Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσακιααααααααααααααα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!Τι κανετε??Εγω εχω ξυπνησει πιο νωρις αλλα ηρθε η μαμα μου και μου εφερε ωραια ψαροσουπα και καναμε και κατι δουλιτσες και τωρα μπηκα!!!Η πατουσιτσα μας δεν μπηκε ακομα ε??

Κοαλακι μου???Το κοριτσι μας εγινε νυχτοπουλι σαν κι εμας εχθες???Ειναι και ακροβατης!!Ολα τα ταλεντα τα εχει το μαναρι μου!!χαχααχχαχαααααα!!!

Αγορομααμυ μουυυυυ!!!!Πρεπει να ενιωσες μεγαλη ευτυχια οταν ακουσες το σπλαχνο σου να σε λεει μαμα!!!Τρομερες αυτες οι στιγμες!!

Θαλειτσα μου τι κανετε???Ο μπεμπουλης?Πως παει με το αυτακι του!!

Αντε επιτελους αδιαθετησες,να ηρεμησεις,και να εισαι μια χαρα στη βαπτιση του μονακριβου σου!!!!

Πατουσιτσαααααααααααααααααααααααα!!!!Αντε που εισαι να μας πεις τα νεα με το μωρακι σου??

Yola μου,May μου,Μαρκελα μου,τι κανετε??Τα μωρακια σας??

Το Σοφακι μας χαθηκε!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μποτσακιιιιιιιιιιιιιικι τζαααααα....!!!!!!! Τι κανεις....????? ψαροσουπα της μαμασ εφαγες.....?????ωραιααααα......τι χαρα που θα εχει η μαμα....ε????? περιμενει εγγοναροοοοοοο....!!!!!!!!!!

Ναι απο ταλεντα αλλο τιποτα......!!!!!!!!!τωρα κοιμαται το μαριαννακι...

Καλεεεεεε πατουσιτσααααααααααα.........!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

10,5 αλλα μπαμπαλιζει απο πολυ μικροτερος. Τωρα ομως φαινεται να το λεει συνειδητα. Το μπαμπα το ειπε λιγο νωριτερα και τον πρωτο καιρο τον φωναζε ολη την ωρα, τωρα σπανιοτερα αφου το συνηθισε!! Ειναι στο παιδι, ξερω αλλο που τα ελεγε απο 9 μηνων και παππου γιαγια αλλα πολλα παιδακια μιλανε πολυ μετα το χρονο. Ειναι πολυ υποκειμενικο και δεν εχει να κανει με τη νοημοσυνη του μωρου οπως θα ξερεις καλυτερα κ απο εμας και λογω επαγγελματος!!! Παντως θυμαμαι μια καθηγητρια που μας εκανε την εξελικτικη ψυχολογια οτι αυτο που λενε οτι δε μιλαει για να τα πει μαζεμενα ειναι ολιγον μπουρδες. Απλα να μιλαμε πολυ στο παιδι, η αληθεια ειναι οτι κι εμεις ειμαστε πολυ της παρλας οικογενειακως και το εχουμε ταραξει το παιδι. Αλλα και παλι ειναι στο παιδι. Επισης παρατηρησα οτι αν οποτε σταματαω να προσπαθω να του μαθω κατι τοτε ξεκινα μονος του ολη την ωρα. Προσπαθουσα το κουπεπε και τα παλαμακια και τιιιιιποτα. Βουδας ο κυριος! Και μια μερα στο αυτοκινητο αρχισε να τα κανει ολα στη σειρα.Ολα στο αυτοκινητο τα κανει για πρωτη φορα αφου δεν εχει με τι να ασχοληθει χαχαχα!!

ναι όντως είναι θέμα παιδιού γενικά αλλά κ κληρονομικά από τους γονείς .εγώ μιλάω κ παίζω πολύ μαζί του.γενικά πρέπει να τους μιλάμε γιατί τα βοηθούν στο να μιλήσουν πιο γρήγορα.πάντως όταν του λέω πες μαμα γελάει όπως κ στο μπαμπά άρα καταλαβαίνει την έννοια αλλά φυσικά δεν μπορεί να το πει ακόμα.το κουπεπε του υόρκη έλεγα συνέχεια κ από μόνος του τα γυρνάει όπως παρατήρησα.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιααααααααααααααα μουυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!Τι κανετε??Εγω εχω ξυπνησει πιο νωρις αλλα ηρθε η μαμα μου και μου εφερε ωραια ψαροσουπα και καναμε και κατι δουλιτσες και τωρα μπηκα!!!Η πατουσιτσα μας δεν μπηκε ακομα ε??

Κοαλακι μου???Το κοριτσι μας εγινε νυχτοπουλι σαν κι εμας εχθες???Ειναι και ακροβατης!!Ολα τα ταλεντα τα εχει το μαναρι μου!!χαχααχχαχαααααα!!!

Αγορομααμυ μουυυυυ!!!!Πρεπει να ενιωσες μεγαλη ευτυχια οταν ακουσες το σπλαχνο σου να σε λεει μαμα!!!Τρομερες αυτες οι στιγμες!!

Θαλειτσα μου τι κανετε???Ο μπεμπουλης?Πως παει με το αυτακι του!!

Αντε επιτελους αδιαθετησες,να ηρεμησεις,και να εισαι μια χαρα στη βαπτιση του μονακριβου σου!!!!

Πατουσιτσαααααααααααααααααααααααα!!!!Αντε που εισαι να μας πεις τα νεα με το μωρακι σου??

Yola μου,May μου,Μαρκελα μου,τι κανετε??Τα μωρακια σας??

Το Σοφακι μας χαθηκε!!!

καλά είμαστε μποτσακι μου!τώρα το αυτακι τα ίδια είναι από τα δόντια μάλλον.!!!!σήμερα φάγαμε όλο το φαγητό μια χαρά!!!!!!!

εντωμεταξύ δεν ξέρω για σας αλλά εγώ ποναγα πολύ στην περίοδο μου.τώρα πονάω αλλά όχι όπως πριν γεννησω.που ήμουν με παυσίπονα!!!!!αλλά από ότι μου είπε η γυναικολόγος μου ότι αυτό όντως μπορεί να συνέβαινε,είναι φυσιολογικό.

εσυ πως είσαι όλα καλά?????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαστε μποτσακι μου!τώρα το αυτακι τα ίδια είναι από τα δόντια μάλλον.!!!!σήμερα φάγαμε όλο το φαγητό μια χαρά!!!!!!!

εντωμεταξύ δεν ξέρω για σας αλλά εγώ ποναγα πολύ στην περίοδο μου.τώρα πονάω αλλά όχι όπως πριν γεννησω.που ήμουν με παυσίπονα!!!!!αλλά από ότι μου είπε η γυναικολόγος μου ότι αυτό όντως μπορεί να συνέβαινε,είναι φυσιολογικό.

εσυ πως είσαι όλα καλά?????

Και εγωωωω πονουσα πολυ στην περιοδο (λογω ενδομητριωσης), μετα την εγχειρηση πονουσα λιγοτερο και μετα τη γεννα ακομα λιγοτερο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια!!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

ειδαμε και το ρινικο οστο!!!!!μου λεει αρχιζει να διακρινεται!!!!!!!!!!

εκανε τουμπες,εκανε κατακορυφο,βυζαιναμε ολα τα δαχτυλακια μας!!!!χερακια ποδαρακια!!!!χααχχαχααχχαχααχχαα!!!!!!!!!!!

εχω τρελαθει σημερα!!!!!!!!!!!!!

πριν κανα τεταρτο μπηκα σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!

ειμαι εκει απο τις 1ο το πρωι!3 φορες καναμε διαλυμα!εφαγα παερπατησα ανεβηκα σκαλια κατεβηκα σκαλια!!!!και ολα αυτα επειδη ηταν μπρουμυτα!!!!!!!!αχααχχαχαχαχααχ!!!1

ε,μετα μας λυπηθηκε.....και στις 1,5 λεει...ε...ας μη σας ταλαιπωρησω αλλο!!!!

ειμαι αυπνη απο χθες!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

ειδαμε και το ρινικο οστο!!!!!μου λεει αρχιζει να διακρινεται!!!!!!!!!!

εκανε τουμπες,εκανε κατακορυφο,βυζαιναμε ολα τα δαχτυλακια μας!!!!χερακια ποδαρακια!!!!χααχχαχααχχαχααχχαα!!!!!!!!!!!

εχω τρελαθει σημερα!!!!!!!!!!!!!

πριν κανα τεταρτο μπηκα σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!

ειμαι εκει απο τις 1ο το πρωι!3 φορες καναμε διαλυμα!εφαγα παερπατησα ανεβηκα σκαλια κατεβηκα σκαλια!!!!και ολα αυτα επειδη ηταν μπρουμυτα!!!!!!!!αχααχχαχαχαχααχ!!!1

ε,μετα μας λυπηθηκε.....και στις 1,5 λεει...ε...ας μη σας ταλαιπωρησω αλλο!!!!

ειμαι αυπνη απο χθες!!!!!!

μπράααααααααααβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

τέλεια!!!!!!!!!!!!!!αχ πόσο χάρηκα!!!!!!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

είδες που στο λέγαμε!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

ειδαμε και το ρινικο οστο!!!!!μου λεει αρχιζει να διακρινεται!!!!!!!!!!

εκανε τουμπες,εκανε κατακορυφο,βυζαιναμε ολα τα δαχτυλακια μας!!!!χερακια ποδαρακια!!!!χααχχαχααχχαχααχχαα!!!!!!!!!!!

εχω τρελαθει σημερα!!!!!!!!!!!!!

πριν κανα τεταρτο μπηκα σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!

ειμαι εκει απο τις 1ο το πρωι!3 φορες καναμε διαλυμα!εφαγα παερπατησα ανεβηκα σκαλια κατεβηκα σκαλια!!!!και ολα αυτα επειδη ηταν μπρουμυτα!!!!!!!!αχααχχαχαχαχααχ!!!1

ε,μετα μας λυπηθηκε.....και στις 1,5 λεει...ε...ας μη σας ταλαιπωρησω αλλο!!!!

ειμαι αυπνη απο χθες!!!!!!

Γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιι.........μπραβοοοοοοοοοοοο πατουσιτσα μου......

Ολα πηγαν τελειαααααα.........συγχαρητηρια.....!!!!!!!

Τωρα μπορεις να το απολαυσεις, χωρις αγχη, στεναχωριες και προβληματισμους. Ειναι πλεον ενα κανονικο μωρακι που περιμενει να συναντηθειτε οταν ερθει η ωρα........!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!

ειδαμε και το ρινικο οστο!!!!!μου λεει αρχιζει να διακρινεται!!!!!!!!!!

εκανε τουμπες,εκανε κατακορυφο,βυζαιναμε ολα τα δαχτυλακια μας!!!!χερακια ποδαρακια!!!!χααχχαχααχχαχααχχαα!!!!!!!!!!!

εχω τρελαθει σημερα!!!!!!!!!!!!!

πριν κανα τεταρτο μπηκα σπιτι μου!!!!!!!!!!!!!

ειμαι εκει απο τις 1ο το πρωι!3 φορες καναμε διαλυμα!εφαγα παερπατησα ανεβηκα σκαλια κατεβηκα σκαλια!!!!και ολα αυτα επειδη ηταν μπρουμυτα!!!!!!!!αχααχχαχαχαχααχ!!!1

ε,μετα μας λυπηθηκε.....και στις 1,5 λεει...ε...ας μη σας ταλαιπωρησω αλλο!!!!

ειμαι αυπνη απο χθες!!!!!!

Αααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζητωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!

Χαλαλι ολα μπροστα σε τοση ευτυχια που εζησες σημερα!!!!!!!!!

Εκανε τουμπες το σβουρακι σου ε???Κι εμενα ετσι!!!Ειδες τι ωραια ειναι!!!!!

Ουυυυυυυυυυυφ!!!Ησυχασες κοριτσακι μου????

Ζησε τωρα και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΝΑΙ!!!!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σας ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι αυπνη....δεν κοιμηθηκα χθες ουτε ενα λεπτο!!!!!!τοση αγωνια ειχα!!!!!!!!!!!!!!

τελος καλο ολα καλα!!!!!χαλαλι ομως!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΝΑΙ!!!!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

μην το ξανά πεις αυτό!γι' αυτό είμαστε εμείς εδώ!!!!!!!!!!!!!!!!:wink:;-):wink:;-):wink:;-):-P:-P:-P:-P:-P:-P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαστε μποτσακι μου!τώρα το αυτακι τα ίδια είναι από τα δόντια μάλλον.!!!!σήμερα φάγαμε όλο το φαγητό μια χαρά!!!!!!!

εντωμεταξύ δεν ξέρω για σας αλλά εγώ ποναγα πολύ στην περίοδο μου.τώρα πονάω αλλά όχι όπως πριν γεννησω.που ήμουν με παυσίπονα!!!!!αλλά από ότι μου είπε η γυναικολόγος μου ότι αυτό όντως μπορεί να συνέβαινε,είναι φυσιολογικό.

εσυ πως είσαι όλα καλά?????

Μπραβο το μαναρακι μου!!Που θα παει,θα περασει!!!

Εγω παντως Θαλειτσα μου απο 14 χρονων που αδιαθετησα ποναω να μην πω σαν τι!!!Εχω 8 μερες περιοδο,φοραω τις 4 πρωτες μερες 2 σερβιετες και τις υπολοιπες 4,εκεινες τις πολυ μεγαλες,ποναω φριχτα ολες τις μερες,πινω τα πθιο δυνατα παυσιπονα,και μου κοβουν ολα μετα την 6 μερα!!!!

Σας μιλαω για περιοδο κι ανατριχιαζω μονο και μονο που το σκεφτομαι!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΕΝΑ ΒΑΡΟΣ!!!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΝΑΙ!!!!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΤΣΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΙΡΗΞΗ!!!!!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!

ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΦΟΥ ΕΧΘΕΣ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!

ΕΙΧΑΜΕ ΔΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ!!!!!!!!!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...