Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

οοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!αγορομαμμυ μου.λες να εχουμε ευχαριστα?????????????χαχααχχααχχαχααχχαχα!!!!!!!!!!!!

αντε να εχουμε ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!

αχχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μάη μου τέλεια κ εγώ 23/12 γέννησαν κ ήταν μέχρι 27/12!!!!!!!πάντως αν κ μέσα τα χριστούγεννα πέρασα τέλεια!!!!τέλειο φαγητό!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P

χααχαχχαχαχαχαχαχααχ!!!!!!θαλεια θα φαμε καλαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

στο χαρτι με εχει ΠΗΤ 21/12!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα λοιπον πρπει να το εφαρμοσω για το μεσημεριανο του γιατι καθε φορα πρεπει να επιστρεφουμε σπιτι για να φαει ο μικρος! πως ειναι ο μικρουλης τωρα? σου καθεται σε ριλαξ?

δεν τον εχω βάλει σε ριλαξ μόνο στου αυτοκίνητου που είναι σαν ριλαξ.αν εννοείς αν κάθεται καθεστώς λίγο όχι ακόμα καλά.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα γειααααα....τι κανετε...?????

Μποτσακι τι καλο σου ετοιμασε ο αντρουλης σου....???????

Πατουσιτσα....?????? δε χωρας στο μαγιο ε....?????? δεν πειραζει, για φετος μονο ειναι.

Συμπεθερουλα πριν την εγκυμοσυνη πονουσα παρα πολυ και επιβαρυνε την κατασταση και η ενδομητριωση που εχω. Μετα την εγχειρηση ποναω λιγοτερο και μετα τον τοκετο ποναω ακομα λιγοτερο,τα συμπτωματα παραμενουν τα ιδια και στις 3φασεις δλδ πονος στη μεση πριν την περιοδο, πονος χαμηλα συην κοιλια τις 2 πρωτες μερες της περιοδου και πονοσ στο στηθοσ ο οποιοσ εχει αλλαξει ενω πονουσε υπερβολικα σε σημειο να μην μπορω να ακουμπησω το ντουζ επανω τους μετα την γεννα πλεον πρηζεται μερες νωριτερα αλλα το ανεχομαι το ντουζ επανω τους ανετα.

Τωρα οσον αφορα το θερμο εχω και εγω για μια ωρα αναγκης, ειναι ασφαλης και καταλληλος για την ηλικια των μωρων μας που εχουν σταματησει την αποστειρωση. Εγω κρεμα δινω της γιωτης ολη τη σειρα και επιπλεον δινω κρεμα βιολογικη με βρωμη και αποξηραμενα φρουτα και φυσικα γιαουρτακια.

Θαλειτσα μου πως ειναι το μωρακι σου...???? καλυτερα.....?????

Υγ. Ξεχασα να αναφερω, οτι αυτος ο σπαστικος πονος της κοιλιας μετα την εγχειρηση και την γεννα εχει μειωθει απο 2 μερες σε μιση και ουτε.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια να σας ρωτησω....λετε να κολλησω κανενα τοξοπλασμα....επειδη το χωριατικο λουκανικο δεν ηταν τοσο καλοψημενο....

την τριτη θα παω για εξετασεις.....ζαχαρο,θυροειδη,τοξοπλασμα,αιματοκριτης!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλως το μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!

καλα εισαι μαναρακι μου??????????εγω καλα!!!ξεκουραστηκαμε!!!!ιχιχιχχιχιχιχι!!!!

τι καλο φαγατε????

may23 καλα εισαι????????

Καλα καρδουλα μου,κι εμεις τεζα!!!χαχαχαχαααααααααααα!!!

Εφτιαξε ο αντρας μου μπριζολιτσες χοιρινες για εκεινον και μια μοσχαρισια που την ειχε ψησει πολυ ωραια για μενα και σαλατουλα!!!

Εσεις???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας ρωτησω....λετε να κολλησω κανενα τοξοπλασμα....επειδη το χωριατικο λουκανικο δεν ηταν τοσο καλοψημενο....

την τριτη θα παω για εξετασεις.....ζαχαρο,θυροειδη,τοξοπλασμα,αιματοκριτης!

Δεν νομιζω αλλα καλου κακου μην ξαναφας απο εξω.......!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να σας ρωτησω....λετε να κολλησω κανενα τοξοπλασμα....επειδη το χωριατικο λουκανικο δεν ηταν τοσο καλοψημενο....

την τριτη θα παω για εξετασεις.....ζαχαρο,θυροειδη,τοξοπλασμα,αιματοκριτης!

Οχι βρε,κι εγω μια μερα που ειχαμε βγει εξω εφαγα μια μοσχαρισια που σε καποιο σημειο δεν ηταν και τοσο ψημενη!!!Απλως καλο ειναι να τα αποφευγουμε αυτα για πολλους λογους!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα καρδουλα μου,κι εμεις τεζα!!!χαχαχαχαααααααααααα!!!

Εφτιαξε ο αντρας μου μπριζολιτσες χοιρινες για εκεινον και μια μοσχαρισια που την ειχε ψησει πολυ ωραια για μενα και σαλατουλα!!!

Εσεις???

μποτσακι μου φασολακια εγω!!!!!!!πολυ νοστημα!!!!!!!!:D:D:D:D:D

η μοσχαρισια βεβαια πιο νοστιμη!!!!!!!!!χααχχαχαχαχα!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα κοριτσια απο την πεινα μου,δεν χαμπαριασα!!!!!!!!!το καταπια!!!αμασητο κατεβηκε κατω!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχαχαχαχαχα!!!!!κοαλακι εχουμε γινει τρισδιαστατες!!!!!!!!!!!

Εσεις!!!!Γιατι εμενα η μονη λεξη που με χαρακτηριζει ειναι 'ΜΠΕΤΟΝΙΕΡΑ'!!!!

χαχαχααχχαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια διαβασα οτι πολυ καλο σε ολα κανει το ποπ κορν!!!Και ειδικα στην εγκυμοσυνη!!Να το φτιαχνεις μονη σου φυσικα!!Κοαλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχαχαχ.........,!!!!!!!!!

Τωρα βεβαια αυτες τις μερες προσεχω με τη διατροφη και δεν εχω παρει γραμμαριο!!!!!!!!Τωρα ειμαι μικρο μπετονιερακι!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...