Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

τι να πω συμπεθερα, απλα θα διαφωνησω για τον ιατρικο συλλογο και τα συμφεροντα που εχει με τις φαρμακευτικες και γι'αυτο εμπιστευομαι την παιδιατρο μας που μου τεκμηριωσε γιατι προτιμα καποια εμβολια να τα κανει μετα το χρονο επειδη οι παρενεργειες τους εχουν ενοχοποιηθει για μερικα προβληματακια στην αναπτυξη των παιδιων αλλα στην Ελλαδα φυσικα δε τα λενε κ πολυ. Η παιδιατρος μας ειναι απο το εξωτερικο και ειτε καλως ειτε κακως την εμπιστευομαι σε αυτα τα ζητηματα γιατι με τους Ελληνες ειμαι πολυ καχυποπτη. Με τα εμβολια ειχα διχαστει παρα πολυ γιατι πραγματικα ο καθενας λεει τα δικα του. Ημουν ετοιμη να μη του τα κανω κιολας,με ειχαν τρελανει!! Τον Απριλη τα συζητησα κ με τον γυναικολογο μου που εχει 3 παιδακια και ο ιδιος ειναι στον ιατρικο συλλογο της Αγγλιας και χαρηκα που διαπιστωσα οτι μου ειπε τα ιδια με την παιδιατρο μας χωρις να του εχω πει τη δικη της αποψη. Σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω την παιδιατρο σας, ισα ισα που κανονικα και η δικη μας θα επρεπε να ακολουθει το πρωτοκολλο για να ειμαστε ολοι καλυμμενοι. Απλα στα ιατρικα ζητηματα τους ελληνες τους εχει φοβηθει το ματι μου. Κατα τ'αλλα καλα ειμαστε συμπεθερα, ζεσταινομαστε παααλι. Βλεπω οτι και ο δικος μου παει να τον κοψει τον ενδιαμεσο υπνο,βοηθεια!!!!!!

Το ξερω οτι δεν εχεις προθεση να αμφισβητησεις τον παιδιατρο μας, αλλα εδω τιθεται θεμα υπευθυνοτητας. Και εμενα εχει φοβηθει το ματι μου με τους ελληνες γιατρους αλλα δυστυχως εδω μενουμε και αυτους πρεπει να εμπιστευτουμε αναγκαστικα περα απο 1-2 εξαιρεσεις γιατρων απο το εξωτερικο που ασκουν το επαγγελμα εδω και εχουμε την τυχη να τους εχουμε κοντα μας.

Δλδ τι κανει το μωρο......????? μια κοιμαται τον ενδιαμεσο και μια οχι...???? απο αυτο το καταλαβες...???? η απλα δεν κλεινουν τα ματια του......???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Το ξερω οτι δεν εχεις προθεση να αμφισβητησεις τον παιδιατρο μας, αλλα εδω τιθεται θεμα υπευθυνοτητας. Και εμενα εχει φοβηθει το ματι μου με τους ελληνες γιατρους αλλα δυστυχως εδω μενουμε και αυτους πρεπει να εμπιστευτουμε αναγκαστικα περα απο 1-2 εξαιρεσεις γιατρων απο το εξωτερικο που ασκουν το επαγγελμα εδω και εχουμε την τυχη να τους εχουμε κοντα μας.

Δλδ τι κανει το μωρο......????? μια κοιμαται τον ενδιαμεσο και μια οχι...???? απο αυτο το καταλαβες...???? η απλα δεν κλεινουν τα ματια του......???

τι να πω συμπεθερα, ειναι οπως τα λες απλα εκτιμησα οτι μου ειπε καποια πραγματα που γενικα δε λεγονται. Αλλα ισως ειναι ανευθυνο να μην ακολουθει τα γραμμενα! Ο μικρος κοιμται μονο κανενα 20λεπτο στον ενδιαμεσο απο εκει που κοιμοταν καμια ωρα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

τι να πω συμπεθερα, ειναι οπως τα λες απλα εκτιμησα οτι μου ειπε καποια πραγματα που γενικα δε λεγονται. Αλλα ισως ειναι ανευθυνο να μην ακολουθει τα γραμμενα! Ο μικρος κοιμται μονο κανενα 20λεπτο στον ενδιαμεσο απο εκει που κοιμοταν καμια ωρα!

Καλα εκανες και τα εκτιμησες....!!!!! Και μπραβο της που σας τα ειπε...!!!!!!

Εμενα σημερα εκανε πισωγυρισμα, δλδ κοιμηθηκε τον ενδιαμεσο.

Και εμενα καμια φορα πριν αρχισει να μην θελει τον ενδιαμεσο κοιμοταν μονο 20 λεπτα.

Και υπηρχε και μια περιοδος που παλι για 2 ημερες εκοψε τον ενδιαμεσο και μετα επανηλθε. Και τωρα αυτο εκανε ενω για 2 ημερες τον εκοψε τον ενδιαμεσο σημερα ξανακυλησε για μιαμιση ωρα παρακαλω, αλλα δεν κοιμηθηκε καλα το βραδυ....!!!! Τι να πω...???? εχω μπερδευτει...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως την....

Λουκανικο ε.......????? καλα εκανες και εφαγες.....αφου το ηθελες...!!!!

Μα καλα ολοι φασολακια θα φαμε σημερα....??????

Και εμεις τελικα φαγαμε φασολακια εκτος απο την μαριαννα.

Ζεστηηηηηηηηηηηηηη.....!!!!!!

ε,ναι!!!παρασκευη σημερα....καλοκαιρινο φαγητο ειναι κι ολας...!!!

μια χαρουλα κοαλακι μου!!!!!!!!

Η Μαριανα μας,να τρωωει οτι θελει!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια,

χάρηκα που το Μποτσάκι δεν είχε τίποτα σοβαρό. Περαστικούλια σου!

Καλέ μην φοβάσαι την θάλασσα. Μόνο καλό μπορεί να σου κάνει ειδικά

εσύ που είσαι εκτός Αττικής.

Εγώ θα λείψω μέχρι την Τετάρτη οπότε την Πέμπτη θα ξανακάνω την εμφάνισή μου. Το γράφω για να μην ανησυχήσετε επειδή πάντα με σκέφτεστε:oops:.

Πατουσίτσα μου συγχαρητήρια για την μυτούλα σας. Σιγά που δεν θα εμφανιζόταν. Χάρηκα πολύ. Να είμαστε ήρεμες όλες από εδώ και πέρα.

Αγορομάμυ μου εύχομαι σύντομα να το αλλάξεις σε αγοροκοριτσομάμμυ!!!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα κορίτσια,

χάρηκα που το Μποτσάκι δεν είχε τίποτα σοβαρό. Περαστικούλια σου!

Καλέ μην φοβάσαι την θάλασσα. Μόνο καλό μπορεί να σου κάνει ειδικά

εσύ που είσαι εκτός Αττικής.

Εγώ θα λείψω μέχρι την Τετάρτη οπότε την Πέμπτη θα ξανακάνω την εμφάνισή μου. Το γράφω για να μην ανησυχήσετε επειδή πάντα με σκέφτεστε:oops:.

Πατουσίτσα μου συγχαρητήρια για την μυτούλα σας. Σιγά που δεν θα εμφανιζόταν. Χάρηκα πολύ. Να είμαστε ήρεμες όλες από εδώ και πέρα.

yola μου,καλησπερα!!!!!καλα εισαι??????????:D:D:D:D:D

διακοπες να φανταστω????????????????:D:D:D:D:D

οπου και να πατε να τα περασετε τελεια!!!!!!!!

καλα εκανες και μας ενημερωσες!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σε ευχαριστω πολυ yola μου!!!να σαι καλα!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα εκανες και τα εκτιμησες....!!!!! Και μπραβο της που σας τα ειπε...!!!!!!

Εμενα σημερα εκανε πισωγυρισμα, δλδ κοιμηθηκε τον ενδιαμεσο.

Και εμενα καμια φορα πριν αρχισει να μην θελει τον ενδιαμεσο κοιμοταν μονο 20 λεπτα.

Και υπηρχε και μια περιοδος που παλι για 2 ημερες εκοψε τον ενδιαμεσο και μετα επανηλθε. Και τωρα αυτο εκανε ενω για 2 ημερες τον εκοψε τον ενδιαμεσο σημερα ξανακυλησε για μιαμιση ωρα παρακαλω, αλλα δεν κοιμηθηκε καλα το βραδυ....!!!! Τι να πω...???? εχω μπερδευτει...!!!!!!!

πωπω τι μας περιμενει!!!!!!!:shock::shock::shock::shock:

χααχαχαχχαχαχα!!!ετσι θα μας πεταχτουν και σε μας τα ματια εξω!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

yola μου,καλησπερα!!!!!καλα εισαι??????????:D:D:D:D:D

διακοπες να φανταστω????????????????:D:D:D:D:D

οπου και να πατε να τα περασετε τελεια!!!!!!!!

καλα εκανες και μας ενημερωσες!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

σε ευχαριστω πολυ yola μου!!!να σαι καλα!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Διακοπές λόγω τριημέρου και είπαμε μια που κάνουμε τα έξοδα να κάτσουμε λίγο παραπάνω. Έχω την μικρή που τελείωσε το νήπιο και όσο ναναι το παιδάκι μέχρι τον Αύγουστο δεν μπορεί να την βγάλει στο σπίτι. Άντε αύριο λέω να κάνω και το πρώτο μου μπάνιο σαν έγκυος για δεύτερη φορά. Μου έχει έρθει η όρεξη ενώ μέχρι τώρα δεν με τράβαγε. Θα σας πω πώς ένοιωσα.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

πωπω τι μας περιμενει!!!!!!!:shock::shock::shock::shock:

χααχαχαχχαχαχα!!!ετσι θα μας πεταχτουν και σε μας τα ματια εξω!!!!!!!

Α, δεν είναι σίγουρο αυτό. Εξαρτάται από το παιδάκι. Εγώ δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου που λέω έχε γούστο το δεύτερο να μου αλλάξει τα φώτα.:P


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Διακοπές λόγω τριημέρου και είπαμε μια που κάνουμε τα έξοδα να κάτσουμε λίγο παραπάνω. Έχω την μικρή που τελείωσε το νήπιο και όσο ναναι το παιδάκι μέχρι τον Αύγουστο δεν μπορεί να την βγάλει στο σπίτι. Άντε αύριο λέω να κάνω και το πρώτο μου μπάνιο σαν έγκυος για δεύτερη φορά. Μου έχει έρθει η όρεξη ενώ μέχρι τώρα δεν με τράβαγε. Θα σας πω πώς ένοιωσα.

Γιολιτσα μου καλα να περασετε και να ξεκουραστειτε οσο μπορειτε.

Καντε και μια βουτια και για εμας.....

Καλα εκανες που μας το ειπες, γιατι οντως θα ανησυχουσαμε.....!!!!

Φιλακια στη μικρη σου και βαλτην να φιλησει και την κοιλιτσα σου, να παρει φιλακι και το αλλο μωρακι σου...!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιολιτσα μου καλα να περασετε και να ξεκουραστειτε οσο μπορειτε.

Καντε και μια βουτια και για εμας.....

Καλα εκανες που μας το ειπες, γιατι οντως θα ανησυχουσαμε.....!!!!

Φιλακια στη μικρη σου και βαλτην να φιλησει και την κοιλιτσα σου, να παρει φιλακι και το αλλο μωρακι σου...!!!!!!

Ευχαριστώ, Κοαλάκι. Όντως χρειάζομαι ξεκούραση και γιαυτό πήρα κι άλλες 2 μέρες άδεια. Δεν μπορούσα με τίποτα να σηκωθώ σήμερα. Θέλω να ξεφύγω λίγο από το γραφείο και τα air-conditions. Έχω πάθει ζημιά με την ιγμορίτιδα. Είμαι συνέχεια με ένα χαρτομάντιλο στο χέρι να φυσάω την μύτη μου.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, Κοαλάκι. Όντως χρειάζομαι ξεκούραση και γιαυτό πήρα κι άλλες 2 μέρες άδεια. Δεν μπορούσα με τίποτα να σηκωθώ σήμερα. Θέλω να ξεφύγω λίγο από το γραφείο και τα air-conditions. Έχω πάθει ζημιά με την ιγμορίτιδα. Είμαι συνέχεια με ένα χαρτομάντιλο στο χέρι να φυσάω την μύτη μου.

Μεγαλο λουκι η ιγμοριτιδα, εχω και εγω αλλα ευτυχως εχει να με πιασει χρονια. Δεν θυμαται ουτε η μανα μου ποσες ενεσεις εχω φαει απο μωρο στον πωπο για την ιγμοριτιδα.

Τοτε καλο θα σου κανουν τα μπανια.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

δελφινακι στην παραλια!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!

κοριτσια ρωτησα και εγω το γιατρο μου σημερα για μπανακια.πριν λιγο συγκεκριμενα και μου ειπε μπανια κανε οσα θες!!!αρκει να μην εχει πολυ κοσμο,και ωρες μετα τις 5 το απογευμα κατω απο τον ισκιο!!!

απο βδομαδ λεω να ξειμησω μπανακια!!!αρκει να μη φυσαει!!!γιατι εχει πολυ αερα!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ηρθα κι εγω παλι,ανελαβε τον ταρζαν ο μπαμπας να ευχαριστηθω ενα καφε και λιγη τηλεοραση που εχουμε ξεχασει τι σημαινει πλεον!! Συμπεθερα ισως δε στον κοψει ακομα τον ενδιαμεσο και απλα να περναει φαση τωρα με τις ζεστες και τα δοντια. Εγω απο τη μια λεω ας κοψει τον ενδιαμεσο, μου αρκει που αρχισε να κοιμαται καλα το πρωι, 10:10 ξυπνησαμε σημερα ευτυχως και τη νυχτα τιποτα παλι ευτυχως. Yola μου καλα να περασετε και οσο για το nickname μακαριιιιιιι!! Φιλια στο παιδακι σου κ καλες βουτιες!! patousitsa και μποτσακι αντε να ξεκινησετε κι εσεις τις βουτιες! εγω περυσι δεν εκανα καθολου αλλα ημουν καθε μερα στην παραλια με το μαγιω μου στον ισκιο, αντε να πηγαινα να βραχω στην ντουζιερα του μαγαζιου! Ημουν στο τελος της εγκυμοσυνης και δε ρισκαρα να κολλησω κανενα μικροβιο και επισης μου ειχε πει ο γιατρος εκτος απο ενα σωρο αλλα που θα επρεπε να προσεξω στην παραλια να προσεχω αν ηταν κρυο το νερο μπορει να μου εφερνε συσπασεις και επειδη τον εχω και μακρυα το γιατρο δε το διακινδυνευσα. Εσεις ειστε στην αρχη, δεν θα εχετε θεμα συσπασεων, ο,τι σας ειπαν οι γιατροι σας!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

δελφινακι στην παραλια!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχα!!!

κοριτσια ρωτησα και εγω το γιατρο μου σημερα για μπανακια.πριν λιγο συγκεκριμενα και μου ειπε μπανια κανε οσα θες!!!αρκει να μην εχει πολυ κοσμο,και ωρες μετα τις 5 το απογευμα κατω απο τον ισκιο!!!

απο βδομαδ λεω να ξειμησω μπανακια!!!αρκει να μη φυσαει!!!γιατι εχει πολυ αερα!!!!!!!!!

Άντε καλά μπανάκια. Μέχρι αύριο το μεσημέρι θα έχει αέρα. Αν πας το απόγευμα και την Κυριακή θα είναι σούπερ. Χαίρομαι που σου είπε οκ. Πήρες ειδικό μαγιό ή θα βάλεις τα δικά σου;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...