Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλημερα πεταλουδιτσες.......

Πως κοιμηθηκατε??????

Μποτσακι μου καλα αποτελεσματα να εχεις και οτι και να ειναι περαστικο θα ειναι......................................ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!

Πατουσιτσα μου οσον αφορα το πρηξιμο εγω ημουν σαν τον φοιβο και την αθηνα οταν ημουν εγκυος και παρολαυτα εβγαλα το μαριαννακι. Επιβαρυνει πολυ την κατασταση η ζεστη και το αλατι και στην πιο ελαχιστη ποσοτητα που καταναλωνεται. Αυριο θα πας να δεις το μπουμπουκακι σου που μερα με τη μερα ανθιζει και μετα απο λιγες μερες θα παει και το μποτσακι...!!!!!!!

Συμπεθερουλα μου ολα καλα οκ με το γαλα....πλεον?????

Θαλειτσαααα που χαθηκες καλε???? κανεις ετοιμασιες για την βαφτιση????

Υγ. Επειδη οι νεφροι προηγουνται ανατομικα της ουροδοχου κυστης και επειδη αποτελουν αναποσπαστο κομματι για την λειτουργεια της καθαρσης και της ουρησης γιαυτο και δεν τα ξεχωριζει στον υπερηχο οσον αφορα τον χαρακτηρισμο "ορατο".

Αυτααααα....παω να κανω καμια δουλεια, ευτυχως εχω και βοηθεια...........................την μικρη νοικοκυρα...,!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχααχα!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα πεταλουδιτσες.......

Πως κοιμηθηκατε??????

Μποτσακι μου καλα αποτελεσματα να εχεις και οτι και να ειναι περαστικο θα ειναι......................................ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!

Πατουσιτσα μου οσον αφορα το πρηξιμο εγω ημουν σαν τον φοιβο και την αθηνα οταν ημουν εγκυος και παρολαυτα εβγαλα το μαριαννακι. Επιβαρυνει πολυ την κατασταση η ζεστη και το αλατι και στην πιο ελαχιστη ποσοτητα που καταναλωνεται. Αυριο θα πας να δεις το μπουμπουκακι σου που μερα με τη μερα ανθιζει και μετα απο λιγες μερες θα παει και το μποτσακι...!!!!!!!

Συμπεθερουλα μου ολα καλα οκ με το γαλα....πλεον?????

Θαλειτσαααα που χαθηκες καλε???? κανεις ετοιμασιες για την βαφτιση????

Υγ. Επειδη οι νεφροι προηγουνται ανατομικα της ουροδοχου κυστης και επειδη αποτελουν αναποσπαστο κομματι για την λειτουργεια της καθαρσης και της ουρησης γιαυτο και δεν τα ξεχωριζει στον υπερηχο οσον αφορα τον χαρακτηρισμο "ορατο".

Αυτααααα....παω να κανω καμια δουλεια, ευτυχως εχω και βοηθεια...........................την μικρη νοικοκυρα...,!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχααχα!!!!!!

καλημέρα κορίτσια μου!!!!εμείς είστε όλα καλά αλλά κανονίσουμε κάτι τελευταίες λεπτομέριες είστε για την βάπτιση.....θα μπω μετά πάλι φιλάκια!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κοριτσουδια μου!! Ολες καλα? Συμπεθερα τι κανετε? Πως ειναι η μικρουλα?? Εμεις με το γαλα τελεια και παραδοξως αντι 6 30 μου ξυπνησε 7 20 να φαει. Δε νομιζω να οφειλεται τοσο στο γαλα οσο στο οτι κατα τις 6 τον πηραμε μαζι μας στο κρεβατι γιατι ηταν λιγο ανησυχος οποτε μετα ενιωσε ασφαλης και το εριξε στον υπνο!! Σημερα αρχισα να του μειωνω τη μπανανα στη φρουτοκρεμα και ευτυχως του αρεσε πολυ. Συμπεθερα εχετε ρωτησει την παιδιατρο σας για καρπουζι πεπονι?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

H ώρα η καλή Θάλεια μου. Πλησιάζουν οι μέρες. Καλές ετοιμασίες!

Μποτσάκι, περαστικά κορίτσι μου. Αναμένουμε τα αποτελέσματα της εξέτασης.

Καλά έκανες και άλλαξες το ωράριό σου. Εμείς χτες βράδυ βγήκαμε για μπριζολάκια (και τί έφαγα 1 χοιρινό μπριζολάκι με χωριάτική και είχα φάει το μεσημέρι αρακά). Ε, το βράδυ δεν μπορούσα να αναπνεύσω από την βαρυστομαχιά. Δεν είναι να τρώω βράδυ καθόλου. Ξέρω τον οργανισμό μου, δεν το πάει το βραδυνό.

Πατουσάκι αύριο είναι η μεγάλη μέρα; Tϊ καλά που θα δεις το μωράκι σου. Μόλις ησυχάσεις από την μύτη να σου πει και φύλο αν σε παίρνει η διάθεση όλων εκεί.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

H ώρα η καλή Θάλεια μου. Πλησιάζουν οι μέρες. Καλές ετοιμασίες!

Μποτσάκι, περαστικά κορίτσι μου. Αναμένουμε τα αποτελέσματα της εξέτασης.

Καλά έκανες και άλλαξες το ωράριό σου. Εμείς χτες βράδυ βγήκαμε για μπριζολάκια (και τί έφαγα 1 χοιρινό μπριζολάκι με χωριάτική και είχα φάει το μεσημέρι αρακά). Ε, το βράδυ δεν μπορούσα να αναπνεύσω από την βαρυστομαχιά. Δεν είναι να τρώω βράδυ καθόλου. Ξέρω τον οργανισμό μου, δεν το πάει το βραδυνό.

Πατουσάκι αύριο είναι η μεγάλη μέρα; Tϊ καλά που θα δεις το μωράκι σου. Μόλις ησυχάσεις από την μύτη να σου πει και φύλο αν σε παίρνει η διάθεση όλων εκεί.

Καλημερα yola!! Μπριζολακια ε μμμμμμ!!! Οσο για το βραδυνο φαγητο ετσι ημουν κι εγω στην εγκυμοσυνη,και τωρα βασικα. Δε το πολυσηκωνω το βραδυνο και οποτε ετρωγα αργα τη νυχτα ενιωθα οτι ολο ρευομουν το φαγητο, επινα πολυ νερο και ενιωθα δυσφορια! Οποτε πινε κανενα ανθρακουχο νερακι οποτε νιωθεις βαρυ στομαχι, εγω τα ειχα ταραξει στην εγκυμοσυνη (αυτα που λενε για τις φυσαλιδες και οτι κουφαινεται το μωρο ειναι σαχλαμαρες:tongue:)


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσουδια ολες απουσια!! τωρα που κοιμαται το ταρζανακι μου κ εχω χρονο για κουτσομπολιο εσεις απουσιααααα!!! χαχαχ!!! σας φιλω, παω να στρωσω τραπεζι πριν ξυπνησει! Φασολακια κολοκυθακια πατατες γιαχνι (απο τον κηπο της γιαγιας κ του παππου παντα) και κοκκορακι (παλι απο εκεινους χιχι) με λαχανικα και τραχανα για τον κυριουλη μου!!! γιαμιιιι!!! ετσι για να κανουμε ορεξη τα αναφερω!! καλο σας μεσημερι!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Markella!! πως τα πατε εσεις οι "3" ???? :)

χαλια ειμαι αλλα δεν με νοιαζειιιιιιιιι ειμαι τοσο χαρουμενη που μου δινουν το παρον τα βλασταρια μου!!εμετους ολο το βραδυ ειχα μεχρι τις 11 το πρωι νερο με το καλαμακι!!Πηρα την γιατρο και ειπε να παρω πριμπεραν για να μην καταληξω στο νοσοκομειο!!!Ηρεμησα λιγακι τωρα ας ελπισω οτι θα με αφησουν τα ζουζουνια να φαω κατι τις!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

χαλια ειμαι αλλα δεν με νοιαζειιιιιιιιι ειμαι τοσο χαρουμενη που μου δινουν το παρον τα βλασταρια μου!!εμετους ολο το βραδυ ειχα μεχρι τις 11 το πρωι νερο με το καλαμακι!!Πηρα την γιατρο και ειπε να παρω πριμπεραν για να μην καταληξω στο νοσοκομειο!!!Ηρεμησα λιγακι τωρα ας ελπισω οτι θα με αφησουν τα ζουζουνια να φαω κατι τις!!

Μαρκελιτσα μου ναι, πολυ νερο και αυτα που σου εδωσε ο γιατρος για την αποφυγη αφυδατωσης.....και νοσοκομειου!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια κοριτσουδια μου!! Ολες καλα? Συμπεθερα τι κανετε? Πως ειναι η μικρουλα?? Εμεις με το γαλα τελεια και παραδοξως αντι 6 30 μου ξυπνησε 7 20 να φαει. Δε νομιζω να οφειλεται τοσο στο γαλα οσο στο οτι κατα τις 6 τον πηραμε μαζι μας στο κρεβατι γιατι ηταν λιγο ανησυχος οποτε μετα ενιωσε ασφαλης και το εριξε στον υπνο!! Σημερα αρχισα να του μειωνω τη μπανανα στη φρουτοκρεμα και ευτυχως του αρεσε πολυ. Συμπεθερα εχετε ρωτησει την παιδιατρο σας για καρπουζι πεπονι?

Συμπεθερουλα γειαααα.....τι κανετε?????ευχαριστο που ανταποκριθηκε πληρως στο γαλα....!!!!! Ο παιδιατρος μου ειπε να προσθεσω ΟΤΙ θελω απο φρουτα χωρις κανεναν δισταγμο ΑΛΛΑ ανα 10ημερο να προσθετω και αλλο φρουτο για την προληψη και αποφυγη αλλεργιων. Φυσικα ολα βιολογικα και απο το λαχανοκηπο τα βαζω και κατι αν δεν μπορω να βρω θα το αγορασω μονο απο γνωστο μαναβη που ξερω τι και πως τα καλλιεργει...!!!

Εγω απο εχθες συμπληρωσα βερικοκο και απο την αλλη εβδομαδα αφαιρω το μηλο λογω εκτος εποχης και προσθετω καρπουζακι για να γλυκεινει λιγουλακι γιατι τωρα ειναι γλυκοξυνη.......για εμενα,τωρα η μαριαννα που την καταβροχθιζει μαλλον........ειναι καλη!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια κοριτσουδια μου!! Ολες καλα? Συμπεθερα τι κανετε? Πως ειναι η μικρουλα?? Εμεις με το γαλα τελεια και παραδοξως αντι 6 30 μου ξυπνησε 7 20 να φαει. Δε νομιζω να οφειλεται τοσο στο γαλα οσο στο οτι κατα τις 6 τον πηραμε μαζι μας στο κρεβατι γιατι ηταν λιγο ανησυχος οποτε μετα ενιωσε ασφαλης και το εριξε στον υπνο!! Σημερα αρχισα να του μειωνω τη μπανανα στη φρουτοκρεμα και ευτυχως του αρεσε πολυ. Συμπεθερα εχετε ρωτησει την παιδιατρο σας για καρπουζι πεπονι?

καλησπέρα αγορομαμμη μου!!!!για καρπούζι κ πεπόνι εμένα μου είπε όχι ακόμα αλλά είμαστε κ 6 μηνών σχεδόντώρα αυτό που λες για το κρεβάτι σας που τον πήρατε μαζί να προσεχεις γιατί όσο μεγαλώνει θα το εκμεταλλεύεται κ θα το επιδιώκει για να το πετύχει .είναι δύσκολο μετά να το αποχωριστεί.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

χαλια ειμαι αλλα δεν με νοιαζειιιιιιιιι ειμαι τοσο χαρουμενη που μου δινουν το παρον τα βλασταρια μου!!εμετους ολο το βραδυ ειχα μεχρι τις 11 το πρωι νερο με το καλαμακι!!Πηρα την γιατρο και ειπε να παρω πριμπεραν για να μην καταληξω στο νοσοκομειο!!!Ηρεμησα λιγακι τωρα ας ελπισω οτι θα με αφησουν τα ζουζουνια να φαω κατι τις!!

αχου μωρέ!!!!!υπομονή θα περάσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

H ώρα η καλή Θάλεια μου. Πλησιάζουν οι μέρες. Καλές ετοιμασίες!

Μποτσάκι, περαστικά κορίτσι μου. Αναμένουμε τα αποτελέσματα της εξέτασης.

Καλά έκανες και άλλαξες το ωράριό σου. Εμείς χτες βράδυ βγήκαμε για μπριζολάκια (και τί έφαγα 1 χοιρινό μπριζολάκι με χωριάτική και είχα φάει το μεσημέρι αρακά). Ε, το βράδυ δεν μπορούσα να αναπνεύσω από την βαρυστομαχιά. Δεν είναι να τρώω βράδυ καθόλου. Ξέρω τον οργανισμό μου, δεν το πάει το βραδυνό.

Πατουσάκι αύριο είναι η μεγάλη μέρα; Tϊ καλά που θα δεις το μωράκι σου. Μόλις ησυχάσεις από την μύτη να σου πει και φύλο αν σε παίρνει η διάθεση όλων εκεί.

ευχαριστώ πολύ γιόλα μου!!!!σου εύχομαι τα καλύτερα μς την εγκυμοσύνη σου!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα yola!! Μπριζολακια ε μμμμμμ!!! Οσο για το βραδυνο φαγητο ετσι ημουν κι εγω στην εγκυμοσυνη,και τωρα βασικα. Δε το πολυσηκωνω το βραδυνο και οποτε ετρωγα αργα τη νυχτα ενιωθα οτι ολο ρευομουν το φαγητο, επινα πολυ νερο και ενιωθα δυσφορια! Οποτε πινε κανενα ανθρακουχο νερακι οποτε νιωθεις βαρυ στομαχι, εγω τα ειχα ταραξει στην εγκυμοσυνη (αυτα που λενε για τις φυσαλιδες και οτι κουφαινεται το μωρο ειναι σαχλαμαρες:tongue:)

Eυχαριστώ αgoromummy μου για την συμβουλή. Την coca-cola light που λάτρευα την μισώ πλέον και όντως το ανθρακούχο νερό είναι καλή μέση λύση. Το καλύτερο είναι βέβαια να τρώμε ελαφρά.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...