλημα με τις πολυκυστικες έχει η αδερφή μου κ παίρνει αντισυλληπτικα κ μόλις τα σταματήσει μπορεί να μείνει αμέσως έγκυος κ το μωρό δεν θα έχει πρόβλημα.κ εγώ εχω μεγάλο κύκλο 30-35-40 ημερών κ έπιασα μτφ την πρώτη τον γιο μου.απλά παρατηρούσα το σώμα μου...ελπίζω μου ν; βρεις άκρη κ όλα καλά θα πάνε!!!!!

Το παιδί μου και εγώ σαν εσένα το έπιασα το 2008!!!

Μετά πήρα για πρώτη φορά αντισυλληπτικά από το 2011 και τα σταμάτησα μία φορά το 2012 για να δω τί γίνεται και είχα πάλι άστατο μεγάλο κύκλο και αύξηση βάρους και τώρα τα έχω σταματήσει από αρχές Φεβρουαρίου!!! Η περίοδος άφαντη αν δεν πάρω προγεστερόνη, δεν έχω ωορρηξία λέει ο γιατρός...και παιδί τίποτα!!!

Θα δούμε!!!

να σε ρωτήσω το θυροειδη σου το έχεις κοιτάξει????γιατί κ εγώ τον είχα ρύθμιση γιατί είχα πρόβλημα κ αν δεν το πρόσεχα θα είχα κ στην περίοδο οπότε δύσκολο να πιάσω κ παιδί.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτήσω το θυροειδη σου το έχεις κοιτάξει????γιατί κ εγώ τον είχα ρύθμιση γιατί είχα πρόβλημα κ αν δεν το πρόσεχα θα είχα κ στην περίοδο οπότε δύσκολο να πιάσω κ παιδί.

Ο θυροειδής είναι οριακός, πριν 2 μήνες έκανα εξετάσεις και η ενδοκρινολόγος μου είπε ότι σε περίπτωση εγκυμοσύνης θα πάρω χάπι! Πάντως, τώρα που το λες, έχω ακούσει και εγώ οτι ο θυροειδής δυσκολεύει την σύλληψη...

Όμως τώρα θα ζητήσω επανέλεγχο όλων των ορμονολογικών εξετάσεων, θα κάνω και σαλπιγγογραφία και ο σύζυγος σπερμοδιάγραμμα!!! ΤΣΕΚΑΠ ΓΕΝΙΚΟ ΤΟ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ!!!


Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααααα.......τι κανετε κοριτσιαααααα?????

Εμεις πηγαμετο μωρο να το κοινωνησει ο νονος μας και μετα ηπιαμε και καφεδακι και γυρισαμε προλιγο, την ταισα και σε λιγο θα την κανω μπανακι γιατι κοριτσια πολυυυυυυυ ζεστηηηηηηηη.....!!!!!!

Ελπιζω οοοοοολες να ειστε καλα.....οσες πηγατε για μπανακι καλες βουτιες εκει να μεινετε να δροσιστειτε και οσες κανετε νανακια με το που σηκωθειτε, φατε-πιειτε και εξω μη βγειτε......γιατι θα καειτε....!!!!!!!

Φιλακια, τα λεμε αργοτερα.....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γυρίσαμε από θάλασσα! Ωραία ήταν!

Η μικρή τρώει φαγητό της γιαγιάς της (ένα από τα καλά που ζούμε σε μονοκατοικία πάνω κάτω με δικούς μου) και εγώ συνεχίζω με το μαγείρεμα!!! Ο άντρας μου σχολάει κατά τις 5μμ οπότε προλαβαίνω άνετα...

Τα λέμε αργότερα!


Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Τί κάνετε;

Θάλασσες ακούω, βόλτες, παιδικές χαρές!! Και έχει τόση ζέστη σήμερα, εγώ δε μπορώ να πάρω τα πόδια μου!

Χτές το βράδυ είχα πάλι καφέ εκκρίσεις και αποφάσισα να μην ξανασταματήσω τα ουτροτζεστάν μέχρι τη 17η εβδομάδα που μου είπε ο γιατρός. Και θα ξεκινήσω και μαγνήσιο από αύριο. Στην πρώτη εγκυμοσύνη με βοήθησαν πάρα πολύ!

Ηλιοβασίλεμα, καλωσήρθες! Σου εύχομαι σύντομα με ένς καινούριο μωράκι.

Είναι τόσο περίεργο οτι δυσκολεύεστε να συλλάβετε και την πρώτη φορά ήταν τόσο αυτόματο! Συμφωνώ να κοιτάξεις τον θυροειδή. Και εγώ που έχω αυτοάνοσο νόσημα, (θυροειδίτιδα χασιμότο), πρίν πάω στο γυναικολόγο, πάω στον ενδοκρινολόγο! Τσέκαρέ το!!

Μποτσάκι, πόσα κουράγια έχεις και γυρνοβολάς μέχρι τόσο αργά;

Χαρά στο κουράγοο σου!! 😄😄

Οι ναυτίες πάνε καλύτερα, αλλά φοβάμαι να το παραδεχτώ, μήν τουμπάρω!

Ευτυχώς αύριο δε δουλεύουμε και θα κάνουμε ένα μεγααααάλο Σαββατοκύριακο!

Αγορομάμμυ μου, δεν ξέρω τιμή τρίκλινου που με ρώτησες για το ιασώ, αλλά το δίκλινο με τον εοππύ είναι γύρω στα 2700? για ΦΤ


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!καλα εισαστε???τωρα φαγαμε κοριτσια εμεις.εκανα μπιφτεκια στο φουρνο με πατατες...εσκασα απο φαι.....αλλα εσκασα και απο τη ζεστη!!!!!!

τι πραμα και αυτο...χθες δεν αντεξα το βραδυ.κοιμηθηκαμε με κληματιστικο!!!

και οπως παει ετσι θα κοιμιμαστε....στο φουλ τα κλιματιστικα....!βλεπω δεη να μου ρθει κανα 800αρη!!!

κατα τα αλλα καλα ειμαστε!λιγα πονακια εχω κοριτσια....ουτροτζεσταν δεν πηρα χθες!μου τελειωσαν!νομιζα οτι ειχα κι αλλο κουτι!!!αλλα δεν ειχα!!!θα παω να παρω αργοτερα!

το βραδακι θα βγουμε εξω,για φαγητο και γενικα να περπατησουμε και λιγακι!πολυ κλεισουρα στο σπιτι...!

την τεταρτη φευγει και ο αντρουλης μου για ταξιδι 22 μερες!

17 ιουλιου επιστρεφει!πικρα!!!

ειπα στη μανα μου,να ερθει!να καθησουμε να μου κανει και παρεα!!!αυτα τα νεακια μου!!!!

εσεις κουτσουνες μου καλα εισαστε???????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

may μου,καλησπερα!!!!μην φοβασαι με της καφε κολπικες εκρησεις!παρε τα ουτροτζεσταν σου κανονικοτατα!!!ειναι θαυματουργα!!!!ξεκουρασου οσο μπορεις,και ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!

εμενα μου ειπε ο γιατρος μου να παρω ουτροτζεσταν επειδη εχω πνακια περιοδου...!!!

μαγνησιο δεν μου ειπε να παρω ακομη!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...