Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

οσο και να θελω να σας παρακολουθησω δεν προλαβαινω τα μισα βλεπω χαχαχαχαα αυτο λεει ομως οτι ολες ειστε καλα εγκυουλες και μη και τα ζουζουνια σας μεγαλωνουν !!Αυτα που ειναι μεσα στην κοιλια και αυτα που ειναι εξω!!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

οσο και να θελω να σας παρακολουθησω δεν προλαβαινω τα μισα βλεπω χαχαχαχαα αυτο λεει ομως οτι ολες ειστε καλα εγκυουλες και μη και τα ζουζουνια σας μεγαλωνουν !!Αυτα που ειναι μεσα στην κοιλια και αυτα που ειναι εξω!!

Γεια σου Μαρκελιτσα μου!!!Τι κανεις??Εισαι καλα??Τα δικα σου τα ζουζουνακια τι κανουν??

Που να μας προλαβεις τις γαλιαντρες!!!!!!!χαχαχαχαχχαααααααα!!!!!!!!!:P:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Patousitsa μου???Εφαγες το υπεροχο φαγητακι σου??

ελα μποτσακι μου!!!!!!!!το καταβροχθησα!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!τωρα παω περιπτερο να κανω καμια ατασταλιαααα!!!!!!!!κανα παγωτακι...κατι τετοιο!!!!και ερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

οσο και να θελω να σας παρακολουθησω δεν προλαβαινω τα μισα βλεπω χαχαχαχαα αυτο λεει ομως οτι ολες ειστε καλα εγκυουλες και μη και τα ζουζουνια σας μεγαλωνουν !!Αυτα που ειναι μεσα στην κοιλια και αυτα που ειναι εξω!!

μαρκελακι μου,καλησπεραααααα!!!!καλα εισαι???????τα ζουζουνια σου καλα ειναι????????????????:D:D:D:D:D:D:D

εγω καλα ειμαι!!!

με πηρε τηλ πριν λιγο η γραμματεας του γιατρου μου και μου λεει οτι το ραντεβου που ειχαμε 24 του μηνα το ακυρωνουμε!επειδη ειναι του αγιου πνευματος!χαχαχααχαχαχχαχ!πως την πατησαμε!!!!;);););)

και το μεταφεραμε για την επομενη πεμπτη!!!27 του μηνα!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα μποτσακι μου!!!!!!!!το καταβροχθησα!!!!!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!τωρα παω περιπτερο να κανω καμια ατασταλιαααα!!!!!!!!κανα παγωτακι...κατι τετοιο!!!!και ερχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Χαχαχαχαχχααααααααααα!!!Το καταβροχθησες ε????Εγω να δεις!!Εφτιαξα πατατουλες βραστες,γιατι λεω μιας και ειχα διαρροια ας φαω λιγο ελαφρια!!!Αλλα που????Καταβροχθησα κι ενα ψαρακι κι ο Θεος βοηθος!!Αμα τη βγαλω ολη νυχτα στην τουαλετα βοηθεια μου!!χαχαχχχχαααα!!!!:oops::oops::oops::oops:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μαρκελακι μου,καλησπεραααααα!!!!καλα εισαι???????τα ζουζουνια σου καλα ειναι????????????????:D:D:D:D:D:D:D

εγω καλα ειμαι!!!

με πηρε τηλ πριν λιγο η γραμματεας του γιατρου μου και μου λεει οτι το ραντεβου που ειχαμε 24 του μηνα το ακυρωνουμε!επειδη ειναι του αγιου πνευματος!χαχαχααχαχαχχαχ!πως την πατησαμε!!!!;);););)

και το μεταφεραμε για την επομενη πεμπτη!!!27 του μηνα!!!

Αααααααααααααααααααααα!!!!!Patousitsa δεν το πιστευω!!!Την ιδια μερα εχουμε ραντεβου!!!!

Παρεουλα θα τις περασουμε δεκα μερες που μενουν!!!!Κι ελεγα οτι εισαι τυχερη που θα πας πιο νωρις και θα τελειωνεις!!!Παντως κι αυτο το πραγμα απ'τη μια μερα στην αλλη ειναι σπαστικο βρε παιδι μου!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααααααααα!!!!!Patousitsa δεν το πιστευω!!!Την ιδια μερα εχουμε ραντεβου!!!!

Παρεουλα θα τις περασουμε δεκα μερες που μενουν!!!!Κι ελεγα οτι εισαι τυχερη που θα πας πιο νωρις και θα τελειωνεις!!!Παντως κι αυτο το πραγμα απ'τη μια μερα στην αλλη ειναι σπαστικο βρε παιδι μου!!!

χαχαχαχαχαχαχα!!!μποτσακι μου δεν θα μου κακοφανει ομως!γιατι θα το δω το μαναρακι μου σε 2,5 μερουλες!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχιχιχ!!!!!!!!

και μετα σε 1 βδομαδα ξανα παλι!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

διαρροια γιατι εχεις??κρυωσες????????????


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα!!!μποτσακι μου δεν θα μου κακοφανει ομως!γιατι θα το δω το μαναρακι μου σε 2,5 μερουλες!!!!!!χιχιχιχιχιχιχιχιχιχ!!!!!!!!

και μετα σε 1 βδομαδα ξανα παλι!!!!:P:p:p:p:p:p:p:p

διαρροια γιατι εχεις??κρυωσες????????????

Ααα!!Τωρα καταλαβα!!Νομιζα οτι σου ειχαν ακυρωσει κι αυτηςτης Πεμπτης!!Τοτε μια χαρα,θα το δεις συντομα τυχερουλα!!Παλι καλα!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ναι,εγω δεν ξερω γιατι,το απογευματακι νωρις χωρις λογο!!!Τωρα ομως καλα μου φαινομαι,απλα εχω μια ελαφρια εξαντληση!!!!Θα περασει!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαααααακια μου τι κανετε?????

Εγω μολις κοιμησα τη μικρη.....νοικοκυρα!!!!!!!

Πολυ ζεστη βρε παιδια και δυσφορια!!!!!

Εκανα ζελεεεεεεεε το απογευμα.....τρελενομαι!!!!!!!!

Θα φαω ολο το ψυγειο!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσαααααακια μου τι κανετε?????

Εγω μολις κοιμησα τη μικρη.....νοικοκυρα!!!!!!!

Πολυ ζεστη βρε παιδια και δυσφορια!!!!!

Εκανα ζελεεεεεεεε το απογευμα.....τρελενομαι!!!!!!!!

Θα φαω ολο το ψυγειο!!!!!!

Οντως κανει πολυ ζεστη Κοαλακι μου!!!

χαχαχαχαχααααααα!!!!Ε βεβαια,θα κουραστηκε η νοικοκυρα με τοσες δουλειες!!!!χαχαχαχααα!!!!!:D:D:D:D:D:D:D

Φαε μαναρακι μου να δροσιστεις!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

χαχχχαχααααααααα!!!!!Ταρζαν ε??

Καλο μπανιο τοτε Αγορομαμυ μου!!!

Με τα κιλα που εχω παρει το βλεπω να το νιωθω κατα τον εννατο!!!

Κλαψ!!!!:cry::cry::cry::cry:

χαχαχα, μην ανησυχεις, θα το νιωσεις και θα το παρανιωσεις πολυ νωριτερα! απλα στον ενατο θα παρκαρεις και καφεδες πανω στην κοιλια!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καναμε το πρωτο μας μπανακι, ξετρελαθηκε ο μκρουλης... Συμπεθερα η φουρτουνα ειναι και τρικυμμια μου φαινεται,Παναγια μου! εμενα δυστυχως δεν εχει μαθει να κατεβαινει τα σκαλια ο τεμπελης, απλωνει τα χερια και δεν προσπαθει καν,γι'αυτο και τσακιστηκε σημερα. Τελικα για γαλα του πηρα το almiron και θα δουμε...

Εγκυουλες τι κανετε?? Θαλεια??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα, μην ανησυχεις, θα το νιωσεις και θα το παρανιωσεις πολυ νωριτερα! απλα στον ενατο θα παρκαρεις και καφεδες πανω στην κοιλια!!

χαχαχαχαααααααααα!!!!!!!:D:D:D:D:D:D

Ναι,ναι θα εχω τραπεζακι live,που θα πηγαινει περα δωθε απο τις κλωτσιες του μωρου!!!!!

Ξετρελαθηκε ο μπεμπακος με την θαλασσιτσα ε???Ολα τα μωρα βρε παιδι μου το λατρευουν το νερο!!!Εινι φυσικο,φου ζουσαν εννια μηνες μεσα σ'αυτο!!!

Κατα τ'αλλα καλα κοριτσακι μου,ξεκινησε για τα καλα η ζεστη!!!!:cool::cool::cool::cool::cool:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...