Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλουτσικη ηταν εχει κυμα αυτες τις μερες δυστυχως. καλα ειναι ο μικρουλης,κοιμαται!! η Μαριαννα κι εκεινη στην αγκαλια του Μορφεα? Ειναι ανησυχη σημερα? Μηπως περα απο τα δοντια περνα και αλμα αναπτυξης?

Ναι κοιμαται και η μαριαννα...

Πραγματικα δεν ξερω συμπεθερα επειδη συνεπεσαν και τα δοντια, θεωρω ομως οτι το αλμα το εχει περασει σε αυτο το σταδιο γιατι πραγματα που εκανε στον υπνο της πλεον δεν τα κανει, απλα ειναι ανησυχη...

Δλδ ενω πριν 2-3εβδομαδες μπουσουλουσε κυριολεκτικα στον υπνο της τώρα δεν το κανει...που σημαινει οτι το εχει περασει...

Το μεσημερι κοιμηθηκε πολυ ευκολα χωρις ιδιατερη ανησυχια απο τις 2μιση μεχρι τις 6, επαθα πλακα οταν ειδα το ρολοι, δεν με εχει συνηθισει σε τοσο μεγαλη σιεστα ΑΛΛΑ εχει ακριβως 2 μερες που κοψαμε ΕΝΤΕΛΩΣ τον ενδιαμεσο και πηγαινει κατευθειαν για σιεστα. Τωρα εαν προσθεσουμε τη ζεστη, τα δοντια που "χτυπανε" κυριως το βραδυ μιας που το μωρο "ησυχαζει" για υπνο και δεν αποσπαται η προσοχη του με παιχνιδια, βολτες κλπ για να ξεχαστει απο τον πονο τοτε η ανησυχια ειναι δικιολογημενη....κατα την ταπεινη και προσωπικη μου γνωμη...!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καληνυχτα θαλεια μου!!! φιλια στον μπεμπουκο!!!

τσαπερδονες οι υπολοιπες καλα ειστε??

Ολα καλα αγορομαμυ μου!!!!!Ολη μερα ψηθηκαμε αλλα τωρα οπως λεει και το κοαλακι ειναι τελεια,γιατι εχει ενα αερακι τοσο ωραιο που μας δροσιζει!!!Εχω ανοιξει ολα τα παραθυρα και ειμαι και στον τριτο και ειναι τελεια!!!Ετσι θα κοιμηθουμε αποψε!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραια δροσουλα ε...???? μια χαρα θα κοιμηθουμε αποψε...!!!!! Ελπιζω δλδ...!!!!

Καλεεεεεεεεεεε (τα) πατουσακια που ειναι.....???? κοιμουνται ακομη...?????

Ναι ναι αλλο πραγμα σου λεω κι εγω που ειμαι χαβουζουλα!!!χαχαχαχαχαααααα!!!

Θα ηταν πολυ κουρασμενη,μονο και μονο το αγχος φτανει!!!!Δεν τη βλεπω να ξυπναει,θα ονειρευεται το βλασταρακι της το μαναρι μου!!!Τωρα θα της βγει και η ενταση που ενιωθε και θα ηρεμησει το κοριτσακι μας!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι αλλο πραγμα σου λεω κι εγω που ειμαι χαβουζουλα!!!χαχαχαχαχαααααα!!!

Θα ηταν πολυ κουρασμενη,μονο και μονο το αγχος φτανει!!!!Δεν τη βλεπω να ξυπναει,θα ονειρευεται το βλασταρακι της το μαναρι μου!!!Τωρα θα της βγει και η ενταση που ενιωθε και θα ηρεμησει το κοριτσακι μας!!!!

Αααχ...!!!!! Αυτα τα αγχη...!!!!!

Δεν θα μας αφησουν ποτε, δεν μας βαρεθηκαν...????? αμαν πια...!!!!!

Μποτσακι μου εσυ στις 27του μηνα θα πας να δεις τον αγοραρο σου...????? αν θυμαμαι καλα...?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι κοιμαται και η μαριαννα...

Πραγματικα δεν ξερω συμπεθερα επειδη συνεπεσαν και τα δοντια, θεωρω ομως οτι το αλμα το εχει περασει σε αυτο το σταδιο γιατι πραγματα που εκανε στον υπνο της πλεον δεν τα κανει, απλα ειναι ανησυχη...

Δλδ ενω πριν 2-3εβδομαδες μπουσουλουσε κυριολεκτικα στον υπνο της τώρα δεν το κανει...που σημαινει οτι το εχει περασει...

Το μεσημερι κοιμηθηκε πολυ ευκολα χωρις ιδιατερη ανησυχια απο τις 2μιση μεχρι τις 6, επαθα πλακα οταν ειδα το ρολοι, δεν με εχει συνηθισει σε τοσο μεγαλη σιεστα ΑΛΛΑ εχει ακριβως 2 μερες που κοψαμε ΕΝΤΕΛΩΣ τον ενδιαμεσο και πηγαινει κατευθειαν για σιεστα. Τωρα εαν προσθεσουμε τη ζεστη, τα δοντια που "χτυπανε" κυριως το βραδυ μιας που το μωρο "ησυχαζει" για υπνο και δεν αποσπαται η προσοχη του με παιχνιδια, βολτες κλπ για να ξεχαστει απο τον πονο τοτε η ανησυχια ειναι δικιολογημενη....κατα την ταπεινη και προσωπικη μου γνωμη...!!!!!!!

ε τοτε ναι οπως τα περιγραφεις ειναι τα δοντακια που την κανουν ετσι. Τουλαχιστον εχουν φυγει τα πολλα και ξεμπερδευετε. Εγω φοβαμαι οτι πανω που γινεται πολυ καλος ο υπνος θα ερθουν τα δοντια και θα χαλασει παλι! Δε βαριεσαι!! Καλε βλεπετε ειδησεις τι γινεται παλι? Μας βλεπω για εκλογες ουφ!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε ναι οπως τα περιγραφεις ειναι τα δοντακια που την κανουν ετσι. Τουλαχιστον εχουν φυγει τα πολλα και ξεμπερδευετε. Εγω φοβαμαι οτι πανω που γινεται πολυ καλος ο υπνος θα ερθουν τα δοντια και θα χαλασει παλι! Δε βαριεσαι!! Καλε βλεπετε ειδησεις τι γινεται παλι? Μας βλεπω για εκλογες ουφ!

Αυτο ακριβως....δε βαριεσαι....

Τιποτα δεν θελω να σκεφτομαι σαν δεδομενο γιατι.....μωρακια ειναι και περνανε φασεις...!!!!!

Εγω δεν βλεπω ειδησεις αλλα το μεσημερι που τυχαια η μαριαννα ανοιξε την τηλεοραση με το τηλεκοντρολ πηρε κατι το ματι μου στους τιτλους...!!!!!!

Αμαν και αυτοι......περιμεναν να κλεισουν την ερτ για να καταλαβουν το κακο που συνεχιζουν να κανουν στον λαο....με τον εναν η τον αλλον τροπο και δε μιλαω βεβαια γιαυτους που τοοοοσο καιρο τα "επαιρναν" χοντρα στην ερτ αλλα για ολους τους υπολοιπους, για τον λαο....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αααχ...!!!!! Αυτα τα αγχη...!!!!!

Δεν θα μας αφησουν ποτε, δεν μας βαρεθηκαν...????? αμαν πια...!!!!!

Μποτσακι μου εσυ στις 27του μηνα θα πας να δεις τον αγοραρο σου...????? αν θυμαμαι καλα...?????

Ναι Κοαλακι μου!!!Και να σου πω κατι που δεν σας εχω ξαναπει????

ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!χαχαχαχαχαχαχααααααααα!!!

Αληθεια εχω!!!Δεν ξερω τι γινεται εκει μεσα!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλακια.....θα παω για νανακια....!!!!

Σημερα αδιαθετησα και πονουσε λιγο η κοιλια μου και λεω να παω να ξεκουραστω....εχει και δροσουλα, μια χαρα...!!!!!

Καληνυχτα και καλη ξεκουραση, φιλακια στα μωρακια σας...!!!!

Θα τα πουμε αυριο......


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως....δε βαριεσαι....

Τιποτα δεν θελω να σκεφτομαι σαν δεδομενο γιατι.....μωρακια ειναι και περνανε φασεις...!!!!!

Εγω δεν βλεπω ειδησεις αλλα το μεσημερι που τυχαια η μαριαννα ανοιξε την τηλεοραση με το τηλεκοντρολ πηρε κατι το ματι μου στους τιτλους...!!!!!!

Αμαν και αυτοι......περιμεναν να κλεισουν την ερτ για να καταλαβουν το κακο που συνεχιζουν να κανουν στον λαο....με τον εναν η τον αλλον τροπο και δε μιλαω βεβαια γιαυτους που τοοοοσο καιρο τα "επαιρναν" χοντρα στην ερτ αλλα για ολους τους υπολοιπους, για τον λαο....!!!!!!!

Κι εγω τωρα αυτο κοιτουσα,γιατι εγω δεν ανοιγω τηλεοραση,αλλα οταν ειναι ο αντρας μου εδω οπως σημερα την ανοιγει και αναγκαστικα χαζευω η ακουω!!!!

Αυτο λεω κι εγω τοσος ανεργος κοσμακης εχει βγει στους δρομους κι αλλοι εχουν αυτοκτονησει απο απελπισια!!Επρεπε να κλεισει η ερτ για να πεσει η κυβερνηση!!Τετοιοι ειμαστε,λυπαμαι!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι Κοαλακι μου!!!Και να σου πω κατι που δεν σας εχω ξαναπει????

ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ!!!!!χαχαχαχαχαχαχααααααααα!!!

Αληθεια εχω!!!Δεν ξερω τι γινεται εκει μεσα!!

Τιποτα να μην εχεις.....ξερω οτι δεν γινεται αλλα προσπαθησε....!!!!

Μια χαρα ειστε....!!!!!! Και εσυ καλυτερα και ο μπεμπαρος ΕΚΕΙ.....!!!!!!!

Πλησιαζουν οι μερες, θα πας να το δεις, να τον χαρεις και μετα θα γελανε και τα αυτια σου απο τη χαρα σου, σαν την πατουσιτσα....!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλακια.....θα παω για νανακια....!!!!

Σημερα αδιαθετησα και πονουσε λιγο η κοιλια μου και λεω να παω να ξεκουραστω....εχει και δροσουλα, μια χαρα...!!!!!

Καληνυχτα και καλη ξεκουραση, φιλακια στα μωρακια σας...!!!!

Θα τα πουμε αυριο......

Αντε να ξεκουραστεις κοριτσακι μου,θα απολαυσεις τον υπνο σου σημερα με τη δροσουλα!!!Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε σενα και στο καλο μας Μαριαννακι!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα να μην εχεις.....ξερω οτι δεν γινεται αλλα προσπαθησε....!!!!

Μια χαρα ειστε....!!!!!! Και εσυ καλυτερα και ο μπεμπαρος ΕΚΕΙ.....!!!!!!!

Πλησιαζουν οι μερες, θα πας να το δεις, να τον χαρεις και μετα θα γελανε και τα αυτια σου απο τη χαρα σου, σαν την πατουσιτσα....!!!!!!

Μακαριιιιιιιιιιιιι!!!!Απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι καλο μου κοαλακι!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε... εχω βαρεθει να τους παρακολουθω γιατι δεν εχει κανενα νοημα. Ο,τι και να λεμε εμεις αυτοι εχουν τα δικα τους πλανα. Κοριτσακια μου βγαινω. Ταισα τωρα τον μικρουλη κ θα ετοιμαστω κι εγω για υπνο!!! Σας φιλω ολες, καληνυχτες!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...