Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!!!!

θαλεια μου,καλα εισαι????ο μπεμπακος σου κοιμηθηκε ε?????κουραστηκε.....εχει γκρινια απο δοντακια????

αγορομμαμυ μου,ωραια τα περασατε σημερα ε???????????τι τελεια!!!!!

3 σιδηρα επερνες????πωπωπωπωππω!!!

ασβεστιο δεν πηρες?ετρωγες γαλακτομικα???γι αυτο???

ναι πατουσιτσα μου από τα δόντια του μωρέ!!!!είσαι σέξι κ οποίος αντέξει!!!!!!!πάντως τώρα που το παρατηρώ περάσει είχα κ εγώ όταν ήμουν έγκυος αλλά κ μετά πάλι το ίδιο...τι να πω περισσότερο από όταν ήμουν απλώς παντρεμένη!!!!ποιος ξέρει βλέπουν μωρό κ τους αρέσει?????τι να πω,τουλάχιστον μας ανεβάζει την ψυχολογία,κάτι είναι κ αυτό!!!!

φιλάκια πολλά!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ηλιοβασιλεμα καλως ηρθες!!! Ευχομαι συντομα να αποδοσουν οι προσπαθειες. Αν δεν εχεις βρει δευτερο γιατρο για γνωμη μπορω να σου συστησω ανεπιφυλακτα τον δικο μου που ασχολειται με προβληματα αναπαραγωγης και ειμαι σιγουρη πως θα σου δωσει σωστες πληροφοριες και ειναι πανω απ'όλα ανθρωπος που λενε.

Να είσαι καλά αλλά φαντάζομαι ο γιατρός σου είναι στην Αθήνα!;

Θα πάρω δεύτερη γνωμη από γιατρό στο Μεσολόγγι...έτσι για να δω τί θα μου πει! Ο δικός μου είναι στο Αγρίνιο και θεωρείται από τους καλούς! Όμως νιώθω πια ότι δεν μπορώ να τον βρω να συζητήσουμε με την ησυχία μας και να δούμε πώς θα κινηθούμε! Έχει αναμονή 2ώρες τουλάχιστον στα ραντεβού του και τις τελευταίες φορές ένιωσα ότι με ξεπέταξε πολύ γρήγορα! Θέλω να τον πάρω τηλέφωνο για ερώτηση και απαντάει η γραμματέας ακόμη και στο κινητό του... " ο γιατρός έχει επίσκεψη" . Του στέλνω με φαξ τις απορίες μου και απαντάει ή στο τέλος της ημέρας ή μετά από κανά 2 μέρες...


Link to comment
Share on other sites

Ηλιοβασιλεμα καλως ηρθες!!! Ευχομαι συντομα να αποδοσουν οι προσπαθειες. Αν δεν εχεις βρει δευτερο γιατρο για γνωμη μπορω να σου συστησω ανεπιφυλακτα τον δικο μου που ασχολειται με προβληματα αναπαραγωγης και ειμαι σιγουρη πως θα σου δωσει σωστες πληροφοριες και ειναι πανω απ'όλα ανθρωπος που λενε.

Να είσαι καλά αλλά φαντάζομαι ο γιατρός σου είναι στην Αθήνα!;

Θα πάρω δεύτερη γνωμη από γιατρό στο Μεσολόγγι...έτσι για να δω τί θα μου πει! Ο δικός μου είναι στο Αγρίνιο και θεωρείται από τους καλούς! Όμως νιώθω πια ότι δεν μπορώ να τον βρω να συζητήσουμε με την ησυχία μας και να δούμε πώς θα κινηθούμε! Έχει αναμονή 2ώρες τουλάχιστον στα ραντεβού του και τις τελευταίες φορές ένιωσα ότι με ξεπέταξε πολύ γρήγορα! Θέλω να τον πάρω τηλέφωνο για ερώτηση και απαντάει η γραμματέας ακόμη και στο κινητό του... " ο γιατρός έχει επίσκεψη" . Του στέλνω με φαξ τις απορίες μου και απαντάει ή στο τέλος της ημέρας ή μετά από κανά 2 μέρες...

ωχ καταλαβα :( ειναι κριμα να εχεις την αγωνια σου και να μην εχεις την αμεση ανταποκριση που χρειαζεσαι. κανε λιγο υπομονη εφοσον τον εμπιστευεσαι. το πρωτο σου παιδακι φυσιολογικα το εκανες? εννοω φυσικη συλληψη?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι πατουσιτσα μου από τα δόντια του μωρέ!!!!είσαι σέξι κ οποίος αντέξει!!!!!!!πάντως τώρα που το παρατηρώ περάσει είχα κ εγώ όταν ήμουν έγκυος αλλά κ μετά πάλι το ίδιο...τι να πω περισσότερο από όταν ήμουν απλώς παντρεμένη!!!!ποιος ξέρει βλέπουν μωρό κ τους αρέσει?????τι να πω,τουλάχιστον μας ανεβάζει την ψυχολογία,κάτι είναι κ αυτό!!!!

φιλάκια πολλά!!!!

γκομενοπαγιδα ο μικρουλης,χαχαχχα!!! αυτα ειναι!! φιλακια Θαλεια μου!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ωχ καταλαβα :( ειναι κριμα να εχεις την αγωνια σου και να μην εχεις την αμεση ανταποκριση που χρειαζεσαι. κανε λιγο υπομονη εφοσον τον εμπιστευεσαι. το πρωτο σου παιδακι φυσιολογικα το εκανες? εννοω φυσικη συλληψη?

Ήμουν νιόπαντρη (γάμος 3/5) και η εγκυμοσύνη ήρθε φυσικά, χωρίς φάρμακα σε 1,5 μήνα!!! Πιο πριν έπαιρνα μόνο πριμολουτ για να αδιαθετώ όταν έβλεπα ότι ξέφευγα σε μέρες λόγω πολυκυστικών!!! Δεν είχα πάρει ποτέ αντισυλληπτικά ή κάτι άλλο!

Θυμάμαι τότε τον Ιούνιο επειδή είχαν περάσει πια πάνω από 30-35 μέρες από την τελευταία μου περίοδο, έκανα τεστ πρεντικτορ και βγηκε αρνητικό. Κάτι μέσα μου μου έλεγε μην ξεκινήσω ακόμη τα πριμολουτ και ξανακάνω τεστ μετά από καμιά βδομάδα (45+ μέρες μετά την τηπ) και βγηκε θετικό!!!:DΚαι έτσι δόξα το Θεό απέκτησα την αγαπημένη μου κόρη την άνοιξη του 2009!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήμουν νιόπαντρη (γάμος 3/5) και η εγκυμοσύνη ήρθε φυσικά, χωρίς φάρμακα σε 1,5 μήνα!!! Πιο πριν έπαιρνα μόνο πριμολουτ για να αδιαθετώ όταν έβλεπα ότι ξέφευγα σε μέρες λόγω πολυκυστικών!!! Δεν είχα πάρει ποτέ αντισυλληπτικά ή κάτι άλλο!

Θυμάμαι τότε τον Ιούνιο επειδή είχαν περάσει πια πάνω από 30-35 μέρες από την τελευταία μου περίοδο, έκανα τεστ πρεντικτορ και βγηκε αρνητικό. Κάτι μέσα μου μου έλεγε μην ξεκινήσω ακόμη τα πριμολουτ και ξανακάνω τεστ μετά από καμιά βδομάδα (45+ μέρες μετά την τηπ) και βγηκε θετικό!!!:DΚαι έτσι δόξα το Θεό απέκτησα την αγαπημένη μου κόρη την άνοιξη του 2009!!!

μπραβο!!! ελπιζω καπως ετσι να τελειωσουν και τα πραγματα τωρα!! δηλαδη τωρα προσπαθεις να βρεις που οφειλεται ολο αυτο ε? τουλαχιστον εφοσον εκανες φυσικα το πρωτο να χρειαζεσαι απλα λιγη βοηθεια τωρα.


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααα σας προλαβα....?????

Πηγα πηρα τον ανδρα μου απο τη σταση που κατεβηκε και ηρθα.

Θαλειτσα καληνυχταααα.....και καλη ξεκουραση....!!!!!!!

Συμπεθερα καλα ειναι η νυφη, τρωει πολυ γιαουρτι και οχι μονο....ααχαχχαχααχ...!!!!!! Τι κανετε εσεις....???????

Πατουσιτσα.....πως εισαι....???? ειπαμε καλυτερα υπνηλιες παρα αυπνιες....

Μποτσακι βολταρζισεις ακομα.....??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

ελα συμπεθερα!! εγω θα βγω σιγα σιγα να ταισω το οδοστρωτηρακι μου. Καλως τον δεχτηκες τον αντρουλη σου!!! ωχου μωρε και την καημενη τη μικρουλα την πηρες κοιμισμενη μαζι? τι να κανεις, ηρθε ο αντρας του σπιτιου!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο!!! ελπιζω καπως ετσι να τελειωσουν και τα πραγματα τωρα!! δηλαδη τωρα προσπαθεις να βρεις που οφειλεται ολο αυτο ε? τουλαχιστον εφοσον εκανες φυσικα το πρωτο να χρειαζεσαι απλα λιγη βοηθεια τωρα.

Έτσι νόμιζα και εγώ...αλλά τώρα έχω φτάσει ένα βήμα πριν την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για χορήγηση φαρμάκων πρόκλησης ωορρηξίας!!!!!!


Link to comment
Share on other sites

ελα συμπεθερα!! εγω θα βγω σιγα σιγα να ταισω το οδοστρωτηρακι μου. Καλως τον δεχτηκες τον αντρουλη σου!!! ωχου μωρε και την καημενη τη μικρουλα την πηρες κοιμισμενη μαζι? τι να κανεις, ηρθε ο αντρας του σπιτιου!!!!!

Ευχαριστω πολυ....!!!!! Οχι δεν την πηρα μαζι μου, ηρθε η μαμα μου και την προσεξε για λιγο. Μενουν εδω οι γονεις μου απλα δουλευουν και οι 2 σχεδον 15 ωρες την ημερα γιαυτο και δεν θελω να τους ζοριζω με το μωρο.

Καληνυχταααααα τοτε και καλη ξεκουραση, φιλια στο δημητρακη.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έτσι νόμιζα και εγώ...αλλά τώρα έχω φτάσει ένα βήμα πριν την επιτροπή του ΕΟΠΥΥ για χορήγηση φαρμάκων πρόκλησης ωορρηξίας!!!!!!

ειναι πολυ περιεργη διαδικασια, δοξα το Θεο δεν μου εχει τυχει και ευχομαι ολοψυχα συντομα να τελειωσει η περιπετειουλα σας με ενα σπορακι! εχω μια πολυ καλη μου φιλη που εχει μπει στη διαδικασια της εξωσωματικης και βλεπω ποσο χρονοβορα διαδικασια ειναι αυτη με τον ΕΟΠΥΥ. εχεις που εχεις την αγωνια σου, εχεις και την ελληνικη γραφειοκρατια να αντιμετωπισεις. Εκει χρειαζεσαι γερο στομαχι, η φιλη μου αποφασισε να τα βαλουν απο την τσεπη τους γιατι θα χαναν πολυ χρονο. Απο την αλλη ειναι ρισκο να δαπανησεις τοσα λεφτα και αν δεν πετυχει με την 1η να πρεπει να ξαναπληρωνεις. Ελπιζω η δικη σας περιπτωση να ειναι πιο απλη απο την εξωσωματικη. Καλη δυναμη Ηλιοβασιλεμα μου, θα τα πουμε αυριο παλι!! Φιλια πολλα στην κορακλα σου!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ....!!!!! Οχι δεν την πηρα μαζι μου, ηρθε η μαμα μου και την προσεξε για λιγο. Μενουν εδω οι γονεις μου απλα δουλευουν και οι 2 σχεδον 15 ωρες την ημερα γιαυτο και δεν θελω να τους ζοριζω με το μωρο.

Καληνυχταααααα τοτε και καλη ξεκουραση, φιλια στο δημητρακη.....!!!!!!

καλα κανεις συμπεθερα, τι να κανουν κι αυτοι οι γονεις!! κι εγω οσο μπορω αποφευγω να τους καλω σε βοηθεια, προσπαθουμε να τα καταφερνουμε μονοι μας γιατι λεμε οταν ερθει μεταθεση τι θα κανουμε αμα εχουμε καλομαθει???:tongue::tongue::tongue: Βγαινω σιγα σιγα, ταισα τον μικρουλη και παω για αγκαλιτσες με τον μεγαλουλη!!! χαχα, τρεχα κι εσυ στον αντρουλη σου!!!! φιλακια πολλα!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια παω για υπνο...δεν αντεχω αλλο....τα βλεπω ολα τρισδιαστατα!!!

οσες εχετε αυπνιες...παρτε ουτροτζεσταν!!!!

θα τα πουμε αυριο!!!καλο ξημερωμαααα!!!!φιλακια σε ολες!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα καλως ορισες στην παρεουλα μας!!!!να σου ζησει η κορακλα σου,και συντωμα παλι εγκυουλαααα!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...