Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια να ρωτήσω κάτι, εγω πρώτη φορά θα κάνω εμβρυομεταφορα ελπίζω τον επόμενο μήνα και θα ξεκινήσω σικλακουρ. Είχε καμμια κάποια παρενέργεια;; 

      πρίν από 2 λεπτά , helena212 είπε:

      Κάποιο ρόλο παίζει λοιπόν αυτό..  αν ξέρει κάποια κοπέλα ας μας δώσει τα φώτα της..

      Ξέρω ότι έχει να κάνει με την εμφύτευση αλλά κι εγώ δεν ξέρω κάτι παραπάνω!! 

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Κοριτσιαααααααα κουκουυυυυυυ.....

Τι κανατε??????εμεις ετσι και ετσι, τα καταφεραμε καοως να κοιμηθει η μαριαννα το μεσημερι....

Αχ εγω για μπανακι για να παω πρεπει να διανυσω τουχαιστον 1 ωρα με το αυτοκινητο και επειδη ειμαι και μονη μου.....κομματακι δυσκολο......................

Αλλα οχι ακατορθωτο.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αχχαχαχαχχαχαχχ!!!!!!!!!!!

Θα δουμε, θα το προσπαθησω!!!!!!

Οσος για εσας οπως λεει και το μποτσακι μπορειτε μπανιο να κανετε σε θαλασσα "καθαρη" μετα το μεσημερι που "κοβει" καπως ο ηλιος και μακρυα απο την αμμο και αλλαγη μαγιου εγκαιρως!!!!!!

Αααααχχχ σας βλεπω εγω απο εδωωωωω, δελφινια μου!!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

θυμαμαι οταν η αδερφη μου ηταν εγκυος στην πρωτη κορακλα της εκανε μπανακια!της το επετρεψε.αλλα οχι εκει που εχει κοσμο,πιο απομερα,σε καθαρη θαλασσα και να αλλαζει μαγιο μετα το μπανιο!ειχε και αδεφηη μου καρεκλακι!ιχιχιχχιχιχι!!!πολυ ωραια ητανε λεει!!!

Οι περισσοτεροι αφηνουν και ειναι οντως πολυ ωραια αλλα μια στραβη να μου τυχει με κανενα μικροβιακιμ,τι κανω??Εττσι κι αλλιως απο μπανια αλλο τιποτα!!Δεν παθαινω τιποτα μια χρονια!!!Ετσι το σκεφτομαι τωρα,μπορει ομως να μου τη δωσει και να κανω!!!Ξερω κι εγω??:confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααααα κουκουυυυυυυ.....

Τι κανατε??????εμεις ετσι και ετσι, τα καταφεραμε καοως να κοιμηθει η μαριαννα το μεσημερι....

Αχ εγω για μπανακι για να παω πρεπει να διανυσω τουχαιστον 1 ωρα με το αυτοκινητο και επειδη ειμαι και μονη μου.....κομματακι δυσκολο......................

Αλλα οχι ακατορθωτο.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Αχχαχαχαχχαχαχχ!!!!!!!!!!!

Θα δουμε, θα το προσπαθησω!!!!!!

Οσος για εσας οπως λεει και το μποτσακι μπορειτε μπανιο να κανετε σε θαλασσα "καθαρη" μετα το μεσημερι που "κοβει" καπως ο ηλιος και μακρυα απο την αμμο και αλλαγη μαγιου εγκαιρως!!!!!!

Αααααχχχ σας βλεπω εγω απο εδωωωωω, δελφινια μου!!!!!!!!!

Ελα μαναρακι μου!!!Ναι ε??Τελειως δεν εχει ησυχασει το φουρτουνακι μας ε??Να της δωσεις φιλακι απο μας!!

Ναι αυτο ειναι λιγο προβλημα αλλα οπως ειπες δεν ειναι κι ακατορθωτο!!!

Αυτα σκεφτομαι κι εγω κοαλακι μου και δεν ξερω αμα θα παω γιατι οσο να 'ναι οτν πηγαινεις για μπανιο θες και να το απολαμβανεις,κι εγω δεν μπορω με τιποτα να ειμαι με την ψυχη στο στομα!!:mad::mad::mad::mad::mad:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσουδια!!!!!!τι κάνετε???????τελικά δεν πήγαμε για μπάνιο γιατί είχα πόνους περιόδου αλλά τελικά γιοκ!!!!δεν ήρθε ακόμα!!!!!ελπίζω είναι να μην έρθει είναι στην βάπτιση του γιο μου!!!!!!!:(

μποτσακι μου όπως ακριβώς τα λες είναι όσο αφορά το μπάνιο!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσουδια!!!!!!τι κάνετε???????τελικά δεν πήγαμε για μπάνιο γιατί είχα πόνους περιόδου αλλά τελικά γιοκ!!!!δεν ήρθε ακόμα!!!!!ελπίζω είναι να μην έρθει είναι στην βάπτιση του γιο μου!!!!!!!:(

μποτσακι μου όπως ακριβώς τα λες είναι όσο αφορά το μπάνιο!!!!!!

Γεια σου Θαλειτσα μου,αν ειχες πονους περιοδου καλα εκανες γιατι το μπανιο μπορει να στην καθυστερησει ακομα πιο πολυ!!!!Κανε λιγο υπομομη μεχρι να σου ερθει και να μπεις σε σειρα γιατι αν η θαλασσα ειναι παγωμενη ισως να στηναργησει λιγο!!!Θαλειτσα να πω μια κουταμαρα?Μηπως,λες να εισαι τιποτα εγκυος παλι??Βλακεια ειπα ε??

Αφου σου ειπε η γυναικολογος σου οτι θα ερθει μην ανησυχεις!!Ο μπεμπακος τι κανει??


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θελειτσαααααααα ουουυυυυυυ!!!!!!

Τι κανετε???????

Κοριτσια λεω να παω βολτα το μωρο αλλα εχει πολυ ζεστη ακομα!!!!!

Θα περιμενω λιγο ακομα,!!!!

Καλεεεεε η συμπεθερα μου που ειναι?????????

Θαλλασιτσα.???????


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Θαλειτσα μου,αν ειχες πονους περιοδου καλα εκανες γιατι το μπανιο μπορει να στην καθυστερησει ακομα πιο πολυ!!!!Κανε λιγο υπομομη μεχρι να σου ερθει και να μπεις σε σειρα γιατι αν η θαλασσα ειναι παγωμενη ισως να στηναργησει λιγο!!!Θαλειτσα να πω μια κουταμαρα?Μηπως,λες να εισαι τιποτα εγκυος παλι??Βλακεια ειπα ε??

Αφου σου ειπε η γυναικολογος σου οτι θα ερθει μην ανησυχεις!!Ο μπεμπακος τι κανει??

απαπαπαπαπαπα.......αποκλείεται!!!!!!!!!προσέχουμε πολύ!!!!!εγώ δηλαδή γιατί γενικά οι άντρες δεν σκέφτονται πάντα!!!!!ασε που δεν κάνω καμία κουταμαρα γιατί δεν αργεις να πιάσεις τώρα!!!!έτσι για να ξέρετε ότι η γυναίκα μετά την γεννά κ τον θηλασμό ειδικά αν τον κόψει είναι πολύ γονιμη!!!!!γι'αυτό προσοχή!!!!!!όχι ότι εχω πρόβλημα για 2ο αλλά λογοθέτη οικονομικού.να ξεπεραστεί ο μικρός κ μετά!!!!!!

ουουουουουουουου??????κοαλακι????πως είναι η μικρή?????εγώ τον είχα κάνει μπάνιο κατά της 6 κ μετά κοιμήθηκε.περιμένω να ξυπνήσει.εντωμεταξύ σήμερα δεν ήθελε καθόλου το φρούτο το μεσημέρι. λίγο έφαγε(πατατα-καροτο)ξεκινήσαμε από εχθές αύριο θα φάει κανονικά αλλά γενικά δεν έχει πολύ όρεξη???!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θελειτσαααααααα ουουυυυυυυ!!!!!!

Τι κανετε???????

Κοριτσια λεω να παω βολτα το μωρο αλλα εχει πολυ ζεστη ακομα!!!!!

Θα περιμενω λιγο ακομα,!!!!

Καλεεεεε η συμπεθερα μου που ειναι?????????

Θαλλασιτσα.???????

Κοαλακι μου οντως κανει πολυ ζεστη,κι εγω μετα τις 8 θα βγω εξω!!!

Την συμπεθερα σου την κοβω ολη μερα στη θαλασσα σημερα!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

απαπαπαπαπαπα.......αποκλείεται!!!!!!!!!προσέχουμε πολύ!!!!!εγώ δηλαδή γιατί γενικά οι άντρες δεν σκέφτονται πάντα!!!!!ασε που δεν κάνω καμία κουταμαρα γιατί δεν αργεις να πιάσεις τώρα!!!!έτσι για να ξέρετε ότι η γυναίκα μετά την γεννά κ τον θηλασμό ειδικά αν τον κόψει είναι πολύ γονιμη!!!!!γι'αυτό προσοχή!!!!!!όχι ότι εχω πρόβλημα για 2ο αλλά λογοθέτη οικονομικού.να ξεπεραστεί ο μικρός κ μετά!!!!!!

ουουουουουουουου??????κοαλακι????πως είναι η μικρή?????εγώ τον είχα κάνει μπάνιο κατά της 6 κ μετά κοιμήθηκε.περιμένω να ξυπνήσει.εντωμεταξύ σήμερα δεν ήθελε καθόλου το φρούτο το μεσημέρι. λίγο έφαγε(πατατα-καροτο)ξεκινήσαμε από εχθές αύριο θα φάει κανονικά αλλά γενικά δεν έχει πολύ όρεξη???!!!!

Α ναιιιιιιι??Για να ξερω γιατι θα ξεπεταξω κι αλλο μολις με το καλο γεννηθει αυτο!!!Μια κι εξω και τα δυο!!!Ειμαι 38,δεν θα γεννοβολαω μεχρι τα 45!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Αν ημουν κι εγω μικροτερη θα το αφηνα πιο χαλαρα!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Α ναιιιιιιι??Για να ξερω γιατι θα ξεπεταξω κι αλλο μολις με το καλο γεννηθει αυτο!!!Μια κι εξω και τα δυο!!!Ειμαι 38,δεν θα γεννοβολαω μεχρι τα 45!!:confused::confused::confused::confused::confused:

Αν ημουν κι εγω μικροτερη θα το αφηνα πιο χαλαρα!!!

χιχιχιχιχιχιχι.......ε εντάξει τότε δικαιολόγησε!!!!εγώ είμαι 24 τώρα οπότε οκ.αλλά κ πάλι όχι ότι εχω πρόβλημα αλλά....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απαπαπαπαπαπα.......αποκλείεται!!!!!!!!!προσέχουμε πολύ!!!!!εγώ δηλαδή γιατί γενικά οι άντρες δεν σκέφτονται πάντα!!!!!ασε που δεν κάνω καμία κουταμαρα γιατί δεν αργεις να πιάσεις τώρα!!!!έτσι για να ξέρετε ότι η γυναίκα μετά την γεννά κ τον θηλασμό ειδικά αν τον κόψει είναι πολύ γονιμη!!!!!γι'αυτό προσοχή!!!!!!όχι ότι εχω πρόβλημα για 2ο αλλά λογοθέτη οικονομικού.να ξεπεραστεί ο μικρός κ μετά!!!!!!

ουουουουουουουου??????κοαλακι????πως είναι η μικρή?????εγώ τον είχα κάνει μπάνιο κατά της 6 κ μετά κοιμήθηκε.περιμένω να ξυπνήσει.εντωμεταξύ σήμερα δεν ήθελε καθόλου το φρούτο το μεσημέρι. λίγο έφαγε(πατατα-καροτο)ξεκινήσαμε από εχθές αύριο θα φάει κανονικά αλλά γενικά δεν έχει πολύ όρεξη???!!!!

Καλα ειναι τωρα...η φουρτουνα!!!!!

Καλα αν κοιμαται ακομα οως θα κοιμηθει το βραδυ ο μπεμπουλης???? αληθεια πως θα τον ονομασετε.....?????

Μην τον πιεζεις να φαει, ειναι απο την ζεστη και τα δοντια....

Εμενα παλι τρωει σαν γοριλακι, σε αυτον τον τομεα ευτυχως δεν ειχα προβλημα κανενα, τρωει τον απακο η μαριαννα!!!!!!!!! Ζεστη κρυο δεν καταλαβαινει τιποτα!!!!!! Την σουπιερα θα την φαμε μεχρι τελευταιας κουταλιας....!!!!!

Εχει δικιο η θαλειτσα το διαστημα του θηλασμου ειναι το πιο γονιμο μετα απο τον τοκετοοοοοοο.....!!!!!!!!

Αχ ακομα κανει ζεστη!!!!!! Θα παει 8 και θα την παω μια μικρη βολτιτσα!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ειναι τωρα...η φουρτουνα!!!!!

Καλα αν κοιμαται ακομα οως θα κοιμηθει το βραδυ ο μπεμπουλης???? αληθεια πως θα τον ονομασετε.....?????

Μην τον πιεζεις να φαει, ειναι απο την ζεστη και τα δοντια....

Εμενα παλι τρωει σαν γοριλακι, σε αυτον τον τομεα ευτυχως δεν ειχα προβλημα κανενα, τρωει τον απακο η μαριαννα!!!!!!!!! Ζεστη κρυο δεν καταλαβαινει τιποτα!!!!!! Την σουπιερα θα την φαμε μεχρι τελευταιας κουταλιας....!!!!!

Εχει δικιο η θαλειτσα το διαστημα του θηλασμου ειναι το πιο γονιμο μετα απο τον τοκετοοοοοοο.....!!!!!!!!

Αχ ακομα κανει ζεστη!!!!!! Θα παει 8 και θα την παω μια μικρη βολτιτσα!!!!!

όχι καλέ δεν τον ζοριζω καθόλου!!!!!κ εγώ αυτό νομίζω ότι είναι από τα δόντια!!!!!

όσο για τον ύπνο ξανά κοιμάται αν δεν τον ενοχλεί κάτι!!!!πάντως θα του δώσω ντεπόν να είμαι σίγουρη γιατί εχθές ενώ είχε κοιμηθεί 11 παρά(αργά για εκείνον)ξανά ξύπνησε μετά από μια ώρα αλλά κάτι τον ενοχλούσε.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου κι εγω παω μια βολτα μεχρι τη φιλη μου και μετα θα ερθει κι ο αντρας μου,οποτε θα τα πουμε το βραδυ αργα,οσες πετυχω!!!

Οσες δεν πετυχω καλο βραδυ να εχετε και μια ηρεμη νυχτα εσεις και τα μωρακια σας!!!!:D:D:D:D:D:D


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσουδια μου!! εμεις σημερα Κυριακη οοολη μερα στη γυρα μιας κ ο μπαμπακας μας δε δουλευε. Ολες καλα ειστε??

Καλως την συμπεθερα και εγω ανησυχησαααα.....

Τι κανετε????? περασατε καλα?????

Εγω μολις κοιμησα το μωρο....μονο με πανα, γυμνη απο επανω εντελως, εκανε πολυ ζεστη σημερα και τωρα φυσαει ενα πολυυυυ απαλο αερακι ολα τα λεφτα.

Εγω την πηγα βολτιτσα την μαριαννα αλλα βρε κοριτσια ημουν σαν ζαλισμενο κατοπουλο, τωρα συνηλθα.....!!!!!ποναει και η μεση μου λογω αναμονης περιοδου και ειμαι αστα να πανε!!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...