Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αααα τι θερμο ειναι αυτο? Ειναι ασφαλες? Με ενδιαφερει για τωρα που καλοκαιριαζει και θελουμε να ξεπορτιζουμε και θελω να δω τι θα κανω για το μεσημεριανο του! Για την απογευματινη αμα ειμαστε εξω του βαζω νερο στο θερμο, παιρνω και τη σκονη μαζι και τη φτιαχνω επι τοπου. Τωρα βεβαια τρωμε και γιαουρτακια οποτε σωζομαστε!!!

είναι πολύ καλός!!!!εχω πάρει της chicco .έχει 30 ευρώ αλλά το αξίζει .αν πατήσεις θερμός φαγητού chicco στο Google θα στο βγάλει.είναι απο ανοξείδωτο ατσάλι κ έχει 2 σκεύη φαγητού που μπαίνουν μέσα!!!!*****σημ. το έχουν κ τα jumbo αν είναι μεγάλα βέβαια .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

είναι πολύ καλός!!!!εχω πάρει της chicco .έχει 30 ευρώ αλλά το αξίζει .αν πατήσεις θερμός φαγητού chicco στο Google θα στο βγάλει.είναι απο ανοξείδωτο ατσάλι κ έχει 2 σκεύη φαγητού που μπαίνουν μέσα!!!!*****σημ. το έχουν κ τα jumbo αν είναι μεγάλα βέβαια .

μμμμ δεν εχουμε jumbo εδω αλλα το ιντερνετ να ειναι καλα και παραγγελνουμε αν χρειαστει!! δηλαδη ειναι ασφαλες για μικροβια και τετοια παρολο που κρατα το φαγητο ζεστο?? αυτο με ανησυχουσε εμενα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

yola μου μια χαρα στα λεει το μποτσακι, δε σημαινει πως ολες θα παθουν κατι! Κανε ο,τι σε κανει να νιωθεις πιο ασφαλης. Κι εγω ξερω πολλες κοπελες που εκαναν και το ευχαριστηθηκαν και δεν επαθαν τιποτα. Ενα ειναι το βεβαιο, οτι δε μπορεις να εισαι σιγουρη αν θα κολλησεις κατι οποτε η αποχη ειναι η μονη σιγουρη λυση!! Εσυ ομως εχεις ηδη το κοριτσακι σου που θα θελει πως και πως να κανετε μαζι μπανακι κ εφοσον δεν ειχες θεμα στην 1η εγκυμοσυνη κανε οπως νιωθεις καλυτερα αφου εχεις το οκ απο τον ντοκτορ!

Ναι μωρε κοριτσια μου μη με παρεξηγησετε!!Απλα λεω πως το σκεφτομαι εγω!!Ο γιατρος μου εδωσε το οκ. κι εμενα αλλα δεν θα τρεχει ο γιατρος αν τυχει τιποτα!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Απλα αυτο:Δεν μπορω να ειμαι σιγουρη κι αυτο οσο να κανει με αγχωνει τη δολια μανα!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

May μου μαζί πάμε βλέπω. Κι εγώ μία από τα ίδια. Το παιδί και οι ναυτίες είναι ό,τι πρέπει για εξόντωση τελειωτική μετά την δουλειά.

Πότε έχεις ΠΗΤ;

Έχω ΠΗΤ 25/12, πιό Χριστούγεννα δέ γίνεται!!

Εσύ λογικά παραμονή;;

Ας φτάσουμε καλά μέχρι εκεί Θεέ μου και τι 24, τι 25!

Ίσως τα δευτερα παιδιά βγούν και νωρίτερα! Στην κόρη μου μπήκα με πρόκληση στις 40+2 βδομάδες!

Εγώ κορίτσια μάλλον δε θα κάνω μπάνια!

Με αποκόλληση δίς, μάλλον δε θα με αφήσει ο γιατρός!

Θα πάω 3/7 κ θα μου πει.


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπω αυτο το στηθος τουμπανο στην εγκυμοσυνη!!! απαπαπαπα,αεροστατο!!! και μετα με το θηλασμο, ετοιμο να κανει μπααααμ!! χαχαχα!!

Συμπεθερα να σε ρωτησω, πριν την εγκυμοσυνη οταν περιμενες περιοδο ειχες συμπτωματα? Αν ναι τα εχεις και τωρα μετα την εγκυμοσυνη? Εγω παλια ειχα διαφορα συμπτωματα και τωρα τιποτα.

χαχαχαχαχαααααααααααα!!!Το δικο μου ειναι αστα να πανε!!!!!Και γεματο φλεβες μονο που τωρα δεν με ποναει τοσο!!Ε,ενταξει που να φτασει κι αυτο!!!

Ελεος!!!!!

Κοριτσια η μεγαλυτερη ευτυχια μου θα ειναι αν μετα την εγκυμοσυνη μαλακωσουν λιγο τα συμπτωματα της περιοδου,πριν,κατα τη διαρκεια,και μετα!!!Εγω 13 μερες τον μηνα ειμαι καλα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δίκιο κορίτσια. Εμένα μόνο για τα κρύα νερά μου είπε. Να μην είναι πολύ κρύα. Θα προσέχω διπλά πάντως τώρα...

να επιλεξετε παραλιες με ντουζιερες και να αλλαζεις μαγιω εννοειται. Και φυσικα οχι αμμος και παντα με παρεο ή πετσετα στην ξαπλωστρα ακομα κ αν ειναι δικη σου!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλως το μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!

καλα εισαι μαναρακι μου??????????εγω καλα!!!ξεκουραστηκαμε!!!!ιχιχιχχιχιχιχι!!!!

τι καλο φαγατε????

may23 καλα εισαι????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαααααααααααα!!!Το δικο μου ειναι αστα να πανε!!!!!Και γεματο φλεβες μονο που τωρα δεν με ποναει τοσο!!Ε,ενταξει που να φτασει κι αυτο!!!

Ελεος!!!!!

Κοριτσια η μεγαλυτερη ευτυχια μου θα ειναι αν μετα την εγκυμοσυνη μαλακωσουν λιγο τα συμπτωματα της περιοδου,πριν,κατα τη διαρκεια,και μετα!!!Εγω 13 μερες τον μηνα ειμαι καλα!!!

την 1η φορα που μου ηρθε περιοδος μετα την γεννα ειχα πολυ λιγο αιμα και καθολου πονο. Τη 2η τα ειδα ολα :shock::shock::shock: πονος χειροτερος απο παλια και αιμα που δε μπορουσα να το κανω καλα, ειχα λερωσει τα παντα, συγγνωμη κιολας για την περιγραφη. Την 3η ευτυχως δεν ειχα πονο αλλα αιμα παρα πολυ! Ελπιζω και αυτη τη φορα να μην ποναω που ειναι και καλοκαιρι. Σημερα περιμενω περιοδο και εχω λυσσαξει μακαρι να εχω μεινει εγκυος απο προσπερματικα υγρα χαχαχα!! Βεβαια δεν εχω και τον πιο σταθερο κυκλο και οταν αρχιζω τα μπανια αλλαζει οποτε δε τη βλεπω να ερχεται σημερα. Μακαρι να περασει το τριημερο και μετα!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω ΠΗΤ 25/12, πιό Χριστούγεννα δέ γίνεται!!

Εσύ λογικά παραμονή;;

Ας φτάσουμε καλά μέχρι εκεί Θεέ μου και τι 24, τι 25!

Ίσως τα δευτερα παιδιά βγούν και νωρίτερα! Στην κόρη μου μπήκα με πρόκληση στις 40+2 βδομάδες!

Εγώ κορίτσια μάλλον δε θα κάνω μπάνια!

Με αποκόλληση δίς, μάλλον δε θα με αφήσει ο γιατρός!

Θα πάω 3/7 κ θα μου πει.

Ααααααααααααααα May μου!!!!Χριστουγεννιατικο το μπουμπουκακι σου!!!

Πρωτη εγω μου φαινεται θα το βγαλω!!!

Εσυ ολα ενταξει με την αποκολληση???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


την 1η φορα που μου ηρθε περιοδος μετα την γεννα ειχα πολυ λιγο αιμα και καθολου πονο. Τη 2η τα ειδα ολα :shock::shock::shock: πονος χειροτερος απο παλια και αιμα που δε μπορουσα να το κανω καλα, ειχα λερωσει τα παντα, συγγνωμη κιολας για την περιγραφη. Την 3η ευτυχως δεν ειχα πονο αλλα αιμα παρα πολυ! Ελπιζω και αυτη τη φορα να μην ποναω που ειναι και καλοκαιρι. Σημερα περιμενω περιοδο και εχω λυσσαξει μακαρι να εχω μεινει εγκυος απο προσπερματικα υγρα χαχαχα!! Βεβαια δεν εχω και τον πιο σταθερο κυκλο και οταν αρχιζω τα μπανια αλλαζει οποτε δε τη βλεπω να ερχεται σημερα. Μακαρι να περασει το τριημερο και μετα!!!

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

Ζητωωωωωωω!!!!!!Κοριτσια ειμαστε σε αναμονη!!!!

Εμενα αν ελατωθουν τα συμπτωματα και το αιμα εστω και λιγο,θα ευχαριστω τον Θεο για ολη μου τη ζωη!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μμμμ δεν εχουμε jumbo εδω αλλα το ιντερνετ να ειναι καλα και παραγγελνουμε αν χρειαστει!! δηλαδη ειναι ασφαλες για μικροβια και τετοια παρολο που κρατα το φαγητο ζεστο?? αυτο με ανησυχουσε εμενα!

κοίτα εννοείται πριν την πρώτη χρήση τα πλενεις καλά.λογικα δεν υπάρχει πρόβλημα αφου είναι από ανοξείδωτο ατσάλι αλλά κ εγώ το είχα δει σε μια οικογένεια που το είχε πάρει που δούλευα όπου τα ψυριζουν αυτα.οπότε οκ μου φαίνεται εμένα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

Ζητωωωωωωω!!!!!!Κοριτσια ειμαστε σε αναμονη!!!!

Εμενα αν ελατωθουν τα συμπτωματα και το αιμα εστω και λιγο,θα ευχαριστω τον Θεο για ολη μου τη ζωη!!!

καλε δεν ειμαστε σε αναμονη, μην παιρνω τσαμπα ελπιδες και απογοητευτω!! βεβαια μονη μου διαβαζω διαφορα οπως οτι αν κανεις σεξ 2 φορες την ιδια μερα στις γονιμες ακομα και αν τραβηχτει ο αντρας και τις 2 υπαρχει μεγααααλη πιθανοτητα εγκυμοσυνης επειδη μενει σπερμα που ειναι ζωντανο!! κι εμεις η αληθεια ειναι ειχαμε 2 φορες στην 14η του κυκλου, φανταζεστε????? φαινοοομενο!!! απλα δε νομιζω να επιασα τοσο ευκολα ενω ειναι τοσο σπανιο γιατι εχω και οπισθια κληση μητρας που καθιστα λιιιιγο πιο δυσκολη τη συλληψη. Οταν καναμε προσπαθειες για το μπουμπουκι μας μετα την επαφη καθομουν με τα ποδαρια ψηλα χαχαχαχα!!! σουρεαααααλ!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

κοίτα εννοείται πριν την πρώτη χρήση τα πλενεις καλά.λογικα δεν υπάρχει πρόβλημα αφου είναι από ανοξείδωτο ατσάλι αλλά κ εγώ το είχα δει σε μια οικογένεια που το είχε πάρει που δούλευα όπου τα ψυριζουν αυτα.οπότε οκ μου φαίνεται εμένα.

μια χαρα λοιπον πρπει να το εφαρμοσω για το μεσημεριανο του γιατι καθε φορα πρεπει να επιστρεφουμε σπιτι για να φαει ο μικρος! πως ειναι ο μικρουλης τωρα? σου καθεται σε ριλαξ?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...