Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

α,ενταξει κοριτσια πηρα και την μικροβιολογο της ειπα για της εξετασεις που θα κανουμε την τριτη,της ειπα και το λουκανικο μου ειπε μην ανησυχεις στο λουκανικο!ειναι επεξεργασμενα πολυ καλα...και τα βραζουν κι ολας...!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

α,ενταξει κοριτσια πηρα και την μικροβιολογο της ειπα για της εξετασεις που θα κανουμε την τριτη,της ειπα και το λουκανικο μου ειπε μην ανησυχεις στο λουκανικο!ειναι επεξεργασμενα πολυ καλα...και τα βραζουν κι ολας...!

Να κοιταξεις να κανεις τις εξετασουλες σου πρωι και νηστικη!!!Νομιζω οτι ειναι καλυτερα,μικρη μου!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου φασολακια εγω!!!!!!!πολυ νοστημα!!!!!!!!:D:D:D:D:D

η μοσχαρισια βεβαια πιο νοστιμη!!!!!!!!!χααχχαχαχαχα!!!!!!!!

Και τα φασολακια μια χαρα ειναι!!Μ'αρεσουν πολυ,αλλα για λιγες μερες θα τα αποφυγω αυτα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια διαβασα οτι πολυ καλο σε ολα κανει το ποπ κορν!!!Και ειδικα στην εγκυμοσυνη!!Να το φτιαχνεις μονη σου φυσικα!!Κοαλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!

Μποτσακι μου.....λοιπον το ποπκορν, τα πατλακια δλδ οπως τα λεω εγω σε καμια περιπτωση δεν κανουν καλο στην εγκυμοσυνη γιατι οπωσ ολοι γνωριζουμε περιεχουν αλατι στην τελικη τους επεξεργασια και το αλατι στην κυηση προκαλει κατακρατηση υγρων και αυξηση αρτηριακης πιεσης η περιεχουν ζαχαρη και μπορει να προκαλεσουν αλλου ειδους προβληματα οπως (διαβητη κυησης).

ΑΛΛΑ επειδη περιεχουν τα πατλακια πολυ λιγοτερο νερο γενικα μπορει καποια γυναικα να τα φαει αφοβα ΑΛΛΑ καλυτερα αναλατα γιατι στην ουσια λογω του οτι ειναι ξηρη τροφη μειωνουν σε ικανοποιητικο βαθμο τις αναγουλες που προκαλουν συνηθως τα τροφιμα που περιεχουν αρκετη ποσοτητα νερου.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου.....λοιπον το ποπκορν, τα πατλακια δλδ οπως τα λεω εγω σε καμια περιπτωση δεν κανουν καλο στην εγκυμοσυνη γιατι οπωσ ολοι γνωριζουμε περιεχουν αλατι στην τελικη τους επεξεργασια και το αλατι στην κυηση προκαλει κατακρατηση και αυξηση αρτηριακης πιεσης η περιεχουν ζαχαρη και μπορει να προκαλεσουν αλλου ειδους προβληματα οπως (διαβητης κυησης).

ΑΛΛΑ επειδη περιεχουν τα πατλακια πολυ λιγοτερο νερο γενικα μπορει καποια γυναικα να τα φαει αφοβα ΑΛΛΑ αναλατα γιατι στην ουσια λογω του οτι ειναι ξηρη τροφη μειωνουν σε ικανοποιητικο βαθμο τις αναγουλες που προκαλουν συνηθως τα τροφιμα που περιεχουν αρκετη ποσοτητα νερου.

καλυτερα να τα τρωμε τα καλαμποκια βραστα η ψητα......χωρις αλατι....

και σκεφτομουν και εγω να φτιαξω ποπ κορν....!

αλλα χωρις αλατι....?υπαρχει αλατι που να μην αλατιζει?????ετσι για την ψευδεσθηση!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μποτσακι μου.....λοιπον το ποπκορν, τα πατλακια δλδ οπως τα λεω εγω σε καμια περιπτωση δεν κανουν καλο στην εγκυμοσυνη γιατι οπωσ ολοι γνωριζουμε περιεχουν αλατι στην τελικη τους επεξεργασια και το αλατι στην κυηση προκαλει κατακρατηση και αυξηση αρτηριακης πιεσης η περιεχουν ζαχαρη και μπορει να προκαλεσουν αλλου ειδους προβληματα οπως (διαβητης κυησης).

ΑΛΛΑ επειδη περιεχουν τα πατλακια πολυ λιγοτερο νερο γενικα μπορει καποια γυναικα να τα φαει αφοβα ΑΛΛΑ αναλατα γιατι στην ουσια λογω του οτι ειναι ξηρη τροφη μειωνουν σε ικανοποιητικο βαθμο τις αναγουλες που προκαλουν συνηθως τα τροφιμα που περιεχουν αρκετη ποσοτητα νερου.

Δηλ. τα πατλακια σου,αν τα φτιαξω μονη μου και δεν βαλω αλατι??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γενικα ομως εκτος κυησης τα ποπκρν οχι κανουν καλο απλα ειναι ισως το πιο "αγνο" σνακ, λογω της επεξεργασιας που ειναι απλουσταστη και λογω των συστατικων που περιεχουν (καλαμποκι).

Ολα τα υπολοιπα στην κατηγορια των σνακ ειναι πολυ πιο συνθετα απο την παραγωγη τους μεχρι την καταναλωση τους.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. τα πατλακια σου,αν τα φτιαξω μονη μου και δεν βαλω αλατι??

Τοτε να τα φας πολυ ευχαριστως.......σκετα φαε οσα θες...!!!!!!!!!!!!

Οχι αν φας καποια στιγμη με αλατι η ζαχαρη θα γινει κατι αλλα προσπαθουμε να αποφυγουμε οσο το δυνατον την καταναλωση ειδικα στην εγκυμοσυνη.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γενικα ομως εκτος κυησης τα ποπκρν οχι κανουν καλο απλα ειναι ισως το πιο "αγνο" σνακ, λογω της επεξεργασιας που ειναι απλουσταστη και λογω των συστατικων που περιεχουν (καλαμποκι).

Ολα τα υπολοιπα στην κατηγορια των σνακ ειναι πολυ πιο συνθετα απο την παραγωγη τους μεχρι την καταναλωση τους.

Ναι,αυτο!!!Περιεχουν λεει βιταμινες μεταλλα και ιχνοστοιχεια και ειναι το πιο αγνο σνακ!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τοτε να τα φας πολυ ευχαριστως.......σκετα φαε οσα θες...!!!!!!!!!!!!

Οχι αν φας καποια στιγμη με αλατι η ζαχαρη θα γινει κατι αλλα προσπαθουμε να αποφυγουμε οσο το δυνατον την καταναλωση ειδικα στην εγκυμοσυνη.

Ναι,ναι καταλαβα!!Ευχαριστω καλο μου κοαλακι!!Τι κανει το κοριτσακι μας??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλυτερα να τα τρωμε τα καλαμποκια βραστα η ψητα......χωρις αλατι....

και σκεφτομουν και εγω να φτιαξω ποπ κορν....!

αλλα χωρις αλατι....?υπαρχει αλατι που να μην αλατιζει?????ετσι για την ψευδεσθηση!!!!

Αχχααχχααχχαχχαχχααχαχαχ

Καλεεεεεεεεε δεν θα γινει τιποτα με 1-2φορες αν βαλεις αλατι.....


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ναι καταλαβα!!Ευχαριστω καλο μου κοαλακι!!Τι κανει το κοριτσακι μας??

Καλα ειναι, καθεται και παιζει τωρα. Την εχω γυμνη μονο με πανα και ειναι σαν μικρο χυμπατζακι...χαχαχααχαχαχαχααχαχαχ.....!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχχααχχααχχαχχαχχααχαχαχ

Καλεεεεεεεεε δεν θα γινει τιποτα με 1-2φορες αν βαλεις αλατι.....

κοριτσια αυτο ηταν...με πεισατε!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!παω να παρω ποπ κορν!!!!!!!!!δεν αντεχω αλλο!!!!!μου τρεχουν τα σαλια!!!!!!!!!!επιστρεφω!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι, καθεται και παιζει τωρα. Την εχω γυμνη μονο με πανα και ειναι σαν μικρο χυμπατζακι...χαχαχααχαχαχαχααχαχαχ.....!!!!!!!!!

χχαχαχαχααααααααααα!!Πεθαινω!!!Η παπιτσα μας!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια αυτο ηταν...με πεισατε!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!παω να παρω ποπ κορν!!!!!!!!!δεν αντεχω αλλο!!!!!μου τρεχουν τα σαλια!!!!!!!!!!επιστρεφω!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαααααααα!!!!!!!!!!!!!Δεν παλευεσαι με τιποτα!!!!!!!χαχααχααααααα!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...