Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

αστα να πανε... εχω βαρεθει να τους παρακολουθω γιατι δεν εχει κανενα νοημα. Ο,τι και να λεμε εμεις αυτοι εχουν τα δικα τους πλανα. Κοριτσακια μου βγαινω. Ταισα τωρα τον μικρουλη κ θα ετοιμαστω κι εγω για υπνο!!! Σας φιλω ολες, καληνυχτες!!!

Καληνυχτα καλο μου κοριτσακι!!!!Να εχετε μια ηρεμη και ξεκουραστη νυχτα!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια πηγατε για νανακια???????

εγω τωρα ξυπνησα....κοιμηθηκα αρκετες ωρες.....

μποτσακι μου εισαι μεσα?????

μην αγχωνεσαι!!!!μια χαρα ειναι ο μπεμπακος σου!!!!!!!!κωλοτουμπιτσες κανει!!!!αχαχαχαχαχαχα!!!!σε 6 μερουλες θα τον δεις!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ....κοριτσια δεν σα προλαβα...λογικο....καλο ξημερωμα να εχουμε!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!εγω μεσημερακι θα μπω...κλασικα!κατα τις 3!!!!!

καληνυχτουδια και πολλα φιλακια σε εσας και στα μωρακια σας!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

πολυ κοντα Θαλεια μου ειναι, 5 λεπτα με το αυτοκινητο, οσες βουτιες θελετε...!! Γενικα τα θελω κοντα κοντα τωρα που ειμαι "ζεστη" αλλα και ο αντρουλης μου ειναι 42 οποτε δε μας παιρνει πολυ αναμονη!!

α... ωραία μια χαρά κοντά είστε!!!!

τότε οκ ....έχεις δίκιο.εγώ είμαι 24 κ ο άντρας μου κλείνει τα 30 τον σεπτέμβρη ...οπότε εντάξει...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειστε, θρεφταρια...!!!! Εφοσον δεν ειναι το αυτακι μαλλν οπως ειπαμε ειναι προεορτια δοντιων που απλα αντανακλουν στα αυτακια...ευχομαι γρηγορα να βγουν τα ατιμα.....!!!!!!

Θαλειτσα τι εννοεις "τελος για τον χρονο αυτο"....????? απο εμβολια.....?????

Μου απαντας αυριο.....καλη σου νυχτα και καλη ξεκουραση, φιλια στο μωρουλινι σου......!!!!!!!

ναι για τα εμβόλια εννοώ!έχουμε τον ιούλιο άλλο ένα κ μετά τον γενάρη μάλλον.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα!!!!!!!!καλημέρα σε όλες κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

τι κάνετε????????εμείς καλά είμαστε,ευτυχώς δεν έχει ανεβάσει πυρετό ακόμα από το εμβόλιο ...κ μάλλον θα ξανά κοιμηθεί λίγο τώρα από ότι φαίνεται.

εγώ πονάω αρκετά οπότε πήρα παυσιπονο:-(!δεν την γλυτωσα !!!!!!

μποτσακι μου ναι τελικά από τα δόντια είναι,έκανε κ 37,3 στην παιδίατρο πριν το εμβόλιο έχει πάλι κ το μπουκωμα άρα.....οκ.

πατουσιτσα μου μόνο για 3 ώρες δεν πηγές για ύπνο!!!!απορώ κοιμηθηκες πάλι μετά????τεσπα καλά κάνεις κοιμησου όσο μπορείς τώρα!!!!!γιατί μετά.......

αγορομαμμη μου μια χαρά με τις βουτιτσες!!!!τέλεια!!!!!!

κοαλακι μου μπράβο που είναι μια χαρά το μαριαννακι μας!!!!!!!!

αυτα παω να φτιάξω το φάει το μωρού,το δικό μας(φασολακια) κ να καθαρίσω κ τα λέμε μετά!!!!φιλάκια!!!!:-P:-P:-P:-P;-):wink:;-):wink::-P:-P:-P:-P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!!!!!!καλημέρα σε όλες κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

τι κάνετε????????εμείς καλά είμαστε,ευτυχώς δεν έχει ανεβάσει πυρετό ακόμα από το εμβόλιο ...κ μάλλον θα ξανά κοιμηθεί λίγο τώρα από ότι φαίνεται.

μποτσακι μου ναι τελικά από τα δόντια είναι,έκανε κ 37,3 στην παιδίατρο πριν το εμβόλιο έχει πάλι κ το μπουκωμα άρα.....οκ.

πατουσιτσα μου μόνο για 3 ώρες δεν πηγές για ύπνο!!!!απορώ κοιμηθηκες πάλι μετά????τεσπα καλά κάνεις κοιμησου όσο μπορείς τώρα!!!!!γιατί μετά.......

αγορομαμμη μου μια χαρά με τις βουτιτσες!!!!τέλεια!!!!!!

κοαλακι μου μπράβο που είναι μια χαρά το μαριαννακι μας!!!!!!!!

αυτα παω να φτιάξω το φάει το μωρού,το δικό μας(φασόλια) κ να καθαρίσω κ τα λέμε μετά!!!!φιλάκια!!!!:-P:-P:-P:-P;-):wink:;-):wink::-P:-P:-P:-P

Καλημερα.....κοριτσοπουλα.!!!!!

Τι κανετε...?????

Θαλειτσα και εσεις μπουκωμα...????? να ξερεις ο πυρετος και η ανησυχια απο το εμβολιο μπορει να κρατησουν μεχρι και 5ημερες, εμενα ευτυχως ουτε και στα εμβολια κανει δεκατα και πυρετο. Σε ρωτησα για τα εμβολια γιατι μου φανηκε περιεργο που τα σταματατε ενω εχει αλλαξει το πρωτοκολλο βαση ιατρικου συλλογου και πλεον ολο τον πρωτο χρονο κανουν τα μωρακια εμβολια.

Συμπεθερουλα ξυπνησατε.....????????

Μποτσακι και πατουσιτσα νανακια κανετε...?????

Και εγω παω να κανω το μωρο φρουτοκρεμα και το μεσημερι θα φαει φασολια κιτρινα με κρεας.....


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

:confused:τι να σ πω δεν ξέρω!κ εγώ έτσι νόμιζα αλλά μου το είπε χθες ότι μέχρι τον 7ο μήνα κ μετά όταν θα ναι 13μηνών περίπου.με προβληματισες τώρα???:confused:??!??:confused::confused:

όσο για τον πυρετό το γνωρίζω αλλά αυτό που είχε κάνει στη γιατρό ήταν πριν το εμβόλιο.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

:confused:τι να σ πω δεν ξέρω!κ εγώ έτσι νόμιζα αλλά μου το είπε χθες ότι μέχρι τον 7ο μήνα κ μετά όταν θα ναι 13μηνών περίπου.με προβληματισες τώρα???:confused:??!??:confused::confused:

όσο για τον πυρετό το γνωρίζω αλλά αυτό που είχε κάνει στη γιατρό ήταν πριν το εμβόλιο.

Μην αγχωνεσαι, οταν ξαναπας για του ιουλιου το εμβολιο διευκρινησε το.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο εμας!!!! τι κανετε τσαπερδονες?? Θαλεια μου εχετε καιρο εσεις με τον αντρουλη σου,χαλαρα!! Κι εμεις με τα εμβολια το ιδιο προγραμμα ακριβως! Εχουμε τελειωσει απο 7 μηνων αν θυμαμαι καλα, δεν εχω προχειρο το βιβλιαριο! Καλε τι ζεστη σημερα!!!! ουφφφφ!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα το θεμα με τα εμβολια πολυ μεγαλο ζητημα κοριτσια. Εχουμε παει σε 2 διαφορετικους παιδιατρους, ο ενας μας ελεγε να μη τα κανουμε ολα και κατι τετοια και τελικα ακολουθουμε την σταθερη μας παιδιατρο που μας εχει τεκμηριωσει γιατι γινονται τα εμβολια με συγκεκριμενη σειρα. Τωρα αυτο με τη νομοθεσια δε το γνωριζω αλλα αν κατσω να ψαξω κι αυτο ακρη δε θα βγαλω! Καθε παιδιατρος ακολουθει τη δικη του τακτικη. Ισως εμεις ξεμπερδεψαμε νωριτερα επειδη καποια τα καναμε διπλα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα το θεμα με τα εμβολια πολυ μεγαλο ζητημα κοριτσια. Εχουμε παει σε 2 διαφορετικους παιδιατρους, ο ενας μας ελεγε να μη τα κανουμε ολα και κατι τετοια και τελικα ακολουθουμε την σταθερη μας παιδιατρο που μας εχει τεκμηριωσει γιατι γινονται τα εμβολια με συγκεκριμενη σειρα. Τωρα αυτο με τη νομοθεσια δε το γνωριζω αλλα αν κατσω να ψαξω κι αυτο ακρη δε θα βγαλω! Καθε παιδιατρος ακολουθει τη δικη του τακτικη. Ισως εμεις ξεμπερδεψαμε νωριτερα επειδη καποια τα καναμε διπλα!

Και εμεις κανουμε διπλα αλλα εχουμε μεχρι τον χρονο. Και τη διαταξη την ειδα γραμμενη, υπογεγραμμενη-σφραγισμενη και απαραιτητως τοιχοκολλημενη στον παιδιατρο μας. Γιαυτο και ανεφερθηκα στο πρωτοκολλο βασει ιατρικου συλλογου και εοφ. Περα απο αυτα ειναι γεγονος οτι καθε παιδιατρος ακολουθει μια "δικη"του τακτικη αλλα καμια φορα αναρωτιεμαι γιατι ειναι κατω απο την ομπρελα του ιατρικου συλλογου αν ειναι ο καθενας να κανει αυτο που "θελει".

Για αλλη μια φορα λοιπον αποδεικνυεται περιτρανα οτι ΚΑΙ το συστημα υγειας δεν λειτουργει σωστα και υπευθυνα.

Ναι ναι πολυ ζεστη συμπεθερα......!!!!!!!

Θα πατε για μπανακι...????

Τι κανει ο μικρουλης...??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!!!!!καλα εισαστε????????εγω καλα!κοιμηθηκα στο φτερο χθες βραδυ!!!και σημερα ξυπνησα νωρις!!!!!

ειπα στον συζηγο χθες:τρεχα!!!!πειναω!!!πηγαινε στα εβερεστ για σαντουιτς!

τι να κανε ο καψερος.....πηγε!!!!!

μου βαλε και λουκανικο χωριατικο μεσα...το οποιο δεν ηταν και πολυ καλοψημενο κοριτσια....αλλα το καταβροχθησα!!!πεινουσα πολυ!!!!!!!!τωρα κανω φασολακια!!!!

θαλεια μου,εκανε εμβολιο ο μπεμπακος μας???????αχ μωρε η ψυχουλα...εκλαψε???μπορει να μην κανει και πυρετο!!!ειναι στο παιδι!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!

κοαλακι μου,τι κανει η φουρτουνα μας??????καλα ειναι???????

αγορομαμυ μου,καλα εισαι?????θα πατε για μπανακι σημερα????????ο μπεμπακος καλα ειναι??????/

μποτσακι μου,κοιμασαι?????????????????ξυπνα και εσυ σιγα σιγα!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!!!!!καλα εισαστε????????εγω καλα!κοιμηθηκα στο φτερο χθες βραδυ!!!και σημερα ξυπνησα νωρις!!!!!

ειπα στον συζηγο χθες:τρεχα!!!!πειναω!!!πηγαινε στα εβερεστ για σαντουιτς!

τι να κανε ο καψερος.....πηγε!!!!!

μου βαλε και λουκανικο χωριατικο μεσα...το οποιο δεν ηταν και πολυ καλοψημενο κοριτσια....αλλα το καταβροχθησα!!!πεινουσα πολυ!!!!!!!!τωρα κανω φασολακια!!!!

θαλεια μου,εκανε εμβολιο ο μπεμπακος μας???????αχ μωρε η ψυχουλα...εκλαψε???μπορει να μην κανει και πυρετο!!!ειναι στο παιδι!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!

κοαλακι μου,τι κανει η φουρτουνα μας??????καλα ειναι???????

αγορομαμυ μου,καλα εισαι?????θα πατε για μπανακι σημερα????????ο μπεμπακος καλα ειναι??????/

μποτσακι μου,κοιμασαι?????????????????ξυπνα και εσυ σιγα σιγα!!!!!!

Καλως την....

Λουκανικο ε.......????? καλα εκανες και εφαγες.....αφου το ηθελες...!!!!

Μα καλα ολοι φασολακια θα φαμε σημερα....??????

Και εμεις τελικα φαγαμε φασολακια εκτος απο την μαριαννα.

Ζεστηηηηηηηηηηηηηη.....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις κανουμε διπλα αλλα εχουμε μεχρι τον χρονο. Και τη διαταξη την ειδα γραμμενη, υπογεγραμμενη-σφραγισμενη και απαραιτητως τοιχοκολλημενη στον παιδιατρο μας. Γιαυτο και ανεφερθηκα στο πρωτοκολλο βασει ιατρικου συλλογου και εοφ. Περα απο αυτα ειναι γεγονος οτι καθε παιδιατρος ακολουθει μια "δικη"του τακτικη αλλα καμια φορα αναρωτιεμαι γιατι ειναι κατω απο την ομπρελα του ιατρικου συλλογου αν ειναι ο καθενας να κανει αυτο που "θελει".

Για αλλη μια φορα λοιπον αποδεικνυεται περιτρανα οτι ΚΑΙ το συστημα υγειας δεν λειτουργει σωστα και υπευθυνα.

Ναι ναι πολυ ζεστη συμπεθερα......!!!!!!!

Θα πατε για μπανακι...????

Τι κανει ο μικρουλης...??????

τι να πω συμπεθερα, απλα θα διαφωνησω για τον ιατρικο συλλογο και τα συμφεροντα που εχει με τις φαρμακευτικες και γι'αυτο εμπιστευομαι την παιδιατρο μας που μου τεκμηριωσε γιατι προτιμα καποια εμβολια να τα κανει μετα το χρονο επειδη οι παρενεργειες τους εχουν ενοχοποιηθει για μερικα προβληματακια στην αναπτυξη των παιδιων αλλα στην Ελλαδα φυσικα δε τα λενε κ πολυ. Η παιδιατρος μας ειναι απο το εξωτερικο και ειτε καλως ειτε κακως την εμπιστευομαι σε αυτα τα ζητηματα γιατι με τους Ελληνες ειμαι πολυ καχυποπτη. Με τα εμβολια ειχα διχαστει παρα πολυ γιατι πραγματικα ο καθενας λεει τα δικα του. Ημουν ετοιμη να μη του τα κανω κιολας,με ειχαν τρελανει!! Τον Απριλη τα συζητησα κ με τον γυναικολογο μου που εχει 3 παιδακια και ο ιδιος ειναι στον ιατρικο συλλογο της Αγγλιας και χαρηκα που διαπιστωσα οτι μου ειπε τα ιδια με την παιδιατρο μας χωρις να του εχω πει τη δικη της αποψη. Σε καμια περιπτωση δεν αμφισβητω την παιδιατρο σας, ισα ισα που κανονικα και η δικη μας θα επρεπε να ακολουθει το πρωτοκολλο για να ειμαστε ολοι καλυμμενοι. Απλα στα ιατρικα ζητηματα τους ελληνες τους εχει φοβηθει το ματι μου. Κατα τ'αλλα καλα ειμαστε συμπεθερα, ζεσταινομαστε παααλι. Βλεπω οτι και ο δικος μου παει να τον κοψει τον ενδιαμεσο υπνο,βοηθεια!!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...