Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Άντε καλά μπανάκια. Μέχρι αύριο το μεσημέρι θα έχει αέρα. Αν πας το απόγευμα και την Κυριακή θα είναι σούπερ. Χαίρομαι που σου είπε οκ. Πήρες ειδικό μαγιό ή θα βάλεις τα δικά σου;

yola μου,θα παρω αλο μαγιο...δεν χοραω στο αλλο....ο δοκιμασα....:tongue::tongue::tongue:

το μισο στηθος εξω!!!!

και το απο κατω με στενευει!!!οποτε παω για κανουριο!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πωπω αυτο το στηθος τουμπανο στην εγκυμοσυνη!!! απαπαπαπα,αεροστατο!!! και μετα με το θηλασμο, ετοιμο να κανει μπααααμ!! χαχαχα!!

Συμπεθερα να σε ρωτησω, πριν την εγκυμοσυνη οταν περιμενες περιοδο ειχες συμπτωματα? Αν ναι τα εχεις και τωρα μετα την εγκυμοσυνη? Εγω παλια ειχα διαφορα συμπτωματα και τωρα τιποτα.


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια είμαι καλά!!

Συγγνώμη που χάνομαι, αλλά δε σας προλαβαίνω!

Με τη δουλειά και τη μικρή όταν γυρνάω, σε συνδυασμό με τις ναυτίες που ακόμα δε μου έχουν περάσει, υπαρχουν μέρες που δεν προλαβαίνω καθόλου!

Κοαλάκι, διάβασα το μήνυμα σου στο φόρουμ και σε ευχαριστώ πολύ!

Σας φιλώ πολύ όλες!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ήρθα και εγώ!!!!!

γιόλα μου μια χαρά σε βρίσκω!!!!!καλές βουτιές!!!!!!

αγορομαμμη μου ανακουφιστικα λίγο που κ εσένα έτσι σ είπε με τα εμβόλια.

εμείς καλά σε γενικές γραμμές!!!έκανε ένα 37,1 μόνο αλλά μπορεί να μην είναι κ από το εμβόλιο.τεσπα πάντως κοιμάται εμένα κ το πρωί 9.30-11.00 κ το μεσημέρι 2-5παρά.ανάλογα....ε...τώρα ξυπνάει για να φάει κρέμα!!!:-P:-P:-P

πατουσιτσα μου εσυ καλά?????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια είμαι καλά!!

Συγγνώμη που χάνομαι, αλλά δε σας προλαβαίνω!

Με τη δουλειά και τη μικρή όταν γυρνάω, σε συνδυασμό με τις ναυτίες που ακόμα δε μου έχουν περάσει, υπαρχουν μέρες που δεν προλαβαίνω καθόλου!

Κοαλάκι, διάβασα το μήνυμα σου στο φόρουμ και σε ευχαριστώ πολύ!

Σας φιλώ πολύ όλες!!

May μου μαζί πάμε βλέπω. Κι εγώ μία από τα ίδια. Το παιδί και οι ναυτίες είναι ό,τι πρέπει για εξόντωση τελειωτική μετά την δουλειά.

Πότε έχεις ΠΗΤ;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!Ηρθααααααααααααααα!!!

Εχω ξυπνησει απο τις δυομιση αλλα χουζουρευα λιγακι!!!Μαγειρευει ο αντρας μου κι ετσι ειμαι ηρεμη!!!

Κοαλακι μου κοιμηθηκατε ωραια το βραδυ??Ειχε λιγο δροσουλα!!!Το Ομορφοφουρτουνακι μας τι κανει??

Αγορομαμυ μου???Το ζουζουνακι σου??Καλο μπανακι!!!

Patousitsa μου???Ξεκουραστηκες μαναρακι μου??Μπραβο!!Σου βγηκε ολη η ενταση και τωρα θα ηρεμησεις και θα το απολαυσεις!!!!!

Yolitsa μου καλη,το μονο που δεν φοβαμαι ειναι η θαλασσα!!!Εχω γεννηθει κι εχω μεγαλωσει μεσα στη θαλασσα!!!!Αυτους που κανουν μπανιο σε αυτη φοβαμαι!!!!Μη σε ξεγελαει το οτι ειμαι εκτος Αθηνας εδω το καλοκαιρι εχει πολυ κοσμο,ειναι γεματο εξοχικα,κι εκτος αυτου ολη η Αθηνα κατεβαινει για μονοημερες επειδη ειναι 1.30 ωρα μακρυα!!!!

Δεν θα το ρισκαρω Yola μου τουλαχιστον μεχρι τον Σεπτεμβρη!!Εδω δεν εισαι εγκυος και κολας στα καλα καθουμενα!!Ασε που ξερω και δυο τρια περιστατικα αποβολων απο θαλασσα στον 6ο μηνα!!!!

Βεβαια τιποτα δεν ειναι απολυτο!Η φιλη μου ας πουμε στην εγκυμοσυνη της εκανε 70 μπανια και πηγε και γεννησε κι ολα καλα!!!Απλως εγω θεωρω οτι δεν θα παθω και τιποτα ενα καλοκαιρι!!!Και ειδικα μετα την αποβολη.....

Αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη παντα αλλα δεν σημαινει οτι ειναι κι η σωστη!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ήρθα και εγώ!!!!!

γιόλα μου μια χαρά σε βρίσκω!!!!!καλές βουτιές!!!!!!

αγορομαμμη μου ανακουφιστικα λίγο που κ εσένα έτσι σ είπε με τα εμβόλια.

εμείς καλά σε γενικές γραμμές!!!έκανε ένα 37,1 μόνο αλλά μπορεί να μην είναι κ από το εμβόλιο.τεσπα πάντως κοιμάται εμένα κ το πρωί 9.30-11.00 κ το μεσημέρι 2-5παρά.ανάλογα....ε...τώρα ξυπνάει για να φάει κρέμα!!!:-P:-P:-P

πατουσιτσα μου εσυ καλά?????

Ευχαριστώ Θάλεια μου. Υπάρχει πάντως και μια ίωση αυτές τις μέρες με εμετό και πυρετό. Για παρακολούθησέ το.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ήρθα και εγώ!!!!!

γιόλα μου μια χαρά σε βρίσκω!!!!!καλές βουτιές!!!!!!

αγορομαμμη μου ανακουφιστικα λίγο που κ εσένα έτσι σ είπε με τα εμβόλια.

εμείς καλά σε γενικές γραμμές!!!έκανε ένα 37,1 μόνο αλλά μπορεί να μην είναι κ από το εμβόλιο.τεσπα πάντως κοιμάται εμένα κ το πρωί 9.30-11.00 κ το μεσημέρι 2-5παρά.ανάλογα....ε...τώρα ξυπνάει για να φάει κρέμα!!!:-P:-P:-P

πατουσιτσα μου εσυ καλά?????

ναι θαλεια μου, σημασια εχει αργα ή γρηγορα ολα θα τα κανουμε!!! Θα σου στειλω πμ τι μου εχει πει συγκεκριμενα η παιδιατρος και αν θελει και η συμπεθερα της στελνω!!! Τωρα τι να πω, ελπιζω να ειναι για καλο! Παντως στο ιντερνετ που εψαξα πριν δε γραφει οπωσδηποτε καθε μηνα μεχρι να χρονισει αλλα να γινουν καποια συγκεκριμενα εστω και διπλα οποτε μπορει να τελειωνουν και νωριτερα! Ποια κρεμουλα δινεις στον μπεμπουλη??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια είμαι καλά!!

Συγγνώμη που χάνομαι, αλλά δε σας προλαβαίνω!

Με τη δουλειά και τη μικρή όταν γυρνάω, σε συνδυασμό με τις ναυτίες που ακόμα δε μου έχουν περάσει, υπαρχουν μέρες που δεν προλαβαίνω καθόλου!

Κοαλάκι, διάβασα το μήνυμα σου στο φόρουμ και σε ευχαριστώ πολύ!

Σας φιλώ πολύ όλες!!

μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!

υπομονή κ όλα θα περάσουν σιγά σιγά!!!!!!

πατουσιτσα κ εγώ είχα πάρει άλλο μαγιό που να μπει το στήθος!!!ε τώρα πάλι χωραω στα δικαίωμα μου ευτυχώς!!!!

αγορομαμμη μου εγώ εχω πολύ πόνο στη μέση μου πριν μου έρθει περίοδος κ μετά.όταν είχα μείνει έγκυος δεν με παναγε μόνο τσημπιματακια χαμηλά.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια είμαι καλά!!

Συγγνώμη που χάνομαι, αλλά δε σας προλαβαίνω!

Με τη δουλειά και τη μικρή όταν γυρνάω, σε συνδυασμό με τις ναυτίες που ακόμα δε μου έχουν περάσει, υπαρχουν μέρες που δεν προλαβαίνω καθόλου!

Κοαλάκι, διάβασα το μήνυμα σου στο φόρουμ και σε ευχαριστώ πολύ!

Σας φιλώ πολύ όλες!!

Μay μουυυυυυυ!!!Καλως την!!!Πως εισαι??

Κανε υπομονη κοριτσακι μου,εμενα ηδη εχουν αρχισει να σβηνουν οι παλιοναυτιες!!Η μικρη σου??Να μας τη φιλησεις!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!Ηρθααααααααααααααα!!!

Εχω ξυπνησει απο τις δυομιση αλλα χουζουρευα λιγακι!!!Μαγειρευει ο αντρας μου κι ετσι ειμαι ηρεμη!!!

Κοαλακι μου κοιμηθηκατε ωραια το βραδυ??Ειχε λιγο δροσουλα!!!Το Ομορφοφουρτουνακι μας τι κανει??

Αγορομαμυ μου???Το ζουζουνακι σου??Καλο μπανακι!!!

Patousitsa μου???Ξεκουραστηκες μαναρακι μου??Μπραβο!!Σου βγηκε ολη η ενταση και τωρα θα ηρεμησεις και θα το απολαυσεις!!!!!

Yolitsa μου καλη,το μονο που δεν φοβαμαι ειναι η θαλασσα!!!Εχω γεννηθει κι εχω μεγαλωσει μεσα στη θαλασσα!!!!Αυτους που κανουν μπανιο σε αυτη φοβαμαι!!!!Μη σε ξεγελαει το οτι ειμαι εκτος Αθηνας εδω το καλοκαιρι εχει πολυ κοσμο,ειναι γεματο εξοχικα,κι εκτος αυτου ολη η Αθηνα κατεβαινει για μονοημερες επειδη ειναι 1.30 ωρα μακρυα!!!!

Δεν θα το ρισκαρω Yola μου τουλαχιστον μεχρι τον Σεπτεμβρη!!Εδω δεν εισαι εγκυος και κολας στα καλα καθουμενα!!Ασε που ξερω και δυο τρια περιστατικα αποβολων απο θαλασσα στον 6ο μηνα!!!!

Βεβαια τιποτα δεν ειναι απολυτο!Η φιλη μου ας πουμε στην εγκυμοσυνη της εκανε 70 μπανια και πηγε και γεννησε κι ολα καλα!!!Απλως εγω θεωρω οτι δεν θα παθω και τιποτα ενα καλοκαιρι!!!Και ειδικα μετα την αποβολη.....

Αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη παντα αλλα δεν σημαινει οτι ειναι κι η σωστη!!!

Όπως νοιώθεις κοριτσάκι μου. Τώρα όμως με φόβισες κι εμένα... που έκανα καμιά 50αριά στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά προς τον Κορινθιακό κόλπο όχι Αργοσαρωνικό.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι θαλεια μου, σημασια εχει αργα ή γρηγορα ολα θα τα κανουμε!!! Θα σου στειλω πμ τι μου εχει πει συγκεκριμενα η παιδιατρος και αν θελει και η συμπεθερα της στελνω!!! Τωρα τι να πω, ελπιζω να ειναι για καλο! Παντως στο ιντερνετ που εψαξα πριν δε γραφει οπωσδηποτε καθε μηνα μεχρι να χρονισει αλλα να γινουν καποια συγκεκριμενα εστω και διπλα οποτε μπορει να τελειωνουν και νωριτερα! Ποια κρεμουλα δινεις στον μπεμπουλη??

οκ ευχαριστώ αγορομαμμη μου!!!!του δίνω την sinlac που είναι χωρίς γάλα.ευτυχώς σώθηκα με το θερμό φαγητού.τώρα δλδ την εχω ετοιμάσει από της 4 κ την κρατάει ζεστή μέχρι κ 5 ώρες!!!το ίδιο κ στο φάει του.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όπως νοιώθεις κοριτσάκι μου. Τώρα όμως με φόβισες κι εμένα... που έκανα καμιά 50αριά στην πρώτη μου εγκυμοσύνη αλλά προς τον Κορινθιακό κόλπο όχι Αργοσαρωνικό.

Μωρε Yola μου δεν ηθελα να σε τρομαξω,απλα επειδη εχω περασει κι αυτο ισως ειμαι πιο φοβητσιαρα!!!Δεν σημαινει οτι θα συμβει ντε και καλα κατι!!Σου λεω εμενα η φιλη μου με πρηζει για να παω και η ιδια ειναι ζωντανο παραδειγμα!!!Ισως και να ειμαι υπερβολικη,τι να πω!!!Οριστε κι εσυ εκανες στην εγκυμοσυνη σου κι ολα καλα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστώ αγορομαμμη μου!!!!του δίνω την sinlac που είναι χωρίς γάλα.ευτυχώς σώθηκα με το θερμό φαγητού.τώρα δλδ την εχω ετοιμάσει από της 4 κ την κρατάει ζεστή μέχρι κ 5 ώρες!!!το ίδιο κ στο φάει του.

αααα τι θερμο ειναι αυτο? Ειναι ασφαλες? Με ενδιαφερει για τωρα που καλοκαιριαζει και θελουμε να ξεπορτιζουμε και θελω να δω τι θα κανω για το μεσημεριανο του! Για την απογευματινη αμα ειμαστε εξω του βαζω νερο στο θερμο, παιρνω και τη σκονη μαζι και τη φτιαχνω επι τοπου. Τωρα βεβαια τρωμε και γιαουρτακια οποτε σωζομαστε!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

yola μου μια χαρα στα λεει το μποτσακι, δε σημαινει πως ολες θα παθουν κατι! Κανε ο,τι σε κανει να νιωθεις πιο ασφαλης. Κι εγω ξερω πολλες κοπελες που εκαναν και το ευχαριστηθηκαν και δεν επαθαν τιποτα. Ενα ειναι το βεβαιο, οτι δε μπορεις να εισαι σιγουρη αν θα κολλησεις κατι οποτε η αποχη ειναι η μονη σιγουρη λυση!! Εσυ ομως εχεις ηδη το κοριτσακι σου που θα θελει πως και πως να κανετε μαζι μπανακι κ εφοσον δεν ειχες θεμα στην 1η εγκυμοσυνη κανε οπως νιωθεις καλυτερα αφου εχεις το οκ απο τον ντοκτορ!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...