Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

γειά σας κορίτσια μου!!!!!πως είστε??????

κ εγώ μια από τα ίδια είχα μποτσσκι μου αλλά τώρα εχω δώσει προτεραιότητα στη κύστη .πάντως να ξέρεις ότι αυτα ερεθίζονται κ από το άγχος!!!!!

εγώ ταισα τον μικρό κ καθόμαστε.καλά πολύ ζεστή!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λοιπον μποτσακι μου για να "προλαβεις τις πιο εντονες ανησυχιες σου και τα χειροτερα οσον αφορα το γαστρεντερολογικο εννοω" πρεπει να κανεις αυτα που σου ειπαν και κυριως να παρεις τα παυσιπονα που σου ειπε ο γυναικολογος. Θα σε ανακουφισουν πολυ τα συγκεκριμενα και ειναι ασφαλη στην εγκυμοσυνη...

Οσο γρηγοροτερα τοσο καλυτερα!!!!!!!

Υγ. Το γεγονος οτι εκανες διαροιες ενδεχομενως να οφειλοταν στο ευερεθιστο εντερο.

Βρε κοριτσια τι να πω,εχω φρικαρει γιατι ανησυχησα πιο πολυ με τον σκωληκ. και λεω εκεινο ηταν να με βρει τωρα.Δεν ειχα ποτε στη ζωη μου προβλημα με τον σκωληκ.!!!Και φοβαμαι και για το μωρακι μου και μετα ανησυχησα και με τα μποσκοπαν.Ειναι ασφαλη ε κοαλακι μου??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια τι να πω,εχω φρικαρει γιατι ανησυχησα πιο πολυ με τον σκωληκ. και λεω εκεινο ηταν να με βρει τωρα.Δεν ειχα ποτε στη ζωη μου προβλημα με τον σκωληκ.!!!Και φοβαμαι και για το μωρακι μου και μετα ανησυχησα και με τα μποσκοπαν.Ειναι ασφαλη ε κοαλακι μου??

Δεν θα σε απασχολησει ο σκωλ εαν λαβεις την καταλληλη "θεραπεια" οποιασδηποτε μορφης και αν ειναι αυτη, αυτο θα το κρινει ο γαστρεντερολογοσ σε συνεργασια με τον γυναικολογο σου πιστευω.

Οσο για τα παυσιπονα ειναι εντελως ακινδυνα τα συγκεκριμενα, μην ανησυχεις καθολου.

Σου ανεφερε μηπως και διαιτα απο ορισμενα τροφιμα που ενδεχομενως να επιβαρυνουν την κατασταση?????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σε απασχολησει ο σκωλ εαν λαβεις την καταλληλη "θεραπεια" οποιασδηποτε μορφης και αν ειναι αυτη, αυτο θα το κρινει ο γαστρεντερολογοσ σε συνεργασια με τον γυναικολογο σου πιστευω.

Οσο για τα παυσιπονα ειναι εντελως ακινδυνα τα συγκεκριμενα, μην ανησυχεις καθολου.

Σου ανεφερε μηπως και διαιτα απο ορισμενα τροφιμα που ενδεχομενως να επιβαρυνουν την κατασταση?????

Ναι!!Μου ειπε για λιγες μερες οχι οσπρια λαχανικα και τετοια.Να τρωω ελαφρια πολυ!!Αχγωθηκα για να μην πω τρελαθηκα!!Τωρα θα ηρεμησω ομως γιατι δεν γινεται!!!

Εν τω μεταξυ αυτον τον καιρο τρωω πολλα λαχανικα και ισως γι'αυτο!!Που να φανταστω κι εγω οτι θα εχω σκωληκ.:(:(:(:(


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω!!!!!!τωρα μπηκα!!!!!!μην αγχωνεσαι μποτσακι μου!!!ευτυχως που πηγες!!!!!!!!!τα χαπια θα σε ανακουφισουν οπως λεει και το κοαλακι!!!!!!!!και της γειτονησσας μου απο διπλα μας,η κορητ της στην εγκυμοσυνη ειχε ερεθιστει η σκωλ.αλλα τελικα ολα καλα!!!!!!!!!!!χαπια της εδωσε!!!

μη φοβασαι!!!!εισαι πια και στο δευτερο τριμηνο!!!!οποτε δεν επιβαρινουν και το μωρακι σου!!!!!!ειναι ακινδυνα και τα χαπια που σου ειπε να παρεις!!!!!!μην αγχωνεσαι!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι!!Μου ειπε για λιγες μερες οχι οσπρια λαχανικα και τετοια.Να τρωω ελαφρια πολυ!!Αχγωθηκα για να μην πω τρελαθηκα!!Τωρα θα ηρεμησω ομως γιατι δεν γινεται!!!

Εν τω μεταξυ αυτον τον καιρο τρωω πολλα λαχανικα και ισως γι'αυτο!!Που να φανταστω κι εγω οτι θα εχω σκωληκ.:(:(:(:(

Μποτσακι μου και προδιαθεση για σκωλ να μην εχεις με τοσα λαχανικα που εφαγες και σε συνδυασμο με το ερεθιμενο εντερο που εχεις φυσικο και επομενο ηταν να σου δημιουργησει προβλημα, γιατι στην ουσια το εντερο ειναι αυτο που "χτυπαει" στην σκωλ και την αναστατωνει κανωντας εσενα να πονας.

Με λιγα λογια σου προκαλεσε οοοοολο αυτο φλεγμωνη αλλα με την αποχη που σου εδωσε απο ορισμενα τροφιμα θα ερθουν ολα στα ισα τους, μη φοβασαι τιποτα. Να αποφευγεις κυριως τα ΠΡΑΣΙΝΑ λαχανικα.

Οσον αφορα τα παυσιπονα "κακο" προκαλουν ορισμενα εξ αυτων και ΜΟΝΟ κατα την οργανογεννεση κατι που για εσενα εχει ολοκληρωθει στη κολιτσα σου οποτε παρτα να ηρεμησεις και μην σε απασχολει τιποτα.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε μποτσακι μου τωρα διαβασα τα νεα σου, τι κριμα! για να σε καθησυχαζουν οι γιατροι σημαινει πως ολα καλα αλλα σε καταλαβαινω οτι δεν ειναι ευκολο να ηρεμησεις... Υπομονη μεχρι αυριο που θα δειξουν και οι εξετασεις. Ολα να πανε καλα και ακου τους γιατρους σου για να εισαι ησυχη!! Και φυσικα κι εμεις ειμαστε εδω!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακια μου πολυ σας ευχαριστω,μου δινετε κουραγιο!!Θα περασει το ξερω αλλα ανησυχησα η καημενη!!!

Πατουσιτσα μου εχω μπροστα μου τον υπερηχο!Τι θελεις να σου πω?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εμενα να μου επιτρεψετε, θα παω για υπνο, ειμαι εξαντλημενη και κουρασμενη.

Μποτσακι μου οπως ειπαμε.....ακολουθα τις οδηγιες των γιατρων και ολα θα στρωσουν εγκαιρως...

Πατουσιτσα μου φτανει η μεγαλη μεραααα....θα δεις το μωρακι σου!!!!!

Συμπεθερουλα μου κοιμαται το μωρο????

Θαλειτσα μου και εσενα κοιμηθηκε?????

Και εμενα κοιμηθηκε το μαριαννοφουρτουνακι, δροσιστηκε και ξεραθηκε στον υπνο, να δουμε για ποσο, σημερα το βραδυ!!!!!!!

Σας φιλωωωω ολες γλυκα, σας ευχομαι καλη ξεκουραση, ονειρα γλυκα και θα τα πουμε αυριοοοο.....!!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου εμενα να μου επιτρεψετε, θα παω για υπνο, ειμαι εξαντλημενη και κουρασμενη.

Μποτσακι μου οπως ειπαμε.....ακολουθα τις οδηγιες των γιατρων και ολα θα στρωσουν εγκαιρως...

Πατουσιτσα μου φτανει η μεγαλη μεραααα....θα δεις το μωρακι σου!!!!!

Συμπεθερουλα μου κοιμαται το μωρο????

Θαλειτσα μου και εσενα κοιμηθηκε?????

Και εμενα κοιμηθηκε το μαριαννοφουρτουνακι, δροσιστηκε και ξεραθηκε στον υπνο, να δουμε για ποσο, σημερα το βραδυ!!!!!!!

Σας φιλωωωω ολες γλυκα, σας ευχομαι καλη ξεκουραση, ονειρα γλυκα και θα τα πουμε αυριοοοο.....!!!!!!!!!!

Καληνυχτα συμπεθερουλα!! Κι εγω θα ταισω τον μικρουλη! Καλη ξεκουραση!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσακια μου πολυ σας ευχαριστω,μου δινετε κουραγιο!!Θα περασει το ξερω αλλα ανησυχησα η καημενη!!!

Πατουσιτσα μου εχω μπροστα μου τον υπερηχο!Τι θελεις να σου πω?

ελα μποτσακι μου!!!!πηγαινοερχομαι η παλαβιαρα!!!ησυχια δεν εχω!!!!!!!

μην αγχωνεσαι!!!!!!ολα καλα θα πανε!!!!δεν θα τρως πρασινα και οσπρια,θα παρεις και τα χαπια σου,και θα εισαι αρχοντησσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

ολα καλα θα πανε!!!!!το πιστευω!!!!!!!!!!

κοιταξε λιγο βρε μαναρακι μου.σου γραφει στα χαρτια για τα νεφρα του μπεμπακου???


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

ειναι εκει που γραφει ορατα χερακια,ποδαρακια,ουροδοχο κυστη κτλ!σου γραφει για νεφρο?


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου κοιτα τωρα να ηρεμησεις απο τους πονους με τα παυσιπονα που ειπε ο γιατρος και θα σου πουν τα υπολοιπα συντομα. Ωχου μωρε ειναι τοσο κριμα να πηγαινουν ολα καλα και να στη σπαει μια χαζομαρα!! Που δε θα ειναι τιποτα απλα σε καταλαβαινω!! Εγω ενα θυρροειδη ανεβασα και ειχα στενοχωρηθει. Σημασια εχει να ειναι καλα το μπεμπε τωρα και να μην πονας!!!

Patousitsa μου τι κανεις? Αυριο ερχεται ο καλος σου?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ειναι εκει που γραφει ορατα χερακια,ποδαρακια,ουροδοχο κυστη κτλ!σου γραφει για νεφρο?

patousitsa μου την εχω και εγω προχειρη την αυχενικη που ειχα κανει περυσι, θες να ριξω μια ματια και να σου πω σε λιγο?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

patousitsa μου την εχω και εγω προχειρη την αυχενικη που ειχα κανει περυσι, θες να ριξω μια ματια και να σου πω σε λιγο?

ναι αμε!!!!το ρωτας κι ολας αγοαρομαμυ μου????????:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...