Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

γεια σου yola μου!! με το καλο να μπεις στο δευτερο τριμηνο... πιστευω θα εχει ζεστανει το τριημερο να ευχαριστηθειτε μπανακι!! με τα συμπτωματα καλα εισαι κατα τ'αλλα?

Κοριιτσουδια δε γραφω τοσο πολυ γιατι τις τελευταιες μερες ο μικρουλης εχει ζωρηψει παρα πολυ,οδοστρωτηρας μιλαμε. Πλεον δεν μπορω να κανω σχεδον τιποτα, τωρα δε θελει μονο να μπουσουλαει αλλα ολη μερα τον κραταω και κανουμε στρατα στρατουλα,θελει να περπατησει. Ανοιγει συρταρια εδω και 2 μερες, ανοιγει τον καταψυκτη συνεχεια, ολο απο πισω του! Μου εφαγε και μια τουμπα απο τα σκαλια σημερα (ευτυχως ειναι μονο 2) και τα ειδα ολα! επεσε με τον ωμο ευτυχως και οταν ακουμπησε το κεφαλακι του στο σκαλι ειχε κοπει η "φόρα" και δε χτυπησε αλλα τρομαξε παρα πολυ,κ εγω μαζι...


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακιαααααααααααα μου!!!!Τι κανετε καλες μου??

Εγω μια χαρα,πριν απο λιγο σηκωθηκα και μπηκα να σας βρω!!!!

Κοαλακι μου,Αγορομαμυ μου,Θαλεια μου,δεν μπορω να συμμετεχω στο θεμα του γαλακτος,μπορω ομως να παρακολουθω γιατι καποια στιγμη θα μου χρειαστει!!!χχιχιχιχιχιχχι!!!;);););););)

Nαι Yola μου ηρθε το καλοκαιρακι!!

Να κανεις αυτο που νιωθεις αλλααααααα με προσοχη!!!!

Τα μπανια κανουν καλο η μαλλον το κολυμπι,αλλα υπαρχει και κινδυνος!!

Εγω δεν νομιζω να το ρισκαρω!!!

Κι εγω τρωω πολυ γιαουρτι και τυρι ομως δεν πινω γαλα και γι'αυτο μου το δωσε το ασβεστιο!!Το μαγνησιο γιατι το δινουν??

Πατουσιτσα μου κοιμασαι???Αντεεεεεεεεε!!!!Ξυπναααααααααα!!!

Μαy μου σε χασαμε εισαι καλα??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου yola μου!! με το καλο να μπεις στο δευτερο τριμηνο... πιστευω θα εχει ζεστανει το τριημερο να ευχαριστηθειτε μπανακι!! με τα συμπτωματα καλα εισαι κατα τ'αλλα?

Κοριιτσουδια δε γραφω τοσο πολυ γιατι τις τελευταιες μερες ο μικρουλης εχει ζωρηψει παρα πολυ,οδοστρωτηρας μιλαμε. Πλεον δεν μπορω να κανω σχεδον τιποτα, τωρα δε θελει μονο να μπουσουλαει αλλα ολη μερα τον κραταω και κανουμε στρατα στρατουλα,θελει να περπατησει. Ανοιγει συρταρια εδω και 2 μερες, ανοιγει τον καταψυκτη συνεχεια, ολο απο πισω του! Μου εφαγε και μια τουμπα απο τα σκαλια σημερα (ευτυχως ειναι μονο 2) και τα ειδα ολα! επεσε με τον ωμο ευτυχως και οταν ακουμπησε το κεφαλακι του στο σκαλι ειχε κοπει η "φόρα" και δε χτυπησε αλλα τρομαξε παρα πολυ,κ εγω μαζι...

Χαχαχαχαχαχααχα!!!!!!Θυελα ο μικρος Αγοροmummy μου!!!!

Αν δεν ταιριαζατε δεν θα συμπεθεριαζατε με την φουρτουνιτσα!!!!;);)

Ο φουρτουνας κι η φουρτουνα!!χαχαχχαχαχααααα!!:P:p:p:p:p:p:p


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Eίμαι πολύ καλά κατά τ' άλλα. Οι αναγούλες μόνο δεν βλέπω να μου περνάνε να ησυχάσω.

Πάντως θα τα έχεις αυτά μέχρι να σταθεροποιήσει το περπάτημά του για κάποιους μήνες ακόμα να μην σου πω χρόνο. Όλες οι φάσεις τους όμως είναι όμορφες... Είναι όμορφα που θα τα ξαναζήσω.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σου yola μου!!!!!!!

γειά σου μποτσακι μου!!!!!!!

τι κάνετε???????????????????????

yolitsa μην ανησυχείς θα σ σταματήσουν όλα λίγο πριν κλείσεις το 4ο μήνα αλλά μπορεί κ νωρίτερα.εμένα τότε μου σταμάτησαν!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχαχααχα!!!!!!Θυελα ο μικρος Αγοροmummy μου!!!!

Αν δεν ταιριαζατε δεν θα συμπεθεριαζατε με την φουρτουνιτσα!!!!;);)

Ο φουρτουνας κι η φουρτουνα!!χαχαχχαχαχααααα!!:P:p:p:p:p:p:p

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα......όπως τα λέει το μποτσακι!!!!!!!!!!!!!

εμένα γενικά είναι πολύ ήσυχος.....ελπίζω να συνεχίσει κ μετά αυτό!!!!!!!έμοιασε στον πατέρα του γιατί εγώ ήμουν εντελώς τα αντίθετο!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

γειά σου yola μου!!!!!!!

γειά σου μποτσακι μου!!!!!!!

τι κάνετε???????????????????????

yolitsa μην ανησυχείς θα σ σταματήσουν όλα λίγο πριν κλείσεις το 4ο μήνα αλλά μπορεί κ νωρίτερα.εμένα τότε μου σταμάτησαν!

Γεια σου Θαλειτσα μου,πως παει ο μικρος με τα δοντκια του??Εγω καλα!!Περιμενω να περασουν 10 μερες να παω στο γιατρο να δω τι κανει το μπεμπε μου!!!Ανησυχω και δεν ξερω και τι γινεται εκει μεσα!!Και δεν περνανε οι μερες!!!:(:(:(:(:(:(


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο yola ελπιζω συντομα να φυγουν και οι αναγουλες!

Μποτσακι πρωινη σε βρισκω σημερα!!!! χαχαχαχα!!

Θαλεια ο μικρος ριχνει υπνους?? εμενα κοιμαται γι'αυτο με βλεπετε εδω!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σου yola μου!!!!!!!

γειά σου μποτσακι μου!!!!!!!

τι κάνετε???????????????????????

yolitsa μην ανησυχείς θα σ σταματήσουν όλα λίγο πριν κλείσεις το 4ο μήνα αλλά μπορεί κ νωρίτερα.εμένα τότε μου σταμάτησαν!

Γειά σου Θαλείτσα! Ωχ έχω δηλαδή 3 βδομάδες μαρτυρίου ακόμα.

Κορίτσια,

πρέπει να έχω πάθει και ιγμορρίτιδα γιατί έχω απίστευτη καταρροή και φοβερό πόνο στο ιγμόριο και στο μηλίγγι μου. Το απόγευμα θα πάω σε ΩΡΥΛΑ να με εξετάσει και εύχομαι να μην χρειάζεται αντιβίωση.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα......όπως τα λέει το μποτσακι!!!!!!!!!!!!!

εμένα γενικά είναι πολύ ήσυχος.....ελπίζω να συνεχίσει κ μετά αυτό!!!!!!!έμοιασε στον πατέρα του γιατί εγώ ήμουν εντελώς τα αντίθετο!!!!

εμενα να δεις ποσο ησυχος ηταν...καθοταν στο ριλαξ ή στο παρκο πιο μικρος και μαγειρευα, σκουπιζα,σφουγγαριζα,σιδερωνα μεχρι και μπαλκονια εκανα. Τωρα ολα αυτα τα νιωθω πολυτελεια.... Βεβαια λεω καλυτερα ετσι,πως θα μεγαλωσει το παιδι αμα δεν εξερευνησει??


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι μου το μαγνήσιο το παίρνω για να μην παθαίνω φοβερές κράμπες (έπαθα κάποιες και ήταν όντως φοβερές). Από αιματοκρίτη πώς πας;

Ααααααααα!!Κι εγω πως θα καταλαβω αν με πιανει κραμπα??Ουτε ξερω τι πονος ειναι αυτος!!!

Με αιματοκριτη σιδηρο και φεριτινη ξεκινησα χαμηλα και παραδοξως πριν 20 μερες που εκανα εξετασεις ειχαν ανεβει αρκετα!!!!Εχω βαλει αρκετο σιδηρο και βιταμινες στη διατροφη μου,γι'αυτο!!Συν οτι πινω σιδηρο και φυλικο οξυ!!

Παντως εγω που ειμαι στον τεταρτο τωρα αρχιζουν και λιγοστευουν οι ναυτιες αλλα οχι οτι μου εχουν φυγει τελειως!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Θαλείτσα! Ωχ έχω δηλαδή 3 βδομάδες μαρτυρίου ακόμα.

Κορίτσια,

πρέπει να έχω πάθει και ιγμορρίτιδα γιατί έχω απίστευτη καταρροή και φοβερό πόνο στο ιγμόριο και στο μηλίγγι μου. Το απόγευμα θα πάω σε ΩΡΥΛΑ να με εξετάσει και εύχομαι να μην χρειάζεται αντιβίωση.

Νομιζω οτι εχω διαβασει οτι η καταρροη τυπου συναχι ειναι ενα απο τα συμπτωματα στην εγκυμοσυνη!!!!Τα κοριτσια θα μας πουνε!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Θαλειτσα μου,πως παει ο μικρος με τα δοντκια του??Εγω καλα!!Περιμενω να περασουν 10 μερες να παω στο γιατρο να δω τι κανει το μπεμπε μου!!!Ανησυχω και δεν ξερω και τι γινεται εκει μεσα!!Και δεν περνανε οι μερες!!!:(:(:(:(:(:(

ανήσυχος πολύ!!!!μια τρώει μια όχι .....αστα.....κοντεύουν οι μέρες!!!εμείς την παρασκευή παμε για εμβόλιο.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...