Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

πλησιαζει η ωρα που θα το νιωσεις μποτσακι! αν εχεις παρει πολλα κιλα ισως καθυστερησεις λιγακι!! οσο πιο λεπτο ειναι το τοιχωμα της κοιλιας τοσο πιο ευκολα θα το νιωσεις.

Κοριτσακια μου θα τα πουμε αργοτερα, θα ξυπνησεις τωρα ο ταρζαν κ θα τον παμε για το πρωτο του μπανακι... Φιλακια!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εμενα να δεις ποσο ησυχος ηταν...καθοταν στο ριλαξ ή στο παρκο πιο μικρος και μαγειρευα, σκουπιζα,σφουγγαριζα,σιδερωνα μεχρι και μπαλκονια εκανα. Τωρα ολα αυτα τα νιωθω πολυτελεια.... Βεβαια λεω καλυτερα ετσι,πως θα μεγαλωσει το παιδι αμα δεν εξερευνησει??

καλά σίγουρα έτσι είναι!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πλησιαζει η ωρα που θα το νιωσεις μποτσακι! αν εχεις παρει πολλα κιλα ισως καθυστερησεις λιγακι!! οσο πιο λεπτο ειναι το τοιχωμα της κοιλιας τοσο πιο ευκολα θα το νιωσεις.

Κοριτσακια μου θα τα πουμε αργοτερα, θα ξυπνησεις τωρα ο ταρζαν κ θα τον παμε για το πρωτο του μπανακι... Φιλακια!!

χαχχχαχααααααααα!!!!!Ταρζαν ε??

Καλο μπανιο τοτε Αγορομαμυ μου!!!

Με τα κιλα που εχω παρει το βλεπω να το νιωθω κατα τον εννατο!!!

Κλαψ!!!!:cry::cry::cry::cry:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι,

η κράμπα όταν την νοιώσεις πίστεψέ με θα την καταλάβεις. Εννοώ μυικές κράμπες στα πόδια όχι στην κοιλιά.

Επίσης, εσύ που είσαι πρωτότοκος θα αργήσεις λίγο να το νοιώσεις μετά την 19η εβδομάδα. Σε μένα μου λένε ότι θα είναι νωρίτερα τέλος του 4ου μήνα και ανυπομονώ να ησυχάσω. Πάντως είναι φοβερή αίσθηση που αξίζει μόνο γιαυτήν να είσαι έγκυος. Είναι στην αρχή ένα φτερούγισμα που δεν θα ξέρεις αν είναι από το έντερο ή το μωρό και μετά όταν ξαπλώνεις το βράδυ και ηρεμείς θα το νοιώθεις όλο και πιο έντονο.

Όντως κι εγώ είχα ρινίτιδα σε αυτή την εγκυμοσύνη αλλά πλέον έχει γίνει ασθένεια και πρέπει να δω τί θα κάνω. Όλο νόμιζα ότι ήμουν ματιασμένη και δώστου τα ξεματιάσματα από την πεθερά μου αλλά ούτε με ντεπόν δεν περνάει.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι,

η κράμπα όταν την νοιώσεις πίστεψέ με θα την καταλάβεις. Εννοώ μυικές κράμπες στα πόδια όχι στην κοιλιά.

Επίσης, εσύ που είσαι πρωτότοκος θα αργήσεις λίγο να το νοιώσεις μετά την 19η εβδομάδα. Σε μένα μου λένε ότι θα είναι νωρίτερα τέλος του 4ου μήνα και ανυπομονώ να ησυχάσω. Πάντως είναι φοβερή αίσθηση που αξίζει μόνο γιαυτήν να είσαι έγκυος. Είναι στην αρχή ένα φτερούγισμα που δεν θα ξέρεις αν είναι από το έντερο ή το μωρό και μετά όταν ξαπλώνεις το βράδυ και ηρεμείς θα το νοιώθεις όλο και πιο έντονο.

Όντως κι εγώ είχα ρινίτιδα σε αυτή την εγκυμοσύνη αλλά πλέον έχει γίνει ασθένεια και πρέπει να δω τί θα κάνω. Όλο νόμιζα ότι ήμουν ματιασμένη και δώστου τα ξεματιάσματα από την πεθερά μου αλλά ούτε με ντεπόν δεν περνάει.

Περιμενω να το ακουσω για να ησυχασω μωρε!!

Μετα θα εχω αλλο αγχος!!Οταν δεν θα το ακουω παλι θα ανησυχω!!

Αααααχ μεχρι να γεννησω δεν προκειται να ησυχασω!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όλα θα έρθουν φυσικά, μην ανησυχείς. Θα καταλαβαίνεις πότε είναι ανησυχητικό να μην το έχεις ακούσει που ποτέ να μην γίνει.

Μακαρι Yolitsa μου γιατι μια παροιμια λεει οτι οταν εχεις καει στον χυλο,φυσας και το γιαουρτι!!:?:?:?:?

Αυτο εχω παθει κι εγω τωρα!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερααααααααααααααα!!!!!!!!!καλα εισαστε????????εγω καλα!ξυπνησα πριν καμια ωριτσα και μαγειρευω κοριτσουδια μου!!!εβαλα στο φουρνο πανσετες και θα τηγανισω και πατατουλες!εβαλα και πανταρια να βρασουν!θα γινει τσιμπουσι!!!!!!!!!!!

οποια πειναει ας κοπιασει!!!!!!!!

ο συζηγος στη δουλεια.αυριο επιστρεφει!!!!!

τι κανουν τα μωρακια σας????????καλα ειναι??????

yola μου,μποτσακι μου,αγορομανα μου,κοαλακι μου,θαλιτσα μου!!!!!!!!!!

σας αγαπω πολυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερααααααααααααααα!!!!!!!!!καλα εισαστε????????εγω καλα!ξυπνησα πριν καμια ωριτσα και μαγειρευω κοριτσουδια μου!!!εβαλα στο φουρνο πανσετες και θα τηγανισω και πατατουλες!εβαλα και πανταρια να βρασουν!θα γινει τσιμπουσι!!!!!!!!!!!

οποια πειναει ας κοπιασει!!!!!!!!

ο συζηγος στη δουλεια.αυριο επιστρεφει!!!!!

τι κανουν τα μωρακια σας????????καλα ειναι??????

yola μου,μποτσακι μου,αγορομανα μου,κοαλακι μου,θαλιτσα μου!!!!!!!!!!

σας αγαπω πολυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!

Ααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!Καλως την περδικουλα μας!!!

Ωραιο φαγητο πατουσιτσα μου!!!!!!!Πραγματικο τσιμπουσι!!!

Κι εγω θα ψησω ψαρακι στο φουρνο με μια ωραια χωριατικη σαλατουλα!!!Αποφασισα 8 η ωρα το πολυ να τρωω το βραδυνο μου και το βραδυ αν πειναω φρουτα!!!

Δεν παει αλλο!!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπεραααααα.....κοριτσακιααααα μουυυυυ!!!!!!

Τι κανετε??? ζεστουλα ε??????

Συμπεθερουλα ο μικρος εξερευνητης ε.???. Εμενα πλεον ανεβαινει και κατεβαινει. Μονη της ςτον καναπε....τι θα κανω χριστε μου????????ο ταρζαν χωρις βρακι εγινε η δικια μου, γιατι μεταξυ μας ολο γυμνη την εχω, μονο με πανα!!!!!

Μποτσακι μου....το μαγνησιο το χορηγουν για τις συσπασεις της μητρας....αυτα τα πονακια χαμηλα που εχεις και που σε λιγο καιρο θα ειναι "πετρωματα η σφιξηματα" της κοιλιας. Στην ουσια χαλαρωνουν οι μυς της μητρας και μειωνονται οι συσπασεις με δαυτα!!!!!!!!! Εγω το μωρακι μου το αισθανθηκα ολως παραδοξως την 14τη εβδομαδα, λιγο ματα την αυχενικη και ενω καθομουνα και εβλεπα τηλεοραση.....σαν να με ακουμπησε μεσα απο την κοιλια μου μια πεταλουδα......!!!!!!!!

Γιολιτσα μου οι αναγουλες συνηθως φευγουν καπου εκει στον 4το χωρις αυτο να ειναι απολυτο και να ισχυει για ολες, απλα καποια στιγμη ανυποπτη θα κοπουν μαχαιρι εκει που δεν θα το περιμενεις γιατι πλεον ο οργανισμος σου δεχεται το ξενο σωμα (εμβρυο) σαν δικο του.....!!!!!!!!!

Θαλειτσα μου....και εμενα ηρεμη..................ηταν!!!!!!!!!

Μετααααααααααα.............εγινε σκετη νοικοκυρα!!!!!!!!!!!!!

Οτι θες με κανει απο δουλειες.....!!!!!!!!!! Παρε ματι......!!!!!!!!!

Τα σκουπιδια με βγαζει....!!!!!!!!

Τα μπουκαλια του νερου πεταει σε ολο το σαλονι..!!!!!

Το τραπεζομαντηλο ξεστρωνει......!!!!!!!

Τις κουρτινες τιναζει...!!!!!!!

Την τσανατα μου με φερνει, μασουλωντας την...,!!!!!!

Και αλλα τετοια χαριτωμενα!!!!!!!!!!!

Κοριτσια οαω να την κανω κρεμα και μετα ντουυυυυζ!!!!!!

Τα λεμε μετα...


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπεραααααα.....κοριτσακιααααα μουυυυυ!!!!!!

Τι κανετε??? ζεστουλα ε??????

Συμπεθερουλα ο μικρος εξερευνητης ε.???. Εμενα πλεον ανεβαινει και κατεβαινει. Μονη της ςτον καναπε....τι θα κανω χριστε μου????????ο ταρζαν χωρις βρακι εγινε η δικια μου, γιατι μεταξυ μας ολο γυμνη την εχω, μονο με πανα!!!!!

Μποτσακι μου....το μαγνησιο το χορηγουν για τις συσπασεις της μητρας....αυτα τα πονακια χαμηλα που εχεις και που σε λιγο καιρο θα ειναι "πετρωματα η σφιξηματα" της κοιλιας. Στην ουσια χαλαρωνουν οι μυς της μητρας και μειωνονται οι συσπασεις με δαυτα!!!!!!!!! Εγω το μωρακι μου το αισθανθηκα ολως παραδοξως την 14τη εβδομαδα, λιγο ματα την αυχενικη και ενω καθομουνα και εβλεπα τηλεοραση.....σαν να με ακουμπησε μεσα απο την κοιλια μου μια πεταλουδα......!!!!!!!!

Γιολιτσα μου οι αναγουλες συνηθως φευγουν καπου εκει στον 4το χωρις αυτο να ειναι απολυτο και να ισχυει για ολες, απλα καποια στιγμη ανυποπτη θα κοπουν μαχαιρι εκει που δεν θα το περιμενεις γιατι πλεον ο οργανισμος σου δεχεται το ξενο σωμα (εμβρυο) σαν δικο του.....!!!!!!!!!

Θαλειτσα μου....και εμενα ηρεμη..................ηταν!!!!!!!!!

Μετααααααααααα.............εγινε σκετη νοικοκυρα!!!!!!!!!!!!!

Οτι θες με κανει απο δουλειες.....!!!!!!!!!! Παρε ματι......!!!!!!!!!

Τα σκουπιδια με βγαζει....!!!!!!!!

Τα μπουκαλια του νερου πεταει σε ολο το σαλονι..!!!!!

Το τραπεζομαντηλο ξεστρωνει......!!!!!!!

Τις κουρτινες τιναζει...!!!!!!!

Την τσανατα μου με φερνει, μασουλωντας την...,!!!!!!

Και αλλα τετοια χαριτωμενα!!!!!!!!!!!

Κοριτσια οαω να την κανω κρεμα και μετα ντουυυυυζ!!!!!!

Τα λεμε μετα...

Χαχαχαχαχαχαχαααααα!!!Απιθανη ειναι η μικρη φουρτουνα!!!

Ποιος τη χαρη σου Κοαλακι μου,απο τοσο μικρη,νοικοκυρα!!

χαχαχαχαααααα!!!

Εγω με τα κιλα που εχω παρει με βλεπω να το νιωθω στον εννατο!!:oops::oops::oops:Σημερα εν τω μεταξυ χωρις λογο κι αιτια ειχα διαροια και εχω εξαντληθει τελειως!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχαχαααααα!!!Απιθανη ειναι η μικρη φουρτουνα!!!

Ποιος τη χαρη σου Κοαλακι μου,απο τοσο μικρη,νοικοκυρα!!

χαχαχαχαααααα!!!

Εγω με τα κιλα που εχω παρει με βλεπω να το νιωθω στον εννατο!!:oops::oops::oops:Σημερα εν τω μεταξυ χωρις λογο κι αιτια ειχα διαροια και εχω εξαντληθει τελειως!!!

Μποτσακι μου η διαροια μπορει να ειναι γενικης αιτιολογιας, φαε λιγο ρυζακι, λιγο φρυγανιτσα ξερεις τα κλασικα!!!!

Γιολιτσα μου οντως η καταροη εμμενει πολυ στην εγκυμοσυνη.....!!!! Εκτος των αλλων συμπτωματων πολυ συχνα κανει και αυτη την εμφανιση της!!!!!!

Παιδια εκανα την φουρτουνα μπανιο και πηρε το σφουγγαρι και ρουφηξε ολο το νερο λλλλλλθλθθθλλλλλλλθλθλ εκαμνε με το στομα της!!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχ........

Και επειδη το σφουγγαρι ειναι φυσικο μπορει να ηπιε κανενα λιτρο νερο με αφρολουτρο. Ολο ετσι κανει!!!!!!!!!

Πατουσιτσα μου τι καλα που θα φας καλο φαιιιιιιιι, πλακα πλακα μπορει να εχει ζεστη αλλα μου ανοιξες την ορεξηηηη........


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Μποτσακι μου η διαροια μπορει να ειναι γενικης αιτιολογιας, φαε λιγο ρυζακι, λιγο φρυγανιτσα ξερεις τα κλασικα!!!!

Γιολιτσα μου οντως η καταροη εμμενει πολυ στην εγκυμοσυνη.....!!!! Εκτος των αλλων συμπτωματων πολυ συχνα κανει και αυτη την εμφανιση της!!!!!!

Παιδια εκανα την φουρτουνα μπανιο και πηρε το σφουγγαρι και ρουφηξε ολο το νερο λλλλλλθλθθθλλλλλλλθλθλ εκαμνε με το στομα της!!!!!!!!! Χαχαχαχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχ........

Και επειδη το σφουγγαρι ειναι φυσικο μπορει να ηπιε κανενα λιτρο νερο με αφρολουτρο. Ολο ετσι κανει!!!!!!!!!

Πατουσιτσα μου τι καλα που θα φας καλο φαιιιιιιιι, πλακα πλακα μπορει να εχει ζεστη αλλα μου ανοιξες την ορεξηηηη........

Χαχαχχαχαχαχχαααααααααα!!!Ζαργανα το Μαριαννακι μας!!!

Αυτο θα κανω Κοαλακι μου,γιατι νιωθω πολυ εξαντληση!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...