Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κορίτσια σας βρήκα!!!

Έχετε βλέπω στήσει όμορφη παρεούλα και τα λέτε!!!

Να ρωτήσω τι διαφορά έχει το ParentsCafe από το άλλο forum της ΕΕΕΓ;

Καλως τη!!Βασικα απ'οσο ξερω αυτη την παρεουλα που μπορουμε να λεμε τα παντα δεν γινεται να την εχουμε απο κει γιατι μας κοψανε επειδη δεν μιλουσαμε παντα για συμπτωματα και τετοια!!!Αγορομαμυ καλα τα λεω??

Ενω απο δω απ'οτι βλεπεις γινεται μαχη!!!χαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλως τη!!Βασικα απ'οσο ξερω αυτη την παρεουλα που μπορουμε να λεμε τα παντα δεν γινεται να την εχουμε απο κει γιατι μας κοψανε επειδη δεν μιλουσαμε παντα για συμπτωματα και τετοια!!!Αγορομαμυ καλα τα λεω??

Ενω απο δω απ'οτι βλεπεις γινεται μαχη!!!χαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!!

Θα σας έβρισκα νωρίτερα αλλά έμπλεξα με τα δικά μου (είμαστε σε προσπάθεια 2ου παιδιού) και ψάχνομαι...

Είστε ολες καλά;

Είναι καμιά σας από Πάτρα ή την γύρω περιοχή. Είμαι από Μεσολόγγι!

Καλό καλοκαίρι!!!


Link to comment
Share on other sites

Θα σας έβρισκα νωρίτερα αλλά έμπλεξα με τα δικά μου (είμαστε σε προσπάθεια 2ου παιδιού) και ψάχνομαι...

Είστε ολες καλά;

Είναι καμιά σας από Πάτρα ή την γύρω περιοχή. Είμαι από Μεσολόγγι!

Καλό καλοκαίρι!!!

Ειμαι μια ωρα αποσταση απο σενα περιπου!!!Κορινθια,αλλα αρκετα κοντα στην Πατρα!!!Ολα καλα με σενα τωρα??

Καλο καλοκαιρι και σε σενα καλη μου!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μια ωρα αποσταση απο σενα περιπου!!!Κορινθια,αλλα αρκετα κοντα στην Πατρα!!!Ολα καλα με σενα τωρα??

Καλο καλοκαιρι και σε σενα καλη μου!!

Στο Κιάτο μενει μια καλή μου φιλενάδα από τα φοιτητικά μου χρόνια και μάλιστα λέμε τέλη Ιουλίου να την επισκεφτούμε για λίγες μέρες!!!

Έκανα πρόκληση ωορρηξίας (γιατί έχω σπάνια ωορρηξία από μόνη μου) αλλά δεν με έπιασαν τα χάπια κλομιφαίνης. Οπότε ο γιατρός μου είπε να κάνουμε ενέσιμες θεραπείες για πρόκληση ωορρηξίας, που είναι πανάκριβες και για να χορηγηθούν μέσω εοπυυ, πρέπει να περάσουμε από επιτροπή, να καταθεσουμε ιατρικές εξετασεις και να περιμένουμε αρκετούς μήνες μέχρι να έρθει η σειρά μας!!!

Είμαι στο ψάξιμο, θα πάω και σε άλλον γιατρό και προγραμματίζουμε σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα...

Όλα αυτά μου φαίνονται βουνό γιατί το παιδάκι μου το απέκτησα το 2009 μετά από φυσιολογική σύλληψη, χωρίς φάρμακα σε 1,5μήνα προσπαθειών!!!

Αλήθεια, που θα γεννήσεις;;; Αθήνα ή Πάτρα; Εγώ είχα γεννήσει στην ιδιωτική κλινική Ολύμπιον, έξω από Πάτρα.


Link to comment
Share on other sites

Στο Κιάτο μενει μια καλή μου φιλενάδα από τα φοιτητικά μου χρόνια και μάλιστα λέμε τέλη Ιουλίου να την επισκεφτούμε για λίγες μέρες!!!

Έκανα πρόκληση ωορρηξίας (γιατί έχω σπάνια ωορρηξία από μόνη μου) αλλά δεν με έπιασαν τα χάπια κλομιφαίνης. Οπότε ο γιατρός μου είπε να κάνουμε ενέσιμες θεραπείες για πρόκληση ωορρηξίας, που είναι πανάκριβες και για να χορηγηθούν μέσω εοπυυ, πρέπει να περάσουμε από επιτροπή, να καταθεσουμε ιατρικές εξετασεις και να περιμένουμε αρκετούς μήνες μέχρι να έρθει η σειρά μας!!!

Είμαι στο ψάξιμο, θα πάω και σε άλλον γιατρό και προγραμματίζουμε σαλπιγγογραφία και σπερμοδιάγραμμα...

Όλα αυτά μου φαίνονται βουνό γιατί το παιδάκι μου το απέκτησα το 2009 μετά από φυσιολογική σύλληψη, χωρίς φάρμακα σε 1,5μήνα προσπαθειών!!!

Αλήθεια, που θα γεννήσεις;;; Αθήνα ή Πάτρα; Εγώ είχα γεννήσει στην ιδιωτική κλινική Ολύμπιον, έξω από Πάτρα.

Κι εγω αυτο θα σου ελεγα,να πας και σε αλλον γιατρο γιατι απο τη στιγμη που εκανες ενα παιδακι τοσο ευκολα μου φαινεται λιγο περιεργο!!

Στην Αθηνα ειναι ο γιατρος μου!Η στο Λητω η στο Ρεα!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω αυτο θα σου ελεγα,να πας και σε αλλον γιατρο γιατι απο τη στιγμη που εκανες ενα παιδακι τοσο ευκολα μου φαινεται λιγο περιεργο!!

Στην Αθηνα ειναι ο γιατρος μου!Η στο Λητω η στο Ρεα!!

Θα δείξει...

Μακάρι να μας επιφυλάσσει ευχάριστα το μέλλον μας!


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααα καλησπερααααα....!!!!!

Τι κανετε.....?????? ζεστουλα ε μποτσακι....????? χουζουρακι...!!!!!!

Καλε η πατουσιτσα που εξαφανιστηκε...???

Συμπεθερα χαρηκα πολυυυυυ που ο δημητρακης δεν εχει τπτ. Ετσι οπως τα εγραψες το πρωι η αληθεια ειναι οτι τρομαξα γιαυτο και σε συνδυασμο με τη θαλασσα σου ανεφερα την ουρολοιμωξη. Ευτυχως δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ...!!!!

Θαλειτσα ολα οκ με το μωρο......?????

Μαυ μου εσυ τι κανεις...???? πως τα πας με τις αναγουλες.....??? σε αποχαιρετησαν η οχι ακομα...?????

Ηλιοβασιλεμα......ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις και το δευτερο σου παιδακι που τοσο επιθυμεις...!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααα καλησπερααααα....!!!!!

Τι κανετε.....?????? ζεστουλα ε μποτσακι....????? χουζουρακι...!!!!!!

Καλε η πατουσιτσα που εξαφανιστηκε...???

Συμπεθερα χαρηκα πολυυυυυ που ο δημητρακης δεν εχει τπτ. Ετσι οπως τα εγραψες το πρωι η αληθεια ειναι οτι τρομαξα γιαυτο και σε συνδυασμο με τη θαλασσα σου ανεφερα την ουρολοιμωξη. Ευτυχως δεν ειναι ΤΙΠΟΤΑ...!!!!

Θαλειτσα ολα οκ με το μωρο......?????

Μαυ μου εσυ τι κανεις...???? πως τα πας με τις αναγουλες.....??? σε αποχαιρετησαν η οχι ακομα...?????

Ηλιοβασιλεμα......ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις και το δευτερο σου παιδακι που τοσο επιθυμεις...!!!!!

Καλως το μας!!!Ολα καλα Κοαλακι μου??Το Μαριαννακι μας??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως το μας!!!Ολα καλα Κοαλακι μου??Το Μαριαννακι μας??

Καλαααααα ειμαστε....!!!!! Και η σουπια καλα ειναι...!!!!! Εδω με νοικοκυρευει παλι....!!!!!! Τωρα θα την ταισω γιαουρτακια...!!!!! Εμαθε να κανει γειααααα...!!!!!! Και να βαζει την μπουνια της στο στομα και να κανει...οοοοοββοοοοβοβοοβοβ σαν τον ταρζαν......


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλαααααα ειμαστε....!!!!! Και η σουπια καλα ειναι...!!!!! Εδω με νοικοκυρευει παλι....!!!!!! Τωρα θα την ταισω γιαουρτακια...!!!!! Εμαθε να κανει γειααααα...!!!!!! Και να βαζει την μπουνια της στο στομα και να κανει...οοοοοββοοοοβοβοοβοβ σαν τον ταρζαν......

χαχαχαχα εμεις κανουμε τον ινδιανο αλλα τραβαμε το χερι της μαμας στο στομα, το δικο του δε του κοβει να το βαλει!! συμπεθερα κανει να τους δινουμε 2 γιαουρτακια? του δινω το ενα και θελει κι αλλο και δεν εχω ρωτησει την παιδιατρο αν κανει. μακαρι να κανει γιατι του αρεσει πολυ!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ξανακοιμηθηκα.....πριν λιγο ξυπνησα...τρωω και ερχομαι!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα εμεις κανουμε τον ινδιανο αλλα τραβαμε το χερι της μαμας στο στομα, το δικο του δε του κοβει να το βαλει!! συμπεθερα κανει να τους δινουμε 2 γιαουρτακια? του δινω το ενα και θελει κι αλλο και δεν εχω ρωτησει την παιδιατρο αν κανει. μακαρι να κανει γιατι του αρεσει πολυ!!

Αχαχχαχαχαχαχχχαχ...!!!!!! Ινδιανοοοοοος.!!!!!!!

2.....???????????? φυσικα και κανει,εμενα ετρωγε 2 απο τα advance (επιδορπιο) αλλα επειδη μου εκαμνε εμετο τα αλλαξα και τωρα της δινω 2 noulac και ειμαστε οκ. Λεω να δοκιμασω και το ολυμπος. Και σιγα σιγα λεω να δοκιμασουμε και σπιτικο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχαχχαχαχαχαχχχαχ...!!!!!! Ινδιανοοοοοος.!!!!!!!

2.....???????????? φυσικα και κανει,εμενα ετρωγε 2 απο τα advance (επιδορπιο) αλλα επειδη μου εκαμνε εμετο τα αλλαξα και τωρα της δινω 2 noulac και ειμαστε οκ. Λεω να δοκιμασω και το ολυμπος. Και σιγα σιγα λεω να δοκιμασουμε και σπιτικο.

χαχαχαχαχαχαχαααααααα!!!!!!!!Εχουν πολυ πλακα τα μικρα σας!!!

Η μια Ταρζαν,ο αλλος Ινδιανος!!!Ετοιμη η ζουγκλα!!!!

Τα μαναρακια μου,μια χαρα τρωνε!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...