Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλα ειμαι, ναι κοιμηθηκε το μαριαννακι.

Εσυ τι κανεις...????? το μποτσακι ξεπορτησε...!!!!!

Και μολις πριν απο λογο εγραφα σε ενα θεμα τις ελληψεις και τα αδυναμα σημεια που εχουν τα επαρχιακα νοσοκομεια σε σχεση με τα μεγαλα σε θεσσαλονικη και αθηνα. Τοσες διαφορες ως προς τις παροχες και τον εξοπλισμο που τα διαβαζω και μου σηκωνεται η τριχα καγκελο....!!!!!

ναι εχεις δικιο...εσυ που γεννησες κοαλακι μου????σαλονικα?????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μυρισα λουκουμαδες και ηρθα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!Καλως τη!!!!Αυριο πατουσιτσα μου!!!Εγω τωρα ξερεις,μπορει να ξαναζητησω μετα απο 2 χρονια!!!Εκτος αν αλλαξει κατι λογω εγκυμοσυνης!!!Δεν τα θελω καθολου τα γλυκα!!Που και που μου τη βαραει!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

θα παρω και ψωμακι.....θα αλληψω με την μερεντα και θα φαω!!!ερχομαι!!!παω κουζινα!!!!

σλουρπ!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμαααααδες........??????? κρατατε την πατουσιτσα....!!!!!!!!

Και τωρα που το ξανα θυμηθηκα εγω για γλυκο στης μαριαννας της βαφτιση εκανα μπερλινες (λουκουμαδες) γεμιστες με μερεντα και μαρμελαδα, πολυυυυυ νοστιμοι βρε κοριτσια......,!!!!!! Μου φαινεται και για τα γεννεθλια θα κανω...!!!!!!!

Ε,αφου ειχαν τετοια απηχηση κανε και στα γεννεθλια να εισαι σιγουρη!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λουκουμαδες με μαρμελαδα δεν εχω φαει!!!!ειναι ωραιοι κοαλακι μου??????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο...εσυ που γεννησες κοαλακι μου????σαλονικα?????????

Οχι στο νοσοκομειο της δραμας γεννησα αλλα της θεσσαλονικης ειναι κλασης ανωτερα γιαυτο και μου κανει εντυπωση...!!!!! Στις μικρες πολεις τα πραγματα ειναι σαφως χειροτερα και απο εγκαταστασεις, παροχες, διαχειρηση και αλλα πολλα....!!!!!

Απλα ετυχε να διαβασω ενα θεμα που μου εκανε μεγαλη εντυπωση και γιαυτο το ανεφερα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

λουκουμαδες με μαρμελαδα δεν εχω φαει!!!!ειναι ωραιοι κοαλακι μου??????

Ναι ειναι νοστιμοι τουλαχιστον εμενα μου αρεσαν.

Καλεεεεεε στα γεννεθλια θα τους κανω αλλα οχι για την απηχηση αλλα για να τους φαω μετα εγω.....!!!!!!!!! Χαχαχααχχααχαχαχχααχχαχ....!!!!!!!!!

Αφου σας λεω δεν θα χωρεσουμς στο 4κλινο.....δε με ακουτε...!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι νοστιμοι τουλαχιστον εμενα μου αρεσαν.

Καλεεεεεε στα γεννεθλια θα τους κανω αλλα οχι για την απηχηση αλλα για να τους φαω μετα εγω.....!!!!!!!!! Χαχαχααχχααχαχαχχααχχαχ....!!!!!!!!!

Αφου σας λεω δεν θα χωρεσουμς στο 4κλινο.....δε με ακουτε...!!!!!!!!

Αμ,πεστο μου ετσι,για να καταλαβω!!!!!!!!!!!!Εσυ με τα κιλα που εχεις και εγκυος να εισαι χωρας παντου!!!Αλοιμονο απο μας!!!χαχαχαχαχχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατι μεχρι που να γεννησετε κατι τα γεννεθλια, κατι η γιορτη, κατι τα χριστουγεννα...............θα γινω ναααααααααα απο τοσους λουκουμαδες...!!!!!!!

Πωσ θα χωρεσουμε για...!!!!!!?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι στο νοσοκομειο της δραμας γεννησα αλλα της θεσσαλονικης ειναι κλασης ανωτερα γιαυτο και μου κανει εντυπωση...!!!!! Στις μικρες πολεις τα πραγματα ειναι σαφως χειροτερα και απο εγκαταστασεις, παροχες, διαχειρηση και αλλα πολλα....!!!!!

Απλα ετυχε να διαβασω ενα θεμα που μου εκανε μεγαλη εντυπωση και γιαυτο το ανεφερα.

Ετσι ειναι κοαλακι μου!!Κι εδω μια απο τα ιδια!!!Ενω μπορεις να εισαι διπλα στο σπιτι σου,δεν μπορεις να τα εμπιστευτεις!!!Με τιποτα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατι μεχρι που να γεννησετε κατι τα γεννεθλια, κατι η γιορτη, κατι τα χριστουγεννα...............θα γινω ναααααααααα απο τοσους λουκουμαδες...!!!!!!!

Πωσ θα χωρεσουμε για...!!!!!!?????

χααχαχαχαχαχααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι κοαλακι μου!!Κι εδω μια απο τα ιδια!!!Ενω μπορεις να εισαι διπλα στο σπιτι σου,δεν μπορεις να τα εμπιστευτεις!!!Με τιποτα!!!

Απλα εγραφε μια κοπελα οτι εδω στο νοσοκομειο που γεννησα ηταν καλα.....ειχε συμβουλο θηλασμου, 2κλινα δωματια, ιατροφαρμακευτικο υλικο, βοηθεια και υποστηριξη απο ομαδα ψυχολογων....κλπ, ενω στα επαρχιακα νοσοκομεια οχι συμβουλος θηλασμου δεν υπαρχει αλλα μια μαια που ειχε βαρδυα την ωρα που γεννησα και εκανα το λαθος να την φωναξω να με βοηθησει με το θηλασμο μονο που δεν με εβρισε γιατι την ανησυχησα καθοτι ηταν μεσανυχτα, την ξαποστειλα ομως εγω....!!!!!! Οσο για τα υπολοιπα που ανεφερα απουσιαζουν παντελωσ απο τα επαρχιακα νοσοκομεια. Αυτες και πολλες αλλες ειναι οι διαφορες, πολυ σημαντικες....για εμενα....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλα εγραφε μια κοπελα οτι εδω στο νοσοκομειο που γεννησα ηταν καλα.....ειχε συμβουλο θηλασμου, 2κλινα δωματια, ιατροφαρμακευτικο υλικο, βοηθεια και υποστηριξη απο ομαδα ψυχολογων....κλπ, ενω στα επαρχιακα νοσοκομεια οχι συμβουλος θηλασμου δεν υπαρχει αλλα μια μαια που ειχε βαρδυα την ωρα που γεννησα και εκανα το λαθος να την φωναξω να με βοηθησει με το θηλασμο μονο που δεν με εβρισε γιατι την ανησυχησα καθοτι ηταν μεσανυχτα, την ξαποστειλα ομως εγω....!!!!!! Οσο για τα υπολοιπα που ανεφερα απουσιαζουν παντελωσ απο τα επαρχιακα νοσοκομεια. Αυτες και πολλες αλλες ειναι οι διαφορες, πολυ σημαντικες....για εμενα....!!!!!!

Και για μενα και για ολες μας πιστευω!!!Γι'αυτο και σε γενικες γραμμες ειναι ολα αδεια!!Ειναι τρομερη η αδιαφορια και η απαθεια τους!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...