Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!καλα εισαστε??????????τωρα ξυπνησα κοριτσιαααα!!!!!!!!

πολυ ζεστη σημερα!!!!σε λιθαργο επεσα!!!!!!!!!!

τι κανετε???????παω να διαβασω νεακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αααα καταλαβα, κριμα!!! τι κανετε συμπεθερα? ζεσταινεστε εσεις? εμεις σημερα ψηθηκαμε εδω και δε τον παω για μπανιο γιατι εχει πολυ αερα σημερα

Ναιιιιιι ζεσταινομαστε πολυυυυ και αναγκαστηκα να αναψω κλιματισμο!!!!

Πηγαμε σημερα το πρωι κατα τις 9 να ψωνησουμε φρουτα και γυρισαμε αρων-αρων λογω ζεστης.

Καλα εκανες και δεν τον πηγες για να μην κρυωσει!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!καλα εισαστε??????????τωρα ξυπνησα κοριτσιαααα!!!!!!!!

πολυ ζεστη σημερα!!!!σε λιθαργο επεσα!!!!!!!!!!

τι κανετε???????παω να διαβασω νεακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλως την κοπανατζου τζου τζου τζου!!!!!!! Εισαι καλα????

Πολυυυυ ζεστη, φατε, πιειτε και εξω μη βγειτε!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

πωππωωππωωπωπωπω!!!!το φαγητο απο τα μωρακια σας παει συννεφοοοο!!!!!!χααχχαχαχαχααχχα!!!!!!!!

yola μου,αγορομανα μου,μποτσακι μου,θαλεια μου,κοαλακι μου,μαρια μου καλα εισαστε ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και τα μωρακια σας το ιδιο!!!!!!!!!!!!!!!!

yola μου,πως εισαι απο συμπτωματακια????

μποτσακι μου,παλι σε επιασε ο πονος...???μην αγχωνεσαι!!!!το απογευμα θα εισαι καλυτερα!!!!θα περπατησεις κι ολας και μια χαρα!!!!

μεθαυριο κοριτσια ειναι η μεγαλη μερα!!!!!!μακαρι να ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!να εχει εμφανιστει ρινικο οστο!!!!!!!!

μποτσακι μου,να σου πω....στα χαρτια του υπερχηχου σου γραφει για αποτελεσματα νεφρου????για τσεκαρε το λιγο και πες μου ναι???

εδω κοριτσια πολυ ζεστη!!!!!!!!!!!!σκασαμε!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως την κοπανατζου τζου τζου τζου!!!!!!! Εισαι καλα????

Πολυυυυ ζεστη, φατε, πιειτε και εξω μη βγειτε!!!!!!!!

ελα κοαλακι μου!!!!!!!!καλα ειναι η Μαριαννα μας???????????:D:D:D:D:D:D

κοιμαται???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα κοαλακι μου!!!!!!!!καλα ειναι η Μαριαννα μας???????????:D:D:D:D:D:D

κοιμαται???????????

Ναι καλα ειναι, μας εφυγε η γκρινια και μας εμειναν οι μυξουλες....αμαν αυτα τα δοντια!!!!!!

Ξυπνησε πριν λιγο!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα ειναι, μας εφυγε η γκρινια και μας εμειναν οι μυξουλες....αμαν αυτα τα δοντια!!!!!!

Ξυπνησε πριν λιγο!!!!!!!!

ωχου την καημενη, της τραβας τις μυξουλες με το κιτ ή ειναι πολυ ρευστες και δεν μπουκωνει η μυτουλα της?

Patousitsa ολα καλα θα πανε!!!!! θα δεις τη μυτουλα του μπουμπουκιου σου!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ωχου την καημενη, της τραβας τις μυξουλες με το κιτ ή ειναι πολυ ρευστες και δεν μπουκωνει η μυτουλα της?

Patousitsa ολα καλα θα πανε!!!!! θα δεις τη μυτουλα του μπουμπουκιου σου!!

Μακαρι αγορομαμυ μου,να ειναι ολα καλα!!!!!!!να μπω το μεσημερακι και να σας πω τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλα ειναι, μας εφυγε η γκρινια και μας εμειναν οι μυξουλες....αμαν αυτα τα δοντια!!!!!!

Ξυπνησε πριν λιγο!!!!!!!!

δλδ κοαλακι μου,η καταροη ειναι απο τοα δοντια???????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας και αντιο!!Ποναω αρκετα και παω στον γαστρεντερολογο μου να με δει,για να ησυχασω!!Θα τα πουμε το βραδυ γιατι δεν εχω χρονο!!!Πατουσιτσα μου θα στα πω το βραδυ αναλυτικα τι γραφει η εξεταση!!Σας φιλω!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συμπεθερουλα μου ειναι "αναμεικτες" μια ρευστες και μια οχι αλλα οπως και να εχει μεχρι στιγμης δεν χρησιμοποιησα συσκευη αναροφητηρα, φτανει που την ακουμπαω κατω για να την βαλω ορο και απο την τσατιλα της βγαινουν απο μονες τους οι μυξουλες!!!!!! Σκεψου μονο οτι σε καθε αποπειρα χρησης ορου ξοδευω σιγουρα ενα πακετακι χαρτομαντηλα, φαντασου μυξουλες που εχει!!!!!

Πατουσιτσα μου ναι η καταροη ειναι απο τα δοντια, μυτη και δακρυσμα ματιων, με το που σκανε τα δοντια κοβονται ολα.....

Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε...θα δεις και ρινικο οστο και ολα καλα θα ειναι.

Μποτσακι μου περαστικα σου...ολα θα πανε καλα, περιμενουμε νεακια σου!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γεια σας και αντιο!!Ποναω αρκετα και παω στον γαστρεντερολογο μου να με δει,για να ησυχασω!!Θα τα πουμε το βραδυ γιατι δεν εχω χρονο!!!Πατουσιτσα μου θα στα πω το βραδυ αναλυτικα τι γραφει η εξεταση!!Σας φιλω!!!

εγινε μποτσακι μου!!!!!!!μην αγχωνεσαι!!!!!!!ολα θα πανε καλα!!!!!!απλα πες του να σου πει τι να ΜΗΝ τρως,μηπως επιρεαζεται και απο αυτο!!!!!

θα τα πουμε τ βραδακι!!!!!!!φιλακιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερουλα μου ειναι "αναμεικτες" μια ρευστες και μια οχι αλλα οπως και να εχει μεχρι στιγμης δεν χρησιμοποιησα συσκευη αναροφητηρα, φτανει που την ακουμπαω κατω για να την βαλω ορο και απο την τσατιλα της βγαινουν απο μονες τους οι μυξουλες!!!!!! Σκεψου μονο οτι σε καθε αποπειρα χρησης ορου ξοδευω σιγουρα ενα πακετακι χαρτομαντηλα, φαντασου μυξουλες που εχει!!!!!

Πατουσιτσα μου ναι η καταροη ειναι απο τα δοντια, μυτη και δακρυσμα ματιων, με το που σκανε τα δοντια κοβονται ολα.....

Μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε...θα δεις και ρινικο οστο και ολα καλα θα ειναι.

Μποτσακι μου περαστικα σου...ολα θα πανε καλα, περιμενουμε νεακια σου!!!

αχου μωρε το κουκλακι μας.............!!!!!!!!!!!θα περασει!!!!που θα παει...βρε τι τραβανε και αυτα..................!!!!:(:(:(:(


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα φιλεναδιτσες μου!!!Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι πολυ ερεθισμενο το παχυ εντερο και αρκετα ερεθισμενος και ο σκωληκοειδητις μου και τωρα βραστε τα!!!!Το πρωι θα παω να κανω αιματος για να ξερουμε!!Μου ειπε να μην ανησυχω αλλα ευκολο ειναι?Κι ο γυναικολογος μου μου ειπε να μν ανησυχω,να παρω μποσκοπαν,ενα μεσημερι,ενα πρωι,ενα βραδυ,και να κανω το πρωι την εξεταση και να τα πουμε!!!!Τωρααααααα??Τι κανουμε???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα φιλεναδιτσες μου!!!Ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι πολυ ερεθισμενο το παχυ εντερο και αρκετα ερεθισμενος και ο σκωληκοειδητις μου και τωρα βραστε τα!!!!Το πρωι θα παω να κανω αιματος για να ξερουμε!!Μου ειπε να μην ανησυχω αλλα ευκολο ειναι?Κι ο γυναικολογος μου μου ειπε να μν ανησυχω,να παρω μποσκοπαν,ενα μεσημερι,ενα πρωι,ενα βραδυ,και να κανω το πρωι την εξεταση και να τα πουμε!!!!Τωρααααααα??Τι κανουμε???

Λοιπον μποτσακι μου για να "προλαβεις τις πιο εντονες ανησυχιες σου και τα χειροτερα οσον αφορα το γαστρεντερολογικο εννοω" πρεπει να κανεις αυτα που σου ειπαν και κυριως να παρεις τα παυσιπονα που σου ειπε ο γυναικολογος. Θα σε ανακουφισουν πολυ τα συγκεκριμενα και ειναι ασφαλη στην εγκυμοσυνη...

Οσο γρηγοροτερα τοσο καλυτερα!!!!!!!

Υγ. Το γεγονος οτι εκανες διαροιες ενδεχομενως να οφειλοταν στο ευερεθιστο εντερο.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...