Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!! τι κανετε?? ειστε ολες καλα?? εμεις καλα ειμαστε εδω με τον μικρουλη και εχω καλεσει ενισχυσεις να ερθει η μανα μου για να καταφερω να σιδερωσω!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Kαλημέρα σας!

Κοαλάκι φοβερή η Μαριαννούλα σου. Να την χαίρεσαι και καλύτερα ζωηρούλα να μαθαίνει γρήγορα πράγματα. Έτσι ανακαλύπτουν τον κόσμο. Εσύ βέβαια να της λες και κανένα "ΜΗΗΗΗΗΗ" γιατί θέλουν και περιορισμό αλλιώς το χάσαμε το παιχνίδι.

Μποτσάκι αν παίρνεις μαγνήσιο μπορεί να είναι και από αυτό η διάρροια. Έτσι μου είπε ο γιατρός τις προάλλες. Κοιμήθηκες καλά απόψε; Πολύ καλώς θα κάνεις να αλλάξεις την ώρα του βραδυνού. Βέβαια το καλύτερο θα ήταν να φτιάξεις όλο το πρόγραμμα. Να παίρνεις κανονικά καλό πρωίνό να πίνεις χυμό για δεκατιανό, να τρως μια εύλογη ώρα για μεσημέρι και το βράδι κανένα τοστάκι με φρουτάκια. Αυτό κάνω εγώ. Αν τύχει και πρέπει να βγούμε βράδυ στεναχωριέμαι γιατί δεν θέλω να βαραίνω και τότε αντιστρέφω τα γεύματα και τρώω σαλάτα το μεσημέρι. Τα κιλά δημιουργούν μπελάδες και το ξέρω πολύ καλά πρώτα εγώ.

Πατουσάκι με το καλό να κάνεις συστάσεις με την μυτούλα του μωρού σου μεθαύριο. Ανυπομονούμε για τα καλά νέα να ηρεμήσεις μέχρι το β' επιπέδου τουλάχιστον.

Μαρκέλα, πές μας πώς νοιώθεις που έχεις 2. Θα πρέπει να είναι δύσκολα σε σχέση με εμάς (εννοώ τα συμπτώματα εις διπλούν). Πότε πας για υπέρηχο;

Αλήθεια έμαθε καμία για την Σοφία;


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια!! τι κανετε?? ειστε ολες καλα?? εμεις καλα ειμαστε εδω με τον μικρουλη και εχω καλεσει ενισχυσεις να ερθει η μανα μου για να καταφερω να σιδερωσω!!

Aχ τανζανίας ο μικρούλης σου. Το σίδερο με μικρό παιδί είναι extreme sport!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω γιολιτσα μου....

Επειδη ομως το σπτι και αυτη η εξερευνηση ενεχει πολλους κινδυνους και δεν θελω να λεω ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΗ σκεφτομαι να κανω οσο μπορω τα πραγματα πιο ασφαλη...γιατι πραγματικα κοριτσια λεω πολλες φορες "μη" και στεναχωριεμαι....

Αυτα τα καημενα τι φταινε???? θελουνα να παιξουν, να μαθουν, να καταλαβουν, να αντιληφθουν.....και δεν θελω να τις στερω αυτες τις αναγκες...!!!!!!!

Συμπεθερουλα τι κανει το αγορακι μας.????? δοκιμασε το γαλα και να μας πεις.

Θαλειτσα ετοιμαζεσαι ια τη βαφτιση????γιαυτο χανεσαι?????

Μποτσακιιιιιιι και πατουσιτσα νανακιαααα????

Μαυ που εισαι???????

Η σοφια αφαντηηηη.....!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερααααααααααα τσουπρεεεεεεεεες!!!Εισαστε καλα???Εγω παλι σηκωθηκα με πονο στο εντερο κατω δεξια!!Προφανως ειναι ερεθισμενο απο τη διαρροια που ειχα εχθες!!!

Κοαλακι μου ο σιφουνας το ετριξε το καροτσακι ολη νυχτα??χαχαχαχαχααααααααα:D:D:D:D:D:D

Αγορομαμυ μου εφτασαν οι ενισχυσεις για τον δικο σου τον σιφουνα??:D:D:D

Υolitsa μου εισαι καλα??Δεν παιρνω μαγνησιο ακομα τουλαχιστον και παιρνω πρωινο κανονικα γιαουρτακι με κουακερ μετα φρουτο κατα τις 5 μεσημεριανο και κανω το λαθος και τρωω μετα τις 10 το βραδυνο!!Αυτο απο χθες αλαξε και μετα τις 10 αν πειναω εχει φρουτο η χυμο!!Ειναι που ξυπναω και αργα αλλα τι να κανω δεν θελω να πιεστω γιατι δεν υπαρχει και λογος!!

Απλως αλλαζω προγραμμα στο φαγητο!!!

Θαλειτσα μου τι κανεις??Αδιαθετησες τελικα η ταλαιπωρεισαι ακομα??Το σπορακι σου ολα καλα??

Μαυ μου σε χασαμε,ευχομαι να εισαι καλα!!!

Πατουσιτσα μου την εσκασες εχθες πηγες για νανακια γρηγορα!!!Εισαι καλα μικρη μου???


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια μου!!!!!τι κάνετε?????εχθές είχαμε εξωτερικές δουλειές όπως κ σήμερα.θέλει να ψωνίσει ο άντρας μου,εγώ εχω πάρει κ τα υπόλοιπα είναι όλα κομπλέ!!!!

αλλά γενικά μια να του φτιάξω το φάει ξέρετε περνάει η ώρα,τώρα θα φάει κατά τις 3.30 πιστεύω πατάτα κ καρότο κατά τις 6.30 κρέμα κ το βράδυ γάλα.αλλά μου φαίνεται θα του δίνω αντί για 9 παρά το γάλα το πρωί στις 7 παρά για να έρθουν όλα πιο νωρίς γιατί τώρα θα ξεφύγουμε....

αγορομαμμη μου τέλεια το μπανακι κ εγώ τον είχα κάνει κ καθόταν.....χιχιχιχιχιχιχι.....

οι υπόλοιπες καλά?????η σοφία, η μαη καλά τι γίνεται??????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μποτσακι μου εσυ πως είσαι????κρυωσες????ν προσεχείς πολύ!!!!!!

εγώ όχι ακόμα δεν αδιαθετησα αλλά νομίζω αυτή την αλλη θα έρθει,ελπίζω όχι στην βάπτιση .τουλάχιστον ας έρθει τώρα να ξεπριστω κιόλας γιατί αλλιώς....δεν με βλέπω καλά!!!!!πάντως με την αντβίωση καλύτερα παω.πονάω αλλά λιγότερο.

αααααα....και ο μικρός καλά είναι αλλά ταλαιπωρείται με τα δόντια του.......υπομονή!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλως το μποτσακιιιιιιι......πονας παλι ε?????? υπομονη θα περασει!!!!!!!!

Θαλειτσααααα εμενα τρωει γαλα στις 8 το πρωι, φρουτοκρεμα στις 10 και μεσημεριανο στις 1και κατι, κρεμα στις 5 μιση και γαλα βραδυνο στις 9.

Παω τωρα να την δωσω να φαει.....κοτοπουλο με γιουφκαδες

Το πρωι εφαγε μηλο, αχλαδι, μπανανα, ροδακινο και προσθεσα σημερα και βερικοκο, ξινουτσικη αλλα την φαγαμε.....φυσικα!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως το μποτσακιιιιιιι......πονας παλι ε?????? υπομονη θα περασει!!!!!!!!

Θαλειτσααααα εμενα τρωει γαλα στις 8 το πρωι, φρουτοκρεμα στις 10 και μεσημεριανο στις 1και κατι, κρεμα στις 5 μιση και γαλα βραδυνο στις 9.

Παω τωρα να την δωσω να φαει.....κοτοπουλο με γιουφκαδες

Το πρωι εφαγε μηλο, αχλαδι, μπανανα, ροδακινο και προσθεσα σημερα και βερικοκο, ξινουτσικη αλλα την φαγαμε.....φυσικα!!!!!!!!!

εμένα μια την τρώει μια τρώει λίγο μπανανα κ μήλο.τα αχλαδια εδώ είναι μαπα !!!!!!απλώς σε καμία βδομάδα θα του βάλω ή βερικοκο ή ροδακιό.τώρα δεν μπορώ γιατί κάνουμε εισαγωγή στο φάει.αύριο θα βάλω κολοκυθακι κ μετά το λάδι κ μετά απο3 μέρες το κοτόπουλο.οπότε δεν μπορώ να τα βάλω όλα μαζί.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας και απο μενα!!! ευτυχως ηρθε η μανα και καταφερα να σιδερωσω και να κανω κ κατι αλλες δουλιτσες. Yola μου extreme σπορ δε λες τιποτα!! Γενικα δε μπορω να πω οτι ειναι παραπανω ζωηρος απο το συνηθισμενο, οσα μωρα ηξερα ετσι ηταν...Απλα μεχρι τωρα μποσουσα να κανω δουλειες τωρα θελει συνεχεια κυνηγι.

Συμπεθερουλα μου το "μη" το εχω κανει ψωμοτυρι που λενε, οχι οτι μου ειναι και ο,τι πιο ευχαριστο... Του εχω διαμορφωσει το δωματιο του ωστε να ειναι ασφαλες οπως και το δωματιο μας, το σαλονι και την κουζινα σε αρκετο βαθμο. Αλλα εχω και πολλα σημεια αφυλαχτα και να ειμαι ειλικρινης δε θα τα προστατευσω ωστε να μαθει σιγα σιγα οτι δε μπορει να εχει προσβαση παντου. Δε τον αφηνω για παραδειγμα να ανοιγει τα συρταρια,να ακουμπαει τον καδο σκουπιδιων ή το προστατευτικο του τζακιου γιατι μπορει να τον πλακωσει!! αλλα δε τους αλλαζω θεση ενω δε μου ειναι δυσκολο. Ολα αυτα φυσικα απαιτουν πολυ κυνηγι αλλα δε βαριεσαι...


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα το γαλα το δοκιμασε. αρχικα δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκε αλλα μετα απο λιγη ωρα που ηταν πιο πεινασμενος του εβαλα και το τσακισε. Υπαρχει πιθανοτητα να ειναι πιο χορταστικο γαλα απο το αλλο και να μου ξυπναει πιο αργα το πρωι ή δεν παιζει τετοια διαφορα αναμεσα στα γαλατα?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

ααα το γαλα το δοκιμασε. αρχικα δε μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκε αλλα μετα απο λιγη ωρα που ηταν πιο πεινασμενος του εβαλα και το τσακισε. Υπαρχει πιθανοτητα να ειναι πιο χορταστικο γαλα απο το αλλο και να μου ξυπναει πιο αργα το πρωι ή δεν παιζει τετοια διαφορα αναμεσα στα γαλατα?

Οχι γιατι ολα κατασκευαζονται με την ιδια φορμουλα και αναλογιες.

Μονο τα γαλατα που περιεχουν χαρουπαλευρο ειναι κατα μια εννοια πιο "χορταστικα" γιατι ειναι για μωρακια με παλλινδρομηση και συνεπως λογω του αλευρου που περιεχουν σαν κυριο συστατικο μενουν περισσοτερο στο στομαχακι τους.


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...