Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

μποτσακι μου.ουτε μου ειπε ουτε τον ρωτησα!!!!ξεχασα παλι!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

την αλλη πεμπτη θα το θυμηθω!!!!!!!!!

Δεν ειναι αυτο!!!Ειναι που εχουμε στο μυαλο μας να ειναι τα παιδακια μας καλα και δεν μας νοιαζει τιποτα αλλο!!!Κι εμενα μονος του μου το ανεφερε ουτε καν σκεφτηκα να τον ρωτησω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια μου ρθε νυστα......ε...καιρος ηταν...παω να ξαπλωσω κανα 3ωρο και επιστρεφω.........!!!!!!!!!οκ????????????τα βλεπω ολα διπλααα!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου ρθε νυστα......ε...καιρος ηταν...παω να ξαπλωσω κανα 3ωρο και επιστρεφω.........!!!!!!!!!οκ????????????τα βλεπω ολα διπλααα!!!!!!

ναι πατουσιτσα μου, πηγαινε! κι εμεις σε λιγο θα παμε για μπλουμ!! φιλακια πολλα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι πατουσιτσα μου, πηγαινε! κι εμεις σε λιγο θα παμε για μπλουμ!! φιλακια πολλα!!

μπρααααααααααααααβο κοριτσάκι μου για το 2ο!!!!!αλλά πως κ δεν περιμένετε να ξεπεταχτει????καλά....τώρα είδε ο άντρας μου το μην που σ έγραφα κ μου λέει θες να παμε κ εμείς????πλάκα εννοείτε αλλά από το άλλο καλοκαίρι θα δούμε μπορεί είπε....μωρέ κ εγώ θέλω αλλά σκέφτομαι ότι θα τον παίρνω αγκαλιά κ δεν κάνει τους πρώτους μήνες.έλεγα να είχε κόψει κ τα κακα δλδ 2,5 χρόνων περίπου εγώ εκεί υπολόγιζα αλλά με μπέρδεψε τώρα!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

η θάλασσα είναι κοντά?????κάντε κ καμία βουτιά για μας!!!!!!φιλάκια κ καλό μπάνιο!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

αχ μακαρι να μη μου αλλαξει γνωμη μεχρι τις γονιμες αν και δε τα κανει αυτα, ειναι πολυ μετρημενος οταν μιλα για σοβαρα ζητηματα οπως αυτα που ξερει ποσο πολυ θελω ενα μωρακι ακομα, ασε που κι αυτος θελει πολυ ενα δευτερο απλα τον αγχωνει το οικονομικο οχι για τωρα αλλα για το μελλον. Εν τω μεταξυ δε σας ειπα τι μου συνεβη τον πρηγουμενο μηνα. Ετυχε να εχουμε επαφες στις 2 πιο γονιμες μερες οχι ομως ελευθερα, μολις περασαν 3 μερες ειχα ελαχιστο αιματακι και λεω "λες να εμεινα εγκυος απο προσπερματικα υγρα και το αιματακι να ειναι καμια εμφυτευση??" χαχαχα!! δε νομιζω βεβαια, απλα απο την λυσσα μου να κανω κι αλλο ολα τα ερμηνευω ετσι!! αν ηταν να μεινω εγκυος ετσι απλα πιστευω θα μου ειχε τυχει 8 χρονια τωρα!!

Συμπεθεεεεεερα εγω λεω να παρεις 2 καροτσακια...........!!!!!!!!!!χαχαχχαχαχααχχααχχαχααχα

Γιατι τον αλλο μηνα βλεπω να μας γραφεις......κοριτσιααααααα εχω καθυστερησηηηηηηηηη....!!!!!!!!!! Στο ευχομαι ολοψυχα...!!!!!!!!!!

Εαν και εφοσον το πηρατε αποφαση αυτο σημαινει οτι πλεον και οι 2 σας ειστε ετοιμοι για ενα 2ροπαιδακι. Εμεις δεν εχουμε παρα να σου στειλουμε την θετικη μας ενεργεια και τις πιο γλυκες μας ευχες......που ελπιζουμε συντομα να πιασουν τοπο........................................στην κοιλιτσα σου.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ, συγκρατω τον ενθουσιασμο μου ομως!!! εσυ εισαι καλυτερα ε? Θυμησε μου,Πελοποννησο μενεις κ εσυ? Κοριτσια σας ειπαν οι γιατροι σας θα κανετε μπανια στη θαλασσα φετος?

Καλυτερα ειμαι,ο πονος λιγοστευει κι ελπιζω και το μωρακι μου να ειναι καλα μετα απο τοσο ζορι!!!

Ναι κι εγω!!!Κορινθια μενω,εντελως παραθαλασσια,αλλα τα συνδιαζουμε ολα και βουνο και θαλασσα!!Ειναι πανεμορφα!!!

Ο γιατρος μου,δεν εχει προβλημα αρκει να ειναι μετα τις 6,να αλλαζω μαγιω και να εχω στεγνη πετσετα!!Απλως εγω λεω να φυλαχτω και ναμην το ρισκαρω εκτος αν ζοριστω πολυ,να κανω δυο τρια!!!Ετσι κι αλλιως δεν ειναι κατι που μου λειπει!!!Ενα καλοκαιρι ειναι,θα περασει!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Συμπεθεεεεεερα εγω λεω να παρεις 2 καροτσακια...........!!!!!!!!!!χαχαχχαχαχααχχααχχαχααχα

Γιατι τον αλλο μηνα βλεπω να μας γραφεις......κοριτσιααααααα εχω καθυστερησηηηηηηηηη....!!!!!!!!!! Στο ευχομαι ολοψυχα...!!!!!!!!!!

Εαν και εφοσον το πηρατε αποφαση αυτο σημαινει οτι πλεον και οι 2 σας ειστε ετοιμοι για ενα 2ροπαιδακι. Εμεις δεν εχουμε παρα να σου στειλουμε την θετικη μας ενεργεια και τις πιο γλυκες μας ευχες......που ελπιζουμε συντομα να πιασουν τοπο........................................στην κοιλιτσα σου.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχααααααααααααααα!!!!!!!!

Σωστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!

Θα πιασουν τοπο σιγουρα!!!Τελικα οτι ευχομαστε πιανει τοπο!!!

Ειμαστε μεγαλη δυναμη!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!!!τελικά όλα καλά με το εμβόλιο,το αυτακι του μια χαρά δεν είδε κάτι άρα μάλλον από τα δόντια είναι!από κιλά είμαστε 7.300 κ 68 ύψος.μια χαρά δλδ 2-3 πόντους κάθε φορά παίρνει!!!!!τώρα τον άλλο μήνα κ τέλος για τον χρόνο αυτό.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μπρααααααααααααααβο κοριτσάκι μου για το 2ο!!!!!αλλά πως κ δεν περιμένετε να ξεπεταχτει????καλά....τώρα είδε ο άντρας μου το μην που σ έγραφα κ μου λέει θες να παμε κ εμείς????πλάκα εννοείτε αλλά από το άλλο καλοκαίρι θα δούμε μπορεί είπε....μωρέ κ εγώ θέλω αλλά σκέφτομαι ότι θα τον παίρνω αγκαλιά κ δεν κάνει τους πρώτους μήνες.έλεγα να είχε κόψει κ τα κακα δλδ 2,5 χρόνων περίπου εγώ εκεί υπολόγιζα αλλά με μπέρδεψε τώρα!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

η θάλασσα είναι κοντά?????κάντε κ καμία βουτιά για μας!!!!!!φιλάκια κ καλό μπάνιο!!!!!!

πολυ κοντα Θαλεια μου ειναι, 5 λεπτα με το αυτοκινητο, οσες βουτιες θελετε...!! Γενικα τα θελω κοντα κοντα τωρα που ειμαι "ζεστη" αλλα και ο αντρουλης μου ειναι 42 οποτε δε μας παιρνει πολυ αναμονη!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κορίτσια!!!!!τελικά όλα καλά με το εμβόλιο,το αυτακι του μια χαρά δεν είδε κάτι άρα μάλλον από τα δόντια είναι!από κιλά είμαστε 7.300 κ 68 ύψος.μια χαρά δλδ 2-3 πόντους κάθε φορά παίρνει!!!!!τώρα τον άλλο μήνα κ τέλος για τον χρόνο αυτό.

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Αρα Θαλειτσα μου ειναι τα δοντακια οποτε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας!!Ειναι κατι που πρεπει να το περασει το ζουζουνακι!!!!

Εν τω μεταξυ για διμετρο το βλεπω το παληκαρακι σου!!!Αντρακλας θα γινει!!!χιχιχιχχιι!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!!!!!τελικά όλα καλά με το εμβόλιο,το αυτακι του μια χαρά δεν είδε κάτι άρα μάλλον από τα δόντια είναι!από κιλά είμαστε 7.300 κ 68 ύψος.μια χαρά δλδ 2-3 πόντους κάθε φορά παίρνει!!!!!τώρα τον άλλο μήνα κ τέλος για τον χρόνο αυτό.

Μια χαρα ειστε, θρεφταρια...!!!! Εφοσον δεν ειναι το αυτακι μαλλν οπως ειπαμε ειναι προεορτια δοντιων που απλα αντανακλουν στα αυτακια...ευχομαι γρηγορα να βγουν τα ατιμα.....!!!!!!

Θαλειτσα τι εννοεις "τελος για τον χρονο αυτο"....????? απο εμβολια.....?????

Μου απαντας αυριο.....καλη σου νυχτα και καλη ξεκουραση, φιλια στο μωρουλινι σου......!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καληνυχτα θαλεια μου!!! φιλια στον μπεμπουκο!!!

τσαπερδονες οι υπολοιπες καλα ειστε??

Καλα ειμαστε, εσεις....?????

Ωραια η θαλασσα?????

Εδω σημερα ειχε ενα ελαφρυ αερακι και τωρα δροσισε αρκετα....ικανοποιητικα!!!

Τι κανει το δικο σου μωρουλινι...??????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειμαστε, εσεις....?????

Ωραια η θαλασσα?????

Εδω σημερα ειχε ενα ελαφρυ αερακι και τωρα δροσισε αρκετα....ικανοποιητικα!!!

Τι κανει το δικο σου μωρουλινι...??????

καλουτσικη ηταν εχει κυμα αυτες τις μερες δυστυχως. καλα ειναι ο μικρουλης,κοιμαται!! η Μαριαννα κι εκεινη στην αγκαλια του Μορφεα? Ειναι ανησυχη σημερα? Μηπως περα απο τα δοντια περνα και αλμα αναπτυξης?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...