Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μπραβο Patousitsa μου!! Μολις διαβασα τα νεα σου πεταξα απο χαρα!!!! Αχ τι αγωνιες περναμε εμεις οι μανουλες!!! Μπραβο, καλη συνεχεια τωρα και απολαυσε το νινι που εχεις στην κοιλιτσα σου, και τη μυτουλα του μαζι χαχαχα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μπραβο Patousitsa μου!! Μολις διαβασα τα νεα σου πεταξα απο χαρα!!!! Αχ τι αγωνιες περναμε εμεις οι μανουλες!!! Μπραβο, καλη συνεχεια τωρα και απολαυσε το νινι που εχεις στην κοιλιτσα σου, και τη μυτουλα του μαζι χαχαχα!!

αχαχαχαχαχαχαχ!!!ναι ναι αγορομαμυ μου!!!!ολα καλα!!!!Δοξα το Θεο!!!!!!!αγωνιες περναμε και δωσε ξενυχτια!!!!;);););)

αλλα δεν παραπονιομαστε!!!!χαλαλι τους!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

μποτσακι μου εισαι σας σκεφτομουν σημερα!!!!!!!!!!!!!ελεγα αντε να παω στο σπιτι να σας πω τα νεα!!!!!!!!!!!!!

και οταν εκανα της βολτες μου στο μαιευτηριο μεχρι να γυρισρι το μικρο μου σαν σκεφτομουν....''που ειστε κοριτσια να με δειτε''!!!!!!!!!!

σαν την τρελη στους διαδρομους!!!!!!!!!!!

θαλεια μου,σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!σε λατρευω!!!!!!!!!!!

κοαλακι μου,γλυκο να σαι καλα!!!!!κατι ασχετο...χθες το βραδυ εβλεπα τηλ.στο σκαι...ντοκιμαντερ νε κοαλα!και γελουσα μονη μου!!!!!χχαχαχαχαχαχαχχ!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

σας αγαπω πολυ κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

ουτε για υπνο δεν θελω να παω!!!!!!!!

τα νιωθωω τα ματια μου τοοοοσο βαρια.............!!!!!

αλλα δεν θελω να κοιμηθω....!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Xαρα που θα πηρε και ο αντρας σου patousitsa μου οταν θα του το ειπες!! Ωραιες οι βολτες στο ΡΕΑ ε?? ειναι ωραιο μαιευτηριο, εχεις κανει ξεναγηση? Αχ σημερα κι εγω πηρα χαρα απο εκει που δε το περιμενα κοριτσια. Πριν λιγο μου ειπε ο αντρουλης μου οτι θελει να κανουμε προσπαθεια για 2ο και αμα ειναι απο το Θεο να ερθει θα ερθει οσο και να το σκεφτομαστε εμεις... Αχ οποτε τον αλλο μηνα μαλλον ξεκιναμε. Ανελπιστη χαρα κοριτσια, πεταω κι εγω μαζι με εσενα patousitsa μου!@!!!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχ!!!ναι ναι αγορομαμυ μου!!!!ολα καλα!!!!Δοξα το Θεο!!!!!!!αγωνιες περναμε και δωσε ξενυχτια!!!!;);););)

αλλα δεν παραπονιομαστε!!!!χαλαλι τους!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

μποτσακι μου εισαι σας σκεφτομουν σημερα!!!!!!!!!!!!!ελεγα αντε να παω στο σπιτι να σας πω τα νεα!!!!!!!!!!!!!

και οταν εκανα της βολτες μου στο μαιευτηριο μεχρι να γυρισρι το μικρο μου σαν σκεφτομουν....''που ειστε κοριτσια να με δειτε''!!!!!!!!!!

σαν την τρελη στους διαδρομους!!!!!!!!!!!

θαλεια μου,σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!σε λατρευω!!!!!!!!!!!

κοαλακι μου,γλυκο να σαι καλα!!!!!κατι ασχετο...χθες το βραδυ εβλεπα τηλ.στο σκαι...ντοκιμαντερ νε κοαλα!και γελουσα μονη μου!!!!!χχαχαχαχαχαχαχχ!!!!!!!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

σας αγαπω πολυ κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D

ουτε για υπνο δεν θελω να παω!!!!!!!!

τα νιωθωω τα ματια μου τοοοοσο βαρια.............!!!!!

αλλα δεν θελω να κοιμηθω....!!!!

Κι εμεις σ'αγαπαμε πολυ πατουσιτσα μου και ειμαστε ολες πολυ χαρουμενες για σενα!!!Ξαπλωσε τουλαχιστον λιγακι για να ξεκουραστει και το μωρακι!!Σου ειπε τιποτα για το φυλο??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xαρα που θα πηρε και ο αντρας σου patousitsa μου οταν θα του το ειπες!! Ωραιες οι βολτες στο ΡΕΑ ε?? ειναι ωραιο μαιευτηριο, εχεις κανει ξεναγηση? Αχ σημερα κι εγω πηρα χαρα απο εκει που δε το περιμενα κοριτσια. Πριν λιγο μου ειπε ο αντρουλης μου οτι θελει να κανουμε προσπαθεια για 2ο και αμα ειναι απο το Θεο να ερθει θα ερθει οσο και να το σκεφτομαστε εμεις... Αχ οποτε τον αλλο μηνα μαλλον ξεκιναμε. Ανελπιστη χαρα κοριτσια, πεταω κι εγω μαζι με εσενα patousitsa μου!@!!!!!

Αααααααααααααααααααα!!!!Κι αλλο νεο!!!!!Τι χαρουμενη μερα σημερααα!!!

Αντε αγορομαμυ μου με το καλο,κι εγω ετσι θα τα ξεπεταξω αν ολα πανε καλα!!Αμεσως!!!Μπραβοοοοοοοοο!!!!Μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσακιιιιιιιιιιιιιικι τζαααααα....!!!!!!! Τι κανεις....????? ψαροσουπα της μαμασ εφαγες.....?????ωραιααααα......τι χαρα που θα εχει η μαμα....ε????? περιμενει εγγοναροοοοοοο....!!!!!!!!!!

Ναι απο ταλεντα αλλο τιποτα......!!!!!!!!!τωρα κοιμαται το μαριαννακι...

Καλεεεεεε πατουσιτσααααααααααα.........!!!!!!!!!!!!!

Κοαλακι μου ειμαι λιγο καλυτερα!!!!Καθε μερα ποναω,αλλα ολο και πιο λιγο!!!

Υπεροχη κοαλακι μου με φρεσκα ψαρακια απο τον μπαμπα!!!

Εχουνε πολυ χαρα και οι δυο!!!Τους λατρευω!!!Ελπιζω να πανε ολα καλα!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααααααα!!!!Κι αλλο νεο!!!!!Τι χαρουμενη μερα σημερααα!!!

Αντε αγορομαμυ μου με το καλο,κι εγω ετσι θα τα ξεπεταξω αν ολα πανε καλα!!Αμεσως!!!Μπραβοοοοοοοοο!!!!Μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!

αχ μακαρι να μη μου αλλαξει γνωμη μεχρι τις γονιμες αν και δε τα κανει αυτα, ειναι πολυ μετρημενος οταν μιλα για σοβαρα ζητηματα οπως αυτα που ξερει ποσο πολυ θελω ενα μωρακι ακομα, ασε που κι αυτος θελει πολυ ενα δευτερο απλα τον αγχωνει το οικονομικο οχι για τωρα αλλα για το μελλον. Εν τω μεταξυ δε σας ειπα τι μου συνεβη τον πρηγουμενο μηνα. Ετυχε να εχουμε επαφες στις 2 πιο γονιμες μερες οχι ομως ελευθερα, μολις περασαν 3 μερες ειχα ελαχιστο αιματακι και λεω "λες να εμεινα εγκυος απο προσπερματικα υγρα και το αιματακι να ειναι καμια εμφυτευση??" χαχαχα!! δε νομιζω βεβαια, απλα απο την λυσσα μου να κανω κι αλλο ολα τα ερμηνευω ετσι!! αν ηταν να μεινω εγκυος ετσι απλα πιστευω θα μου ειχε τυχει 8 χρονια τωρα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ μακαρι να μη μου αλλαξει γνωμη μεχρι τις γονιμες αν και δε τα κανει αυτα, ειναι πολυ μετρημενος οταν μιλα για σοβαρα ζητηματα οπως αυτα που ξερει ποσο πολυ θελω ενα μωρακι ακομα, ασε που κι αυτος θελει πολυ ενα δευτερο απλα τον αγχωνει το οικονομικο οχι για τωρα αλλα για το μελλον. Εν τω μεταξυ δε σας ειπα τι μου συνεβη τον πρηγουμενο μηνα. Ετυχε να εχουμε επαφες στις 2 πιο γονιμες μερες οχι ομως ελευθερα, μολις περασαν 3 μερες ειχα ελαχιστο αιματακι και λεω "λες να εμεινα εγκυος απο προσπερματικα υγρα και το αιματακι να ειναι καμια εμφυτευση??" χαχαχα!! δε νομιζω βεβαια, απλα απο την λυσσα μου να κανω κι αλλο ολα τα ερμηνευω ετσι!! αν ηταν να μεινω εγκυος ετσι απλα πιστευω θα μου ειχε τυχει 8 χρονια τωρα!!

Βρε βαλτον κατω κι αλλαξε του τα φωτα,τωρα!!!!!Θα κουραστεις λιγο παραπανω αλλα θα τα ξεπεταξεις και τα δυο μαζι!!!Τωρα που εισαι ζεστουλα!!Κι οσον αφορα το οικονομικο,ολους μας αγχωνει αλλα ο Θεος εχει για ολους και για μας εδω στην επαρχια ενα πιατο φαι παντα θα το εχουμε!!!!!Ασε που μπορει να εισαι ηδη!!!χιχιχιχιχιχιχιιι!!;););););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Xαρα που θα πηρε και ο αντρας σου patousitsa μου οταν θα του το ειπες!! Ωραιες οι βολτες στο ΡΕΑ ε?? ειναι ωραιο μαιευτηριο, εχεις κανει ξεναγηση? Αχ σημερα κι εγω πηρα χαρα απο εκει που δε το περιμενα κοριτσια. Πριν λιγο μου ειπε ο αντρουλης μου οτι θελει να κανουμε προσπαθεια για 2ο και αμα ειναι απο το Θεο να ερθει θα ερθει οσο και να το σκεφτομαστε εμεις... Αχ οποτε τον αλλο μηνα μαλλον ξεκιναμε. Ανελπιστη χαρα κοριτσια, πεταω κι εγω μαζι με εσενα patousitsa μου!@!!!!!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!τελεια νεα αγορομαμμυ μου!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!!!

κοντα θα μαστε και παλι ολες!!!!...μια χαρα!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε βαλτον κατω κι αλλαξε του τα φωτα,τωρα!!!!!Θα κουραστεις λιγο παραπανω αλλα θα τα ξεπεταξεις και τα δυο μαζι!!!Τωρα που εισαι ζεστουλα!!Κι οσον αφορα το οικονομικο,ολους μας αγχωνει αλλα ο Θεος εχει για ολους και για μας εδω στην επαρχια ενα πιατο φαι παντα θα το εχουμε!!!!!Ασε που μπορει να εισαι ηδη!!!χιχιχιχιχιχιχιιι!!;););););)

ναι τωρα θελω κοντα κοντα, ειμαι πολυ ξεκουραστη πλεον, εχω ανακαμψει, εχω και τη μανουλα μου που ειναι μικρη αν χρειαστω βοηθεια. Πριν μας σκασει καμια μεταθεση!! Προσπαθω να ειμαι συγκρατημενη αφου δεν εχουμε αρχισει καν προσπαθειες, αυριο περιμενω περιοδο!! Δε το συζητω ποσο οικονομικα περναμε εδω. Τωρα τρωμε αυγα, λαχανικα, ψαρια, κοτοπουλα ολα δικα μας. Πορτοκαλια, βερικοκα, δικα μας κι αυτα και η διασκεδαση μας ειναι πολυ οικονομικη μιας και μια απλη βολτα στην παραλια να κανεις σου αρκει!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις σ'αγαπαμε πολυ πατουσιτσα μου και ειμαστε ολες πολυ χαρουμενες για σενα!!!Ξαπλωσε τουλαχιστον λιγακι για να ξεκουραστει και το μωρακι!!Σου ειπε τιποτα για το φυλο??

μποτσακι μου.ουτε μου ειπε ουτε τον ρωτησα!!!!ξεχασα παλι!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

την αλλη πεμπτη θα το θυμηθω!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι τωρα θελω κοντα κοντα, ειμαι πολυ ξεκουραστη πλεον, εχω ανακαμψει, εχω και τη μανουλα μου που ειναι μικρη αν χρειαστω βοηθεια. Πριν μας σκασει καμια μεταθεση!! Προσπαθω να ειμαι συγκρατημενη αφου δεν εχουμε αρχισει καν προσπαθειες, αυριο περιμενω περιοδο!! Δε το συζητω ποσο οικονομικα περναμε εδω. Τωρα τρωμε αυγα, λαχανικα, ψαρια, κοτοπουλα ολα δικα μας. Πορτοκαλια, βερικοκα, δικα μας κι αυτα και η διασκεδαση μας ειναι πολυ οικονομικη μιας και μια απλη βολτα στην παραλια να κανεις σου αρκει!!!

Συμφωνω!!!!Ειναι διαφορετικα τα πραγματα και τα παιδια μεγαλωνουν και σε σχετικα πιο υγιες περιβαλλον!!!

Αντε μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι με ολη μου την καρδια!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι τωρα θελω κοντα κοντα, ειμαι πολυ ξεκουραστη πλεον, εχω ανακαμψει, εχω και τη μανουλα μου που ειναι μικρη αν χρειαστω βοηθεια. Πριν μας σκασει καμια μεταθεση!! Προσπαθω να ειμαι συγκρατημενη αφου δεν εχουμε αρχισει καν προσπαθειες, αυριο περιμενω περιοδο!! Δε το συζητω ποσο οικονομικα περναμε εδω. Τωρα τρωμε αυγα, λαχανικα, ψαρια, κοτοπουλα ολα δικα μας. Πορτοκαλια, βερικοκα, δικα μας κι αυτα και η διασκεδαση μας ειναι πολυ οικονομικη μιας και μια απλη βολτα στην παραλια να κανεις σου αρκει!!!

αχ αγορομαμμυ μου....ποσο σε ζηλευω!!!!!!!!!

τετοια ζωη φανταζομουν και εγω στη ζωη μου............επαρχια...κοτουλες λαχανικα απο τον κηπο....ολα σπιτικα!!!!!!!!!μπραβο σας παντως!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ναι ναι!!!κοντα κοντα να ειμαστε και ολες μαζι κοντα!!!!

μετα το κοαλακι θα μας πει σε λιγο καιρο,βαζουμε μπρς για δευτερο!!!!!μετα η θαλεια θα πει....εεεεειιιιιιιιι!!!!!θελω και γω!!!!!!!!και θα κανει και το δευτερο μωρακι...!!!!!στο χρονο θα ειναι τα παιδια μας!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω!!!!Ειναι διαφορετικα τα πραγματα και τα παιδια μεγαλωνουν και σε σχετικα πιο υγιες περιβαλλον!!!

Αντε μακαρι κοριτσακι μου στο ευχομαι με ολη μου την καρδια!!

ευχαριστω πολυ, συγκρατω τον ενθουσιασμο μου ομως!!! εσυ εισαι καλυτερα ε? Θυμησε μου,Πελοποννησο μενεις κ εσυ? Κοριτσια σας ειπαν οι γιατροι σας θα κανετε μπανια στη θαλασσα φετος?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...