Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!

μποτσακι μου...δεν παλευομαστε!!!!!

ε,αφου τα χανουμε και ο ι2 ευκολα μια χαρα!!!!!τρωτε κοριτσια!!!!

χιχχιχιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!Ριξτε μασαμπουκωμα!!!!

Πολυ θα ηθελα να γεννουσαμε μαζι!!!Θα σηκωναμε ολο το μαιευτηριο στο ποδι!!!!

χχαχαχαχααχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μια χαρα ειστε, θα γεννηθουν τα μωρακια σας και επειτα ολα θα παρουν τον δρομο τους και τα κιλα τον κατηφορο....!!!!!!!!!! Χαχααχαχχαχαχχ...!!!!!

Το καλο που τους θελω!!!!!!!!!χαχαχαχαχααααααα!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλά δεν παιζεστε !!!!!!!έχετε πολύ γέλιο!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-Pχαχαχαχαχαχα......άντε θα τα πούμε αύριο καληνύχτα!!!!!!φιλάκια!!!!!!!

όσο για τα κιλά μια χαρά σας βρίσκω!!!!!μην αγχωνεστε!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλά δεν παιζεστε !!!!!!!έχετε πολύ γέλιο!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-Pχαχαχαχαχαχα......άντε θα τα πούμε αύριο καληνύχτα!!!!!!φιλάκια!!!!!!!

όσο για τα κιλά μια χαρά σας βρίσκω!!!!!μην αγχωνεστε!!!!!!!!!

Καληνυχτα θαλειτσα......καλη ξεκουραση...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχααααααααααα!!!!!!!!!Ριξτε μασαμπουκωμα!!!!

Πολυ θα ηθελα να γεννουσαμε μαζι!!!Θα σηκωναμε ολο το μαιευτηριο στο ποδι!!!!

χχαχαχαχααχαχαχαχαααααααααα!!!!!!!!!!!!!

μποτσακι μου στο ρεα θα γεννησεις????????αν ναι.....

ποτε δεν ξερεις!!!!μπορει να γενναμε και μαζι!!!!!!!!!!

αλωστε μια βδομαδα διαφορα εχουμε!!!!

με τη may23 και τη yola μας το ιδιο!!!!

να κλεισουμ ενα τετρακλεινω αν ειναι!!!!!!!!!!!!!!!αχχαχαχααχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

θα μας πεταξουν απ το παραθυρο!!!!!!!!!αχχαχαχααχχα!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εγινε θαλεια μου!!!!!!!καλο ξημερωμα να εχετε!!!!!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Κοαλακι μου καλα εισαι??????????κιμηθηκε η Μαριαννα μας????????/


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

εγινε θαλεια μου!!!!!!!καλο ξημερωμα να εχετε!!!!!!!!!φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

Κοαλακι μου καλα εισαι??????????κιμηθηκε η Μαριαννα μας????????/

Καλα ειμαι, ναι κοιμηθηκε το μαριαννακι.

Εσυ τι κανεις...????? το μποτσακι ξεπορτησε...!!!!!

Και μολις πριν απο λογο εγραφα σε ενα θεμα τις ελληψεις και τα αδυναμα σημεια που εχουν τα επαρχιακα νοσοκομεια σε σχεση με τα μεγαλα σε θεσσαλονικη και αθηνα. Τοσες διαφορες ως προς τις παροχες και τον εξοπλισμο που τα διαβαζω και μου σηκωνεται η τριχα καγκελο....!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου στο ρεα θα γεννησεις????????αν ναι.....

ποτε δεν ξερεις!!!!μπορει να γενναμε και μαζι!!!!!!!!!!

αλωστε μια βδομαδα διαφορα εχουμε!!!!

με τη may23 και τη yola μας το ιδιο!!!!

να κλεισουμ ενα τετρακλεινω αν ειναι!!!!!!!!!!!!!!!αχχαχαχααχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

θα μας πεταξουν απ το παραθυρο!!!!!!!!!αχχαχαχααχχα!!!!!

Hρθααααααααααααααα!!!!!Περπατησαμε και ηταν πολυ ωραια!!!Κι εκει που τελειωναμε το περπατημα ξερετε τι μου θυμηθηκε???

Πατουσιτσα υποσχεσου οτι δεν θα βγεις στους δρομους και μετα θα πω!!!!!

Ναι στο Ρεα!!!Μπα δεν βλεπω να χωραμε σε τετρακλινο ολα τα κιλα μαζι!!!!χαχαχαχαχαχαααααααααα!!!

Αλλα κι αν χωρεσουμε θα ερθει παλι ο κυρ Συντονιστης και θα μας κοψει κι απο κει!!!χαχαχχαχχαχχαααααααααααααα!!!!!!!!!

Παντως αν γινει ετσι κοαλακι υποσχεσου οτι θα παρεις και τις αλλες μανες και θα μας κανετε επισκεψη!!Και το Μαριαννακι!!!!Δεν θα μας ξεχασουνε ποτε!!!!!χαχαχαχαχαχαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου καλά δεν παιζεστε !!!!!!!έχετε πολύ γέλιο!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-Pχαχαχαχαχαχα......άντε θα τα πούμε αύριο καληνύχτα!!!!!!φιλάκια!!!!!!!

όσο για τα κιλά μια χαρά σας βρίσκω!!!!!μην αγχωνεστε!!!!!!!!!

Καληνυχτα Θαλεια μου!!!!Ονειρα γλυκα και φιλακια στον μικρο σου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hρθααααααααααααααα!!!!!Περπατησαμε και ηταν πολυ ωραια!!!Κι εκει που τελειωναμε το περπατημα ξερετε τι μου θυμηθηκε???

Πατουσιτσα υποσχεσου οτι δεν θα βγεις στους δρομους και μετα θα πω!!!!!

Ναι στο Ρεα!!!Μπα δεν βλεπω να χωραμε σε τετρακλινο ολα τα κιλα μαζι!!!!χαχαχαχαχαχαααααααααα!!!

Αλλα κι αν χωρεσουμε θα ερθει παλι ο κυρ Συντονιστης και θα μας κοψει κι απο κει!!!χαχαχχαχχαχχαααααααααααααα!!!!!!!!!

Παντως αν γινει ετσι κοαλακι υποσχεσου οτι θα παρεις και τις αλλες μανες και θα μας κανετε επισκεψη!!Και το Μαριαννακι!!!!Δεν θα μας ξεχασουνε ποτε!!!!!χαχαχαχαχαχαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ε τοτε ειναι που δεν θα χωρεσετε σε 4κλινο με ολους εμας.....!!!!!!!

Χααχχααχχαχαχχαχχααχχααχχα........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακαρι να μπορεσουμε.....!!!!!! Ειλικρινα....!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ειναι που δεν θα χωρεσετε σε 4κλινο με ολους εμας.....!!!!!!!

Χααχχααχχαχαχχαχχααχχααχχα........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακαρι να μπορεσουμε.....!!!!!! Ειλικρινα....!!!!!!!!!!

Λοιπον εγω θα το πω κι ελπιζω η πατουσιτσα να μην παθει λιγουρα κι αμοληθει στους δρομους!!!

Εκει λοιπον που πηγαιναμε προς το σπιτι απο καπου μου μυρισανε λουκουμαδες!!!Κι επειδη το καλοκαιρι σε μια παραλια λιγο μακρυα απο δω εχει Λουνα Παρκ και φτιαχνουν φοβερους λουκουμαδες,εβαλα τον αντρα μου να ερθουμε να παρουμε το αυτοκινητο και να παμε γιατι αλλιως θα πεθαινα!!!Εφαγα τρεις με μελι και κανελα και συνηλθα!!Ειναι και το πρωτο γλυκο που τρωω στην εγκυμοσυνη γιατι γενικα δεν μου αρεσουν τα γλυκα!!!Απορρησε μεχρι κι ο αντρας μου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω θα το πω κι ελπιζω η πατουσιτσα να μην παθει λιγουρα κι αμοληθει στους δρομους!!!

Εκει λοιπον που πηγαιναμε προς το σπιτι απο καπου μου μυρισανε λουκουμαδες!!!Κι επειδη το καλοκαιρι σε μια παραλια λιγο μακρυα απο δω εχει Λουνα Παρκ και φτιαχνουν φοβερους λουκουμαδες,εβαλα τον αντρα μου να ερθουμε να παρουμε το αυτοκινητο και να παμε γιατι αλλιως θα πεθαινα!!!Εφαγα τρεις με μελι και κανελα και συνηλθα!!Ειναι και το πρωτο γλυκο που τρωω στην εγκυμοσυνη γιατι γενικα δεν μου αρεσουν τα γλυκα!!!Απορρησε μεχρι κι ο αντρας μου!!!

Λουκουμαααααδες........??????? κρατατε την πατουσιτσα....!!!!!!!!

Και τωρα που το ξανα θυμηθηκα εγω για γλυκο στης μαριαννας της βαφτιση εκανα μπερλινες (λουκουμαδες) γεμιστες με μερεντα και μαρμελαδα, πολυυυυυ νοστιμοι βρε κοριτσια......,!!!!!! Μου φαινεται και για τα γεννεθλια θα κανω...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...