Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό και μου είπε στη μεθεπόμενη περίοδο να πάω για διέγερση με enolva και puregon 300. Μου είπε ότι ενώ έχω αποθέματα και οι ωοθήκες είναι δραστήριες (μου έκανε υπέρηχο και είδε 13 ωοθυλακια) για κάποιο λόγο δεν ανταποκρίνονται τόσο στα φάρμακα και ίσως την προηγ φορά που πήραμε 12 καλά ωάρια να μην ήταν τελικά και τόσο καλά. Την προηγ φορά το αποδώσανε στο κακό σπερμα τώρα μάλλον και στα ωάρια. Ας ελπίσουμε και από την επόμενη να προκύψει κανένα καλό εμβρυακι και να προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά. 
      ανεξήγητα φαινόμενα και εγώ και ο άντρας μου! 

      Στην πρώτη διέγερση που πήγα με altermon και είχα ΑΜΗ 9,8,ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίθηκε καθόλου καλά και στο τέλος είχα μόνο δύο ωαρια.Οταν κάναμε πιο ήπια διέγερση με meriofert και Femara,βγάλαμε δέκα ωάρια.Μου είπε ο γιατρός πως στην περίπτωση μου δεν έχει νόημα να κάνουμε φουλ διέγερση και έτσι τώρα,κάναμε πάλι το ίδιο και βλέπουμε 4ωαρια(βέβαια τώρα η ΑΜΗ μου έπεσε πολύ 2,4).Την Πέμπτη πάμε για ωοληψια και ελπίζω να πάρουμε και τα 4. Τον είχα ρωτήσει για την enolva και είπε πως δεν πιστεύει ότι θα μας δώσει καλά αποτελέσματα,δεν το χρησιμοποιει αυτό το πρωτόκολλο.Βεβαια εσένα μπορεί να σου ταιριάξει αυτη η μέθοδος και να πάρετε πολλά και ποιοτικα ωάρια ❤️ Εγώ ελπίζω να κάνουμε έστω ένα εμβρυακι και να το βάλουμε μαζί με το άλλο που έχουμε στην κατάψυξη και να μην χρειαστεί να ξανακάνω διέγερση,έχω πρηστεί πολύ και δεν την παλεύω καθόλου 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Συμπεθεραααα γυρισες.....?????? εγω χρησιμοποιω εδω και 2 μηνες...

Η ηλικια των μωρων μαα ειναι πλεον καταλληλη για τετοια καροτσακια....μην αγχωνεσαι καθολου....

Εμενα πολυ με βολεψε....!!!!! Πλενομενο, με θηκες για διαφορα πραγματα και ανοιγοκλεινει στη στιγμη...!!!!!!!

Μποτσακιιιιιι και εσυ γυρισες.....καλα περασες....????????

Καλα Κοαλακι μου σε μια πολυθρωνα καθομουνα η μαουνα κι εβλεπα την φιλη μου που εκανε δουλειες και καναμε κους κους!!!Εχω ακομα ενοχλησουλα χαμηλα ομως!!Κεντρικα!!Αλλα αφου δεν ειναι τιποτα καποια στιγμη θα περασει!!Τι στο καλο πια!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

τελεια γιατι χρειαζομαστε οπωσδηποτε τωρα για το καλοκαιρι!!! μη χαλασουμε το μεγαλο στην αμμο. Κοριτσια μου σας αφηνω να παω να ταισω τον μικρουλη. Θα τα πουμε αυριο. Καληνυχτα σε ολες σας και στα μωρακια σας!!!!! Ενα φιλακι παραπανω στη νυφη μας!!!

Καληνυχτα συμπεθερα μου.....καλο υπνο και καλη ξεκουραση...!!!!

Φιλιαααα...!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα Κοαλακι μου σε μια πολυθρωνα καθομουνα η μαουνα κι εβλεπα την φιλη μου που εκανε δουλειες και καναμε κους κους!!!Εχω ακομα ενοχλησουλα χαμηλα ομως!!Κεντρικα!!Αλλα αφου δεν ειναι τιποτα καποια στιγμη θα περασει!!Τι στο καλο πια!!!

Και πολυ καλα εκανες που καθοσουνα και πολυ καλα κανατε που κανατε κους κους. Ηρεμα, ομορφα και χαλαρα....!!!!

Ειναι δυσκολο το εντερο και γενικα το γαστρεντερολογικο ποσο μαλλον οταν βρισκεται ολοκληρος ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ εκει μεσα.....!!!!!!!!

Θα περασει ομως...σιγα σιγα με την διαιτα θα "ξεφουσκωσει" και δεν θα σε ενοχλει.....εκει κατω.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Και πολυ καλα εκανες που καθοσουνα και πολυ καλα κανατε που κανατε κους κους. Ηρεμα, ομορφα και χαλαρα....!!!!

Ειναι δυσκολο το εντερο και γενικα το γαστρεντερολογικο ποσο μαλλον οταν βρισκεται ολοκληρος ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ εκει μεσα.....!!!!!!!!

Θα περασει ομως...σιγα σιγα με την διαιτα θα "ξεφουσκωσει" και δεν θα σε ενοχλει.....εκει κατω.

Ναι,δικιο εχεις!!!Εντερο ειναι αυτο,και εχει κι απο πανω το τρομπονακι μου!!!!χαχαχαχαααααααα!!!:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσοπουλα θα παω για νανιιιιιι......!!!!!!!

Πατουσιτσα μου να κοιμηθεις οσο μπορεις, να σηκωθεις το πρωι, να σινιαριστεις, να παρφουμαριστεις γιατι θα σε δει η κορη σου........η ο γιοκας σου....!!!!!!!!!

Ολα θα ειναι μια χαρα....και....στη θεση τους...!!!!!! Τιποτα δεν εχεις να φοβηθεις........!!!!!!!! Θα περιμενουμε νεα σου.....μολις επιστρεψεις....απο το ανταμωμα....!!!!!!αχχααχαχαχαχαχα,!!!!!!!!!!

Μποτσακι μου......και εσυ να κοιμηθεις, να ξεκουραστεις και ολα σιγα σιγα θα σε "αφησουν". Ξου, ξου απο εδω δεν τα θελουμε τετοια.....!!!!!

Καληνυχτα λοιπον, ονειρα γλυκα.....με τα μωρακια σας....και τα λεμε αυριο....(ξερετε εσεις) που και ποτε.!!!!

Φιλιααααα.....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσοπουλα θα παω για νανιιιιιι......!!!!!!!

Πατουσιτσα μου να κοιμηθεις οσο μπορεις, να σηκωθεις το πρωι, να σινιαριστεις, να παρφουμαριστεις γιατι θα σε δει η κορη σου........η ο γιοκας σου....!!!!!!!!!

Ολα θα ειναι μια χαρα....και....στη θεση τους...!!!!!! Τιποτα δεν εχεις να φοβηθεις........!!!!!!!! Θα περιμενουμε νεα σου.....μολις επιστρεψεις....απο το ανταμωμα....!!!!!!αχχααχαχαχαχαχα,!!!!!!!!!!

Μποτσακι μου......και εσυ να κοιμηθεις, να ξεκουραστεις και ολα σιγα σιγα θα σε "αφησουν". Ξου, ξου απο εδω δεν τα θελουμε τετοια.....!!!!!

Καληνυχτα λοιπον, ονειρα γλυκα.....με τα μωρακια σας....και τα λεμε αυριο....(ξερετε εσεις) που και ποτε.!!!!

Φιλιααααα.....!!!!!!!

Καληνυχτα τρυφερο μου Κοαλακι!!!Να εχετε μια ηρεμη και ομρφη νυχτα μαζι με το Μαριαννακι!!!Φιλακιααααααααααααα!!!:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Παω κι εγω για υπνο καλες μου νεραιδες!!Patousitsa μου καλη και ομορφη το οτι δεν εισαι μεσα μαλλον σημαινει οτι ξεκουραζεσαι για να σε δει το παιδακι σου αυριο!!Και κανεις και πολυ καλα για να εισαι φρεσκαδουρα!!!!

Να θυμασαι οτι ολα θα πανε καλα,τελεια,και θα δεις ωραια μυτουλα!!!χιχιχιχχιιι!!!Για να δω,θα ειναι νυφη η κολλητος???;););););)

Οτι και να ειναι να εισαστε καλα κι οι δυο!!Κι εσυ κι αυτο!!

Θα περιμενουμε νεαααααααααααα!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Καληνυχτα καλες μου φιλες!!!Καλο ξημερωμα και ονειρα γλυκα σε ολες!!!

Μαααααααααατς!!!!!!

Μουυυυυυυυυυυυτς!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ μποτσακι μου....δεν σε προλαβα...λογικο!!!!!!δεν μου κολλαει υπνος!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλο ξημερωμα να εχουμε!!!!!!!!!!αυριο θα σας πω νεααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ Παναγιτσα μου να ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!!!!

καληνυχτα ομορφιες μου!!!!!!!!!!!!!!!καλο ξημερωμααααα!!!!!διλακαι στα μωρακια σας και στιε κοιλιτσες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας αγαπαω!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!εισαι εδω???????????????????????????

Εδωωωωωωωωωω!!!Γιουυυυυυυυυυυυυυ Χουυυυυυυυυυυυ!!!!

Ειχα ξεχασει κατα λαθος τον υπολογιστη και σηκωθηκα να τον κλεισω και μπηκα και σε πετυχαααα!!!!Αλλα σε εχασα παλι και παω!!Προσπαθησε να ηρεμησεις και να ξεκουραστεις καλο μου!!!Ολα θα ειναι τελειααααααααααα!!!!!

Κι εμεις σ'αγαπαμε πολυ και ειμαστε διπλα σου,και αυριο εκει θα ειμαστε ΟΛΕΣ!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσοπουλακια......

Πως κοιμηθηκατε....??????

Εγω εβαλατο βραδυ τη μαριαννα να κοιμηθει λιιιιιιιγο πιο αργα και μου σηκωθηκε 6παρα το πρωι αντι 7μιση που σηκωνοταν.....!!!!!τετοια αναποδια...!!!!χαχαχαχαχαχαχχαχααχ

Πατουσιτσα μου ξημερωσε η μεγαλη μερα, ολα να πανε καλααααα.....και μολις γυρισεις να μας γραψεις νεα σου.....( ερχομαστε και εμεις μαζι σου στο γιατρο, με την σκεψη μας...!!!!!).

Μποτσακι μου......ξημερωσε μια νεα μερα,πως τα πας...????εισαι λογο καλυτερα....???????

Συμπεθεεεερα μου...????? πως τα πατε με τον μικρουλη...?????? με την προπονηση...????

Θαλειτσα πλησιαζουν οι μερες...για το μπλουμ σας.....!!!!!!

Τα αλλα κοριτσακια...????? που ειναιιιιιιι....??????

Αντε τα λεμε αργοτερα.....!!!!!

Καλημεραααααααααααααααααααα.....!!!!!!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσοπουλακια......

Πως κοιμηθηκατε....??????

Εγω εβαλατο βραδυ τη μαριαννα να κοιμηθει λιιιιιιιγο πιο αργα και μου σηκωθηκε 6παρα το πρωι αντι 7μιση που σηκωνοταν.....!!!!!τετοια αναποδια...!!!!χαχαχαχαχαχαχχαχααχ

Πατουσιτσα μου ξημερωσε η μεγαλη μερα, ολα να πανε καλααααα.....και μολις γυρισεις να μας γραψεις νεα σου.....( ερχομαστε και εμεις μαζι σου στο γιατρο, με την σκεψη μας...!!!!!).

Μποτσακι μου......ξημερωσε μια νεα μερα,πως τα πας...????εισαι λογο καλυτερα....???????

Συμπεθεεεερα μου...????? πως τα πατε με τον μικρουλη...?????? με την προπονηση...????

Θαλειτσα πλησιαζουν οι μερες...για το μπλουμ σας.....!!!!!!

Τα αλλα κοριτσακια...????? που ειναιιιιιιι....??????

Αντε τα λεμε αργοτερα.....!!!!!

Καλημεραααααααααααααααααααα.....!!!!!!!!!!!!!!!

να μαι πάλι!!!!καλημέρα κορίτσια μου!!!!!τι μου κάνετε??????

εμείς καλά χθες.ο μικρός κοιμάται από της 9 παρά το βράδυ βέβαια είχε κάτι ανησυχίες κατά της 11 με το αυτί του έφαγε κιόλας λίγο γάλα κ μετά ξύπνησε στις 7.30.έφαγε στις 8(μια χαρά ),έκανε κ 2 φορές κακά κ από της 9.00 περίπου ξανακοιμηθηκε κ οπυ να ναι θα ξυπνήσει

τώρα τα δικα μου.....αδιαθετησα!!!!!!!!γιουπι!!!!!μετά από 1 χρόνο κ 3 μήνες!!!!!ευτυχώς δλδ μην είμαι αδιαθετη στην βάπτιση του γιου μου!!!!!!όσο για την κύστη θα με δει σε 2 βδομάδες να δούμε τι γίνεται τελικά....κ επειδή συνεχίζει κ ο πόνος στο έντερο???κάπου εκεί δλδ γιατί είναι αρκετά χαμηλά θα το ψάξω το θέμα να δω!!!:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...