Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Μποτσακι μου κοιτα τωρα να ηρεμησεις απο τους πονους με τα παυσιπονα που ειπε ο γιατρος και θα σου πουν τα υπολοιπα συντομα. Ωχου μωρε ειναι τοσο κριμα να πηγαινουν ολα καλα και να στη σπαει μια χαζομαρα!! Που δε θα ειναι τιποτα απλα σε καταλαβαινω!! Εγω ενα θυρροειδη ανεβασα και ειχα στενοχωρηθει. Σημασια εχει να ειναι καλα το μπεμπε τωρα και να μην πονας!!!

Patousitsa μου τι κανεις? Αυριο ερχεται ο καλος σου?

μαναρι μου,σημερα ηρθε ο καλος μου απο τη δουλεια!σημερα το πρωι συγκεκριμενα!και εχει ξανα βαρδια την πεμπτη!

και ειχα μια ελπιδα...μηπως πηγαιναμε και οι 2 μαζι στο ρεα...............


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ειναι εκει που γραφει ορατα χερακια,ποδαρακια,ουροδοχο κυστη κτλ!σου γραφει για νεφρο?

Ναι κοριτσακι μου,μου γραφει!!Ουροδοχος κυστη\Νεφροι.Αυτο γραφει!!Εσενα?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εμενα να μου επιτρεψετε, θα παω για υπνο, ειμαι εξαντλημενη και κουρασμενη.

Μποτσακι μου οπως ειπαμε.....ακολουθα τις οδηγιες των γιατρων και ολα θα στρωσουν εγκαιρως...

Πατουσιτσα μου φτανει η μεγαλη μεραααα....θα δεις το μωρακι σου!!!!!

Συμπεθερουλα μου κοιμαται το μωρο????

Θαλειτσα μου και εσενα κοιμηθηκε?????

Και εμενα κοιμηθηκε το μαριαννοφουρτουνακι, δροσιστηκε και ξεραθηκε στον υπνο, να δουμε για ποσο, σημερα το βραδυ!!!!!!!

Σας φιλωωωω ολες γλυκα, σας ευχομαι καλη ξεκουραση, ονειρα γλυκα και θα τα πουμε αυριοοοο.....!!!!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ πολυ Κοαλακι μου!Αυτο θα κανω!!Καλη σου νυχτα και καλη ξεκουραση και πολλα φιλια στο Μαριαννακι που ειναι ταλαιπωρημενο!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσακι μου,μου γραφει!!Ουροδοχος κυστη\Νεφροι.Αυτο γραφει!!Εσενα?

εμενα μου γραφει ουροδοχος κυστη/νεφροι:

ουροδοχος κυστη ορατη.

για νεφρο δεν λεει αν ειναι ορατο η οχι!:confused:

εσενα???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου κοιτα τωρα να ηρεμησεις απο τους πονους με τα παυσιπονα που ειπε ο γιατρος και θα σου πουν τα υπολοιπα συντομα. Ωχου μωρε ειναι τοσο κριμα να πηγαινουν ολα καλα και να στη σπαει μια χαζομαρα!! Που δε θα ειναι τιποτα απλα σε καταλαβαινω!! Εγω ενα θυρροειδη ανεβασα και ειχα στενοχωρηθει. Σημασια εχει να ειναι καλα το μπεμπε τωρα και να μην πονας!!!

Patousitsa μου τι κανεις? Αυριο ερχεται ο καλος σου?

Ναι μωρε αγορομαμυ μου,αυτο ειναι!Ολα πηγαινουν μια χαρα και ξαφνικα απο το πουθενα ερχεται ενας σκωλ. που δεν ειχα και ποτε για να προσεξω κατι,κι εμφανιστηκε και στην εγκυμοσυνη!!!!Τελοσπαντων!!!Ελπιζω να ειναι καλα το μωρακι μου!!

Ο μπεμπουλης σου τι κανει??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα μου γραφει ουροδοχος κυστη/νεφροι:

ουροδοχος κυστη ορατη.

για νεφρο δεν λεει αν ειναι ορατο η οχι!:confused:

εσενα???

Αααα!!Ναι!Κι εμενα ακριβως το ιδιο!!Ακριβως ομως!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααα!!Ναι!Κι εμενα ακριβως το ιδιο!!Ακριβως ομως!!!

ααααα!!!!!οκ!!!!!!!!!μου φυγε ενα βαρος...αντε να τα πεταω ενα ενα!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι αμε!!!!το ρωτας κι ολας αγοαρομαμυ μου????????:D:D:D:D

λοιπον εμενα γραφει: "ουροδοχος κυστη/νεφρα: ορατη"

προφανως ειναι το ιδιο πραγμα ουσιαστικα βεβαια θα μπορουσαν να γραφουν "ορατα" για να ειναι πιο σαφες αλλα αυτοι ξερουν!!

Κοριτσια μου σας αφηνω κι εγω... Θα τα πουμε το πρωι... Σας φιλω!! Μποτσακι μου περαστικα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εμενα γραφει: "ουροδοχος κυστη/νεφρα: ορατη"

προφανως ειναι το ιδιο πραγμα ουσιαστικα βεβαια θα μπορουσαν να γραφουν "ορατα" για να ειναι πιο σαφες αλλα αυτοι ξερουν!!

Κοριτσια μου σας αφηνω κι εγω... Θα τα πουμε το πρωι... Σας φιλω!! Μποτσακι μου περαστικα!!

εγινε αγορομαμμυ μου!!!!!!!!καλο ξημερωμα!!!!!!!!φιλακια πολλα τα λεμε αυριο!!!!!!!!!μακιαααα!!!φιλακια στον μπεμπακο σου!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

και σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!;););););)


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λοιπον εμενα γραφει: "ουροδοχος κυστη/νεφρα: ορατη"

προφανως ειναι το ιδιο πραγμα ουσιαστικα βεβαια θα μπορουσαν να γραφουν "ορατα" για να ειναι πιο σαφες αλλα αυτοι ξερουν!!

Κοριτσια μου σας αφηνω κι εγω... Θα τα πουμε το πρωι... Σας φιλω!! Μποτσακι μου περαστικα!!

Να'σαι καλα αγοροαμυ μου!!Ευχαριστω βρε κοριτσια για την βοηθεια και για την στηριξη!!!!Καλη σου νυχτα και καλη ξεκουραση και φιλακια στο αστερακι σου!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου ηρεμησες????????πως εισαι???????????

Ειμαι λιιιιιιιιιγο καλυτερα!!Πιστευω θα ηρεμησω κι αλλο!!!

Κι εσυ μην αγχωνεσαι,θα πανε ολα καλα,και θα δεις και την μυτουλα και μαλλον θα ειναι γαλλικη και ομορφη!!!;);););)

Κι αν ειναι και κοριτσαρος τον εχουμε ετοιμο τον γαμπρο!!!;);););)


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι λιιιιιιιιιγο καλυτερα!!Πιστευω θα ηρεμησω κι αλλο!!!

Κι εσυ μην αγχωνεσαι,θα πανε ολα καλα,και θα δεις και την μυτουλα και μαλλον θα ειναι γαλλικη και ομορφη!!!;);););)

Κι αν ειναι και κοριτσαρος τον εχουμε ετοιμο τον γαμπρο!!!;);););)

θα ηρεμησεις μποτσακι μου!!!!!!!!μην μου αγχωνεσαι!!!!θα κοψεις τα πρασινα και τα λαδερα τα οσπρια,και θα δεις ποοοοσο θα ανακουφηστεις!!!θα παρεις και τα χαπακιασου,και οοοολα καλα!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

θα συμπεθεριασουμε μποτσακι!!!τα καπαρωσαμε τα μωρακια μας απο τωρα!!!!

εχω ενα προαισθημα οτι εχω κοριτσακι....

βασικα μια λεω ετσι...μια λεω αλλιως!!!!:D:D:D:D:D

εχω κατακρατιση αρκετη μποτσακι μου!!!εχουν πρηστει τα ποδια μου,τα χερια μου τα δαχτυλα...!ολα μαζι!!!!

οταν εχεις πρηξιμο λενε οτι ειναι αγορακι!και η κοιλιτσα μου ειναι μπροστα!αδεια ειναι δεξια αριστερα!!!

αλλη μια μερα μοτσακι μου,και μετα στο γιατρο!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

θα ηρεμησεις μποτσακι μου!!!!!!!!μην μου αγχωνεσαι!!!!θα κοψεις τα πρασινα και τα λαδερα τα οσπρια,και θα δεις ποοοοσο θα ανακουφηστεις!!!θα παρεις και τα χαπακιασου,και οοοολα καλα!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

θα συμπεθεριασουμε μποτσακι!!!τα καπαρωσαμε τα μωρακια μας απο τωρα!!!!

εχω ενα προαισθημα οτι εχω κοριτσακι....

βασικα μια λεω ετσι...μια λεω αλλιως!!!!:D:D:D:D:D

εχω κατακρατιση αρκετη μποτσακι μου!!!εχουν πρηστει τα ποδια μου,τα χερια μου τα δαχτυλα...!ολα μαζι!!!!

οταν εχεις πρηξιμο λενε οτι ειναι αγορακι!και η κοιλιτσα μου ειναι μπροστα!αδεια ειναι δεξια αριστερα!!!

αλλη μια μερα μοτσακι μου,και μετα στο γιατρο!!!!

Ναι κοριτσακι μου!!!!!χαχαχαχααααααα!!!Τα καπαρωσαμε!!:P:p:p:p

Οτι και να ειναι πατουσιτσα μου να ειναι καλα και θα εχει γαλλικη μυτουλα σιγουρα!!

Παντως κι εγω προαισθημα για κοριτσακι ειχα!!χαχαχαχαχαααααα!!

Τωρα με τις ζεστες σιγουρα θα πρηζομαστε γιατι ειναι φυσικο και ειναι και η κατακρατηση!!

Πατουσιτσα μου θα σε αφησω!!!Παω να ξαπλωσω να ηρεμησω γιατι πρεπει να σηκωθω και στις 8 να κανω την εξεταση!!Ελπιζω να μας πανε ολα καλα!!Δεν θελω αλλη ταλαιπωρια!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Καληνυχτα και καλο ξημερωμα με το μπεμπακι σου,και θα τα πουμε αυριο!!!

Καληνυχτα και σε ολες τις αλλες τσουπρες!!!

Σας ευχαριστω και σας αγαπω πολυ!!!:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι κοριτσακι μου!!!!!χαχαχαχααααααα!!!Τα καπαρωσαμε!!:P:p:p:p

Οτι και να ειναι πατουσιτσα μου να ειναι καλα και θα εχει γαλλικη μυτουλα σιγουρα!!

Παντως κι εγω προαισθημα για κοριτσακι ειχα!!χαχαχαχαχαααααα!!

Τωρα με τις ζεστες σιγουρα θα πρηζομαστε γιατι ειναι φυσικο και ειναι και η κατακρατηση!!

Πατουσιτσα μου θα σε αφησω!!!Παω να ξαπλωσω να ηρεμησω γιατι πρεπει να σηκωθω και στις 8 να κανω την εξεταση!!Ελπιζω να μας πανε ολα καλα!!Δεν θελω αλλη ταλαιπωρια!!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Καληνυχτα και καλο ξημερωμα με το μπεμπακι σου,και θα τα πουμε αυριο!!!

Καληνυχτα και σε ολες τις αλλες τσουπρες!!!

Σας ευχαριστω και σας αγαπω πολυ!!!:D:D:D:D:D

εγινε μποτσακι μου ομορφο!!!!!!!!!!καληνυχτα καλο ξημερωμα να εχεις!!!!!!!και ολα θα πανε τελεια!!!!!!!!!!!απ τη στιγμη που πηγες και σε ειδε ο γιατρος,ολα θα ειναι τλεια απο δω και περα!!!!!!!ειμαι σιγουρη!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

και εμεις σε αγαπαμε πολυυυυυυυυυ-πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...