Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

παω στο μαρκετ κοριτσια και ερχομαι!!!!!!

κοριτσια δε σας ειπα.....ως εγκυος εχω μεγαλυτερη περαση στους αντρες!!!χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

Τον νου σου σεξουαλααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!μη ματιαχτω ε???ιχιχχχιχιχιχιχ!!!!

γυρισα απο το μαρκετ!

ολα οκ!!!!

ρε κοριτσια πολυ ζεστηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!ελιωσαααααααα!!!τη βερα την εβγαλα!μου χε σφηνωσει στο δαχτυλο.....


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχαχαααααααααααα!!!!

Κοριτσακια μου παω βολτιτσα με την ξαδερφη μου γιατι ο αντρουλης μου δουλευει και μου ειναι λιγο δυσκολο να κατσω μεσα!!!Φιλακια!!!Θα τα πουμε αργοτερα!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχαχαααααααααααα!!!!

Κοριτσακια μου παω βολτιτσα με την ξαδερφη μου γιατι ο αντρουλης μου δουλευει και μου ειναι λιγο δυσκολο να κατσω μεσα!!!Φιλακια!!!Θα τα πουμε αργοτερα!!!!!!!!!!

εγινε μποτσακι μου!!!!!!!καλα να περασετε!!!!!καλη βολτουλααααααααααα!!!!!!!!!!!τα λεμε αργοτερα εμεις!!!!μακιααααααααα!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου να μαι κ εγώ!!!!!!!!τι μου κάνετε??????τώρα διάβαζα τα νέα σας!!!!

εγώ είχα πάει με τον μπεμπη κ μια φιλη μου με τον μικρό της στις κούνιες βόλτα.γυρίσαμε στις 9 ταισα το μωρό,παίξαμε λίγο κ μετά τον κοιμησα .

πολύ γκρίνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι να πω!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τσα να 'μαστε κι εμεις!! καναμε τη βολτιτσα στην γιαγια και τον παππου, γυρισαμε μπανιαριστηκαμε, τον κοιμησα, εκανα κατι δουλιτσες και τωρα ειπα να αραξω λιγο!! Μποτσακι μου οντως το rooming in δεν εχει ιδιαιτερη διαφορα στο συγκεκριμενο μαιευτηριο, ασε που αν μεινεις σε τρικλινο με rooming in και εχετε ολες τα μωρα ολη μερα φανταζεσαι τι θα γινεται?? Πανω που θα ηρεμει της μιας θα αρχιζει της αλλης, χαμος!!!

Συμπεθερα τι κανει η νυφουλα μας?? Τα τσακισε τα γιαουρτακια?? Καλα κοριτσια τι επαιρνα απο χαπια δεν περιγραφεται! 3 μαγνησια, filicine, 3 σιδηρα, 1 ασβεστιο, 1/2yutopar (αυτο στο τελος για λιγο), 1 βιταμινη pregnacare, αααα και το Τ4 που το οικονομησα στην εγκυμοσυνη!! Ξυπνητηρια εβαζα μεσα στη νυχτα για να προλαβαινω να τα παιρνω ολα!!

Ηλιοβασιλεμα καλως ηρθες!!! Ευχομαι συντομα να αποδοσουν οι προσπαθειες. Αν δεν εχεις βρει δευτερο γιατρο για γνωμη μπορω να σου συστησω ανεπιφυλακτα τον δικο μου που ασχολειται με προβληματα αναπαραγωγης και ειμαι σιγουρη πως θα σου δωσει σωστες πληροφοριες και ειναι πανω απ'όλα ανθρωπος που λενε.

Patousitsa και Θαλειτσα???? ωεω?? τι κανετε κοριτσια μου??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!μη ματιαχτω ε???ιχιχχχιχιχιχιχ!!!!

γυρισα απο το μαρκετ!

ολα οκ!!!!

ρε κοριτσια πολυ ζεστηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!ελιωσαααααααα!!!τη βερα την εβγαλα!μου χε σφηνωσει στο δαχτυλο.....

χαχαχα σεξουαλα μου εσυ!! κι εγω το ειχα αυτο στην εγκυμοσυνη και ειχε πλακα στην Αθηνα που περπατουσα μια μερα στο κεντρο και με κοιτουσε ενας ολο νοημα (τρομαρα του) αλλα ημουν σχεδον πλατη, γυρναω και βλεπει την κοιλαρα και αλλαξε δρομο, χαχαχα!!! Καλεεεε εχεις παρει κιλα και εβγαλες τη βερα ή λογω ζεστης πρηστηκες? κακομοιρα μου κοιτα μην παρεις κιλα απο τωρα, ειναι νωρις!! Μην ταλαιπωρηθεις μετα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια και απο μενα!!!!!!

θαλεια μου,καλα εισαι????ο μπεμπακος σου κοιμηθηκε ε?????κουραστηκε.....εχει γκρινια απο δοντακια????

αγορομμαμυ μου,ωραια τα περασατε σημερα ε???????????τι τελεια!!!!!

3 σιδηρα επερνες????πωπωπωπωππω!!!

ασβεστιο δεν πηρες?ετρωγες γαλακτομικα???γι αυτο???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

τωρα το δα το ασβεστιο....πηρα το ουτροτζεσταν και αποχαβνωσα!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα σεξουαλα μου εσυ!! κι εγω το ειχα αυτο στην εγκυμοσυνη και ειχε πλακα στην Αθηνα που περπατουσα μια μερα στο κεντρο και με κοιτουσε ενας ολο νοημα (τρομαρα του) αλλα ημουν σχεδον πλατη, γυρναω και βλεπει την κοιλαρα και αλλαξε δρομο, χαχαχα!!! Καλεεεε εχεις παρει κιλα και εβγαλες τη βερα ή λογω ζεστης πρηστηκες? κακομοιρα μου κοιτα μην παρεις κιλα απο τωρα, ειναι νωρις!! Μην ταλαιπωρηθεις μετα!

αχ μαναρακι μου...απ τη ζεστη πιο πολυ..!!!!απ το φαι οχι ιδιαιτερα!!!!:confused::confused::confused::confused:

εχω πρηστει...κυριως τα δαχτυλα....!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τσα να 'μαστε κι εμεις!! καναμε τη βολτιτσα στην γιαγια και τον παππου, γυρισαμε μπανιαριστηκαμε, τον κοιμησα, εκανα κατι δουλιτσες και τωρα ειπα να αραξω λιγο!! Μποτσακι μου οντως το rooming in δεν εχει ιδιαιτερη διαφορα στο συγκεκριμενο μαιευτηριο, ασε που αν μεινεις σε τρικλινο με rooming in και εχετε ολες τα μωρα ολη μερα φανταζεσαι τι θα γινεται?? Πανω που θα ηρεμει της μιας θα αρχιζει της αλλης, χαμος!!!

Συμπεθερα τι κανει η νυφουλα μας?? Τα τσακισε τα γιαουρτακια?? Καλα κοριτσια τι επαιρνα απο χαπια δεν περιγραφεται! 3 μαγνησια, filicine, 3 σιδηρα, 1 ασβεστιο, 1/2yutopar (αυτο στο τελος για λιγο), 1 βιταμινη pregnacare, αααα και το Τ4 που το οικονομησα στην εγκυμοσυνη!! Ξυπνητηρια εβαζα μεσα στη νυχτα για να προλαβαινω να τα παιρνω ολα!!

Ηλιοβασιλεμα καλως ηρθες!!! Ευχομαι συντομα να αποδοσουν οι προσπαθειες. Αν δεν εχεις βρει δευτερο γιατρο για γνωμη μπορω να σου συστησω ανεπιφυλακτα τον δικο μου που ασχολειται με προβληματα αναπαραγωγης και ειμαι σιγουρη πως θα σου δωσει σωστες πληροφοριες και ειναι πανω απ'όλα ανθρωπος που λενε.

Patousitsa και Θαλειτσα???? ωεω?? τι κανετε κοριτσια μου??

καλά είμαστε πριν έγραψε τσ νεακια μας!!!!αλλά θα σας καληνυχτισω κορίτσια μου!"!!!!!!!!!!!να έχετε όλες μια όμορφη κ ήρεμη νύχτα!!!!!!!φιλάκια θα τα πούμε αύριο!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P;-):wink:;-):wink:;-):wink:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!αγορομμαμυ μου,τον εστειλες τον ανθρωπο!!!!χιιχχιχιιχιχιχχι!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαστε πριν έγραψε τσ νεακια μας!!!!αλλά θα σας καληνυχτισω κορίτσια μου!"!!!!!!!!!!!να έχετε όλες μια όμορφη κ ήρεμη νύχτα!!!!!!!φιλάκια θα τα πούμε αύριο!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P;-):wink:;-):wink:;-):wink:

καληνυχτα Θαλεια μου και ευχομαι ο μπεμπακος να εχει ηρεμο υπνακο και να ξυπνησει ευδιαθετος!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

εγινε θαλεια μου!!!!!καλο ξημερωμα να εχετε!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ μαναρακι μου...απ τη ζεστη πιο πολυ..!!!!απ το φαι οχι ιδιαιτερα!!!!:confused::confused::confused::confused:

εχω πρηστει...κυριως τα δαχτυλα....!!!

ωχου μωρε να προσεχεις με το αλατι για να μην αυξησεις τις πιθανοτητες προεκλαμψιας!!!! στο θεμα αλατιου προσεχα παρα πολυ, ο γιατρος με εψαχνε για πρηξιματα απο τον 4 μηνα και τελικα γεννησα και δεν πρηστηκα ουτε στο μικρο μου δαχτυλακι!! Τη βερα την εβγαλα στον 8 γιατι με φοβησε ο γιατρος οτι αμα πρηστω δε θα μπορουμε να τη βγαλουμε. Πινε και πολυ πολυ νερακι patousitsa μου!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...