Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Και για μενα και για ολες μας πιστευω!!!Γι'αυτο και σε γενικες γραμμες ειναι ολα αδεια!!Ειναι τρομερη η αδιαφορια και η απαθεια τους!!!!

Ναι ειδικα εδω στα μερη μας......δεν υπαρχουν τα αυτονοητα...!!!!!

Για να ειναι ολη η ελλαδα ετσι (γιατι ειναι, εξακριβωμενο αυτο) φανταστειτε τι γινεται εδω σε εμας...!!!!!

Απλα σε ορισμενα νοσοκομεια θεωρω οτι υπαρχουν ΑΚΟΜΑ διευθυντες ΑΞΙΟΙ για να επιβλεπουν τον σκοπο για τον οποιο εγιναν διευθυντες. Λιγα αυτα τα νοσοκομεια αλλα ευτυχως υπαρχουν και αυτα...!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι ειδικα εδω στα μερη μας......δεν υπαρχουν τα αυτονοητα...!!!!!

Για να ειναι ολη η ελλαδα ετσι (γιατι ειναι, εξακριβωμενο αυτο) φανταστειτε τι γινεται εδω σε εμας...!!!!!

Απλα σε ορισμενα νοσοκομεια θεωρω οτι υπαρχουν ΑΚΟΜΑ διευθυντες ΑΞΙΟΙ για να επιβλεπουν τον σκοπο για τον οποιο εγιναν διευθυντες. Λιγα αυτα τα νοσοκομεια αλλα ευτυχως υπαρχουν και αυτα...!!!!!!

Και σε μας το ιδιο!!Υπαρχουν αλλα οχι εδω!!!!Αλλα παλι καλα που υπαρχουν οπως λες!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και σε μας το ιδιο!!Υπαρχουν αλλα οχι εδω!!!!Αλλα παλι καλα που υπαρχουν οπως λες!!!!!

Την περιοδο που ηταν να γεννησω το νοσοκομειο της δραμας θα εκλεινε για να γινει μονο μοναδα επειγοντων περιστατικων και οοοοοολα τα υπολοιπα περιστατικα πλην αυτων θα εξυπηρετιουνταν απο γειτονικο νοσοκομειο....οπως ελεγαν.......εγωωωωω να πεσω να πεθανω....!!!!! Γιατι αλλο να απεχεις 10 λεπτα απο το νοσοκομειο της πολης σου και αλλο να θελεις 1 ωρα να φτασεις σε νοσοκομειο διπλανης πολης....και ομως το νοσοκομειο αυτης της διπλανης πολης εκτοσ των αλλων εχει μεχρι και security, ακουσον ακουσον......!!!!!! Γιαυτο λεω ευτυχως που υπαρχουν καποιοι αξιοι ανθρωποι και ανεβαινει λιγο το επιπεδο στην υγεια, απλα αυτο το τοσο λιγο δεν φτανει....!!!!!!!!

Αυτααααα...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εβαλα ηλεκτρικη σκουπα τετοια ωρα!!!!!!!!!!πηρα και ουτροτζεσταν κοριτσια επειδη εχω πονακια περιοδου....μου ειπε ο γιατρος μου...περνεις ουτρο για λιγες μερες και ασβεστειο.....

περιμενα να μου δωσει μαγνησιο....με πιασε υπνηλια...τα ξεσυνηθησε και ο οργανισμος μου.....!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παω για υπνακο κοριτσια.....ζαλιζομαι κι ολας....καλο ξημερωμα να εχετε κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!

κοαλακι μου,την τσακισα την μερεντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!χααχαχχαχαχααχαχα!!!!!

μποτσακι μου,καλο ξημερωμαααααα!!!!

θα τα πουμε αυριο κοριτσια..........μετα βιας σας γγραφω.......!

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!σας λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Την περιοδο που ηταν να γεννησω το νοσοκομειο της δραμας θα εκλεινε για να γινει μονο μοναδα επειγοντων περιστατικων και οοοοοολα τα υπολοιπα περιστατικα πλην αυτων θα εξυπηρετιουνταν απο γειτονικο νοσοκομειο....οπως ελεγαν.......εγωωωωω να πεσω να πεθανω....!!!!! Γιατι αλλο να απεχεις 10 λεπτα απο το νοσοκομειο της πολης σου και αλλο να θελεις 1 ωρα να φτασεις σε νοσοκομειο διπλανης πολης....και ομως το νοσοκομειο αυτης της διπλανης πολης εκτοσ των αλλων εχει μεχρι και security, ακουσον ακουσον......!!!!!! Γιαυτο λεω ευτυχως που υπαρχουν καποιοι αξιοι ανθρωποι και ανεβαινει λιγο το επιπεδο στην υγεια, απλα αυτο το τοσο λιγο δεν φτανει....!!!!!!!!

Αυτααααα...!!!!!!!

Οχι δεν φτανει Κοαλακι μου!!Κι εμας το νοασοκομειο της Κορινθου ειναι αθλιο,και αλλες δυο κλινικες εξισου αθλιες!!Τοσο πολυ που μπορει να πας να γεννησεις και να σου βγαλουν το σκωληκοειδιτι!!Τοσο πολυ!!Και για μενα δεν ειναι ευκολο γιατι αν ηταν ολα οπως επρεπε δεν θα εκανα μιαμιση ωρα δρομο,αλλα μονο 15 λεπτα!!Ειναι μονο για πρωτε βοηθειες κι αυτο μονο αν δεν προλαβαινεις να φτασεις Αθηνα!!Αλλιως ασθενοφορο,υπογραφη και δρομο!!!Και υποτιθεται οτι εχουν φτιαχτει καινουργιες πτερυγες με καινουργια μηχανηματα και με σεκιουριτι και οτι ωρα και να μπεις ειναι μεσα ολα τα καραβανια!!!!Τελοσπαντων!!!Ειναι να μη μας βρει!!!

Η πατουσιτσα που ειναι καλε???Χαθηκε μεσα στη μερεντα??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

παω για υπνακο κοριτσια.....ζαλιζομαι κι ολας....καλο ξημερωμα να εχετε κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!

κοαλακι μου,την τσακισα την μερεντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!χααχαχχαχαχααχαχα!!!!!

μποτσακι μου,καλο ξημερωμαααααα!!!!

θα τα πουμε αυριο κοριτσια..........μετα βιας σας γγραφω.......!

φιλακια πολλα!!!!!!!!!!σας λατρευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα ρωτουσα για σενα κι εγω κι απ'οτι ειδα και το κοαλακι!!!

Αντε κοριτσακι μου να ξεκουραστεις και προσεχε!Κι εγω σημερα το απογευμα σκουπισα και σφουγγαρισα κι αμεσως τα πονακια σκασανε μυτη!!!

Ηθελες να χασεις τις θερμιδες απο τη μερεντα γι'αυτο σκουπισες??χχιχιχιχιχιχχιχι!!!!

Αντε μαναρακι μου,καληνυχτα και καλο ξημερωμα σε σενα και στο ζουζουνακι σου!!!Κκι εμεις σε λατρευουμε!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου θα παω και εγω για υπνο...

Θα τα πουμε αυριο....να ξεκουραστεις και εσυ...!!!! Να μην κανετε τιποτα απο δουλειες, δεν πειραζει.....!!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα, καλη ξεκουραση....!!!!!!

Φιλακια....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μποτσακι μου θα παω και εγω για υπνο...

Θα τα πουμε αυριο....να ξεκουραστεις και εσυ...!!!! Να μην κανετε τιποτα απο δουλειες, δεν πειραζει.....!!!!!!

Καληνυχτα και ονειρα γλυκα, καλη ξεκουραση....!!!!!!

Φιλακια....!!!!!!!!

Κι εγω το ιδιο κοαλακι μου γλυκο θα παω να ξαπλωσω γιατι με τραβαει λιγο η μεση μου!!!Καλη σου νυχτα και καλο ξημερωμα,να εχετε μια ηρεμη νυχτα εσυ και το Μαριαννακι!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!! Χαθηκα εχθες, βγηκαμε για ποτακι με τους αντρες μου και γυρισαμε 12 παρα. Ο Δημητρακης κοιμαται ακομα και εγω σηκωθηκα οταν ξυπνησε κ ο αντρας μου για να σας γραψω!! Καλε δε σας προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεα!! Λοιπον για τα ποπ κορν να αναφερω οτι εχει απολυτο δικιο η συμπεθερα, να τα αποφευγετε εκτος αν τα φτιαχνετε μονες σας σπιτι με ελαιολαδο και οσο το δυνατον λιγοτερο αλατακι!! Τα ειχα τσακισει εγω!! Ευτυχως δεν ειμαι και πολυ του αλατιου οποτε δε μου κακοπεσαν!! Το αλατι πολυ να το αποφευγετε κοριτσια!!! Patousitsa αμα με το καλο μεινω εγκυος και πηγαινοερχομαι Αθηνα πρεπει να συναντηθουμε οπωσδηποτε!!!!!!! :) :) :) αμα μενουμε και κοντα στην Αθηνα!!

Συμπεθερα μου τι κανετε?? Διαβασα τα γλυκα που ειχες στα βαφτισια και επαθα σλουουουουρπ!!!!! Στα γενεθλια τι θα της κανεις? Σε σπιτι ή μαγαζι? Σκεφτομαι για μαγαζι εγω, στο καλοκαιρινο μπαρακι του φιλου μας που γινονται πολλα παιδικα παρτυ πολλα απογευματα και ειναι ωραια νομιζω. Θα δουμε!! Αχ πως περασε ο καιρος και μεγαλωσαν τα μαναρια μας!!! Σημερα πως κοιμηθηκε η μικρη? Αχ εμενα ξυπνησε 2 φορες ο μικρουλης πολυ ανησυχος και τελικα διαπιστωσα οτι μεσα στην κουνουπιερα πρεπει να του αφησα παρεα ενα κουνουπι και τον εχει τσιμπησει στο προσωπακι του πππππφφφφφφφφ!!! Τον ταραξε τον καημενο και ειμαι να σκασω!!

Θαλεια μου τι κανετε εσεις??? Ο μικρουλης? Μια χαρα αμα σου καθεται στο καθισματακι, να ρεμβαζει μωρε κι αυτος!! χιχιχι!! σε κανενα μηνα που θα καθεται θα ειναι ακομα καλυτερα! Καλα στη φαση που προσπαθουν να καθησουν καλα εχουν πολυ γελιο. Εμεις τον βαζαμε στη μεση του κρεβατιου για προπονηση και ξαφνικα εγερνε τσουουουουπ και κατω και γελουσε!! Βαζαμε στοιχηματα "τωρα θα πεσει δεξια, τωρα αριστερα" χαχαχαχα!!

Μποτσακι μπετονιερακιιιιιιι!!! Ναααανι!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!! Χαθηκα εχθες, βγηκαμε για ποτακι με τους αντρες μου και γυρισαμε 12 παρα. Ο Δημητρακης κοιμαται ακομα και εγω σηκωθηκα οταν ξυπνησε κ ο αντρας μου για να σας γραψω!! Καλε δε σας προλαβαινω να διαβασω ολα τα νεα!! Λοιπον για τα ποπ κορν να αναφερω οτι εχει απολυτο δικιο η συμπεθερα, να τα αποφευγετε εκτος αν τα φτιαχνετε μονες σας σπιτι με ελαιολαδο και οσο το δυνατον λιγοτερο αλατακι!! Τα ειχα τσακισει εγω!! Ευτυχως δεν ειμαι και πολυ του αλατιου οποτε δε μου κακοπεσαν!! Το αλατι πολυ να το αποφευγετε κοριτσια!!! Patousitsa αμα με το καλο μεινω εγκυος και πηγαινοερχομαι Αθηνα πρεπει να συναντηθουμε οπωσδηποτε!!!!!!! :) :) :) αμα μενουμε και κοντα στην Αθηνα!!

Συμπεθερα μου τι κανετε?? Διαβασα τα γλυκα που ειχες στα βαφτισια και επαθα σλουουουουρπ!!!!! Στα γενεθλια τι θα της κανεις? Σε σπιτι ή μαγαζι? Σκεφτομαι για μαγαζι εγω, στο καλοκαιρινο μπαρακι του φιλου μας που γινονται πολλα παιδικα παρτυ πολλα απογευματα και ειναι ωραια νομιζω. Θα δουμε!! Αχ πως περασε ο καιρος και μεγαλωσαν τα μαναρια μας!!! Σημερα πως κοιμηθηκε η μικρη? Αχ εμενα ξυπνησε 2 φορες ο μικρουλης πολυ ανησυχος και τελικα διαπιστωσα οτι μεσα στην κουνουπιερα πρεπει να του αφησα παρεα ενα κουνουπι και τον εχει τσιμπησει στο προσωπακι του πππππφφφφφφφφ!!! Τον ταραξε τον καημενο και ειμαι να σκασω!!

Θαλεια μου τι κανετε εσεις??? Ο μικρουλης? Μια χαρα αμα σου καθεται στο καθισματακι, να ρεμβαζει μωρε κι αυτος!! χιχιχι!! σε κανενα μηνα που θα καθεται θα ειναι ακομα καλυτερα! Καλα στη φαση που προσπαθουν να καθησουν καλα εχουν πολυ γελιο. Εμεις τον βαζαμε στη μεση του κρεβατιου για προπονηση και ξαφνικα εγερνε τσουουουουπ και κατω και γελουσε!! Βαζαμε στοιχηματα "τωρα θα πεσει δεξια, τωρα αριστερα" χαχαχαχα!!

Μποτσακι μπετονιερακιιιιιιι!!! Ναααανι!!

καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!!

καλημέρα αγορομαμμη μου!!!!!!κ εμείς έτσι τον κάνουμε...είναι στη φάση που γέρνει πότε δεξιά πότε αριστερά!!!!πολύ γέλιο!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

μια χαρά σε βρίσκω για το ποτάκι!!!!κ τον μικρό μαζί τον είχες κοιμόταν???????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδικα εδω στα μερη μας......δεν υπαρχουν τα αυτονοητα...!!!!!

Για να ειναι ολη η ελλαδα ετσι (γιατι ειναι, εξακριβωμενο αυτο) φανταστειτε τι γινεται εδω σε εμας...!!!!!

Απλα σε ορισμενα νοσοκομεια θεωρω οτι υπαρχουν ΑΚΟΜΑ διευθυντες ΑΞΙΟΙ για να επιβλεπουν τον σκοπο για τον οποιο εγιναν διευθυντες. Λιγα αυτα τα νοσοκομεια αλλα ευτυχως υπαρχουν και αυτα...!!!!!!

πωπωπω κοριτσια τι ιστορια αυτη με τα δημοσια!!! τουλαχιστον και το δικο μας εδω αισχος!! Να σας γραψω το χαλι τους αφου εχω χρονο τωρα να περασει η ωρα!!! χαχαχα!! Που ειχα παει για τεστ ΠΑΠ και μπαινοβγαινε η σαρα και η μαρα οταν ημουν με τα ποδαρια ανοιχτα??? Οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος δεν ειχα σκεφτει καν το ιδιωτικο. Μολις πηρα τη χοριακη ξεκινησα κυρια να παω στο νοσοκομειο να βρω εναν γυναικολογο. Η αληθεια ειναι οτι το μεγαλο μου λαθος ειναι οτι δεν εκλεισα ραντεβου και πηγα ετσι. Δεν πηρα γιατι ηξερα οτι σου κλεινουν μετα απο 1 μηνα και οποτε σκεφτηκα αμα ισχυει το ιδιο κ για τις εγκυες μεχρι ποτε θα περιμενω?? Βεβαια μετα εμαθα οτι στις εγκυες κλεινουν πιο γρηγορα αλλα δεν ειχα ιδεα απο αυτα. Τελος παντων, παω και ενω ο γιατρος δεν ειχε δουλεια του ζητησα να με δει επειδη μολις ειχα μαθει για την εγκυμοσυνη και χωρις καν να με κοιταξει μου λεει "λυπαμαι δεν εχετε ραντεβου,να παρετε τηλ να κλεισετε" εν μερει ειχε δικιο αλλα επειδη ταυτοχρονα ξερω οτι θελει φακελακι 50 ευρω καθε ραντεβου και 500-800 στον τοκετο (!!) τσαντιστηκα γιατι λεω οποτε θελει ειναι τυπικος,οταν ειναι να τα αρπαξει ομως κυριος!! Κι απο κατι τετοια συν οτι αν χρειαζοταν καισαρικη δεν κανουν επισκλ, συν οτι ειναι πολυ βρωμικα και οι τουαλετες κοινες για λεχωνες και επισκεπτες ολου του οροφου, συν οτι δε σε βοηθανε καθολου με τη φροντιδα του μωρου, συν οτι γνωστος μας εχασε το μωρακι του λογω μικροβιων εκει (βεβαια αυτο μπορει να τυχει και στο πιο καθαρο νοσοκομειο) καπως ετσι αποφασισαμε να κανουμε το σ@@@ μας παξιμαδι και να παμε σε ιδιωτικο ωστε να εχουμε τουλαχιστον αξιοπρεπη αντιμετωπιση γιατι η εγκυμοσυνη ειναι απο τα πραγματα που συμβαινουν λιγες φορες στη ζωη μας!! Βεβαια υπαρχουν και δημοσια που δεν εχουν να ζηλεψουν τιποτα απο τα ιδιωτικα. Ενα απο αυτα ειναι και το ΕΛΕΝΑ για το οποιο ακουω τα καλυτερα. Γενικα ομως ποσο χαλι ρε παιδια, ποσο χαλι, θυμωνω που πληρωνουμε φορους κλπ για την υγεια και αναγκαζομαστε να πηγαινουμε σε ιδιωτες ή να σκαμε φακελακια στα δημοσια για να μας προσεξουν. Πληρωνουμε ενα σκασμο φορους για την παιδεια και τελικα χρυσωνουμε τα φροντιστηρια. Ουφφφ ξαλαφρωσα πρωι πρωι,παραλληρημα η δικια σας!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...